Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Már tényleg jobban élek

Reszka
Létrehozva: 2010. Április 29. 20:06

AMIÓTA MEGTÖRTÉNT A 2010-ES VÁLASZTÁS MAGYARORSZÁGON,

 és hatalmas fölénnyel nyert a polgári oldal, 

 ÉN TÉNYLEG JOBBAN ÉLEK:

 minden reggel, mikor felébredek, jó kedvem van;

 akárha nyaralnék.

 - Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

 - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;

 - Jó kedvem van, mert végre nem köpnek ránk erdélyi testvéreink ; 

- Jó kedvem van, mert úgy gondolom, végre eltűnik a rádióból az "emeregykosutrádió" szöveg, és végre "Magyar Kossuth-rádió"  lesz a neve; 

- Jó kedvem van, mert végre negyvenévi szolgálat után elmehetek nyugdíjba, 57 évesen.......  

Szóval, jó kedvem van.  

Ha Nektek is jókedvetek van, és leírnátok, miért, ide várlak Titeket.    

  1. 2011. augusztus 2. 19:332226.
    Sajnálhatod a könyvesboltot...én amig repülövel jártam mindig meghagytam legalább 20 ezret  mert a reptéren van egy igen jo könyvesbolt bennt a gate--nál...annyi könyvem gyült össze hogy vagy 2 éve osztogatom,mivel a fiaim nem olvasnak magyarul...családoknak,könyvtárnak...de még legalább 500 drb mindig van...egyedül a klasszikusokat nem adom senkinek öket megtartom és majd kidobhatják ha ugy gondolják utánam..
    előzmény:
    belgien (2219)
    2011-08-02  18:31
  2. 2011. augusztus 2. 18:582225.

    Szombaton voltam egy oszitalin (elég hosszúra nyúlt, de mi klerikálisok már csak ilyenek vagyunk), ott tanácsoltam az embereknek, ne olvassanak hülyeségeket, mert csak bosszankodnak rajta.

     

    Gondolom, ez a Deutsch-féle dolog is ilyen lehet; nekem még álmomban sem jutna eszembe ilyeneket olvasni. (igaz, hülyeségekre nincs is idöm).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (2217)
    2011-08-02  12:16
  3. 2011. augusztus 2. 18:512224.

    Nézd, ez nem új dolog. Ez inkább hungarikum.

     

    Minden normális osztrák, német, francia, olasz azt tartja, hogy az ország kormánya (extern mindenképpen) az ö kormánya is, még ha nem is szavazott rá. Čn is vagyok evvel.

    előzmény:
    Catilina (2205)
    2011-07-29  21:47
  4. 2011. augusztus 2. 18:472223.

    Csak egy polgári kérdés: ki tudja ma Mo-on, hogyan kell irni a norvég király nevét.

     

    A norvég sziget nevét, amelyen a lövödözés folyt, egyetlen magyar média sem irta helyesen. BUNKÓ MAGYAROK!!!!

    előzmény:
    Catilina (2199)
    2011-07-29  19:47
  5. 2011. augusztus 2. 18:432222.

    A Fidesz a műveletlenség és a bunkóság kormánypártja - ne haragudj, de ez egyszerün gyenge hülyeség (evvel persze nem azt mondtam, hogy hülye vagy).

     

    Gondolj egy kicsi bele, mit is mondtál!!!!

     

     

    előzmény:
    Catilina (2194)
    2011-07-29  14:16
  6. 2011. augusztus 2. 18:402221.

    Nekem  balcsi mindig a társaságot jelenti, mindig ugyan azon rituálék szerint játszódik a dolog, korábban mindig én voltam a "liberális bubus" most meg a hülye konzervativ. Čn mindig azt mondom, hogy a nézeteim már harminc év óta ugyan azok, csak nálam az a különbség, hogy nekem nem a nézeteimböl kell megélnek. Különben az egyik balcsis haver irta az SZDSZ indulóját. Most meg már olyan féljobbikos.

     

    Az idök változnak és  benne változunk mi is.

    előzmény:
    Reszka (2193)
    2011-07-29  11:05
  7. 2011. augusztus 2. 18:342220.

    Ja, egy piacra sem jutottam el (a közelünkben semmifelé piac sincs), de az Aldiban vettem a másik lányomnak 12 eröpaprikát, mert azt nagyon szereti. #

     

    Ellenben a volt osztálytársamnál életem eddigi legjobb halászlevét ettem, túróscsuszával. Na, ilyen pillanatokért érdemes élni.

    előzmény:
    unger (2192)
    2011-07-28  22:14
  8. 2011. augusztus 2. 18:312219.

    Hát csirkeszárnyat nem vettem, csak három folyóiratot, meg dinnyét (ebböl a lányom öt tonnát meg tudna enni) és szilvát, meg Vegetát (ebben szoktam a rizst és tésztát kifözni).

     

    Még nem is tankoltam, mert a gépem 4,5 litert iszik, Ausztriában megtankoltam 1300 kilométerre elég. Most elöször volt, hogy a beváltott pénzem nem tudtam mire elkölteni. Igaz, egy igazi könyvesboltba nem jutottam el, mert ott bizonyosan egy csomó pénzt költöttem volna (húgom Svédországban élö keresztlánya ajánlott egy csomó jó könyvet!!!!). 

    előzmény:
    unger (2192)
    2011-07-28  22:14
  9. 2011. augusztus 2. 13:082218.

    Valóban sokszor elírok dolgokat, például nemegyszer írtam fojtogat helyett folytogatot, mert a folyó szót többször írja le az ember, mint a fojtot. Ezeket más fórumokban ügyesen kijavítom, ha észreveszem, de ebben a fórumban nem lehet szerkeszteni a hozzászólást. Hibázni is szoktam, és van olyan amit nem tudok. Elég sok dolog.

     

    Reszkának nem a helyesírása miatt javasoltam, hogy Bruxelles helyett írjon Brüsszelt (az előbbi is helyes), hanem azért, mert itthon így írjuk, és ő nagyon is büszke arra, hogy magyar.

     

    Más: az, hogy én, a közönséges fórumtroll időnként elírok dolgokat, nem ismerek esetleg nagy embereket, elég kellemetlen, elég szégyen is, de nincs hatással az ország megítélésére. A „Quod licet Iovi, non licet bovi*” szerintem fordítva is igaz: amit elnézünk egy hétköznapi embernek (vö.: ökör) , azt nem biztos, hogy megteheti egy diplomata (vö.: Jupiter), például. De nem azt írtam, hogy a diplomata – vagy a hivatkozott esetben esetben konkrétan Schmitt Pál – legyen tökéletes, és mindent tudnia kell, hanem hogy vegyenek föl néhány írástudót, aki korrigálja a tévedéseket, elírásokat, hogy ne kerüljenek ki nevetséges hibák a köz elé, vagy nemzetközi levelekben. Mindenki hibázhat. Az első közkinccsé tett hiba után azonban – ha addig nem is – illene elgondolkodni azon, hogy mit tegyünk, hogy ilyen ne forduljon elő.

     

    Írtál valami hölgyről is, valakinek a valakijéről, illetve, hogy nem is valakije, csak megvádolta a liberális sajtó. Én őt nem is említettem. 

     

    Deutsch Tamás EP-képviselő. Ez igaz. De nem épült le, nem volt honnan. Lehet, hogy egy ideig tudta magát moderálni, de csak kijött belőle a hippigyerek, sebaj, mi már csak így szeretjük.

     

     

     

    *Amit szabad Jupiternek, nem szabad az ökörnek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (2217)
    2011-08-02  12:16
  10. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2011. augusztus 2. 12:162217.

    Én tényleg nem szoktam mások helyesírásán lovagolni - és többé nem is fogom felhozni neked - de ahhoz képest, hogy állandóan felemlegeted, te sem írsz helyesen. Elég sokszor nem. Múltkoriban megint láttam egy csúnya "ly" - "j" tévesztésedet.

    Különösebben engem nem érdekel, de ha nem figyelsz a saját hozzászólásaidra, akkor éppen olyan nevetséges leszel, mint egy másik fórumozó, aki folyton másokat ostoroz, de egy hozzászólásában kétszer is leírja a kellett szót egy t-vel, a "megfogja adóztatni"-ról, a "reménykedek"-ről nem is beszélve... Mondom, egy hozzászólásában.

     

      A Deutsch-ról írtakkal egyetértek, szerintem mostanában leépül, vagy mi van vele... Nem elég, hogy csúnyán is öregszik, röhejesen erőlteti ezt a laza vagyok, majd szét esek stílust, ami akkor sem illik a pozíciójához, ha EP képviselő - és nem diplomata, mint írtad.

    Már a ZP ügyében is felesleges volt ágálnia, de ez a faszozás, szarozás aztán már tényleg mindent vitt... Nincs szükség egy fideszes Szanyira...

    Pedig kár, még 2002-ben állapítottam meg, hogy végre igazi férfivá érett, megtanult beszélni, nem őzik folyton... aztán azóta csak visszafelé megy. Egyértelműen negatív a fejlődése, ideje, hogy Fidesz megszabaduljon tőle valami süllyesztőben.

     

      Az Elnöki Hivatalból kikerült anyagok tekintetében is van igazságod - de egy részüket a baloldali sajtó szándékosan manipulálta, sőt időnként arra használta fel, hogy nevetségessé tegyen embereket. Például dr. Kontrát Nóra, dr. Kontrát Károly belügyi államtitkár lánya írta a Köztársasági Elnöki Hivatalban készült, az alkotmány-előkészítéssel kapcsolatos munkaanyagot, címmel megjelent hahotázó gúnyolódó írásokra gondolok, amelyek ostorozták a rossz helyesírást, mondatszerkesztést, csak éppen a következetesen személytelenül csak „Kontrát Károly, a belügyi államtitkár lánya" -nak nevezett hölgy nem KOntrát lánya volt, hanem más, aki  a vilniusi Mykolas Romeris Universityn végezte felsőoktatási tanulmányait.

    Tehát baj, hogy kikerülnek minősíthetetlenül rossz stilisztikával és helyesírással anyagok, de az is baj, hogy szándékosan próbálnak meg ezekkel befeketíteni abban vétlen embereket. 

    előzmény:
    Catilina (2213)
    2011-07-30  17:08
  11. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2011. augusztus 2. 11:112216.

    Hát, járni járt, de nem biztos, hogy sokan igazán tényleg jól járnak azok közül, akiknek "járt", viszont jól járnak azok, akik - úgymond képviselték az ő érdekeiket... (meg a magukét).

    Megvilágítom a fenti bugyuta mondatot:

    Érdekvédők és ügyvédek túlórapénzei

    Noha a tűzoltóknak járó 6,5 milliárd forintnyi, a Gyurcsány-kormány által visszatartott túlórapénz kifizetéséről döntött a kormány, az ügy valószínűleg ezzel nem zárul le. Főként, hogy a milliárdokból a perekben eljáró ügyvédek és a tavaszi kormányellenes tüntetéseket szervező egyik szakszervezet is nagyot markolhat. 

     

    Akár több százmillió forinton osztozhatnak a tűzoltóknak járó túlórapénzek ügyében eljáró ügyvédek és a Hivatásos Tűzoltók Független Szakszervezete (HTFSZ). A lapunk birtokába került, 2006-ban kötött szerződés értelmében ugyanis a magyar állam által majdan kifizetett kártérítés három százalékában állapították meg az ügyvédi munkadíjat. „A szerződő felek megállapodnak továbbá abban, hogy a jelen megbízás tárgyát képező valamennyi eljárás során megítélt perköltség a szerződő feleket egymás között egyenlő arányban illeti” – olvasható még a szerződésben, vagyis a bíróság által megítélt perköltség fele-fele arányban illeti meg a szakszervezetet és az ügyvédeket. Mivel kormánydöntés alapján idén 6,5 milliárd forintot fizet az állam az elmaradt túlóradíjakért, ha úgy tekintjük, az ügyvédi munkadíj akár 195 millió forintot is kitehet.

    „Kormányrendelet, nem bírósági ítélet született a kifizetésekről” – mondta lapunknak Árok Kornél, a tavasszal kormányellenes tüntetéseket szervező HTFSZ elnöke. Csakhogy a perek évek óta folynak, az ügy már a Legfelsőbb Bíróságon is járt. Sőt a testület ki is mondta, hogy 2004. május 1-je és 2007. december 31. között túlmunkának számít a szolgálat után végzett munka, és azért díjazás jár. Árok szerint csupán a két félre, a szakszervezetre és az eljáró ügyvédekre tartozik, mi áll az ominózus szerződésben.

    Felvetésünkre, hogy közpénzek kifizetéséről van szó, Árok Kornél úgy reagált, hogy ez „nem úgy közpénz”, hiszen ez a tűzoltók elmaradt, jogosan járó illetménye. Jelezte, tovább folytatják a küzdelmet, hiszen szerintük sokkal több pénzről van szó, mint 6,5 milliárd forint. Ez már egy 2007 októberében, a túlóraügyben eljáró ügyvédek részvételével zajlott egyeztetésen elhangzott, ahol három évre visszamenőleg mintegy húszmilliárd forintról esett szó a több mint hétezer önkormányzati tűzoltót érintő túlszolgálati díjazás összegeként.

    A különbséget Árok azzal magyarázta, hogy a tűzoltóknál 48 órás munkahetet vesznek alapul a „mindenki más” esetében normális negyven helyett.

    A Belügyminisztérium sajtóosztályáról azt a választ kaptuk: „A bíróság a tűzoltóknak ítélte meg járandóságai-kat, hiszen a kormány az egyes tűzoltókkal áll jogviszonyban. A 371/2010. Kormányrendelet értelmében minden jogosult tűzoltónak a kiszámított járandóságát és annak kamatait fizetjük ki, amiről velük külön-külön megállapodtunk, és amit ők aláírásaikkal elismertek”. Kiemelték: a tűzoltók hiánytalanul megkapják a kormánytól a nekik járó összeget, ugyanakkor annak pontos sorsáról csak az egyes tűzoltók tudnak nyilatkozni.

    Előfordulhat tehát, hogy azok a tűzoltók járnak jól, akik nem pereltek, hiszen ők megtarthatják a pénzt, míg a többiek, akik a szakszervezetnek vagy az ügyvédeknek bármiféle meghatalmazást, megbízást adtak, kénytelenek lesznek továbbutalni a részesedést.

    ...

    http://www.magyarhirlap.hu/belfold/erdekvedok_es_ugyvede k_tulorapenzei.html

    (A cikkben mellékelve az ügyvédi munkadíjról szóló szerződés)

     

     

    előzmény:
    Reszka (2182)
    2011-07-28  21:00
  12. 2011. július 31. 10:342215.

    Nem hiszem, hogy Brüsszelt így megszoknám, de a kedvedért legyen......

     

     

    Viszont: már megint milyen örülnivalóm van, ej-ej.

     

     

    Böntetőjogi felelősségrevonásokat kezdeményez a kormány a privatizációk ügyében - 90-től napjainkig.

     

     

    Na, lehet csápolni a mentelmi jogokért vagy el lehet menni.

     

    Kíváncsi vagyok az első 10-re, aki azonnal átáll Izraelbe - soroljam? 

     

     

     

    A másik hír:

     

    Kitiltják a játékgépeket  kocsmákból.

     

    Legalább tökrészegen ne játsszd el a maradék fizetésedet. 

    előzmény:
    Catilina (2213)
    2011-07-30  17:08
  13. 2011. július 30. 17:132214.
    Egyben igazad van: tényleg nem az a feladata, és tényleg haza kéne küldeni.
    előzmény:
    Reszka (2211)
    2011-07-30  16:58
  14. 2011. július 30. 17:082213.

    Brüsszel, ha kérhetem. Te ugyanis itt élsz, és mi, magyarok így írjuk.

     

    Ja, és de. A helyesírás, a helyes beszéd és a mások iránti tisztelet (pl. a nekik írt levélben tudjuk, hogy hogy hívják őket, és megtiszteljük, hogy jól írjuk le a nevüket) van olyan fontos, mint egy volt MSZMP-s erkölcsi élete, és legalább annyira tud negatív képet sugározni, mint az. Én nem éreztem, hogy szégyenkeznem kell Kovács miatt, a szocializmus létezésén sem szégyelltem magam, nem én kértem ugyanis, így kaptam. És sosem szavaztam sem rá, sem a pártjára. Igaz, a Fideszre sem.

     

    Ja, és írtam: Schmitt Pál nem hibás, sokan nem tudnak írni, és megkockáztatom kábé ugyanennyien, akik nem tudják a norvég király nevét. De: kellene egy írástudó, hogy korrigálja a hibákat a kimenő levelekben, írásokban, ezek ugyanis nem magánlevelek a nagymamának, és nem„Kedves Naplóm! bejegyzések.

    előzmény:
    Reszka (2211)
    2011-07-30  16:58
  15. 2011. július 30. 16:592212.

    A hazugság témát nem én vetettem fel, hanem Unger, igaz, ő az MSZP-vel kapcsolatban, én csak azt mondtam, hogy egyik kutya, másik eb. Én telejesen pozitív voltam abban az írásomban, amelyikre reagált:

     

    2194: „Hát ki ne lenne büszke egy országban, amelyiknek ilyen vezető diplomatái vannak:”

     

     

    Hát mi ez, ha nem pozitívum? És egyetlen szó nincs benne semmiféle hazugságról.

    előzmény:
    Reszka (2210)
    2011-07-30  16:54
  16. 2011. július 30. 16:582211.

    Az a helyesírás továbbra sem olyan fontos, mint amit Tanga-Kovács csinál Bruxelles-ben. Jelzem, úgy kéne hazap...ni, hogy a lába nem éri a földet.

    Neki nem az a dolga, hogy a magyar kormányt kritizálja odakint,  hanem a magyar adóelmélet elfogadtatása Bruxelles-lel továbbá a bruxelles-i adóelmélet honosítása.  Na, ezt a két dolgot nem teszi csupán. Mikor az adóbiztosok összeülnek, ő már nem tudja, hogyan határoztak,  mert már nem volt ott - saját szájából, rádióhírekben. És teszi mindezt az adófizetők nem kevés pénzéből. Unga-Bunga-Kovács. 

    előzmény:
    Catilina (2204)
    2011-07-29  21:28
  17. 2011. július 30. 16:542210.

    Ez a topik viszont nem arról szól., hogy "Hazudik-e a FIDESZ?", asszem, eltévedtél kicsit.

     

    Van a témához való mondásod is, vagy csak fújfidesz, mert akkor kérlek, azt pannánál tedd nagy nyelvcsaoásokkal. 

    előzmény:
    Catilina (2207)
    2011-07-29  22:06
  18. 2011. július 30. 16:212209.
    Köszönöm az őszinte választ.
    előzmény:
    unger (2208)
    2011-07-30  16:11
  19. 2011. július 30. 16:112208.

    Egyrészben igazad van.valoban nem veszem észre ha valaki "gunyosan beszol" néha..menstégemreszoljon hogy több mint 40 éve jártam iskolába Magyarorszagon az érettségit és föiskolát NEM ott végeztem és NEM magyar nyelven..azután több mint 20 évig csakis esténként volt lehetöségem beszélni magyarul amikor 10-12 órás munka után még volt kedvem meg lehetöségem.,Hidd el sokszor szégyellem hogy amikor otthon vagyok és megkérdezik hogy honnét jöttem..ha beszélgetek valakivel..Mert az az ANYANYELVEM..azért..

    A politikusokkal kapcsolatban..szerintem kissé erös azt mondani hogy minden kormány hazudik..Az tény hogy olyan politikus még nemszületett meg aki mindenben öszinte,mert akkor nem is lehetne politikus..Viszont a mai Magyar valoság az hogy eddig..jelenleg az egyetlen párt a Fidesz aki megvalositotta azt amit igért és ami a legfontosabb jelenleg a legtisztességesebb párt..nem akarom azt irni hogy kinek a politikusai ülnek a börtönben..tények..

    Nézd ezen a forumon ill. ebben a topikban az emberek többsége NEM egy fan..orbán imádo hanem egyszerüen változást akart és csakis ezzel kapta meg hogy a fideszre szavazott..Látszanak a változások máris..nyugdijtörvény pl..szerintem ha rendbeteszik az egészségügyet is akkor már megérdemlik hogy ujraválasszák öket..

    DE Már irtam....NEKEM tökmindegy hogy hivják a min.eln--köt..számomra az a fontos hogy tegye a dolgát,ne lopjon,és ha lehet legyenek annyira becsületesek a kormánytagok mint itt ahol élek,hogy amikor a szocipárt elnöke vett egy csokit rossz kártyára akkor lemondott...gondolom tudod hol volt.. 

    előzmény:
    Catilina (2207)
    2011-07-29  22:06
  20. 2011. július 29. 22:062207.

    Hoppá, hogy te nem itt élsz! Akkor elnézést kérek azért, hogy egyik hozzászólásban kigúnyoltam a mondatszerkezeted, de valószínűleg akkor nem is értetted.

     

    Szóval nem itt élsz. Hát ha nem itt élnék, lehet, hogy én is büszke lennék. Akkor egy szép országot látnék, ahol végre nem az MSZMP kormányoz. Honvágyam is lenne, és az elhomályosítaná a látásomat, mintegy retusálva a képet. De ki kell ábrándítanom téged: ez a kormány ugyanúgy hazudik mint az összes többi magyar kormány a húsz év alatt. Meg előtte.

    előzmény:
    unger (2206)
    2011-07-29  21:57
  21. 2011. július 29. 21:572206.

    javasoltam..mond hogy TE piréz vagy...ha nemtetszik a kormány..

    Én a magam részéröl büszkén vállalom hogy magyar vagyok most elöször amikor NEM egy hazudos a min.elnök és azt látom innét 1500 km-röl hogy bizony jó irányba mennek a dolgok..(államadosság-munkanélkuliség)..ilyenkor még igen büszke is vagyok.a magyar voltomra..

    előzmény:
    Catilina (2205)
    2011-07-29  21:47
  22. 2011. július 29. 21:472205.
    Nem, valóban nem esik jól, hogy minden magyarok kormányának vallja magát, mert én nem vallom az enyémnek. Az a kormány még nem született meg, de már kíváncsian várom!
    előzmény:
    unger (2203)
    2011-07-29  20:45
  23. 2011. július 29. 21:282204.

    Az nem a közösség érdeke, hogy az országról jó kép alakuljon ki? Vagy szerinted az enyém?

    A többi kormány is magyar kormány volt, de csak ez hangoztatta úton-útfélen, hogy a magyarok kormánya, de igazad van, egykutya; ez sem az ország javára van, ahogy az eddigiek sem arra voltak.

     

    Az, hogy fel kell venni egy embert, aki átnézi helyesírási stilisztikai, pontossági okokból a kormányhivatalokból kimenő iratokat szerinted szocialista vagy liberális elvárás?

     

    Az, hogy egy európai parlamenti képviselő ne faszozzon nyílt fórumon, mint egy fórumtroll, az vajon szocialista vagy liberális elvárás?

     

    Az meg hogy nem voltak elvárásaim egy MSZMP-s KISZ-es kormánnyal szemben, az nem természetes szerinted? Neked voltak velük szemben elvárásaid? Ha igen, mondd, mit vártál tőlük? Mert én nem sok jót, akkor minek arra szót vesztegetni? Már vége az idejüknek, döglött kutyát meg nem rugdosunk. Nem elegáns. Mellesleg az oktatásért felelős államtitkár, Hoffmann Rózsa is volt MSZMP-s.Szóval van szocialista a kormányban. Orbán Viktor pedig liberális volt, ahogyan a Fidesz.

    előzmény:
    unger (2202)
    2011-07-29  20:40
  24. 2011. július 29. 20:452203.
    Látom neked nem esik jol hogy minden magyarok kormányának vallja magát a jelenlegi...tudod mit ?? ezentul mond hogy TE piréz vagy,nem magyar..igy kiesel az esernyö alol....eccerü ugye??
    előzmény:
    Catilina (2199)
    2011-07-29  19:47
  25. 2011. július 29. 20:402202.

    Csak röviden....az  hogy te soclibsi vagy e .arra a kérdésre a válasz.IGEN...arra hogy a reszka buta e arra NEM..a reszka ugyanis egy igen okos értelmes ember aki nemcsak a saját érdekeit veszi figyelembe hanem a közösség/ország erdekeit is mielött véleményt mond..a sok,buta sötét ballisbsivel ellentétben...

    előzmény:
    Catilina (2199)
    2011-07-29  19:47

Címlap

top