Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Túrbó Diéta -TAPASZTALATOK

Ktti
Létrehozva: 2010. augusztus 23. 11:43

Sziasztok,

 

Több topic is indult már korábban ebben a témában, de nem mostanában voltak, ezért örülnék, ha most ismét tudnánk erről csevegni.

 

Szóval tudom hogy a lassú fogyás, életmódváltás a megfelelő módszer, 

de azt érzem, hogy kell valami, ami lendületet ad, meghozza a kedvem és most a Turbó Diétán gondolkodom.

 

Mit gondoltok hatásos? Engem - elsősorban - olyanok véleménye érdekelne, akik MÁR PRÓBÁLTÁK!

 

Mennyire volt szenvedés a 2 hét? És ha csak 1 hétig csinálom, vagy a "könnyített" verziót, az mennyire hatásos?

 

Utána visszajönnek a kilók hamar? (persze nem arra gondolok, hogy 2 hét után bevágok egy grillcsirkét, meg egy doboz fagyit egyszerre, csak a jojo-effektus mennyire várható?)

 

Vagy mit tudnátok ajánlani?

A helyzet hogy steroidos gyógyszereket kell szednem - asztmám miatt - szóval nekem elsősorban emiatt szaladtak fel a kilók. Nem a mennyiséggel van a probléma étkezéseim során. És mivel nemén tehetek a pluszs kilókról - feltétlenül - így elég nehezen szánom rá magam az "önsanyargatásra" és most vmi lendületet, lelkesedést adó módszerre gondoltam...

 

Várom véleményeiteket!

(a trágár, kioktató kommentek pedig nyugodtan elhagyhatók!)

Köszönöm!

 

 

 

 

Címlap

top