Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi szept. 1-től :)

Amynona
Létrehozva: 2010. augusztus 30. 15:16

Sziasztok!

 

Lenne kedve valakinek velem fogyózni szeptember 1-től? Új tanév, új problémák, új alak

 

Ha valaki velem tartana, légyszi írja ide a magasságát, a jelenlegi, súlyát és az álomsúlyt

 

170 cm, 67 kiló, 58-60 kiló

  1. 2010. október 19. 19:03476.

    Sziasztok! Hol vagytok????

     

    Én most értem haza az edzőteremből. Egy kis lelkifurdival mentem le, mert múlt héten egyszer sem voltam. Tegnap is csak megígértem a terem-tulaj néninek, hogy megyek (a konditerem oldalában van a bankautomata, ahhoz mentem), de aztán egész nap a kertben dolgoztam, asszem leestem volna a futópadról.

    Ma viszont mentem, és az 40 perc kardio után mindenből megcsináltam  3X15-öt, kivéve a római padon a hasizomból, abból csak 2X15 ment. De most jól vagyok

     

    A napokban kell megjönnie, úgyhogy most nem állok mérlegre, akkora a hasam, hogy csak na. De majd hétfőn

     

    Ti hogy álltok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  2. 2010. október 15. 15:56475.

    Sziasztok!

    Szuper napom van, erdemes megdolgozni az egessegert. -9,70 kg-nal tarok. Holnap delelött  bedobok meg 1 edzest, es kezdem a visszaszamlalast. Meg 2 hetig folytatom ezt az eletmodott, utana atallok a fokozatossagra, a tanyer metodnal. Tovabbi sok sikert kivanok a kellemes hetvegehez.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  3. 2010. október 15. 08:31474.

    Jó reggelt mindenkinek! (bár én még kissé alszommmmmmmmmmmmmmmmmm) ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Kellett nekem későn lefeküdni.

    Jó, hogy itt vagytok lányok!

     

    Timea77! Üdv a csapatban!

     

    Ágica! Kérdezted, hogy hogy megy a fogyókúra. Laaaaassan. Talán jobb is így. Ezúttal talán sikerül megőriznem a súlyomat. Megpróbálok valamennyire odafigyelni az étkezésemre és többet mozogni (séta). Ez korábbi életmódomhoz képest javulás

     

    Jó lenne ha végre keresnék valami csoportos mozgásformát, ahova meg tudnám oldani a közlekedést.

     

    Üdv:Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  4. 2010. október 14. 21:52473.
    Szia.En szeretnek fogyozni veled,33 eves vagyok,174 cm magas,80kg vagyok most,es 65 kg szeretnek lenni.Nem nagyon van lehetosegem mozgasra,allando jelleggel.Tudnal nekem valamit ajanlani?????Tudom mozgas nelkul nem nagyon megy.Elore is koszonom.Szioka
    előzmény:
    Amynona (1)
    2010-08-30  15:16
  5. 2010. október 14. 16:21472.

    Szia Zsani!

     

    Igen, már jól vagyok, tulajdonképpen vasárnap végigment rajtam a dolog, hétfőn csak a gyengeség miatt nem keltem ki az ágyból. De már eszem mindent rendesen, és nincs semmi gond.

     

    Nálunk a mai menü grízgaluska leves volt, húsgombóc, krumpli és gyümölcsszósz. 

    Otthon sztm a kelkáposztafőzelékből eszem egy kicsit, de inkább sütök hozzá tükörtojást, az oldalast nem szeretem, pláne nem este!!!

     

    Na indulok haza a melóból, majd otthonról még benézek. Pusza.

    előzmény:
    zzzsanee (471)
    2010-10-14  15:11
  6. 2010. október 14. 15:11471.

    Sziasztok!

    Végre ma egész időbe hazaértem,meg a Zuram vmit mahinált a géppel,úgy néz ki hogy műxik!

    Egy hős voltam ma Csajok! Lehetett választani két menü közül bent hogy mit eszünk,az egyik tökfőzi volt pörivel,a másik meg sült tarja petr krumplival,és pedig utálom a tököt meg a kaprot is,de azt ettem!!!

    (mikor a kórházban voltam sok olyat kénytelen voltam megenni amit nem szerettem...lehet ezért sikerült ma leküzdenem a ,,nemszeretemségemet"!)

     

    Jah,és a nagy hír! ...dobszó... Anyósom is jár velem aerobikra és még élvezi is,imádom őt,tök jó fej!

     

    Ágica akkor ma már jól vagy ugye?

    Megyek főzni,még benézek!

    előzmény:
    ÁgicaT (470)
    2010-10-14  11:30
  7. 2010. október 14. 11:30470.

    Nahát én pont most akartam írni, hogy sok dolgom közepette olyan kellemes dolgok érnek, hogy csak na! (mondjuk kell is, mert a sok dologtól most már égnek áll a hajam! )

     

    Szóval már napok óta azt hallgatom a kollégáktól, hogy "Ági, te fogytál????" vagy hogy "Ági! te fogytál!!!" 

     

    A mérlegre persze nem álltam rá, most egy darabig nem is fogok, mert nem leszek otthon, a páromnál pedig nincs. De már nagyon kíváncsi vagyok. Merthogy a konditerembe ezen a héten se tudok eljutni, egyszerűen zsúfolt minden estém. 

     

    Viszont az étvágyam most látványosan apadt. Máskor, hiába ettem pl. 5-6 óra körül este, amikor átmentem a páromhoz és ő még este 8 körül vacsizott, akkor én is ettem vele simán.

    Tegnap viszont ettem otthon egy negyed óriáskiflit, aztán átmentem a Pasihoz. Vittem neki kelkáposzta főzeléket, sütöttem ki mellé füstlit. Közben elmajszoltam 1/3-ad camembert sajtot és jól is laktam. A füstlit pedig nagyon szeretem, de meg se kóstoltam. Aztán a Pasi nekiállt enni, jó tányér főzelék, 5-6 füstli. Nekem pedig eszembe se jutott, hogy ehetnék. Ittam helyette 2 bögre teát, és kész. 

     

    Most kicsit büszke vagyok magamra

     

    Kaitahannah, neked hogy megy a fogyi? úgy örülök veled, hogy már csak 2számjegyű a súlyod! Ez egy nagy mérföldkő, lelkileg főleg!

    előzmény:
    Kaitahannah (469)
    2010-10-14  08:22
  8. 2010. október 14. 08:22469.

    Jó reggelt!

     

    Tudom, hogy sok dolgotok van, de kezd behalni a topik.

     

    Szép napot mindenkinek!

     

    Üdv:Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  9. 2010. október 13. 08:27468.

    Szegény Ágica! Remélem, hogy most már minden ok. Bizti kevesebbet mutatna így a mérleg.

     

    Én ma egy picit a munkaundor nevű kórságban szenvedek. Azt hiszem ezt mások is ismerik.

     

    Egyébként nem rég jártam egy kis madárparkban. A hullámos papagáj ketrec szuper volt! Garantáltan megszállnak a madárkák! A cipőinket nagyon csipkedték (rések, kilógó cérna, varrás, cipőfűző). Ha meg etetted őket akkor meg még inkább jöttek. Időnként aztán felreppent egy nagy csapat (talán megijedtek), ilyenkor megcsapot egy kis szél. Hozzáteszem, hogy nagyon sok papagáj tanyázott abban  ketrecben. Azt hiszem nem a ketrec lenne a megfelelő szó rá, de más most nem jut az eszembe.

     

    Szép napot mindenkinek!

    Üdv:Kaitahannah

     

    Ui: Fornetti! NYami!

    előzmény:
    ÁgicaT (467)
    2010-10-12  11:47
  10. 2010. október 12. 11:47467.

    Gratulálok!!!!!

     

    (nem szúr be szmájlit, de képzelj oda jó néhány pezsgős poharat, és hegyes sipkás bohócot ;) )

     

    No hát az én hétvégém minden volt, csak szép nem. Vasárnap nem volt időm ebédelni, mert délelőtt bent voltam a munkahelyen, onnan pedig egyenest látogatóba mentem. Nagyon megkívántam a fornettit,vettem is 15 dkg. Épp frissen sült, én meg úgy ahogy volt, forrón meg is ettem. Aztán ittam rá iceteat, meg automatás kávét.

    Na mire hazaértem, hányingerem volt, nem is kicsit. Aztán egész délután hánytam, ment a hasam. Tegnap felkelni sem bírtam, végül viszont a sok fekvéstől megfájdult a derekam, akkor meg ülni-állni nem tudtam.

     

    Bezzeg mérlegelni elfelejtettem, pedig most biztos sokkal kevesebbet mutatott volna a mérleg =)

    előzmény:
    Kaitahannah (466)
    2010-10-12  07:51
  11. 2010. október 12. 07:51466.

    Jó reggelt!

    Reggel megejtettem a méreckedést. Féltem tőle, mivel úgy láttam, hogy az elmúlt két hétben nem sikerült annyira a fogyókúra. Csak fél kilót fogytam, de akkor is fogytam!

     

    Most már tényleg el kell hinnem, hogy 100 kg alatt vagyok. A múltkor kételkedtem, hogy tényleg sikerült-e ez az eredmény. Nem tudtam elhinni. Az is eszembe jutott, hogy talán elromlott a mérlegem. DE, nem. Ténylegesen 100 kiló alatt vagyok! Jppi!

     

    Szép napot mindenkinek! Éljétek túl a melóhelyeteket! 

     

    Ui:  Zzzsanne! Rúgj kettőt a gépbe, hátha attól magához tér. Csak a keletkezett kárért felelősséget nem vállalok.

     

    Üdv: Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  12. 2010. október 11. 13:14465.

    Sziasztok!

     

    Remélem, hogy mindenkinek szép hétvégéje volt.

     

    Zsssanee+ Ágica!

    Én már elkezdtem vásárolgatni a karácsonyi ajándékokat és még egy jó párat be kell szereznem.

     

    Barkács órák a hobby boltban. Nem olyan egyszerűen megy az. Meg kell nézni, hogy a munkával összeegyeztethető-e az időpont és hogy hogyan jutsz haza (nem a mi falunkban van az üzlet).

    Nálunk is kínálta a portékáit egy ilyen hobby bolt, de sajnos lakatot tett rá tulaja. Az ő foglalkozásukon festettem anno a lábtörlőmet. Nem örülök neki, hogy bezárt, de hát nem tudok mit tenni.

     

    A karácsonyi ajándék kisérőket sk gyártom.

     

    Fröken!

    Gratula a fogyáshoz!

     

    Ágica!

    Hajrá! 

     

    További szép napot mindenkinek!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  13. 2010. október 10. 16:43464.

    Sziasztok!

    Holnap tellik le a 4. het  es - 8.50 kg-nal tartok.Tegnap eleg nehez volt a napom, mivel vendegsegben voltunk. Meg szerencse hogy erös vagyok, semmi etelhez nem nyultam hozza es csak az asvanyvizet öntöttem magamba. Kitartast a tovabbi fogyashoz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  14. 2010. október 10. 12:04463.

    Sziasztok!

    Én nem tűntem el,vagyis nem akarattal.döglődik a gépünk,folyamatosan lefagy vagy el sem indul...

    Szóval ma is csoda hogy egyáltalán megy minden rajta...

    Én is megálltam a fogyásba,nemtom miért(lehet azért mert mondta a Zuram hogy nem lesz novemberben mégse tűzoltóbál.nem lesz rá pénz,minden lóvé megy a kolontári munkálatokra,szegények sajnálom őket),viszont kitartok,kedden megyek aerobikra!

     

    Kaitahannah! Olyan jó hogy nálatok van ilyennálunk se kreativ bolt,se foglalkozás...

    Viszont már karácsony lázban égek,megy ezerrel a buksitörés,hogy kinek mi legyen az ajándék,szeretnék minél többet kreativkodni!  

    előzmény:
    ÁgicaT (460)
    2010-10-09  12:02
  15. 2010. október 10. 10:18462.
    ha esetleg bármilyen kérdés felmerülne szívesen válaszolok.
    előzmény:
    sportport (461)
    2010-10-09  12:21
  16. 2010. október 9. 12:21461.
    Izgalmasnak tűnik.
    előzmény:
    miracle-frooties.hu (458)
    2010-10-08  14:48
  17. 2010. október 9. 12:02460.

    Hello!

     

    Most érkeztem meg az edzésről. Meg is dicsértem magamat, mert bár azt mondta az edző, hogy a 2 hét kihagyás után ne csináljak 3x15, csak 2x15 szériákat, én mégis 3x15-t csináltam és bírtam

     

    És közben megittam majdnem 1,5 liter vizet, úgyhogy a mai folyadékbevitellel nem lesz gond

     

     

    A dekorációról sztm leghamarabb jövő hét végén hozok képeket, addigra kell elkészítenünk.

     

    Jó hétvégét, én legközelebb holnap este leszek itt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  18. 2010. október 9. 09:04459.

    Szia Ágica!

     

    Az öregotthonos foglalkozásról ha jól rémlik még nem írtál.

     

    Az ajtóm előtt lévő lábtörlőt is egy hobby boltban készítettem, pontosabban festettem. Nagyon jól néz ki. Egy füzetből előre kikellett választani a motívumokat, amit a foglalkozás napjára előkészítettek. Ezeknek a sablonoknak a mintájára festettünk.  Most is az ajtóm előtt díszeleg.

     

    Később lesz egy másik foglalkozás, lehet, hogy arra is elmegyek.

     

    Hogy hol vannak a többiek? Azt biza én is szeretném tudni.

     

     

     

    Szép napot mindenkinek!

    Üdv:Kaitahannah

     

    Ui: Várom a képeket Ágica!

    előzmény:
    ÁgicaT (457)
    2010-10-08  08:58
  19. 2010. október 8. 14:48458.

    sziasztok,

     

    szeretném figyelmetekbe ajánlani a Miracle Frooties terméket.

    ez a tabletta annyit csinál, hogy minden savanyú és keserű ételből vagy italból édeset varázsol. Ezért előnyös lehet az olyan fogyókúrázok és diétázók számára is, akiknek az étrendjükben csümölcsök, savanyúságok, citromlé (pl.: lugosító diéta esetén), tejtermékek (kefir, natúr joghurt) találhatóak, mert ezeknek is édes íze lesz. Nem tartalmaz mesterséges anyagokat és cukrot sem.

    további infó: www.miracle-frooties.hu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  20. 2010. október 8. 08:58457.

    Jó reggelt!

    Igen, megérkezett!

     

    Tyű, ilyen foglalkozáson én is szívesen részt vennék! Alapvetően a kézügyességemmel nincs baj, de annyira anti-kreatív vagyok a saját ötleteket illetően, hogy az már félelmetes. De ha megmutatják, akkor egész jól el tudom készíteni.

    Most az idősotthonban, ahol dolgozom, épp őszi dekorációt csinálunk. (vagy ezt már írtam?) Számtalan technikával, amit most hosszú lenne felsorolni, de ha elkészült, majd teszek fel képeket.

     

    Most megyek dolgozni.

    Szép napot mindenkinek! (többiek, hol vagytok??????)

    előzmény:
    Kaitahannah (456)
    2010-10-08  07:52
  21. 2010. október 8. 07:52456.

    Szép jó reggelt mindenkinek!

    Elkészült a reggeli tea! Lehet jönni!

    ÁGica! A tegnapi forró nedű megérkezett?

     

    Nem fogyókúrás téma.

    A héten jelentkeztem egy barkács órára egy hobby boltban. Szuper volt! Mondjátok, az ilyen aprólékos, lassú munka, koncentrálás inklusive nem éget el zsírt? Mert ez mind meg volt. El se készültem a művemmel, itthon kell befejeznem.

    A tárgy egy plasztik gömb, amire színes üvegdarabkák (sok esetben csak szilánkokról beszélhetünk) százait ragasztom fel. Száradás után fugázom, majd a fuga száradása után megtisztitom a gömböt. Innentől már csak két dolog van hátra:

    Az előre kifurt lyukon karácsonyfa égőket teszek, majd valami jó kis helyet keresek a gömbnek. Természetesen illő dekorációt is mellékelek hozzá. Ennyi. Nagyon szépen fest kivilágítva. A hobby boltban volt néhány kész gömb, úgy hogy pontosan tudtuk mi lesz az eredmény

     

    Üdv: Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  22. 2010. október 7. 20:18455.

    Szia!

     

    Igen, én kérek teát! Jól fog esni.

     

    Ma kihagytam az edzést, illetve áttetem szombatra, mert a kutyusom ezen a héten még nem volt sétálni. Ma hamar hazaértem, úgyhogy jó korán kivittem, 1,5 órát rohangálhatott a réten. Aztán még átmentem a Pasihoz, vittem neki rántott karfiolt, és vonszoltam magammal a kutyust is, oda-vissza. Szóval mindkettőnknek megvolt a jóóóó nagy adag séta.

    előzmény:
    Kaitahannah (454)
    2010-10-07  19:54
  23. 2010. október 7. 19:54454.

    Sziasztok!

     

    Ma este igenis volt egy kis győzelmem! Rávettem magam egy kis sétára a kertben, utána pedig répát és karalábét pucoltam magamnak vacsira.  Most épp azt csócsálom.

    Mindjárt készítek teát. Kér valaki?

     

    Szép estét!

    Üdv:Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  24. 2010. október 6. 13:23453.

    Sziasztok!

     

    Először is gratula az eredményekhez! Jó ezeket olvasni, mert én is új lendületet merítek belőle.

     

    Tegnap reggel mérlegre álltam. 2 hete nem voltam edzésen, mivel beteg voltam. A kajára igyekeztem figyelni, bár nem mindig sikerült

     

    Így az eredmény 58.3 kg. 

    Nem fogytam, de legalább nem is híztam sokat (azt hiszem 40 dekát, de az sztm belefér 2 hét lazsálás után)

     

    Tegnap viszont újra mentem a konditeremre, és tök jó volt! Igaz, most megint visszavettünk, nem 3x15, csak 2x15 van a súlyzós gyakorlatokból. Így lesz még ezen a héten, aztán jövő héttől vissza a régi kerékvágásba

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  25. 2010. október 6. 12:57452.

    Sziasztok!

     

    Kaitahannah és fröken gratulálok nektek, csak így tovább :)

    Az én súlyom változatlan a kezdeti -1 kg után most megálltam, pedig rendesen tornázom. Próbálok kitartani, összesen 5-6 kg-t szeretnék leadni, de ez nem megy olyan könnyen....

     

    Hajrá, hajrá :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     

Címlap

top