Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Előző életek fényében

Torolt_felhasznalo_651221
Torolt_felhasznalo_651221
Létrehozva: 2004. március 30. 19:13
Sziasztok! mit gondoltok az előző életekről? van értelme tudni arról, mik voltunk?
  1. 2004. március 31. 07:0826.
    Persze, hogy marhaság, tényleg a Hernádi-könyv volt az.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (11)
     
  2. 2004. március 31. 07:0625.
    Szia Mágika. . :)
    Én is foglalkozom egy jó ideje reinkarnációs terápiával.

    A lényegét abban látom, hogy amikor a tudatalattiból relax segítségével felmerül egy rossz érzést keltő szituáció, azt le tudom venni, meg tudom szüntetni. Esetek nagy részében nem megyünk előző életbe, hanem a magzati, gyermekkori negatív élményekig. ma már bizonyított, hogy ezek a kiváltó okai a felnőttkori pszichés betegségeknek.
    Amikor előjönnek a képek én is látom (ahogy te is) az "utazóval " együtt. . :)
    nagy élmény mindkettőnk számára . . . :)
    Sok sikert:
    Üdv:
    Pixi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (24)
     
  3. Torolt_felhasznalo_651221
    Torolt_felhasznalo_651221
    2004. március 31. 00:0424.
    nem hallok hangokat, de veszek információkat. Volt hogy éreztem valaki vagy valami ott van, rákoncentráltam és képek jöttek be. Nekem semmit sem mondtak, de akivel voltam, annak igen. Nem tudom tudatosan szabályozni, véletlenszerűen történik. . . egy alkalommal egy férfi képét láttam, tolókocsis volt és egy szobában üldögélt. Nem ismertem, kiderült, aki velem volt, az gyógyította. Teljes részletességgel leírtam a szobáját, még én is meglepődtem. Az illető már nem élt. . . aztán olyan képeket kaptam, hogy valaki rosszul van, valaki aki hozzátartozik, valaki nem tud felállni. Telefonált az ismerősön egyet és kiderült az elhnyt sráv nagybátjya kórházba került. . . . ilyesmi. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_834597 (23)
     
  4. 2004. március 30. 23:5823.
    mit észleltél, miben nyilvánult meg?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (22)
     
  5. Torolt_felhasznalo_651221
    Torolt_felhasznalo_651221
    2004. március 30. 23:5522.
    nem idézek szellemeket, ha erre gondolsz, viszont voltak ilyen jellegű élményeim. Nem szellemeknek nevezném őket, hanem szellemi síkról érkező energetikai megnyilvánulásoknak. Miért kérdezed??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_834597 (21)
     
  6. 2004. március 30. 23:4921.
    Sziasztok
    szellemekkel is foglalkozol?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (20)
     
  7. Torolt_felhasznalo_651221
    Torolt_felhasznalo_651221
    2004. március 30. 23:3620.
    bővebben mit értesz? kérdezz és válaszolok . . .
    előzmény:
    gotago (19)
     
  8. 2004. március 30. 23:2419.
    Mondanál bővebbet? Engem több dolog miatt érdekelne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (18)
     
  9. Torolt_felhasznalo_651221
    Torolt_felhasznalo_651221
    2004. március 30. 23:2118.
    Szia gotago!

    nem hipnozissal dolgozom, nem tartom tisztának, az asztrál utazás pedig szerintem nem nyújt elég védelmet, végülis elég erős érzelmek törnek fel, amit kezelni kell az utaztatónak.

    Én egy tibeti energetikai módszert használok. Teljesen tudatánál van az utazó és maximális védelmet adnak.
    előzmény:
    gotago (17)
     
  10. 2004. március 30. 23:1717.
    szia Mágika!
    Te milyen módszerrel csinálod ezt? Van hipnozis, és asztrál utazás is. Te hogyan oldod meg a dolgot?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (15)
     
  11. 2004. március 30. 23:0716.
    Szia mÁgika.

    Hogyan lehet ezeket az ismereteket elsajátíttani?
    Légyszíves segíts nekem.
    Köszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_651221
    Torolt_felhasznalo_651221
    2004. március 30. 22:5515.
    én láttam, 17 életemben "jártam" eddig. Ha valaki hitetlenebb mint én voltam előtte, azzal kezet fogok. Láttam és sokat segített. Azért tanultam meg a technikát, hogy másoknak is tudjak segíteni. . .

    A bibliában is szerepelt a reinkarnáció, csak kitörölték.

    Olyannyira megdöbbentő, hogy egy reinkarnációs utazás során beszéltem németül, pedig egy szót sem tudok. . . .

    Elég erős fantáziám van, de olyan dolgok jöttek be, amiket nem igazán szerettem volna magamnak kitalálni. . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (10)
     
  13. Torolt_felhasznalo_810074
    Torolt_felhasznalo_810074
    2004. március 30. 22:0714.
    volt. . .
    csak "kicenzúrázták". . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (13)
     
  14. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 30. 21:2413.
    zizi9

    A napokban beszélgettem valakivel, létezik reinkarnáció minden kétséget kizárólag, vagy nem. Miért nincs egyetlen európai vallásban sem?
    előzmény:
    zizi9 (6)
     
  15. 2004. március 30. 21:2312.
    Én kiváncsi lennék rá.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (1)
     
  16. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 30. 21:2211.
    sziszi

    Ez marhaság. Biztos Hernádi Gyula könyvét forgattad.
    előzmény:
    sziszi (3)
     
  17. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 30. 21:2110.
    szia mágika34

    Engem az érdekel elsősorban van-e köztetek olyan, aki egyértelműen mondhatja, ő tudja, állítja, látta az előző életét, életeit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (1)
     
  18. 2004. március 30. 21:169.
    Szia!
    Nekem már gyermekkorom óta van egy visszatérő álmom. Ebből az álomból már a valóságban is találkoztam vele. Nem ember hanem részlet az álmomból és ijesztő volt. Nagyon megdöbbentem mikor láttam. Nem mertem elmondani senkinek sem kivéve a párom, mert neki is volta már ilyen dolgok. Mostanában ez az álom nem jön elő, de még jöhet újból.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (8)
     
  19. Torolt_felhasznalo_651221
    Torolt_felhasznalo_651221
    2004. március 30. 20:598.
    Sziasztok! 5 éve foglalkozom reinkarnációs terápiával. Nálam magától beindult és ha valaki fontos személlyel találkozom, képeket látok róla és megértem mi miért történik. Egyet értek, hogy puszta kíváncsiságból nem érdemes feszegetni, viszont sok meglévő problémára tud választ adni.

    Azért kérdeztem mi a véleményetek róla, mert sok emberrel találkoztam már, akik küszködtek a szerelmi életükkel, és legjobban a miért? fájt nekik. Nos a miért gyakran az előző életekben rejlik.

    Nem számolós technikáról van szó, energetikai gyógyítás része, oldja a hozott érzelmi blokkokat, félelmeket. nem feltétlenül kell hinni benne, akkor is működik.

    Azzal is egyet értek, hogy érettnek kell lenni ahhoz egy ilyen élményen átessen valaki, viszont tapasztalatból tudom, hogy véletlenek nincsenek. Az fut bele egy ilyen élménybe, aki megérett rá, és pont olyan emberhez fog fodulni, akivel egyébként is karmikus kapcsolata van.

    A reinkarnációs utazás nem arról szól, hogy királylányok voltunk-e hanem hogy hogyan éltük meg azt, hogy királylányok voltunk. A legtöbb királylány utált a bőrében lenni.

    Ha pedig valakit tarkón lőttünk, azok is mi voltunk, lehet, hogy azért vannak jelen életbeli gondjaink, mert még mindig nem tudtuk elfogadni, sőt lehet, hogy épp azzal az emberrek küszködünk, akit lelőttünk. Megbocsátás nélkül nem fogunk zöld ágra vergődni, a megbocsátáshoz viszont tudatosulni kellene annak, mi is történt köztünk.

    Minden tőlünk függ, az is hogy akarunk-e tudni róla, vagy sem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_222271
    Torolt_felhasznalo_222271
    2004. március 30. 20:337.
    Az a bizonyos számításos módszer egy nagy hülyeség. Én valami fa voltam, azt hiszem tölgyfa.
    De nekem egyszer megmondták, de nem tudom, hogy mennyire igaz. Azt én is sejtettem, hogy férfi voltam előző életemben. Ez igaz is. Nem nagyon hatott meg, hogy mi voltam, de most már tudom, hogy miért kell kirohannom a tv-elől, moziban eltakarom a szemem és nagyon felzaklat ha egy filmben csatajelenetet látok.
    Katona voltam és ellenségként öltek meg legutóbb. Így könnyebb, hogy tudom miért.

    Horoszkópból is meg lehet mondani, hogy milyen karakter voltál előző életedben. Ebből nagyon sok mindenre lehet következtetni, hogy most egy két dolog miért olyan nehéz ebben az életben. Tanulságos és jó tudni. Engem megnyugtatnak a válaszok.
    előzmény:
    sziszi (3)
     
  21. 2004. március 30. 20:246.
    Miért érdekel?

    Van akinél van értelme, hogy tudja, mert megérti, hogy egyes dolgoktól miért fél, vagy iszonyodik, vagy éppen vonzódik. S ezeknek a gyermekkorban esetleg nem voltak nyomai, vagyis előrébbre vezetnek a szálak.

    Általában nem célszerű feszegetni.
    De ha van pld. valakinek egy állandóan visszatérő nagyon felkavaró, negatív álma aminek nem tudja az okát, s az tartalmaz olyan elemeket is, amitől ma is meghátrálna, vagy traumát jelentene számára, akkor pld. lehet az egyik út egy regressziós visszavezetés, a megfelelő szakemberrel.

    Inkább a gyógyulásra, a komoly megmagyarázhatatlan nehézségeink feldolgozására használnám az előző életbe való visszavezetést, mint bármikor is a kíváncsiság kielégítésére.
    Ugyan is épp elég feldolgoznunk a mai életünket, nem hogy még kiderüljön egy jóval nehezebb, traumatikusabb.
    Mert ugye, ha az derül ki, hogy király lányok voltunk ésminden rendben volt akkor az nagyon szép, deha az derül ki, hogy a második világháború alatt valakit épp tarkón lőttek, nem biztos, hogy boldog lesz tőle, hogy most már erről is tud. S ez még csak egy finom utalás arra, hogy jobb ez ügyben a békesség.

    Ha ugyan is az előző életednek közölni valója lesz számodra, akkor amikor érett vagy rá be tud jelentkezni, és akár álom, akár egyszerű visszaemlékezés formájában feltárul előtted előző életed azon része, amely most valamire rávilágít és hasznodra lehet, hogy segítse a fejlődésed, vagy éppen egy megmagyarázhatatlan trauma alóli feloldódásodat.

    Addíg meg ha ilyen érdekel inkább olvass róla, és így is le tudod vonni a következtetést, hogy szerinted jó-e ezekbe belemenni.
    Minden esetre annyit érdemes tudnod róla, hogy az idegrendszernek el kell tudni viselni bármi elétárul, és ez nem a pozitív, hanem a negatív élményre vonatkozik.
    Ezért érdemes ezt a területet hagyni, és ha bejelentkezik magától akkor valószínű már kezelni is fogod tudni, hogy mit gondolj, érezz, és tegyél vele.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (1)
     
  22. 2004. március 30. 20:035.
    ha itt van az ideje, megtudod. Addig meg fölösleges.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (1)
     
  23. 2004. március 30. 20:034.
    mi van?!?! *bután pislog*
    előzmény:
    sziszi (3)
     
  24. 2004. március 30. 19:373.
    Sziasztok!
    Én egy számítás szerint lombos mohabogár voltam:-((
    Undi. . . nem akarom:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (1)
     
  25. 2004. március 30. 19:222.
    Szia mÁgika
    szerintem, nem jó tudni, hanem érdekes lenne esetleg!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_651221 (1)
     

Címlap

top