Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FOGYI 08.09- től! :)

Torolt_felhasznalo_212365
Torolt_felhasznalo_212365
Létrehozva: 2010. augusztus 8. 14:57

A cím önmagáért beszél! :)

Fogyihoz keresek társakat egy jó kis csapatot akikkel bíztatjuk és támogatjuk egymást. Akinek szintén van feleslege és szeretne megszabadulni tőle azt várom holnaptól itt a topicon!

Személy szerint 8 kilótól kéne megszabadulnom.  

 

 

  1. 2011. január 10. 17:27951.

    MRM!

     

    Szerintem ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Magadnak is bizonyíthatnál, végig csinálod, és akár még meg is nyerheted  Sok sikert hozzá!

     

     

     

    Én is jelentkeztem egy 5 hetes fogyókúrás dologra, ingyenes, csak regisztrálni kell rá a neten, lesz 5 féle menüsor, amiből lehet választani. Azt mondjuk nem tudom, hogy test edzésről lesz-e szó, de elvileg 4 szakember fogja figyelemmel kísérni a dolgokat, egy dietetikus, egy edző, egy szakács, meg nem emlékszem még ki. Na mindegy, én kipróbálom, legrosszabb esetben, lesz 5 hétre menüsorom, ami azért segítség.

     

    Szép napot! 

    előzmény:
    MRM (946)
    2011-01-08  00:17
  2. 2011. január 10. 15:30950.

    MRM!

    Akkor szerinted súlyzóznom is kéne??? Vastagodni már nem nagyon szeretnék... A bodytransformation linken amit átküldtél, ott van pár kép, váltogatják a fejlécben egymást. Na ott a festett szőkéét elfogadnám :):) Küldenél edzéstippeket??? Már tényleg csak alakformálnikellene, meg feszesedni...

    Szerintem is jelentkezz!!! :) HAJRÁ!!! 

     

     

    előzmény:
    MRM (949)
    2011-01-10  06:40
  3. MRM
    MRM
    2011. január 10. 06:40949.

    Haha, bizony Kameo, azt mondják 12 hét alatt drasztikus változást lehet elérni, de az már nem csak fogyásról szól és nem a kardió van előtérben, hanem az ellenállásos torna. Tessék belehúzni és te leszel a legeslegszebb menyasszony :) 

    Tiara, igen, teljesen ingyenes, nincs nevezési dij, január 31 a határidő, USA lakosnak kell lenni, de csak ahhoz, hogy megkapd a nyereményt. Attól, mert nem vagy USA lakos, meg be lehet nevezni ;) Csak úgy mondom... :))))

    Adnak étkezési tervet és teljes gyakorlatsort. A regisztrációval kapsz egy oldalt, ahova feltoltheted a kepeket, es folyamatosan számontarthatod az aktuális tornahelyzeted, gyakorlatokat, testméreteket, blog is van hozzá, nagyon jó.

    Na most megyek alukalni, ugyesek legyetek am, tessek osszekapni magatokat, nem leulni es gubbasztani!!!!!!!!!!!!

    Pusziii

    Marcsi 

     

    előzmény:
    *Tiara (948)
    2011-01-09  15:35
  4. 2011. január 9. 15:35948.

    Kameo, ugyes vagy, lehet, hogy Marcsival egyutt nevezned kellene a 12hetesre.)

    Marcsi!

    Tul kesonl szoltal, a cukor meg eteti magat, mert finom. Direkt vettem ilyet:) Ez van, egyszer csak elfogy.)))) No meg vannak segitoim, tudod, ha ilyeneket mondok es bomlasztok, akkor ki fogtok tiltani a topikrol:))))

    Nevezz, en tamogatom, szerintem addig lehet ilyesmit csinalni, amig nem babazol, utana mar nehezebb, ha nem is lehetetlen. Beleneztem, bar az en angoltudasom megehetosen szegenyes. Ehhez adnak mindent? Etrend, gyakorlatok, megmondjak mit e shogyan csinalj? Akkor meg vagj bele, csak nyerhetsz vele, legalabbis az en olvasatomban ez jott ki. Plane ha nincs nevezesi dij.

    Ma a merlegig se jutottam el:( Azert a bringara talan, de mar igerni sem merek, amugy meg TOM tombol, kar is merkoznom, a szaloncukrok mellett, de ilyenkor, legalabb az elso feleben, nagyon kivanom a csokit, legjobb, ha ehyaltalan nincs is itthon ilyesmi, de most van.

    előzmény:
    MRM (946)
    2011-01-08  00:17
  5. 2011. január 9. 11:09947.

    Zeline! Megcsináltam az Insanity Fit testet!!! :) Neked milyen volt az elején??? Nem hiszem, hogy fogom folyamtosan csinálni 60 napig, de pár videót azért még kipróbálok :)

    Most nekem nagyon tetszik jillian Michaels 6 week six pack videója. Nem őrülten kemény,  de szerintem hatásos. http://www.youtube.com/watch?v=LsQb44z3ncs

    Még 12 hét van az esküvőnkig, hogy legjobb formámba hozzam magam. Ugyhogy megpróbálok heti 4-5ször tornázni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. MRM
    MRM
    2011. január 8. 00:17946.
    gondolkozom, hogy benevezek egy testatvaltoztato/alakformalo versenyre (body transformation)... 12 hetes... nemtom mit csinaljak... nyuszi vagyok :)
    előzmény:
    Szandra04 (944)
    2011-01-07  20:09
  7. MRM
    MRM
    2011. január 7. 21:20945.
    a semmi nincs a fan-t ugyertem, hogy semmi eheto.... diszeket azert tettem ra...
    előzmény:
    MRM (943)
    2011-01-07  19:15
  8. 2011. január 7. 20:09944.
    Őszintén szólva nekem a héten valahogy nem megy a dolog. Spiningen voltam, de a kajálás most nem megy jól. Az elmúlt két-három napban elég stresszes voltam, és ezt kajával csillapítottam sajnos...Rendbe kell tennem a "lelkem",aztán újrakezdeni, vagy folytatni, mindegy minek nevezem, hála az égnek a mérleg nem mutat többet...egyelőre...
    előzmény:
    *Tiara (942)
    2011-01-07  05:51
  9. MRM
    MRM
    2011. január 7. 19:15943.

    Sziasztok

    Tia, en nem teszek szaloncikrot a fara, nem lehet kapni (csek EU uzletekben, ott meg nagyon draga), ugyhogy semmi nincs a fan. Keszitettem habcsokot, de kb mindketten egyet ettunk, a tobbit szetosztottam. Meg is jegyeztek a munkahelyen, milyen dolog, bezsebelem a sok elismerest a fogyasomert, masokat meg felhizlalok, hehe:)

    Szerintem ha leszeded a fat, adomanyozd oda valakinek a szaloncukrot, jobb lesz mindenhol mashol mint a te hasadon zsirparnakent ;)

    nekem eddig jol megy a torna, sulyzozunk ezerrel 3x egy heten, tegnapelott csinaltam ugye a fekvotamaszokat, most ugy faj a mellkasom tole, hogy csak na, hehe:) Tegnap nagyon sokat mozogtam, ma meg semmit, most kezdem. Megyek a futopadra. :)

    Csinaltam oatmeal (az asszem zabpehely) protein sutiket, egesz finom lett sajnos, de majd kell  meg rajta valtoztatnom. Tul sok benne a kaloria (94) es ahhoz kepest keves a feherje (6gramm) Na mindegy. Mai kaja pipihusileves (csak csirkemellbol csinaltam, 3 egesz csontos mell, plusz fel kilo zuza MR-nek, en meg nem eszem a zuzat... Az lesz a kaja ma, lencsefozelekkel es ugye a sargarepahelyek a levesbol :) nyami

    Na megyek futopadozni mielott a fiuk hazaernek

    Sziasztok :) 

    előzmény:
    *Tiara (940)
    2011-01-06  16:17
  10. 2011. január 7. 05:51942.
    Ezt most talaltam, meg nem neztem at, csak belekukk, hatha hasznos valakinek.)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2011. január 6. 17:11941.

    Sziasztok!

    Köszi a gratulációkat!

    Még van 3 hónap, el is kezdtem az "átalakulást". Jól haladok az új évben :) Odafigyelek a kajára és sokat edzek :)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. 2011. január 6. 16:17940.

    Sziasztok!

    Merleg...hmmmmm, TOM indulassal 55,0:(  eleg siralmas, ahhoz kepest, hogy 20an meg 53,4 voltam.(((((((

    bar az a helyzet, hogy leszamitva a gyerkocok koruli ugralast, es most a kisebb ruhak kiszelektalasat a szekrenybol, semmit nem csinaltam mozgasugyileg. ja egyszer voltam korizni a lanyommal, de en csak keveset mentem, mert O most volt eloszor jegen, es mellette tipegtem a paravan szelenel, mert nem merte el sem engedni, igy ugy ahogy maszkalt a jegen, az elso 10korben meg az o sulyat is en tartottam. talan, de csak talan ma feljutok a szobabringara, ha a vegre a sok kimosortt es ott szarado ruhat sikerul egyujtenem, hajtogatnom, elpakolnom, stb. Ekkora gyerekeknel, mindig van ilyen, kinott ruhak szelektalasa, helykereses, ujak beszerzese, amit perszeszenonban sosem lehet megtenni, ezert akkor veszem meg, amikor van, es kb raszamitom a novest..... eleg vicces, de ez van. Ruhakon szerencsere nem latszik meg ez a kb masfel kilo hizas.

     

    Zeline, en most probalok majd egy tensi teaval meregteleniteni, kiderul, jo e, mert egydoboznyit egveszek a napokban. No meg lugositsra korabban ittam friss citromos vizet, az jo yvolt, nekem legalabbis kellemes, persze akkor meg nem volt hideg. 

     

    Marcsi, a hideg relativ, nekem most jo lenne a Tietek:) Itt nincs valami meleg:( Igaz, itt most hivatalosan is tel van. jut eszembe, Ti hogyan diszitettetek a fat? van nalatok szaloncukor? nalam a kilokert a sutik mellett az is okolhato, ui. finomat vettem. A nagy resze a fan van meg, de jajj, ha lebontom a fat:) es nekem is jaj:(

     

    megyek a lanyomert az oviba, jok legyetek!

     

    csajok, az aldiban? megint lesznek fittnesscuccok jo aron, labda, sulyzo, ilyesmik e stalan a tescoban is, ha jol lattam.

    előzmény:
    MRM (939)
    2011-01-06  05:11
  13. MRM
    MRM
    2011. január 6. 05:11939.

    Szia Zeline:)

    Elnezted am, Kameoe a jo hir, nem az enyem :) Nekunk 6 eves evfordulonk lesz szombaton :))

    kilok: ugyanannyi (59 TOM), de en igazabol megelegszem vele, mostantol nem a kilok szamitanak hanem a parnak. Igyekszem izmotepiteni. Ma csinaltam 24 fekvotamaszt. rendeset, nem terdeloset :) Egyelore nincs semmi kialakulva a fejemben... De mar az is oke, hogy nem ulok a seggemen :)

    En soha nem meregtelenitettem es valahogy nem is birizgalja a fantaziamat, ugyhogy jotanaccsal sajnos nem szolgalhatok, Zeline...

    Szandra, ha a parod is fogyni szeretne, az neked csak jo :)) Olyannyira megkonnyiti a dolgokat, hogy csak na. Mi egyutt sinaljuk a ferjemmel es eleg jol haladunk, nekem 25 kilo ment le, neki 22 korul.

    Tia, nalunk olyan hidegvan, hogy befagy a .... :) Ejszakankent fagy, mar vagy 8 olyan ejjelunk volt, mikor 0C ala ment a homerseklet, ami itt egesz telen 1-2 ejszakanal nem tobb... Nappal 7-10 fok van, ami szinten atlag alatt van, 14-15 korul szokott lenni. Majdnem rekordot dontottunk csapadekban is, es hetfon havazott, ami 10 evente fordul elo :) Szoval tombol a tel, de nem banom, inkabb ez, mint a nyar...

    Na most megyek, gyerunk mindenki, nem szabad leulni, tavaszra bikiniben akarok mutatkozni :)))))) 

      Pusz

    Marcsi 

    előzmény:
    zeline (938)
    2011-01-05  23:38
  14. 2011. január 5. 23:38938.

    Sziasztok!

    Boldog új évet kívánok mindenkinek!

     

    Nem tudom hány kg vagyok jelenleg.Téli szünet kezdési napján 64kg voltam.

    Hm..nem merek mérleg közelébe menni most... ,de biztos vagyok benne hogy 2kg tuti visszajött..arcomon is látom,meg érzem magamon,h most tele van méreggel a szervezetem.

    Csinált  már valaki méregtelenítő kúrát?

    Hogy kell csinálni?

    2-3naposat tartanék...Tanács? 

     

     

     

    MRM,húúú micsoda hír...:)GRatulálok!!!Az eljegyzéshez és a kg-hoz is...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  15. 2011. január 5. 09:27937.

    Sziasztok!

     

    Hogy indult az új év, új hét, újra fogyózás?

     

    Nekem egészen jól, bár január 2-án kellett egy kis kivételt tennem, mert évfordulónk volt a párommal és étteremben vacsoráztunk. De azért éreztem magamon, hogy már "nem vagyok a régi", nem bírtam még a felét sem megenni

     

    Idén párom is azt mondta, szeretne fogyni, neki sem ártana sajnos. Majd próbálunk valami olyan étrendet kitalálni neki, ami nem megerőltető, de azért egészségesebb és kímélőbb. Spiningre meg eddig is együtt jártunk.

     

    Mindenkinek kitartás!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. MRM
    MRM
    2011. január 5. 02:09936.

    BUEK :)

     

    Gratula Kameo :))

     

    59kg :)

     

    Pusz mindenkinek :)

     

     

    előzmény:
    Szandra04 (935)
    2011-01-01  07:46
  17. 2011. január 1. 07:46935.
    BÚÉK
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  18. 2011. január 1. 01:23934.
    BÚÉK
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. 2010. december 31. 08:01933.

    Kameo! Gratulálok az esküvőhöz Szerintem nincs okod aggodalomra, a nagy készülődésben biztos magától leolvad majd 1-2 kiló

     

    Én most karácsony után éreztem azt, hogy ilyen evési rohamok jönnek rám, és fogalmam sincs mitől. Napközben teljesen normálisan ettem, a "fogyókúrának" megfelelően, estére meg olyan evési roham jött rám, hogy hihetetlen. De megmértem magam, egyelőre nem jött rám fel ez a két napi kajálás. Úgyhogy remélem, ha a szilveszteren még túl leszünk, újra neki állhatok teljes erőbedobással a kilók leolvasztásának.

     

    A homeopátiás szerek hatását ígértem, keresgettem a neten, de nem találtam igazán jó leírást, írtam emailt a hölgynek, aki ajánlotta ezeket, az ő válaszát várom, utána ígérem pótolom az elmaradásom

     

    BUÉK mindenkinek, legyen szép a jövő évetek!

    előzmény:
    Kameo (930)
    2010-12-30  13:19
  20. 2010. december 31. 04:53932.

    Micsoda hir! Es ezt csk igy kozlod! Szivbol gratulalok! A csoki ekem is gyengem, meg a suti.... mrleget m nem lttam, azt hiszem, mert a nagy nem aludt tul jol, igy reggel tovabb huztuk:) A mai torna is kimaradt, de ez van, nem argam magam emiatt, januartol tenyleg belehuzunk majd:))))) Ma este elmentunk egy szuk oracskara az egyik jatszohazba, ahol kuszni, maszni csuszni kell, es lehet:) Mivel  kicsi meg egyedul nem tud, ot emelgettem, vagyis nemi sulyzozasnak betudhato:))) ES meg mokas is volt, elvezte mindenki.)))

    MR, ugyes vagy! nekm a keszulodes alatt ment le jobban, azota felfele jott, de majd mennek ujra. 

    BUEK MIndannyiotoknak!, holnap nemigen lesz idom benezni.

    előzmény:
    Kameo (930)
    2010-12-30  13:19
  21. 2010. december 30. 23:41931.

    Latom szepen tartjatok magatok az unnepek ellenere is. 

    Ugyesek vagytok nagyon.

    Az ia nagyon jo eredmeny ha nem esunk at a lo tulso oldalara, hogy mar ugyis minden mindegy, meg kulonben is olyan jol esik :)

     

    Nalunk sem tortent kulonosebb valtozas, nem lettunk sem nehezebbek sem konnyebbek sokkal. Na jo en egy kicsivel, talan egy ujabb 2 kilo ment le rolam, de igazabol nem is a suly vesztes most a celom, hanem az, hogy inkabb izmot csinaljak valahogy. De nagyon lusta vagyok csinalni a gyakorlatokat es igy nem tortenik semmi jo.

     

    Csak igy tovabb a jovo evben is es mindnyajan elerjuk celunkat. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  22. 2010. december 30. 13:19930.

    Hááát, az én mérlegem nem túl rózsás :( Mondjuk éppen megvan :( Szóval a vizet is biztos visszatartom, de én simán most 2 kilóval több vagyok mint kellene Nem tudtam ellenállni a csokinak, meg a sütinek!!! Egyszerűen nem lehet rám bízni az édességet!!! HIHETETLEN VAGYOK!!!

     

    Holnaptól szerintem pár napig alig eszem majd, hogy kompenzáljak... De ez sem mehet így állandóan, hogy kicsit elszalad velem a ló, aztán meg kompenzálok!!!

    Ti hogy csináljátok???

     

    Januártól belehúzunk??? Áprilisban férjhez megyek, addig tip-top formába kellene hoznom magam!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2010. december 30. 03:54929.
    Sziasztok! ma egy fokkal jobb volt a helyzet:) De meg mindig 54gyel indul a merleg. ma megnetem magam napkozben is anyukamnal a regi merlegemen, es olyan jo latni, hogy ott is  anagy beosztas alatt vagyok, tudjatok, ott 5kilonkent hosszabb vonal van...Amugy meg ramjon a regi szoknyam, amit vagy 6eve vettem fel, vagy inkabb 7, mert ugye a lanyom 2004augusztusaban szuletett es ez egx kimondottan szuk, hosszu szoknya, igaz, egyszer amikor talan 2 volt a lanyom karacsonykor magamra huztam, akkor is kb  55voltam a 2 gyerek kozott. A varrononel van mege gy nadragom, amit szukitesre vittem el, vagy 1,5 honapja, persze nem lesz mar jo azzal a beallitassal, de sebaj. A tobbi se jo mar, amt szinten akkor vittem el, de mar keszen vannak. Ez legyen a legnagyobb bajom. A bringara viszont nem kerultem fel, hiaba, 2 gyerek mellett mindig van mas. En is bizom a januarban:))))) mert ugye meg itt a szilveszter, de mar nagy sutest nem rendezek, csak kokuszgolyot csinalok, meg talan anyukam fincsi sutijet, es max. dios keksztekercset, ja es gyum.tortat.... uuu, ez mar onamgaban is sok, na majd szelektalok, vagy nem....Uj ev, uj ledulet!, HAJRA CSAJOK? Es PERSZE MR+
    előzmény:
    Szandra04 (928)
    2010-12-29  08:30
  24. 2010. december 29. 08:30928.

    Sziasztok!

     

     

    Tiara, a sütiknek én sem tudtam ellenálni, főleg a sacher tortának, amit anyukám csinált. Valahogy mégis sikerült megúsznom a hízást, mondjuk nem ettem sokat a húsokból, ételekből, inkább csak a sütikből. Egészségesebb mondjuk biztos nem lettem. Ma dolgozom, de igyekeztem kíméletesebb ételeket hozni magammal, hogy ráhangolódjak a januárri belehúzok a diétába dologra...aztán remélem én is a legjobbakat! Mondjuk tegnap már volta spiningen, de ebben az évben már nem lesz több, úgyhogy majd azt is csak januártól folytatom.

     

    Nektek is kitartás a fogyózáshoz, de szerintem lelkifurdalás nélkül csinálhatjuk végig ezt a maradék pár napot ebben az évben, de persze azért mértékkel, januártól úgyis belehúzunk

     

     

    Szép napot!

    előzmény:
    *Tiara (927)
    2010-12-28  15:53
  25. 2010. december 28. 15:53927.

    Sziasztok!

    Remelem mindenkinek jol teltek az unnepek, es kellemes meglepeteseke)t szerzett es kapott!:) nalunk azert all a bal, mert mindkett lurko itthon van, oviban teli szunet, szoval unalom egy szal se:) vagy :( A kilokrol, hat jot vagy semmit, de azert annyira nem vszes, viszont mar nem 53-mal, hanem 54-gyel kezdodik megint, de januarra visszamegy,remelem. Iszonyat mennyisegu sutit sutottem ossze, a nagy resze elment a csaladban, es egy reszet lefagyasztottam, de igy igy van boven es sajnos? nagyon finom.tavaly begyujtottem egy szuper mezeskalacs receptet, huuuu, eteti magat! Van dios, mandulas kerek alakul, afonyas-napraforgos, aztan irokas szivecskes, irokas-afonyas szivecskes, mogy.kremmes mandulas linzer, gesztenyes, csokis, irokas linzer, dios, es makos bejgli, kinder-bueno szelet, ez is remesen brutal finom....szoval a ch az megvan, a szaloncukor is fnom, tiramisu es csokis-marcipanos. Ja, persze volt es van sos-sajtos rudacska is:)

    A karacsony ilyen...

    Eppen elment a kedvem, mert kineztem a torpeszuperkicsi konyhaba egy sarokulot, de nem fer be:((((( Remes ez a lakas (bereljuk) nagyon kicsi, es meg az is nagyon rossz elrendezessel. Jovo evi terv egy sajat lakas, amint eladtam a pestit, amit most kiadtm, hoigy tudjam fizetni a  reszleteket. 

     

    Itt annyira fagyott, hogy majd' egy oraba telt  aferjemnek kiszabaditani a az auto befagyott ajtajat! 

    Marcsi , Nalatok hany fok van most?  Persze karacsonykor nem volt ho, csak a nagy szel, meg eso, es latyak, sot2 kocsinyi tuzolto hemzsegett  ahaz korul, mert az epitomunkasok beburkoltak nejlonnal a hazat, de valameliyk okostojas lako kivagta, igy huzat lett, es a bearamlo szel szettepte az egeszet, repult mindefele, sot az allvany darabjai is, nagyon balesetveszelyes volt, igy a tuzoltok levagtak, vagy kikotoztek.

    mennem kell, tovabbi szep evveget!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_212365 (1)
    2010-08-08  14:57

Címlap

top