Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lábujjak :)

Naytiri
Létrehozva: 2010. május 12. 10:58

Sziasztok!

 

Meglepődve tapasztaltam, hogy még nincs ezzel a kérdéssel foglalkozó topik :)

 

Szóval....Jön a nyár, jön a szandál szezon....Én pedig ismét nem tudom, mit tegyek.  Pontosabban, hogy mit vegyek a lábamra.

 

Görög típusú lábfejjel rendelkezem.

 

A lábamon a második lábujj hosszabb, mint az első (nagylábujj).

 

Elrejtsem? Kitegyem? 

 

Kétféle véleménnyel találkoztam eddig. Volt aki bizarrnak és csúnyának találja ezt a fajta lábtípust, és volt olyan pasim, aki kifejezetten szexinek tartotta.

 

Akik pedig ilyen lábujjakkal rendelkeznek, szintén két táborra oszthatók:

Van aki elrejti, meg akarja műttetni, van aki imádja és büszke rá.

 

Pasik! Csajok! 

 

Szerintetek? 

 

Valamint egy kis közvéleménykutatást is tartanék:

 

Kinek ilyen közületek a lába és mi a véleménye róla? 

 

Szereti? Utálja?

  1. 2015. június 19. 15:1255.

    Szia én fiú vagyok és nekem nagyon bejönnek a görög lábak :) Ne szégyeld


    előzmény:
    zshanetta (54)
    2013-01-12  21:33
  2. 2013. január 12. 21:3354.
    Nekem is ilyen hosszabb a második, de nekem fáj is, mivel a muttató lábujj nem tudja megtartani a lábam és a "felgyűrödik". A nagylábujjam végéig. Hogy tudnám ezt kiküszöbölni?
  3. 2012. július 5. 14:3353.

    szia. (: 

    nekem is ilyen a lábam. bevallom, én szégyellem. de ahogy végigolvastam az előttem szólókat, innentől nem fog érdekelni, hogy ki mit gondol. 

    nem mertem sem papucsot, sem szandált hordani, azonban a közeljövőben venni fogok most nyárra egy szandált. (: 

    aki viszont szégyelli, azoknak ajánlani tudom télre, tavaszra és őszre a fekete zoknit, azzal sokat lehet csalni. esetleg kerüljék el a világos, feltünő zoknikat. 


    utánaolvastam neten az ilyen fajta lábnak. azt tapasztaltam, hogy aki ilyennel rendelkezik, erős karakter. nőknél a házasságban ő fog irányítani, ugyanis "királynői" személyiséggel rendelkezik. de egyben művészi lélek is lehet. azaz, szépen tud ajzolni, kreatív gondolkodású. nagyon sok jó ötlete van, de nem meri, nem szokott sokat megvalósítani belőle.

    ha esetleg valaki egy férfinál lát ilyen lábujjat, azt ne engedje el ha szereti, mert mellette igazán boldog lehet, el tudja tartani, nem fognak semmiben hiányt szenvedni az életükben. (:  

    előzmény:
    Naytiri (1)
    2010-05-12  10:58
  4. 2011. március 12. 09:4052.

    Meg kellett nézni, hogy tudd?  

    előzmény:
    Indiánlány (6)
    2010-05-12  11:12

Címlap

top