Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Agykontrollt végzettek

Torolt_felhasznalo_209330
Torolt_felhasznalo_209330
Létrehozva: 2004. március 29. 17:03
Sziasztok!
Ezt az új topikot főleg az agykontrollt végzetteknek indítottam, hogy olykor beszélgessünk, de bárki csatlakozhat, aki tud valamit az agykontrollról. Esetleg olykor gyakorolni is tudnánk, hiszen ez a dolog lényege.
  1. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. Április 2. 19:5776.
    Örülök!!! Nagyon jó! :) :):)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_301996 (75)
     
  2. Torolt_felhasznalo_301996
    Torolt_felhasznalo_301996
    2004. Április 2. 18:2875.
    sziasztok, kicsit eltüntem az első este óta, de ÓRIÁSI sikerem/sikerünk volt anyukámmal együtt. Az öcsém vett egy telket, amiről kiderült, hogy az előző tulajdonos nem törvényesen szerezte. A részletek nem fontosak, csak a lényeg: hónapok óta hitegetett minket, de nem akarta kártalanítani az öcsémet, már a bírósághoz akartunk fordulni. . Így aztán üzenni kezdtünk neki anyukámmal éjszaka, és felajánlott egy másik telket, ami teljesen "tiszta" és már meg is van az új szerződés. Egyébként a szerződéskötés alatt arról panaszkodott, hogy éjszakánként egyszerűen nem tud aludni. . . . :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (70)
     
  3. Torolt_felhasznalo_533519
    Torolt_felhasznalo_533519
    2004. Április 2. 18:0874.
    Bocs a 2szer katért
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_533519 (73)
     
  4. Torolt_felhasznalo_533519
    Torolt_felhasznalo_533519
    2004. Április 2. 18:0773.
    Azt az agilitást, amivel ezt a topikot létrehozta, és ennyi embert talált, kik örömmel csatlakoztak a zászlaja alá.
    Nem kételkedem a sikerében
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (70)
     
  5. Torolt_felhasznalo_533519
    Torolt_felhasznalo_533519
    2004. Április 2. 18:0772.
    Azt az agilitást, amivel ezt a topikot létrehozta, és ennyi embert talált, kik örömmel csatlakoztak a zászlaja alá.
    Nem kételkedem a sikerében
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (70)
     
  6. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. Április 2. 16:5871.
    Örülök!!!! :))) És ma olyan szép napunk van! :)
    előzmény:
    jagosoft (67)
     
  7. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. Április 2. 16:5770.
    Én adom a plusszt! Szerintem is olykor jobb, ha nem mondjuk, hogy segítünk, csak tegyük a dolgunk. Erkölcsi aggályát nem látom, hiszen, van, amikor az ember annyira buta (saját tapasztalat :)), hogy nem lát tovább az orránál, és akkor elkel a segítség. Ilyen sün állást felvevő ember (sajnos?) az én közvetlen környezetemben is van, aki csak azért se csinálja úgy, hogy jó legyen, noha a szíve mélyén tudja, hogy mi a helyes, olykor tudatosaul is benne és ki is mondja hangosan, de másnap újra a régi, makacs önmagát nyújtja. Én most rajta "gyakorlatozom". Majd meglátjuk mi lesz, de egy biztos, hogy nem élhetem helyette az életét, nem hozhatok helyette döntéseket, de segíteni segíthetek, az utat megmutathatom, ösztönözhetem. Én bízok benne, hogy egyszer jó útra tér. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_533519 (68)
     
  8. Torolt_felhasznalo_288302
    Torolt_felhasznalo_288302
    2004. Április 2. 15:3269.
    Nekem jó a de. 10 óra. :)
    Többiek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (61)
     
  9. Torolt_felhasznalo_533519
    Torolt_felhasznalo_533519
    2004. Április 2. 14:1468.
    Nem szabad csüggedni az alfa nem a halált megváltó tudást adja a kezünkbe, egy sujos baleset, ami sajnos érheti az embert, a szenvedést és fájdalomcsökkentést segíti először.
    A későbbi felépülés segítése lelki erő adása nagyban hozzájárul a beteg gyógyulásához.
    Párjának nem kell tudni a sör le szoktatásról! Vannak, akik ha megtudják, hogy segítséget nyújtanak, rögtön sünállást vesznek fel. Ennek hátrányi lehetnek, mert erősebben kezdik az egészségük rombolását csak azért is. Lehet egyedül kevés volt, azaz energia, amivel jó útra igyekezett segíteni, talán ez a közösség segíteni tud egy kis pluszal
    előzmény:
    Bibic (63)
     
  10. 2004. Április 2. 12:5167.
    Most találtam ezt a honlapot, elég összetett.
    http://gportal. hu/portal/jobban/

    Most elmegyek sétálni a kisfiammal, aztán jövök olvasgatni Titeket. kezd megjönni a kedvem megint az agykontrollhoz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. Április 2. 12:5166.
    Most találtam ezt a honlapot, elég összetett.
    http://gportal. hu/portal/jobban/

    Most elmegyek sétálni a kisfiammal, aztán jövök olvasgatni Titeket. kezd megjönni a kedvem megint az agykontrollhoz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. Április 2. 11:5865.
    Ahogy a Laci is mondta a tanfón, van aki ragaszkodik a betegségéhez. . . Nem biztos hogy szüksége van a kezelésre. . . Meg hát az a betegség vmiért van. . . A lelkünk üzen ilyen formán, hogy vmi feldolgozatlan sérelem érte. . .
    Most olvastam a Belső utazás c. agykontroll kiadványt. Mindenkinek ajánlom, szenzációs könyv. . . :))

    Gyertek találkozóra, minél többen vagyunk, annál olcsóbb a hely. . . Szupi lesz. . . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (64)
     
  13. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. Április 2. 08:5264.
    Nagyon örülök, hogy végül is pozitív kicsengésű a leveled. Nézd, én sem várok csodákat, nem hiszem azt, hogy az Agykontrollal hipp-hopp minden bajom megoldódik (ámbár hála Istennek, mostanában egyre kevesebb bajom van, vagy csak a hozzáállásom más, ki tudja :)), de az biztos, hogy sokat segíthet. Már az is nagy dolog, ha az ember megtanul ellazulni.

    Ami a betegségeket illeti, és a ráhatást, sajnos, én is azt hiszem, hogy van, akin nem lehet segíteni. Én is egy ilyen "csakazértis rosszat teszek magamnak" emberrel vagyok megáldva, akin próbálok segíteni, hogy lássa be a butaságát. Én nem mondtam meg neki, hogy Agykontrollal küldök neki üzenetet, mert csak rontana. Ha veszi, és megjavul jó, ha nem, sajnálom, de attól még szeretem. :)

    Ha van kedved, gyere el te is az induló klubba, aztán majd megoszthatod velünk a tapasztalataidat. Minden jót, és kitartást! :)
    előzmény:
    Bibic (63)
     
  14. 2004. Április 2. 00:1963.
    Nem akarom senkinek elvenni a kedvét, de a kezdeti lelkesedés után engem komoly arculcsapások értek. Az "apróság", hogy alfába belealudtam (picik voltak még a gyerekek, nem is ragozom tovább), de egy balesetet szenvedett ismerősnek csak a halálát láttam, hiába próbáltam "újrakábelezni" a kómás, sérült agyát. Megrázott az élmény! A férjemet is "kezeltem", de ő kerek perec visszautasította a "beavatkozást", hogy le akarom állítani a piáról, és csakazértis sörözött, bármennyire nem esett jól. Viszont azóta is (kb. 10 éve) használom a tanultakat - önvédelemre: lazítok elalváshoz, pozitívan állok a problémákhoz, empatikusabb vagyok, mint a sokéves átlag, nem kaptam gyomorfekélyt és infarktust, és nem diliztem be, pedig lett volna mitől. És a testem jelzett: a vállam fájdult meg a terhektől, és tűréshatáron innen egy hajszállal megszabadultam a problémától. ( aztán jött másik. )
    A hétvégén elkisérem a fiamat egy gyerek-tanfolyamra, azthiszem felér egy ismétléssel, mert mindezek ellenére TUDOM, hogy ez jó dolog és műlödik!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_533519
    Torolt_felhasznalo_533519
    2004. Április 1. 23:3962.
    *Csesszetek le légyszi, légyszi, talán megjön az eszem. *Enek nem sok értelme lenne, végig olvastad a topikot, amit aravel nyított, és láthatod menyi ember kapott olyan tudást amit könyből megtanulni nemlehet.
    A tanfolyam nagy segítség amit nemszabad kihagyni!
    előzmény:
    jagosoft (59)
     
  16. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. Április 1. 19:4861.
    Ok, nagyszerű. A 24. nekem is jó. Most már csak ezt kell kitalálni, hogy mikor. Nekem a de. jobb lenne, mint a du. , de tkp. mindegy is. Szóval, mikor legyen? Mondjuk de. 10h megfelel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_288302 (58)
     
  17. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. Április 1. 19:4460.
    Azt a mindenit jagasoft! (Ez volt a lecseszés. :))))))

    Komolyra fordítva a szót, tényleg nagyon jó dolog az Agykontroll. Amint már írtam, a legjobb dolgok egyike, ami eddigi életemben velem történt, hogy elmentem a tanfolyamra, és használom. :)

    Mindig is megtettem mindent egy cél érdekében, amit el akartam érni, de az Agykontrollal a világ egy olyan aspektusa nyílt meg előttem, amiről eddig csak sejtettem, hogy létezik, de azt hittem, hogy ez csak bizonyos emberek kiváltsága, énnekem nincs képességem az ilyen "természetfölötti" dolgokhoz. Csakhogy most már tudom, hogy ez nem természetfölötti, hanem nagyonis természetes, nagyonis működik, és hasznos. Én úgy vagyok vele, hogy csak akkor tudok valamiben igazán hinni, akkor tudok valamit elfogadni, ha megértem, hogyan működik, mit is jelent, hogyan egyeztethető össze azzal a tudással, amivel eddig rendelkeztem a világról. Ezen a tanfolyamon az volt a jó, hogy Dr. Domján László úgy magyarázta el az Agykontroll lényegét, hogy még egy logikakórságban szenvedő is belátja, hogy nem kamu, és mindenki képes rá, hiszen mindenki rendelkezik elmével. Egyszóval, nagyszerű dolog és bárki megtanulhatja. Én amióta elvégeztem minden tanítványomnak ajánlom.

    Tehát kedves Jagasoft, menj el te is, végezd el, mert nem bánod meg. Nekem se volt nagyon jó az időpont, de azt mondtam, hogy mindig is rengeteg a dolgom, úgyhogy ilyen kifogást mindig találhatok, tehát inkább másról most lemondok egy ideig, és elvégzem ezt, mert az az idő és energia, amit belefektettem többszörösen térül majd meg. És ez így igaz, mert a saját bőrömön tapasztalom.
    előzmény:
    jagosoft (59)
     
  18. 2004. Április 1. 18:4059.
    Sziasztok!
    Nagyon örülök ennek a fórumnak. 5-6 éve kezdtem el foglalkozni az agykontrollal, de tanfolyamot még nem végeztem. Mindig jön valami, amiről azt gondolom, hogy ez most fontosabb, aztán mindig megbánom. Vannak nagyon jó tapasztalataim így is, szerintem rettentő jó dolog, csak lusta vagyok. Az esti meditálásra is mindig csak kifogásokat keresek és nyugtatgatom magam, hogy ma azért nem, mert. . . Most van egy 6 hónapos kisfiam, este úgy zuhanok az ágyba, hogy azt sem tudom fiú vagyok vagy lány. Persze ez sem kifogás. Ráadásul tudom, hogy lenne értelme. Csesszetek le légyszi, légyszi, talán megjön az eszem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_288302
    Torolt_felhasznalo_288302
    2004. Április 1. 18:4058.
    Én 24-én szívesen mennék, ha másoknak is jó az időpont. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (54)
     
  20. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. Április 1. 14:4757.
    Nagyon jó!
    előzmény:
    Napest (56)
     
  21. Torolt_felhasznalo_376787
    Torolt_felhasznalo_376787
    2004. Április 1. 14:2156.
    Én mennék!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (55)
     
  22. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. Április 1. 13:0555.
    Nos, semmi válasz eddig? :((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. március 31. 20:3854.
    Minden kedves érdeklődő!

    Ma beszéltem Pitakkal, aki volt olyan kedves a múltkor és fölajánlotta a klubbját, hogy ott olykor találkozhatunk, és úgy tűnik, hogy ez össze is jöhet, ha ti is szeretnétek. Csak el kell jönni! :)

    Most azt beszéltük meg, hogy elvileg április 23, 24 vagy 25 jó lenne. A klubhelység Budaörsön van. A 40-es busszal kell menni a Móricz Zsigmond körtérről és a végállomás előtt eggyel kell leszállni. Ez kb. az Ikea mögött van. (De majd pontosabb címet is mondunk. )

    Amennyiben kedvetek és időtök van, jelezzetek vissza, és akkor majd elkezdhetnénk gyakorolni és beszélgetni. Írjatok! :)))
    előzmény:
    pitak (48)
     
  24. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. március 31. 20:3053.
    Köszi a választ. Igen, mindennel egyetértek, amit írtál. :)
    Gyakorlom, amikor csak lehet. :)
    előzmény:
    azott (52)
     
  25. 2004. március 31. 17:5452.
    Szia, Aravel, igen, valasznak tekintheto, magad is igy erzed szerintem, mar raereztel, beazonositottad, csak a tudatos elmed igyekszik froclizni es utanajarni, hogy ami biztos, az biztos:)Tudni kell, hogy a valasz nem mindig pont attol a szemelytol, esemenytol es olyan modon erkezik, ahogyan mi varjuk, de ha nyitott vagy, nem felejtetted el a kerdesedet es figyelsz, egyre gyakrabban es gyorsabban fel fogod ismerni egyertelmuen, az intuiciod is fejlodni fog, kerdezgess minel gyakrabban. Minden jot:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (47)
     

Címlap

top