Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Régi súlykontrollos csapat

tundek
Létrehozva: 2010. július 20. 17:14

Azért indítom ezt a topicot, mert remélem sikerül azt a pár embert össze verbuválni, akikkel annak idején együtt kezdtem az sk-t  2008-ban a wellnessen. Nagyon összetartó kis csapat alakult ki és szeretném ha nem vesznénk el egymás szeme elől csak azért, mert megszünt a régi helyünk.

Nagyon szeretném ha újra megtalálnánk egymást!!

  1. 2011. szeptember 28. 21:0955.

    Szia!

     

    Gratulálok Attilához, bár mer nem is olyan pici! :)

    Hogy vagytok? Hogyan telnek a napok a 2 gyerkőccel?

    Nem tudom azóta hogy állsz a súlyoddal, de most akad ennél fontosabb dolgod is. Szerintem ha Attila is elkezd majd járni futkároszhatsz eleget a 2 gyerek után és leolvadnak a kilók.

    Regényírásba nem mennék bele, hogy mi van velem. Nálam viszont egy valami van rendben és az a súlyom... Idén sikerült egy 10-est ledobnom úgy, hogy egy napot nem fogyóztam. Viszont nem a nagy jókedv miatt olvadtak le a kilók... de a részletek hanyagolnám.

     

    Puszi Mindekinek!

    előzmény:
    ceery (54)
    2011-06-10  11:41
  2. 2011. június 10. 11:4154.

    sziasztok!

     

    hátha még vki olvassa a topicot. örömmel értesítelek benneteket, hogy megszületett a kisfiam Attila, 2011.05.14. 20:49-kor az egri kórházban, császárral. jól vagyunk, bár most a kicsim beteg, hörgő gyulladása van, de remélem nemsokára meggyógyul és rendben lesz. Dani már 20 hónapos lesz 17-én, szerencsére még nem nagyon féltékeny rá. puszilgatja meg simogatja és pici babaának hívja. majd lehet, hogy később jön ki rajta.

     

    remélem ti jól vagytok! írjatok! Tündi te is el vagy veszve teljesen, hogy vagytok? hogy álltok a súlyotokkal? mert én nem vmi fényesen, inkább közelebb a 90 kg-hoz, mint a 80-hoz ráadásul állandóan édesség ehetnékem van...

     

    pusz

    a. 

    előzmény:
    ceery (53)
    2011-02-24  15:37
  3. 2011. február 24. 15:3753.

    sziasztok!

     

    végre írt vki!

     

    még nem tudjuk mi lesz, majd március legvégén 32 hetes uh-án talán kiderül. remélem, mert én már nagyon kiváncsi vagyok.

     

    amúgy megvagyok, egy héten egyszer azért még van egy kis sav visszafelé, meg folyamatosan ég a gyomrom, de már csak 3 hónap és vége lesz, remélem. utána úgy se fogok ilyenekre tudni figyelni, mással leszek elfoglalva. ájultan dőlök majd aludni...

     

    nálunk Dani már jár és pakol. hajnal 5-6 felé kell és nem alszik már vissza, végülis este 8-tól ki is aludja magát. na én ezt nem mondhatom el.... és még most jön a java. egyre nagyobb hassal egyre nehezebb lesz...

     

    de majdcsak eljön az a május is

     

    kitartás a 90 naposhoz, szerintem jól haladsz a lényeg nem megszegni és nem feladni

     

    üdv

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_256083 (52)
    2011-01-26  14:20
  4. 2011. január 26. 14:2052.

    Halihó! Na mi a helyzet, az ünnepek kiyírták a fórumot???

    Lehet már tudni, hogy fiú lesz-e vagy lány??? Bátyáméknál májusban fiú lesz, rakom el a babaruhákat nekik.

    Az én kisfiam az elmúlt egy hónapban elkezdett mászni, ülni, és kijött két foga is. És most először taknyos, büszke vagyok magamra, hogy eddig kihúzta betegség nélkül, hisz már 8 hónapos!

     

    A fogyival kapcsolatban meg, természetesen betettek nekem is az ünnepek, meg a bejglik. Vegaként nem egyszerű diétákhoz tartanom magam, úgyhogy most már nyolcadik napja csinálom a 90 napost, mert ott csak egy napon kellene húst enni, de helyette én természetesen tejtermékeket vagy szóját eszek. Eddig másfél kiló mínuszom van, de ez nem nagy változás, mert éppen annyi vagyok most, mint a nagy karácsonyi zabálás előtt (61 kiló). És természetesen a terhesség előtti ruháimba még közel sem férek bele. De nagyon reménykedem, hogy ez most már hamarosan változni fog. Egyébként azt hiszem, hogy 8 nap alatt a másfél kiló egész jó eredmény. Pedig eleinte azt hittem, hogy az első gyüminapnál el fogok vérezni, de hálistennek nem így történt, és már a másodiknál tartok. Sőt most kifejezetten vártam a gyüminapot, mert olyan jó, hogy nem kell főzni, és végre nem zabálom degeszre magam valami nehéz kajával.

    Hát szóval ennyi. Írjatok, ha lesz időtök!

    előzmény:
    ceery (51)
    2010-12-21  11:25

Címlap

top