Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Összhang a szexben

nevesincslány
Létrehozva: 2010. május 5. 11:11

Szerintetek az ágyban is össze kell szoknia 2 embernek, vagy optimális esetben az első pillanattól kezdve minden klappol?

Te mennyi idő után érezted jól magad úgy igazán a partnereddel?

Nem volt hasonlítgatás az előző patnerhez akivel már ismertétek egymás mozdulatait, és rendben volt a szex, de más miatt lett vége?

Mennyi idő kell ahhoz hogy minden jó legyen?Ha eleinte nem jó változhat, vagy halálra van ítélve az a kapcsolat?

 

Kíváncsi vagyok minden véleményre!

  1. 2010. május 6. 10:3565.

    Persze, hogy valamennyire "össze kell szokni" Hiszen mindenki máshogy, más dolgokat szeret, néha gyökesen ellenkezőleg, mint mások. Honnan tudhatná a partner?

    Nekem az volt a kivételes, ha mindjárt elsőre minden stimmelt. Ettől még a többi többsége is ugyanolyan jó lett kis idő után.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. május 6. 09:4664.

    Benne van a valasz a kerdesesdben.

     

    Szerintetek az ágyban is össze kell szoknia 2 embernek, vagy optimális esetben az első pillanattól kezdve minden klappol? 

    előzmény:
    nevesincslány (1)
    2010-05-05  11:11
  3. 2010. május 6. 09:3763.

    Én soha nem értettem ezt a nagy szexközpontúságot. Egy jó párkapcsolatnak sok összetevője van, és a jó szex - bár fontos, de nem az egyetlen fontos dolog, ráadásul tanulható. Természetes, hogy két embernek össze kell szoknia.

    Nem a szex az összekötő kapocs két ember között.

    előzmény:
    nevesincslány (1)
    2010-05-05  11:11
  4. Torolt_felhasznalo_157411
    Torolt_felhasznalo_157411
    2010. május 5. 22:1062.

    Mit értesz ezalatt?? Első alkalommal egetrengető, fergeteges orgazmussorozatra?? Vagy arra, hogy még nem ismered a testét, de szikrázik minden, és jó , izgalmas együtt lenni vele?Mert ha elsőre nem is sikerül, egy második esélyt még adni kell....

     

    előzmény:
    nevesincslány (1)
    2010-05-05  11:11
  5. 2010. május 5. 21:5761.

    Sziasztok!!

     

    Az a furcsa hogy én is így voltam vele régebben hogy ha az elején nem jó azt már megette a fene,addig amig meg nem ismertem a mostani párom...Ő az elején egy kicsit szégyenlősebb volt az ágyban és ez engem nagyon idegesített,hiszen szeretjük egymást-akkor gondoltam mi lehet a baj? ? ?

     

    Aztán valahogy ahogy erősödött bennünk a szeretet valahogy kiforrta magát a dolog,(bár sok mindent be is vetettem az ügy érdekében )és mára azt kell mondanom-vele a legjobb a világon a SZEX!Immár 2 éve...

     

    Szerintem ha igazán szeretünk valakit-és figyelünk egymásra,figyeljük a másik minden mozzanatát-hogy éppen mi az ami nagyon jó neki-vagy épp ellenkezőleg,akkor valamilyen szinten irányítható ez a dolog,és rengeteget számít,ha ezt meg is tudjuk beszélni a párunkkal,hogy kinek mi esik jól!

    Hálisten mi mindent meg tudunk beszélni egymással,nincs tabu téma-semmi szégyenlősség-és épp ezért igazán jó vele!

     

    Sokkal jobb együtt lenni olyasvalakivel akivel ismeritek egymás testének minden pontját!-vagyis ez az én véleményem! 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  6. 2010. május 5. 20:0860.

    Sziasztok! Először is az első csók dologra reagálnék. Írta valaki, hogy azt hitte, hogy csak ő ennyire "csókfanatikus"... Én is azt hittem eddig! Nálam a tapasztalat eddig azt mutatta ( nincs azért olyan nagy!), hogy ha jól csókolt az illető, akkor jó volt vele a szex is, ha kevésbé jól, vagy egyáltalán nem jól, akkor a szex sem volt jó! Így mostanra már nem jut el az ágyamig az, akivel nem jó csókolozni.

    Én is a többség véleményét osztom, azaz az elsőnek is jónak kell lennie, nem hiszek a tanulgatásban. Persze, egy alapból jót lehet fejlesztgetni, és egyre jobbá tenni, de a rosszból nem lehet kihozni csak egy átlagosat!

    Én is úgy gondolom, hogy a feromonok "döntenek". Tehát van olyan ember, akivel 2-3 óra ismeretség után olyan vonzalom alakul ki, amiből akár szex is lehet ... méghozzá egetrengető!

     

    És amit eddig még senki sem írt, együtt élhetsz valakivel, és szerethetitek is egymást, de ha a szex nem jó, akkor előbb-utóbb valaki másfelé kacsingat majd... ( saját példa!)  Én jól meggondolnám a helyedben, hogy meddig gyakoroltok, és mennyi időt "pocsékoltok" el egymás mellett.

    előzmény:
    nevesincslány (1)
    2010-05-05  11:11
  7. Torolt_felhasznalo_354806
    Torolt_felhasznalo_354806
    2010. május 5. 20:0059.

    nekem oylan partnerem még nem volt akivel lassan szoktunk össze

     

    vagy az első perctől jó valakivel és mégjobb lehet

     

    vagy az első perctől szar és  sokkal jobb nem lesz

     

    én még soha nem voltam  úgy hogy döcögött az elején aztán úgy összeszoktunk hogy jó lett egy idő után

     

    nem is nagyon hiszek abban hogy van ilyen.......

     

    a jóból lehet még jobb

     

    de a döcögősből szerintem  nem!

    előzmény:
    nevesincslány (1)
    2010-05-05  11:11
  8. 2010. május 5. 19:1658.

    Szerintem azért már az elsőnél tudni lehet,hogy kivel lesz jó.Véleményem szerint utánna ahogy telik az idő egy darbig jobb lesz de utánna meg elkezd egyhangúvá válni --> ami ellen persze tenni kell ha meg akarjuk menteni a kapcsolatot és magunkat.

    Az hogy az érzelmek mennyire befolyásolják a minőséget,az meg egyén függő.

    Nálunk pl. az 1. nagyon jó volt (de nem egetrengető) és tudtam,hogy ezután csak jobb lesz...és igazam lett szerencsére.

    előzmény:
    nevesincslány (1)
    2010-05-05  11:11
  9. Torolt_felhasznalo_618813
    Torolt_felhasznalo_618813
    2010. május 5. 18:2757.

    Hogy érted azt, hogy ha eleinte nem jó? Lehet, hogy csak arról van szó, hogy még nem ismeri egymást eléggé  a két fél, és nem mernek kitárulkozni; bizonytalanok...

    Ám ha két hónap múlva is ez van, akkor el kell gondolkodni a folytatáson. Fontos a kommunikáció sztem. Le kell gyűrkőzni a szégyenlősséget, és megbeszélni a történteket.

    előzmény:
    nevesincslány (1)
    2010-05-05  11:11
  10. rue
    rue
    2010. május 5. 15:1956.
    Saját példa: soha nem szerettem csókolózni, gusztustalannak találtam. A szex sem volt olyan nagy szám nekem senkivel sem. Ez volt 39 éves koromig. Akkor találkoztam a nagy Ő-vel, és a csókolózás is nagyon jó volt rögtön, és a szerelemeskedés is fantasztikus. Ez azóta tart. Meg is lepődtem, hogy én ezek szerint nem is olyan vagyok amilyennek tartottam magam 39 éves koromig, hanem ilyen vagyok. Tehát szerintem minden attól függ, hogy megtaláljuk-e a hozzánk illő párt. :-)) És ez már az elején látszik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. 2010. május 5. 15:1155.
    Van akivel megy a csók automatikusan, valakivel meg sosem akar normálisan összejönni..Pedig  sok ember csókolózás közben indul igazán be..Van aki képes ezen a téren is fejlödni, ezt hallomásból tudom, de nekem nincs ilyen tapasztalatom..Akivel nem ment kezdetben, azzal késöbb sem..Akivel igazán müködik a szex, müködik rendesen a kémia, ott csak apró összecsiszolódásról van késöbb szó, ami nem is annyira lényeges..Ott adódik minden automatikusan, nem kell tudatosan erölködni, mesterkedni semmiben sem..Lehet vannak emberek, akik másként müködnek..A nevükben akkor most nem nyilatkoztam..
    előzmény:
    Szellőlány (33)
    2010-05-05  13:22
  12. 2010. május 5. 15:1154.

    Helytelen ürge

     

    Helyes!  Úgy is kell!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728948 (50)
    2010-05-05  14:58
  13. Lya
    Lya
    2010. május 5. 15:0553.

    Jol teszed,mert  szerintem is az erett gyumolcs zamatosabb , izletesebb  es minden erzekszervedre jo hatassal van .

     

    En ilyen csunyakat nem szoktam mondani, sot ez esetben , csak dicserni tudom, a jo izlesed .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728948 (50)
    2010-05-05  14:58
  14. Torolt_felhasznalo_728948
    Torolt_felhasznalo_728948
    2010. május 5. 15:0052.
    fatmannn is O.K. and fat_man is O.K. too.
    előzmény:
    Joint999 (49)
    2010-05-05  14:48

Címlap

top