Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Már tényleg jobban élek

Reszka
Létrehozva: 2010. Április 29. 20:06

AMIÓTA MEGTÖRTÉNT A 2010-ES VÁLASZTÁS MAGYARORSZÁGON,

 és hatalmas fölénnyel nyert a polgári oldal, 

 ÉN TÉNYLEG JOBBAN ÉLEK:

 minden reggel, mikor felébredek, jó kedvem van;

 akárha nyaralnék.

 - Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

 - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;

 - Jó kedvem van, mert végre nem köpnek ránk erdélyi testvéreink ; 

- Jó kedvem van, mert úgy gondolom, végre eltűnik a rádióból az "emeregykosutrádió" szöveg, és végre "Magyar Kossuth-rádió"  lesz a neve; 

- Jó kedvem van, mert végre negyvenévi szolgálat után elmehetek nyugdíjba, 57 évesen.......  

Szóval, jó kedvem van.  

Ha Nektek is jókedvetek van, és leírnátok, miért, ide várlak Titeket.    

  1. 2011. július 12. 19:322076.
    Megtalálta már a saját helyét a kis okoska...ott azon  a szinten ahol ö is van..meg abban a topikban..ott a hazudos gyárkapujogásszal igen jol elvannak..:-):-) Jot nevettem már a topikinditon is...királyi többesben le van irva szépen..Biztosan nagy sikerük lesz a "párttatlan" 2 ballibsi jogásznak.meg ennek az idiotának ha jol kibeszélgetik magukat....:-):-)megérdemlik egymást..
    előzmény:
    Reszka (2075)
    2011-07-12  19:19
  2. 2011. július 12. 19:192075.

    Hogyne, hányhatsz, ott a Gyurcsány-kép a faladon, azelőtt akár percenként is.

     

    ITT VISZONT ELVÁROM, HOGY MOSS FOGAT LISTERINNEL, mielőtt oly sokmillió ember eszméit szájad által annulálod: vedd észre végre, vége a pünkösdi királyságodnak, már nem te irányítod a napot, aholdat és a hazát.

     

    El is hiszem, hogy te vállalod önmagad. Te és mi két különböző világ. Vállald nyugodtan, demokratikus melegfelvomulásos jogaidat, de ne itt; ez nem az a topik.  

     

    Úgy van. Ez a csürhe angolul ugat. Ez a csürhe az a csürhe, amék ellopta amagyar vagyont. Mi ugyanis nem ugatunk angolul. Mi tudunk magyarul és tudjuk, hogyan vállakozik-dolgoztata magyar vállalkozó, hogyan zsákmányolódik ki a magyar munkavállaló, amiről neked csak igen homályos fpogalmaid vannak, nem is tudom, honnan szerzed az információidat? Nem kéne megpróbálni a magyar valóságból építkezni és nem szoclib. bloggerek lózungjait ismételgetni? 

     

    Ja, persze, magyar vállalkozó, aki nem fizeti ki a dolgozóját: egy régebbi pl. a Hajdú-BÉt (tulajdonosai az angol jiddis Wallis fiúk, prototkollfőnöke libajnau) és a legújabb, a FÉG Konvektorgyár - tulajdonosa az Egybesült Álmokbéli MPF holding, vezető tisztségviselője egy St.Virgin, Karib-szigeteki offshore-ra szakosodott "jogtudó"ember. 

    előzmény:
    Catilina (2057)
    2011-07-11  18:47
  3. 2011. július 12. 19:072074.
    előzmény:
    Catilina (2073)
    2011-07-12  18:57
  4. 2011. július 12. 18:572073.

    Mond jártál te 8 osztályban ??? Én az álltalánost több mint 40 éve végeztem,azután az érettségit,föiskolát NEM maon és NEM magyarul de ennek elllenére én is értem hogy az a 2 szo hogy

    MEGSZÜNIK VÉGRE...azt jelenti hogy a jövöben meg fog szünni mert egy másik irányzat van..nem tegnaprol beszél hanem a jövöröl...

    Mond feltudod ezt fogni??

    A másik idézeted..."hogy lehetek végre"..szintén a jövöre vonatkozik mert még a gyengeelméjüeknek is meg kell érteni hogy azt jelenti hogy EDDIG nemlehetett...

    megérted ??

    irtam..probálkozz a fözös vagy ha fiatal vagy a kuros topikokban ott sokkal több sikered lesz....

    idézet:
    unger (2073)
    2011-07-12 17:18:01

    „Mond jártál te 8 osztályban ???”

     

    Én nemcsak 8 darab osztályban jártam, hanem sokkal többen is! Néhányszor órán megkértek, hogy vigyem át a naplót a Piri néninek, menjek, szóljak a Kiss Bélának a 7. a-ban, hogy várják… ej, nagyon sok osztályban megfordultam!

     

    „azután az érettségit,föiskolát NEM maon és NEM magyarul”

     

    Tudnám, hogy az a „NEM maon” az milyen ország... vagy te is az idióta netes szlengben beszélsz, mert én ismerem ám a 1337sp34k-et is, nehogy asszidd, hogy egy feckin n00b vagyok, vehetjük lazára a figurát, ROFLMAO!)

     

    Szóval, cicafül, a kis kitérő után fussunk neki még egyszer, hátha menni fog!

     

    Nos a kiindulópont: Mint már említettem, NEM politikusokról beszéltem, NEM irányzatról, hanem a magyar lelkekben fellelhető torzulásokról, amelyek miatt MA MÉG nemigen lehet az ember büszke arra, hogy itt dobta le a gólyamadár.

     

    Azt melyik főiskola tanítja (NEM maon – bocs, basszus, ez nagyon tetszik!), hogy IRÁNYZATtól megszűnik egy BEIDEGZŐDÉS? Majd, egyszer, valamikor, talán. Mondjuk oké, legyen igazad, a köpködésről is leszokott az emberiség kulturáltabbik fele több ezer év alatt, és valamennyire a magántulajdont is elfogadjuk azóta, hogy kézlevágásos büntetés viszonylag egész hatékony volt – lehet, ma is próbálkozni kellene vele – szóval elvileg egyszer lehet még a magyar büszke és gerinces, de MOST MÉG NEM az. Sajnálom, nem mondhatok mást :( Én is ismerek becsületes embereket, de annyira elterjedt már a sok csótány, hogy nehéz köztük túlélni, és úgyis ők a szívósabbak, hidd el!

     

    Nem fogja megoldani a magyarság gerincproblémáját EZ a kormány, bármennyire szeretnéd is. Én nem mondtam, hogy nem drukkolok, de nem látom a potenciált, zavart érzek az erőben.

     

    Ja, és nem vagyok szoclib, ugyanis az, hogy valaki nem szereti az utcán a libafost, nem biztos, hogy disznószarba akar lépni!

     

    előzmény:
    unger (2072)
    2011-07-12  17:18
  5. 2011. július 12. 17:182072.

    Mond jártál te 8 osztályban ??? Én az álltalánost több mint 40 éve végeztem,azután az érettségit,föiskolát NEM maon és NEM magyarul de ennek elllenére én is értem hogy az a 2 szo hogy

    MEGSZÜNIK VÉGRE...azt jelenti hogy a jövöben meg fog szünni mert egy másik irányzat van..nem tegnaprol beszél hanem a jövöröl...

    Mond feltudod ezt fogni??

    A másik idézeted..."hogy lehetek végre"..szintén a jövöre vonatkozik mert még a gyengeelméjüeknek is meg kell érteni hogy azt jelenti hogy EDDIG nemlehetett...

    megérted ??

    irtam..probálkozz a fözös vagy ha fiatal vagy a kuros topikokban ott sokkal több sikered lesz....

    előzmény:
    Catilina (2070)
    2011-07-12  16:52
  6. 2011. július 12. 17:012071.

    Ja, bocs, hogy ne tűnjek ennyire nagyképűnek: büszke a hazára, mint apa a gyermekére, haha, csak most látom, mennyire fellengzős, mintha én tojtam volna a Gellért-hegyet. Szóval tompítsunk kicsit rajta!

     

    Legyek a fiú, aki felnéz az apjára, büszke rá, hogy tőle származik, ám rájön, hogy az apja nem az a makulátlan herceg, akinek ő álmodja, hanem jó sok, jó nagy hibája van. És noha még mindig szereti, már nem tud annyira büszke lenni rá.

    előzmény:
    Catilina (2070)
    2011-07-12  16:52
  7. 2011. július 12. 16:522070.

    Te büszke vagy arra, hogy olyan országban élsz, ahol koldulnak-zsarolnak az orvosok, akiknek a társadalom legmegbecsültebb tagjainak kellene lenniük, nem pedig megvetésre méltó pitiáner bűnözőknek (igen, az élettel való zsarolás nálam simán a bűnözői kategóriába tartozik, s orvosaink – tisztelet a kivételnek – ezt ma a megtorlás legcsekélyebb veszélye nélkül tehetik, ellentétben mondjuk egy maffiózóval, aki szintén zsarol, de ezzel sokszor a saját életét is kockáztatja, mivel egy begőzölt boltos akár le is lőheti, nem is beszélve arról, hogy esetleg börtönbüntetést is kaphat, a műtőben viszont mindenki kiszolgáltatott, törvény meg nincs ellene). Ahol a honfitársak dicsekednek, hogyan sikerült kikerülniük egy törvényt, hogyan sikerült „hozzájutniuk” valamihez fű alatt, ingyen? Hogy miként hajtották el azt a bugrist, akinek ki kellett vona fizetniük a járandóságát?

     

    Ezek mind-mind valós dolgok, és egészen addig, míg ezek léteznek, egyáltalán nincs okunk büszkének lenni, sajnálom. Valóban, amikor a kormány hatalomra lépett, az egészségüggyel foglalkozó miniszter (gőzöm nincs, hogy hívják, de megígértem magamnak, hogy megjegyzem a nevét, ha az elgondolásából törvény lesz – sajnos, erre nem került sor :( ) fellobbantotta bennem a remény kicsiny szikráját: első felháborodásában felvetette, hogy büntethető legyen a hálapénz elfogadása, vagy ha az nem is, de kizsarolása mindenképp, ám erről elég hamar lemondtak, így jártunk, marad a szégyen, a szikra hamvába holt :(

     

    Sajnos nem múltak el a vérzivataros századok nyomtalanul. Amit itt hagytak, egy puha, gerinctelen nép, amelyik pont azt a hagyományát nem őrzi és gondozza, amelyik még méltó rá: a nyelvét. Vartyog angol szavakat magyar szövegkörnyezetben, és ha netán eszébe jutna bánni ezt, vállvonogatás és szomorú arckifejezés kíséretében szajkózza: nincs rá jobb szavunk.

     

    Nem, nem tértem el a témától: a topiknyitó azt írta – emlékeztetőül idézem:

     

    „- Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

     

    - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;”

     

    – Hát nem szűnt meg.

     

    – ÉN eddig is vállaltam, hogy magyar vagyok.  hogy TI miért csak most, azt ti tudjátok. Hogy maradéktalanul nem tudok büszke lenni rá, az lehet, az én hibám is. Talán túl finnyás vagyok, talán túlontúl szeretem a hazámat, annyira, mint egy büszke apa a gyermekét. Vajon mit mond egy apa, ha szeme fényét lopáson, gerinctelenségen vagy zsaroláson kapja? Netán áruláson? Büszke marad-e gyermekére? Ugye, ugye?

     

     

    előzmény:
    unger (2069)
    2011-07-12  15:32
  8. 2011. július 12. 15:322069.

    Nemértetted meg ezért kicsit érthetöbbben......

    Na ennek a topiknak NEM az a témája hogy a te szomszédod mit és mennyit lop,ezért nem is ohajtunk arrol beszélni sem,,

    Az sem érdekel itt senkit hogy TE szégyelled a hazádat/honfitársaidat  mivel itt MI büszkék vagyunk arra hogy magyarok vagyunk...

    Hogy képletesen fejezzem ki magam...menj egy fözös topikba odahányni a tüzhelyre és közöld velük hogy te a tapétázásrol akarsz beszélgetni mert az is odatartozik ugyanis a ragasztot is kavargatni kell mint a babfözeléket...(aztán majd meglátod magad)

    Mert itt most ezt csinálod....

    Remélem igy már érthetö mert világosabban már nemtudom mondani csak sokal durvábban...(hogy légyszives probálkozz máshol evvel.)

     

    előzmény:
    Catilina (2067)
    2011-07-12  12:46
  9. 2011. július 12. 14:102068.
    Ja, és el ne felejtsem a baksisért markukat tartó MAGYAR orvosokat, akik ezt a szánalomra méltó pitiáner zsarolási pénzt még HÁLAPÉNZnek hívják, mondjuk a „félelem bére” helyett. Ők is magyarok… Hogyan nem ég le az arcukról a bőr, amikor zsibárusként/piszkos ki utcakölyökként kérik a „borravalót” – én azt sem tudom, hogyan adnék ilyet: még sosem tettem zsebbe borítékot, és nem „vajaztam” le semmit, attól félnék, megsértem vele az illetőt, mert azért még mindig naiv vagyok: ha eszemmel tudom is, hogy butaság, belül még mindig azt hiszem, hogy létezik emberi méltóság ebben az országban.
    előzmény:
    Catilina (2067)
    2011-07-12  12:46
  10. 2011. július 12. 12:462067.

    TE! JÓ! ÉG!

     

    Ugye nem mondod komolyan, hogy jött egy másik kormány, és kitisztul az ég? Soha többé nem fognak az emberek például

     

    1. áramot/kábelszolgáltatást lopni a szolgáltatóktól (egy ismerősöm mesélte, amikor egy jól szituált vonzáskörzeti faluba költözött, és épp az ilyenkor szokásos vizsgálatot/javítást végezték a házon, befalaztattak valami számukra ismeretlen kimenetet, mire a szomszédból felháborodva közölték velük, hogy ezzel elzárták az ingyentévéjüket…ismét írom: nem szegény emberek!),

     

    2. Munkát megrendelni/elvégeztetni úgy, hogy nem vagy csak, késve, a felét/negyedét fizetik ki, reklamációra pedig azt válaszolják: tudok ám én mást is találni, akinek így is kell a munka... (itt megint egy valós szituáció: alvállalkozó megjelenik – már ki tudja hányadjára hívták be –, mert aznapra ígérték a RÉG elvégzett, és PIACRA DOBOTT munkája fejében a pénzt, amit anno szó nélkül elfogadtak, pedig visszadobhatták volna még időben, ha nem tetszik –, mire fővállalkozó cég vezetője közli, hogy nem tud fizetni, mert neki is tartoznak, majd amikor a másik azt válaszolta, hogy ehhez speciel neki mi köze, a boltban sem lehet erre hivatkozni a kasszánál, ráadásul akkor miért hívták be, elnézéskérés helyett nekiugrik, hogy hogy van pofája kérni a pénzt egy szar munkáért, akkor, amikor pang a gazdaság, és a cég a saját munkatársainak sem fizet – akiknek persze a „nem kötelező itt dolgozni” cinikus szöveggel válaszol, ha kérni merik a rendes bérüket, mert megteheti…)  Hozzáteszem: egyik hasonló cég sem adja az áruját úgy, hogy persze, kedves, elviheti, tudom, szar a gazdasági helyzet, majd kifizeti, amikor tudja, vajon miért nem? (Nem azokról a cégtulajokról beszélek itt, akik visszaforgatva vagyonukat a cégbe, ínséges időkben maguk is majdhogynem úgy élnek ahogy az alkalmazottaik, hanem azokról, akik ha a cégük tönkremegy is, nyugodtan gyarapodnak tovább, mert minden fillért kivesznek, és sem a tartozásaikért sem a cég ügyleteiért nem vállalnak felelősséget, mert a cég egy külön jogi személy, nekik, mint természetes személynek minehhez közük sincs… ne mondd, hogy nem ismerős.)

     

    És ez csak két példa volt. Nem vetted észre, hogy én az eccerű (sic) magyar emberről írtam, aki miatt nem vagyok büszke, hogy ebbe a népcsoportba tartozom? Arról beszéltem, hogy hiába mondják itt politikusok, hogy a magyar becsületes nép, amikor azzal dicsekszenek  magyarok úton-útfélen, hogy mit sikerült INGYEN „megszerezniük”?

     

    Ez az, amiről semmilyen kormányrendelet nem szoktathat le, sajnos úgy látom „zsigeri” beidegződés. Nem a politikusok lopásairól beszéltem, miért beszélnék evidenciáról? A politikusi lopás és korrupció élt, él és élni fog, ahár Lenin.  Épp ezért politikus miatt még sosem szégyenkeztem; minek, az egy más kaszt, közöm nincs hozzá. Egy kannibál miatt  sem szégyenlem, hogy ember vagyok.

    előzmény:
    unger (2066)
    2011-07-12  07:10
  11. 2011. július 12. 07:102066.

    Megprobálok türelmes lenni habár ilyenkor elég nehéz...

    Nos ha mégegyszer megnézed a topikinditás dátumát akkor láthatod hogy a válsztások után indult amikor a szoclibsi tolvaj,csalo,hazát kiárusito banda végre eltünt mivel az ország népe elsöprö többséggel kiseperte öket a hatalombol..ha egykicsit beleolvasol a topikba föleg az elején akkor meg még azt is megértheted hogy a topik "szellemisége" pontosan az hogy végre van egy normálisan,felelösen az ország érdekeit figyelembe véve dolgozo kormány...pontosan megszünt a lopás,a korrupcio,a hazudozás, a "nokia dobozolás" a pénz kitalicskázása, csalás, idegen érdekek támogatása stb....

    Röviden a magyar emberekért dolgoznak az ö jobblétükért,,és igen nekünk akik itt vagyunk EZ egyáltalán NEM röhejes és mégcsak hányingerünk sincs töle....

    előzmény:
    Catilina (2061)
    2011-07-11  23:17
  12. 2011. július 12. 02:462065.

    röhelyesnek írja a röhejest”

     

    Tökigazad van, észre is vettem, miután elküldtem a hozzászólást, majd hozzászokom, hogy átolvassam jobban, ha már nem lehet javítani utólag (ilyen fórumot sem láttam még :/ ), sőt, a kulturált szót is hosszú ú-val írtam, ami még nagyobb hiba, mert a röhej csak elgépelés volt (most is úgy gépeltem, utólag javítottam, a „hely” szó miatt), az meg rövidzárlat...

     

    Mea culpa, trehány vagyok, mint állat :( Hamu fejemre!

     

    Más:

     

    „Például kifejezetten ajánlom az örökös röhögés helyett a nevetés, vigyorgás, kacagás, vihorászás, örömködés, vihogás, mosolygás kifejezéseket. De ha te röhögsz, mint a ló...”

     

    Bizony ám, inkább röhögök, mint egy ló, mint vihogok, mint egy cukifalat. Az efféle vicces szitukra amúgy is jobban illik egy egészséges röhögés; egy komikus előadásra nem mosolyogni, nem örömködni, még csak nem is vihogni megyünk be. Oké, a nevetés valóban illendő, főképp egy hölgytől. Vigyorogni viszont egy kamasz szokott az első randiján. A kacagás is furán hangzik nekem ebben a helyzetben, figyelj:Olyan viccet hallottam ma, hogy sírva kacagtam. Oké, oké, nem annyira rossz, csak kissé modoros.

     

    A nyolcvanas évek szocializmusára meg szerinted a röhejes helyett jobban illene a mosolygós, az örömködős netán örömteli… vagy a vihorászóst esetleg jobbnak érzed?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (2063)
    2011-07-12  02:11
  13. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2011. július 12. 02:162064.

    Fáradt vagyok, összekombináltam két mondatot, a ma tobzódtam az ideológiákban és az elegem van az ideológiákbólt...

     

    Ez van, megyek aludni, elvégre abba a szűk három millióba tartozom, amelyik eltartja a maradék hetet...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (2063)
    2011-07-12  02:11
  14. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2011. július 12. 02:112063.

     1."Ezek" azok, akik időről időre mások által nyitott topikokban szükségét látják ama óhajukat megosztani velünk, hogy legszívesebben odaokádnának. Bugris egy dolog.

     

     2. Elegem van az ideológiákban, momentán nem érdekel, de óvnálak a nagyképűségtől: nem hiszem, hogy egy (már átlag alatti színvonalú) női fórum átlagos fórumozója pártideológiát képvisel önmagában, saját személyében megtestesítve.

     

      (Zárójelben kis megjegyzés: akinek ilyen fontos a magyar nyelv, az kétszer is olvassa el, mit ír. Például kifejezetten ajánlom az örökös röhögés helyett a nevetés, vigyorgás, kacagás, vihorászás, örömködés, vihogás, mosolygás kifejezéseket. De ha te röhögsz, mint a ló...

    Nem beszélve arról, hogy nem vicces ilyen igényes embertől, ha röhelyesnek írja a röhejest.)

     

    "Jó kedvem van mert a röhelyes szocializmus kora óta akkor röhögtem igazán jóízűt először, amikor kijelentették, hogy a középületekre jól látható helyre ki kell függeszteni azt a nyilatkozatot, meg mert megint van ellenségünk, aki a munkanélküliség, és a vezetőink már megint vicces szlogenekben beszélnek velünk. Szeretem a humort, na!"

    előzmény:
    Catilina (2062)
    2011-07-11  23:19
  15. 2011. július 11. 23:192062.
    Kik azok az „ezek”? Szerinted én melyik párt ideológiáját képviselem itten?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (2060)
    2011-07-11  23:16
  16. 2011. július 11. 23:172061.

    Ugye ezzel nem azt akarod mondani, hogy neked nem fordul fel a gyomrod, hogy a tisztelt honfitársaink nem fizetik ki azt, amiért más dolgozik, átverik egymást, lopnak és csalnak, és egymás kezeit mossák, ráadásul még a saját nyelvüket sem beszélik, hanem valami idegen izét ugatnak (nem angolt, mert azt sem tudják többségében)?

     

     

    Ez utóbbival nem azt akarom mondani, hogy ne tudjanak idegen nyelven, sőt roppant kultúráltnak tartanám több nyelven is kiírva a legtöbb útjelzőt, ismeretterjesztőt, urtcatáblát/térképet (már ha lennének akár magyarul is), csakhogy orrukat jól felhúzva,fennsőbbségük teljes tudatában vartyognak tisztelt magyarjaink olyanokat, mint „casting”, meg „PíÍdzsDí” (mintha így kéne kiejteni – latin eredetű a rövidítés, ugyebár, nem ángljus, főleg nem Júeszéj!), vagy Ká „END” Há (ugyibár ez (&) egy „et” ligatúra, a latin et(=és a gyengébbek kedvéért), meg „frontline” meg sorolnám még a sok borzadályt (megint hangsúlyozom: magyar nyelvi környezetben borzadály, angolban nem!).

     

    Szóval kedves Unger, ha ettől nincs hányhatnékod, akkor vagy te is ezek közé a magyarok közé tartozol (nem fizetsz azért, amiért más dolgozott, lopsz, csalsz vagy ezeket elnézed, és csak ugatod a magyart, mintha holmi itt ragadt, fejletlen kis bennszülött törzs tagja lennél– ugye nem?), vagy igazi Sztálinvárosi acélból van a gyomrod.

    előzmény:
    unger (2058)
    2011-07-11  22:36
  17. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2011. július 11. 23:162060.

    Igazán nem szeretem az elhamarkodott következtetéseket, de úgy látom, valamiféle rejtett összefüggés van bizonyos konzervatív politikai nézeteket képviselő pártot élesen kritikai górcső alá vevők fokozott vomitusra és nauseára való képessége között.

    Magyarul: ezek állandóan hányni akarnak, azt még közölni is szokták, de lehetőleg véletlenül sem azokban a topikokban, ahol igazán otthon érezhetnék magukat. Ja, a röhögés is ilyen. Vagy "röhögési" kényszerük van, vagy hányási...

    Érthetetlen. Hogy miért nem otthon, a párjukat okádják telibe... 

    előzmény:
    unger (2058)
    2011-07-11  22:36
  18. 2011. július 11. 22:412059.
    Ha nemlenne elég akkor javaslom kedves családod mégszeretetebbre mélto tagjait igy pl a férj/feleség..gyerek esetleg a mama jön számitásba..na azokra hányjál nekik köszönheted hogy itt vagy ök a bünösek...
    előzmény:
    unger (2058)
    2011-07-11  22:36
  19. 2011. július 11. 22:362058.
    Ha már annyira hányni akarsz akkor megkérnélek hogy otthon tedd és az ebédlöasztalodra vagy a legszebb étkészletedre..ugy igazán stilszerü merugye a látszatra is adni kell..
    előzmény:
    Catilina (2057)
    2011-07-11  18:47
  20. 2011. július 11. 18:472057.

    Jaj! Most kapcsolok, te a topiknyitódat komolyan gondoltad, én azt hittem, szarkazmus!

     

    „- Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

     

    - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;”

     

    Ezeket ki a csoda írhatja le röhögés nélkül?

     

    Ellenben ha te komolyan gondoltad, akkor ne vicceljünk, hanem vizsgáljunk meg két tételt komolyan:

     

    – Kinek a kizsákmányolása szűnt meg?

     

    – Nekem eddig sem volt semmi bajom azzal hogy vállaljam önmagam, sőt, kifejezetten szeretem, ahogy a Biblia is írja!

    – A magyarságtudatom kösz jól van, eddig is jól volt. Szeretem a magyar motívumokat, lenyűgöz az őstörténet, a rovásírás, a nyelv, amelynél szebbet és logikusabbat (igen, logikus is) keveset találni;  a népcsoport viszont, amelyre itt ma a „magyar” megnevezést használjuk, néha igencsak lehangol. Nézzük meg közelebbről az okokat: egy magyar vállalkozó sokszor lenézi és arra sem méltatja a szintén magyar dolgozóját/alvállalkozóját, hogy kifizesse a munkáját, átveri a szintén magyar vevőjét, a magyar „polgár” szemrebbenés nélkül elcsalja az adót, a lopást kategoriákra osztja, melyek közül az egyik a bűnnek számító lopás (ebbe tartozik az, amikor tőle lopnak), a másik a bocsánatos lopás (ebbe a csoportba az általa elkövetett lopásokat pakolja), ráadásul elhisz mindent, ami kellően egyszerűen viszont hangzatosan van megfogalmazva. Ilyenkor sajnos nem tudom, hogy hová tartozom. Én nem szeretem a lopást, a csalást, és szerintem igenis „méltó a munkás a maga bérére”. Szóval, miről beszélünk? Ez a csürhe mennyivel jobb a más országban éló csürhénél? Még a csodálatos és egyedülálló nyelvét sem szereti, hanem mint egy „bennszülött” ugat angolul, mert azt mondja, magyar kifejezés nincsen az adott dologra. Kezitcsókolom, hányhatok?

     

     

     

    előzmény:
    Reszka (1)
    2010-04-29  20:06
  21. 2011. július 11. 18:422056.

    Légyszives ne terjeszd itt ezt a fidesz-propagandát,merugye a nagytudásu,nagyonhires,,kicsithazudos ügyvédnö memmonta hogy nyereséggel ment minden...Ö jobban tuggya mer aztat monták nekije a taggyülésen hogy azt köll mondani na...

    előzmény:
    lárifárika (2052)
    2011-07-11  15:58
  22. 2011. július 11. 17:322055.

    Szerintem fuss neki még egyszer, próbáld meg: a mondat arról szól, hogy aki előbb lépett be, az mind kap reálhozamot kézhez.

     

    Ha ez szerinted nevetséges, akkor sajátos humorod lehet. 

     

    Az egészben viszont  az a humoros - és nem kicsit -, hogy mennyire szajkóztátok, ismételgettétek, mantráztátok: a biztosítók "elnyugdíjtőzsdézték" a pénzt.

    Ehhez képest még a hozamok felett is fizetnek, amivel megintcsak ti váltatok nevetségessé.    

    előzmény:
    Reszka (2049)
    2011-07-11  14:39
  23. 2011. július 11. 17:292054.
    Azellen nekem semmi. Csak eszembe jutott a nickedről ez-az, emellett pedig reagáltam is a hozzászólásodra.
    előzmény:
    Catilina (2048)
    2011-07-11  13:45
  24. 2011. július 11. 16:002053.

    Meleg van! :) 

     

    Késedelmi pótlék, nem kamat. 

    előzmény:
    lárifárika (2052)
    2011-07-11  15:58
  25. 2011. július 11. 15:582052.

    A múlt héten kaptam levelet ING-től -14000.- Ft -ról.

     

    A kettő milla befizetés után, mert havi 10 %-ot fizettem kiegészítéssel együtt, még én tartozom 14000-el, mint késedelmi kamattal. Eddig sosem számoltak fel késedelmi kamatot , most jutott eszükbe.

    előzmény:
    unger (2051)
    2011-07-11  15:37

Címlap

top