Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Régi mesekönyvek

szila
Létrehozva: 2004. Április 1. 18:39
Sziasztok!

Keresem a Kisvakondos könyvek régebbi kiadásait, valamint a STOP, közlekedj okosan-t is:). Ha valakinek van esetleg eladó, vagy elajándékozná, keressen meg.
Köszi,
Szila
  1. 2014. június 10. 06:4554.
    Szia! Bar mar igen regi a bejegyzesed, kivancsi lennek sikerult-e kideriteni a konyv cimet, szerzojet? En is nagyon keresem.
    előzmény:
    Ajnocska (51)
    2011-10-16  06:03
  2. 2012. január 10. 20:4953.

    régikonyvek.hu   -n..nagyon sok könyv van,sőt még régi újság gyűjtemények,tankönyvek is..

    próbáld meg,én már rendeltem könyvet tőlük,nagy választék van

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2012. január 10. 20:1152.
    Szia! Nahát,ezt a könyvet már rég elfelejtettem pedig nekem is megvolt,de már dereng róla valami.A címére nem emlékeztem,ezért kutatni kezdtem a neten,retró mesekönyvek képeinél megtaláltam.Altay Margit Az én babáim.Sárga alapon néger baba van az elején.Remélem erre gondoltál.Üdv:Vera
    előzmény:
    Ajnocska (51)
    2011-10-16  06:03

Címlap

top