Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Már tényleg jobban élek

Reszka
Létrehozva: 2010. Április 29. 20:06

AMIÓTA MEGTÖRTÉNT A 2010-ES VÁLASZTÁS MAGYARORSZÁGON,

 és hatalmas fölénnyel nyert a polgári oldal, 

 ÉN TÉNYLEG JOBBAN ÉLEK:

 minden reggel, mikor felébredek, jó kedvem van;

 akárha nyaralnék.

 - Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

 - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;

 - Jó kedvem van, mert végre nem köpnek ránk erdélyi testvéreink ; 

- Jó kedvem van, mert úgy gondolom, végre eltűnik a rádióból az "emeregykosutrádió" szöveg, és végre "Magyar Kossuth-rádió"  lesz a neve; 

- Jó kedvem van, mert végre negyvenévi szolgálat után elmehetek nyugdíjba, 57 évesen.......  

Szóval, jó kedvem van.  

Ha Nektek is jókedvetek van, és leírnátok, miért, ide várlak Titeket.    

  1. 2022. május 6. 15:4352226.

    És ezt már olvastad? Mai hír: "Vissza kell hozni a világpiacra az ukrán, az orosz és a fehérorosz mezőgazdasági termékeket és műtrágyákat, tekintet nélkül az Ukrajnában zajló konfliktusra - jelentette ki csütörtökön António Guterres ENSZ-főtitkár a világszervezet Biztonsági Tanácsában (BT), amely az Oroszország indította háborúval kapcsolatban ülésezett."


    Tehát tanácsom: kicsit fékezd a habzást, mert könnyen lehet, hogy holnap egészen más igét kell hirdetned a két magasan képzettnek.

    előzmény:
    pannacotta2 (52219)
    2022-05-06  10:59
  2. 2022. május 6. 15:3852225.

    Nahát, nahát, mégis sikerült utánanézni? Alig néhány hozzászólással előbb írtad, hogy "A MOL csak a kőolajban érdekelt, a többiben nem, és mivel rettenetes jól jövedelmez a MOL-nak az Ural nevű kőolaj finomítása... így nem is tervezik, hogy átálljanak." "Tehát nem várható tőlük, hogy erről lemondjanak és eszükben sincs. Az információid hamisak."


    Tehát hazudtam, amikor azt írtam, hogy nem igaz, mert a MOL képes más olajat is feldolgozni, de nem számottevő a kapacitása.


    Most pedig: "Kezdjük ott, hogy azt mondta - ti. Orbán -, a magyar finomító kizárólag az orosz olajra van tervezve (ez az Ural egyébként). Nos, ez durva hazugság, ugyanis a százhalombattai finomító az egyik olyan kivételes finomító (a világon is szinte), amelyik képes mindenféle olajat feldolgozni."


    Ja értem már, mindenki hazudik, aki mást állít, mint aktuálisan te. Azért ez kivételes dolog, hogy valakinek semmi szégyenérzete nincs, amikor néhány hozzászólással később éppen az ellentété állítja, mint előbb.


    És ahhoz mit szólsz, hogy Janet Yellen amerikai pénzügyminiszter az IMF ülésén kijelentette: – "Európának óvatosnak kell lennie az orosz olajimport tiltásával, mert az egyértelműen megemelné a globális energiaárakat, és káros hatással lenne Európára és a világ más részeire. A politikus szerint a szankció nagyobb kárt okozna az európai gazdaságnak, mint amennyire Oroszországot sújtja." Nyugtalanítónak tartja, hogy globálisan emelkedik az üzemanyag ára, az USA-ban úgy hetven százalékkal. És ha valaki még nem járt az USA-ban, elárulom, ott ez kardinális kérdés. És kit érdekel a morál, ha jönnek nemsokára az időközi választások... Tehát most az európai szankciók nem jók, holott eddig éppen az USA presszionálta az öreg kontinenst. Vigyázz, ne nagyon köteleződj el, mert lehet, hogy holnap már egész mást kell fújnod! (Nem is baj, hogy nem állítja át teljes egészében Magyarország a pozsonyi és százhalombattai finomítót, mert mi lesz, ha újra jó az orosz gáz? Szóval, ne köteleződj el annyira, mert lehet, hogy Orbánnak teljesen igaza van abban, hogy jó több lábon állni, de egy meglévő infrastruktúrát teljesen átszerkeszteni, majd később újra, hát az nagyon rossz lépés. Tehát számomra mindez azt jelenti, hogy Amerika kihátrált a szankciók és Európa mögül, és ha Európa van olyan hülye, hogy továbbra is nyomja a szankciókat - bele fog rokkanni.


     


     


     

    előzmény:
    pannacotta2 (52219)
    2022-05-06  10:59
  3. 2022. május 6. 15:1252224.

    Hogy senki, majd akkor közöld vele, ha hozzá visz a mentő.


    Akkora arcod van, te mit értél el az életben? Azt írtad múltkor itt, hogy jogász vagy és van szakvizsgád is. Ez minden? Van barátom itt, annyi idős, mint én, de ő ki sem látszik a munkából és óraadó az egyetemen. Nem két másik teljesen tájékozatlannak osztja folyamatosan az észt, tele hamis információval.

    előzmény:
    pannacotta2 (52217)
    2022-05-05  23:08
  4. 2022. május 6. 15:0552223.

    Neki is címeztem, neked is címeztem, mügének is címeztem. És azért kattintottam az ő nevére, mert idézni akartam mit írt és mikor írta. Nem nehéz ezt felfogni.


    Én azt láttam itt, nálatok, hogy nagyon is szívesen foglalkoztok mások - persze csak fideszes politikusok - ügyeivel. Elég sokat csámcsogtál feltételezett fideszes homoszexuálisokon, kiemelve Orbán fiát, nem beszélve a napokig témát adó EU-képviselő homoerotikus bulijáról, vagy Varga Judit feltételezett válásáról.


    Szóval, megint hazudsz.


    Merkely pedig az aki, akár segített kommunikációs fronton a vírus helyzetben, akár nem. Te még annyira sem értettél hozzá, mégis folyton cáfoltál mást, aki azért jobban képben volt, mint te, mert ő nem az újságokból szedte az értesüléseit.


     

    előzmény:
    pannacotta2 (52217)
    2022-05-05  23:08
  5. 2022. május 6. 14:5652222.

    Érteni kellene?! Te annyit nem tudsz megjegyezni, hogy ki szavazott a Fideszre '98-tól. Azt ugyanis nem én írtam, hanem a valami macskás nevű fórumozó, akit utána ezért lehülyézett az agyonképzett sofőr barátod.


    Jó nehéz lett volna szavaznom '98-ban, voltam vagy hat éves.


    De jó, legyek "fideszes", akkor te, ti mi vagy mik vagytok? Jakabos, gyurcsányos, dobreves, MZP-s? Egyik jobb, mint a másik. Melyiket vállalod?


    Múltkor megint belekontárkodtál egy párbeszédbe, és kioktattál mást, hogy a politikában van erkölcs, csak nem Magyarországon, hanem Nyugaton. Annyiból igazad van, hogy ott a pénzpiacok uralnak mindent, és a gazdasági szereplők kényszerítik a politikai aktorokat egy lesújtó vereség után a lemondásra. Persze nem morális alapon, hanem a gazdasági hatalom birtokosaiként. Mert erős országnak erős ellenzék kell.


    Ti mit tesztek, hogy a nagy reménységeitek takarodjanak el a politikából? Semmit, csak továbbra is már előre a következő kormányra mocskolódtok.


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224650 (52213)
    2022-05-05  20:41
  6. 2022. május 6. 14:4152221.

    Mert egyelőre kis kapacitás adott a máshonnan származó olaj feldolgozására. Ipari méretekben nem számottevő.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224650 (52208)
    2022-05-05  20:03
  7. Torolt_felhasznalo_224650
    Torolt_felhasznalo_224650
    2022. május 6. 13:2852220.

    Pletykaszinten már vannak infók arról, hogy hogyan nézhet ki majd az új kormány - hát az én gyomrom forog tőle mondjuk:


    Honvédelmi és sportminisztérium, új tárcák az EMMI helyén, Lázár besértődött, Navracsics visszatér – ezek a pletykák terjednek a kormányátalakításról (444.hu)


    Ezen infók szerint az egészségügyisek mellett a tanárok is örülhetnek majd a "rendőri erősítésnek" - huhh, hát nagyon örülök, hogy legalább kisgyerekem nincs, akit manapság közintézménybe kelljen járatnom!


    Az meg, hogy a Rogán lesz a titkosügyi főhalljakend, az egyszerűen botrány! Jön a kínai BogBrother, annyi a szabadságnak! Mondjuk ezt már abból tudni lehetett, hogy most január 1-től minden adathordozó jellegű elektronikai cikkre ráragasztják azt a bizonyos matricát, aminek a lényege szerintem az, hogy nyilvántartják, ki is vett ilyesmit, hogy szemmel tarthassák és mindent is tudjanak róla.

  8. 2022. május 6. 10:5952219.

    Orbán megint összevissza hazudozott, és nem kell ahhoz lakájmédiát olvasni, hogy az ember erről értesüljön és felmenjen az agyvize.


    Kezdjük ott, hogy azt mondta, a magyar finomító kizárólag az orosz olajra van tervezve (ez az Ural egyébként). Nos, ez durva hazugság, ugyanis a százhalombattai finomító az egyik olyan kivételes finomító (a világon is szinte), amelyik képes mindenféle olajat feldolgozni. Emiatt ment a hirig az OMV- és Szurgutnyeftegaz-féle lenyúlási kísérlettel, ezt a finomítót akarták megszerezni. Százhalombatta tehát képes Uralt is, Brentet is feldolgozni. 


    Igaz, most Uralra van beállva, mert az vezetéken jön és sokkal-sokkal olcsóbb is, mint a Brent. A finomítói nyereség a kétféle olaj között persze, a MOL-é és esze ágában sincs ezen változtatni, és az államnak sem, mert a MOL-ban érdekelt közvetlenül is, osztalékágon is (bár ez az érdekeltség kissé közvetett lett, miután mindenféle alapítványoknak ajándékozta a részvényeket, de azok is állami tulajdont képeznek). 


    Igen, át lehet állítani Százhalombattát Brentre, csak akkor a MOL-nak nem lesz akkora nyeresége. Orbán erről 100 milliárdos nagyságrendű összeget emített - ahhoz képest, hogy szerinte csak orosz olajra tervezték, ami persze, nem igaz, mégis megemlíti, hogy mennyibe kerülne átállítani, de ebben a hívek persze, nem látnak ellentmondást -, hiszi a piszi. Itt a zsebügyekről van szó, semmi másról. Ezért szolgáltatnak ki bennünket az oroszoknak.


    Na és - mondanom sem kell - megemlítette megint a rezsicsökkentést, noha a kőolaj-behozatalnak ahhoz vajmi kevés köze van, mondhatni, semmi. 


    Rezsi a földgáz, az áram, a víz, de az olaj eddig sem és ezután sem tartozik oda, de a falusi szavazók biztosan elhiszik Orbánnak, hogy most ők jól meg lesznek védve. Elképesztően hazug ez az egyén, akit Orbán Viktornak hívnak. Nem említem emberként, mert az emberség apró szikrája is hiányzik belőle. 


    A legnagyobb büntetés az lehet valakinek, hogy ha Orbán Viktor védi meg. Az egész pedig egyértelmű: Orbánéknak eszük ágában sincs leválni az orosz olajról, az orosz gázról és persze, Paks2-t is úgy emlegetik, hogy az mennyire fontos nekünk mint atomerőmű, azt elhallgatva, hogy más is ugyanúgy, sőt, jobban meg tudná építeni a számunkra (ugyanis a Roszatomos Paks2-nek még mindig nincs meg a környezetvédelmi engedélye és ez nem véletlen).   


     

  9. 2022. május 5. 23:2552218.

    Mindenki figyelmébe ajánlom - különösen bizonyos politikai szimpátiával bírókéba - ezt a történetet, amelyet most megint a 444.hu írt meg (az az ellenzékinek minősíthető független médium, amely nem szajkózza a kormányzati propagandát és hazugságokat, így nem is kap állandóan és folyamatosan különböző sajtópereket a nyakába és ezzel párhuzamosan nem is kell rengeteg sérelemdíjat kifizetnie, miként az itt számomra tanulmányozásra javasolt lakájmédiának, nahiszen, nem ettem meszet, nekem bőven elegendő, ahány pert már elveszítettek rágalmazás, hazudozás, stb. miatt). 


    Az ügy kb. 20 éve folyik, egy egykori ministráns indította, akit egy katolikus pap molesztált 13 éves korában. Azóta őt fogták perbe, mégpedig azzal, hogy az áldozat állítólag zaklatta az esztergomi érsekség két vezetőjét, sőt, korábban még vezetőszáron is vitték a rendőrségre és addig ott tartották, amíg Erdő Péter be nem fejezte a misét. 


    Meglepő módon az elsőfokú bíróság bűnösnek találta az áldozatot - akinek a molesztálási ügyével kapcsolatban egyébként soha semmi sem történt, a katolikus egyház nem is hajlandó az egészről tudomást venni -, és megrovásban részesítette, ami egyébként nem számít büntetésnek, tehát gyakorlatilag egy nagy nulla, de ezzel azt mondanák ki, hogy Pető tényleg zaklatta az egyházi előljárókat az ügyével kapcsolatban, így ebbe nem nyugszik bele, természetesen, az ügy tehát folytatódik. 


    A bíróságon viszont lejátszották azt a hangfelvételt is, amelyben Snell György segédpüspök Pető szemébe mondja, hogy nem érdeklik  a molesztálási ügyek. 


    https://444.hu/2022/05/05/peto-attila-tisztelt-birosag-s emmit-nem-csinalnek-maskepp


    Nos, ilyen a hazai katolikus egyház, eléggé hajaz egy nem egyházi szervezetre, amit úgy hívnak, hogy Fidesz. Ott sem a bűnösök bűnhődnek, hanem az áldozatokat vonják eljárás alá, és az egész ugyanennyire gyomorforgatóan tisztességtelen. 


    Nem is véletlen, hogy mindkét szervezet hívei annyira hasonlóak egymáshoz, a szemüket behunyják az igazság elől, nehogy észre kelljen venni és bármivel meg lehet őket vezetni.  


      

  10. 2022. május 5. 23:0852217.

    Laniakeának írod, hogy talán Laniakeának kellene címezni? Kinek? Ki címezze Laniakeának azt, amit neki írtál? 


    Merkely intim ügyei továbbra sem érdekelnek, ebben a témában menj át nyugodtan a fideszesekhez, ők szívesen elnyammognak rajta, hiszen náluk ez mindig fontos téma. 


    Merkely az én szememben egy senki, egy álvirológus bohóc, aki a szakmai hírnevét - amiért tényleg megdolgozott - odadobta azért, hogy TV-kben szerepeljen és nyomja a kormányzati dumát. Az sem zavarta, hogy időnként saját magának mondott ellent (pl. hogy nem lesz negyedik hullám, aztán mégis lesz, nem kell harmadik oltás, aztán mégis kell, stb.), bár mentségére szolgál, hogy bár ilyen szakmai kérdésben nyilatkozik, ez nem a szakterülete. Ő nem volt soha virológus. 


     

    előzmény:
    nőkapjapóttag (52203)
    2022-05-05  19:43
  11. 2022. május 5. 23:0452216.

    A MOL csak a kőolajban érdekelt, a többiben nem, és mivel rettenetes jól jövedelmez a MOL-nak az Ural nevű kőolaj finomítása - a finomított végterméket ugyanazon az áron adja el, mintha Brentből származna, az Ural és a Brent árkülönbsége viszont a MOL-é -, így nem is tervezik, hogy átálljanak.


    Hihetetlen finomítói nyereséget értek el az elmúlt néhány hónapban ezen. Ez a finomítói nyereség jóval meghaladja azt a veszteséget, amelyet az ársapkán szenved el a MOL.


    Tehát nem várható tőlük, hogy erről lemondjanak és eszükben sincs. Az információid hamisak. 


    Minek nézzek kormánypárti médiát, amelyik telehazudja a világot és nemcsak ebben?  

    előzmény:
    nőkapjapóttag (52206)
    2022-05-05  19:51
  12. Torolt_felhasznalo_224650
    Torolt_felhasznalo_224650
    2022. május 5. 21:5052215.

    Erre elment tovább nyomatni a propagandát!


    Hát ki hisz el az ilyeneknek bármit is?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224650 (52213)
    2022-05-05  20:41
  13. Torolt_felhasznalo_224650
    Torolt_felhasznalo_224650
    2022. május 5. 20:4652214.

     "a fideszesek véleménye sem befolyásol semmit"


    Ezt úgy értem, hogy pl. egy fideszes egészégügyisnek semmi ráhatása nincs arra, hogy mi történik az egészségügyben - semmit nem ér a szavuk az általuk oly nagyra tartott Orbánvitya szemében! Ugyanúgy kiröhögi őket, mint a nemfideszeseket, és egészségügyi minisztérium helyett katonai hierarchiát, meg ilyen nyalánkságokat kapnak csak a nyakukba! Ja, meg a használhatatlan kínai eszközöket, raktárszámra, drága pénzen, amivel azért el kell számolniuk!


    Szóval hiába ők az "uralkodó osztály", semmi hatalmuk nincsen. Viccesek, igazából.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224650 (52213)
    2022-05-05  20:41
  14. Torolt_felhasznalo_224650
    Torolt_felhasznalo_224650
    2022. május 5. 20:4152213.

    A múltkor azt írtad, hogy már 1998-ban a Fideszre szavaztál.


    Amúgy meg emlékszem valami nők apjára, már 10 évvel ezelőtt is itt kolbászolt a fórumon. Nyilván ugyanaz vagy. Én nem hiszem el neked ezt a külföldi-dolgot amúgy. Nem győztél meg.


    Nyugodtan olvass csak el mindent, amit írtam, de sajnos az van. hogy érteni is kéne a lényeget...


    Egyébként teljesen mindegy, hogy mi a véleményed, sőt, a fideszesek véleménye sem befolyásol semmit. Az országban semmi nem javul ettől, és csak haladunk szépen egyre beljebb a diktatúrába.

    előzmény:
    nőkapjapóttag (52212)
    2022-05-05  20:31
  15. 2022. május 5. 20:3152212.

    Legalább kétszer írtam, hogy nem vagyok magyar állampolgár, ennél fogva nincs itt szavazati jogom.


    Ők nem járnak kényszeresen ide és téged soha nem kérdeznek a munkádról, nem kérik számon, hová mész vasárnap, nem neveznek kis kurvának és nem írják neked, hogy dögölj meg. Ne tagadd, láttam mindezt. Régen olvasok itt.


    A tanári fizetés kevés, valami életpálya modellről írtak, de nem néztem utána, viszont azt írták, hogy a tanárok nem fogadták el. Biztosan lesz emelés, de az új országgyűlés még csak most alakult, kicsit talán még kibírják. Persze az infláció azzal is nőni fog, ha lenne némi közgazda vénád, tudnád hogy a hirtelen piacra fog áramlani a pénz, viszont a kereslet korrekciójának sebességével nem lesz képes lépést tartani a kínálati oldal, ami az árak gyors emelkedéséhez vezet majd. És akkor naponta többször le fogjátok írni, hogy rossz a kormány, mert nő az infláció. Ja, hogy ezt nem írja a Telex.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224650 (52207)
    2022-05-05  20:01
  16. Torolt_felhasznalo_224650
    Torolt_felhasznalo_224650
    2022. május 5. 20:2952211.

    De most komolyan, az m1-en is ma reggel a Fábri hangját hallottam kiszűrődni... Tudjátok, az a Fábri, aki annó előszeretettel beszélt a végbéltermékeiről... most akkor ez megint ilyen kettős mérce, hogy a Fábri okés, én meg ne beszéljek ilyesmiről, akkor se, ha ez a másik topik lakóit annyira érdekli? (én ugyebár csak kötőszónak szántam, de ők kiemelték a beszédemből, mintha számukra fontos lenne)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224650 (52209)
    2022-05-05  20:05
  17. Torolt_felhasznalo_224650
    Torolt_felhasznalo_224650
    2022. május 5. 20:0852210.

    A kis közjáték után folytassuk ismét komoly dolgokkal:


    Újabb fordulat a Tungsram-ügyben: 1000 állást ajánlott fel a főváros az elbocsátott dolgozóknak (penzcentrum.hu)


    Hát, ezt is a főváros intézi, ugyebár, nem a kormány. Ez van, ezek a tények. (pampogott valamit amúgy a kormány kamuszervezete is valami hipa vagymi, de az egyértelműen mellébeszélés volt, nem segítség)

  18. Torolt_felhasznalo_224650
    Torolt_felhasznalo_224650
    2022. május 5. 20:0552209.

    Amúgy a múltkor kíváncsiságból belelestem az origóba. Hát, a Maunika só valahogy átigazolt oda, vagymi? Olyan bulvár lett belőle, hogy azt sem tudtam, hogyan takarítsam le a szemetet a képernyőmről, úgy ellepte!Na, de szerencsére működött a piros ikszes gombocska az ablak sarkában...

    előzmény:
    nőkapjapóttag (52206)
    2022-05-05  19:51
  19. Torolt_felhasznalo_224650
    Torolt_felhasznalo_224650
    2022. május 5. 20:0352208.

    Akkor miért nem azt kommunikálja a kormány, jó reggelt?! Ja, mert hazudnak reggel, délben, este, és ők éjjel is!

    előzmény:
    nőkapjapóttag (52206)
    2022-05-05  19:51
  20. Torolt_felhasznalo_224650
    Torolt_felhasznalo_224650
    2022. május 5. 20:0152207.

    Na mi van, megérkeztél? Hát én a Merkely ügyet a Dórikától tudtam meg, akárhogy is nézzük... de hidd el, tényleg nem érdekel. Neked mi közöd a munkámhoz? Én kérdeztem először, szóval szerintem mindenkinek hallgass a neve, aki ilyen apró-cseprő ügyekkel foglalkozik, pláne értelmiségi fideszesként!, én legalább hasznos témákat hozok, amiből megtudhatod az igazságot Magyarországról - bár miután anélkül szavaztál le a fideszre, hogy bármit is tudnál az országról, hát legalábbis kételyeim vannak azt illetően, hogy érdemes-e neked bármit is mondani! Mindenesetre, ha már idejöttél Dórika küldötteként, beszélj inkább arról, hogy mi a véleményed a tanári fizetésről, amiből nem jön ki a húsvéti sonka ára?! Ahhoz bezzeg nincs hozzáfűznivalód, mi? Azt bezzeg csak elhallgatni tudják előled a fideszes barátaid, de te persze vevő vagy az ő (el)hallgatásukra!

    előzmény:
    nőkapjapóttag (52203)
    2022-05-05  19:43
  21. 2022. május 5. 19:5152206.

    Ha nem csak a baráti médiát néznéd, már régen értesülhettél volna arról, hogy de, nem most, már régebben bizonyos egységeknél megkezdte a MOL az átállást.


    Jó reggelt!

    előzmény:
    pannacotta2 (52197)
    2022-05-04  18:35
  22. 2022. május 5. 19:4852205.

    LANIAKEA (rosszul írtam az előbb) - na, te is minden vagy, csak nem szuperhalmaz.

    előzmény:
    nőkapjapóttag (52203)
    2022-05-05  19:43
  23. Torolt_felhasznalo_224650
    Torolt_felhasznalo_224650
    2022. május 5. 19:4352204.

    Nem néztem meg Merkelyről semmilyen videót, nem is érdekel. Csak próbáltam jelezni az észkombájnok felé, hogy ezzel csak ők foglalkoznak, és ehelyett inkább el kéne intézniük, hogy ne a rendőrök mondják meg nekik, hogy mit kell csinálniuk a saját munkahelyükön! (utalva arra, hogy Pintérhez kerülne az egészségügy) De nem fogták fel szerintem.

    előzmény:
    pannacotta2 (52202)
    2022-05-05  19:11
  24. 2022. május 5. 19:4352203.

    Hipotetikus kérdéseid vannak! Láttad Merkely legújabb botrány videóját! Felháborító! Már gyorsan le is szedték 

    idézet:
    LANIAKEA (52196)
    2022-05-04 15:26:06

    müge:


    "A Fideszesek éppen feldugták maguknak a Merkely ügyet, és azon élvezkednek.



    Hadd ne mondjam, mennyire fontos ez az ügy, még a körömpiszokkal való foglalatoskodás is fontosabb nekem! Ezeket fizetik, hogy ilyen hülyeségekkel is van idejük foglalkozni? Basszus, én meg alig győzök válogatoni, hogy mit érdemes elolvasnom... Nincs ezeknek elég munkájuk?"


    És neked nincs elég munkád? Hogy másokhoz jársz beszólogatni, holott lenéznek, nem kíváncsiak rád - és azóta megtudtam, miért is írták, amit írtak. Szép történet, kérdezd csak meg, attól, aki először "hozta" a felfújt botrányt, éppen ide, éppen ő. Amúgy úgy írsz, mint egy elmebeteg, zagyválsz össze minden hülyeséget.


    pannacotta2:


    "Ami pedig az ilyen ún. Merkely-ügyeket illeti, azt hagyd meg a fideszeseknek, ők élvezkednek folyton és megállás nélkül mindenféle magánügyeken, engem nem érdekel. 


     


    Normális ember nem törődik ezzel, hadd csámcsogjanak csak rajta a korlátoltak. (Hát ezt talán LANIEKA-nak kellene címezned..., meg az összes ellenzéki médiának.) MInt ahogy mindig és minden egyes esetben, sőt, sok év távlatából is elő lehet azokat hozni és újra nyammogni rajta, hát istenem, nem mindenkinek adott az úristen intelligenciát, az nem jár együtt a diplomával."


    Éppen te mondod, aki állandóan azzal van elfoglalva, ki homoszexuális a kormányból? (És emlékszem régebbről valami sokkal dehonesztálóbb videót is emlegetni, amit szintén a ti barátnőtök emlegetett, szintén az érintett személyről. Lehetne sokkal szerényebb, nagyon is szerény...)


     

    előzmény:
    LANIAKEA (52196)
    2022-05-04  15:26
  25. 2022. május 5. 19:1152202.

    Ami pedig az ilyen ún. Merkely-ügyeket illeti, azt hagyd meg a fideszeseknek, ők élvezkednek folyton és megállás nélkül mindenféle magánügyeken, engem nem érdekel. 


    Normális ember nem törődik ezzel, hadd csámcsogjanak csak rajta a korlátoltak. MInt ahogy mindig és minden egyes esetben, sőt, sok év távlatából is elő lehet azokat hozni és újra nyammogni rajta, hát istenem, nem mindenkinek adott az úristen intelligenciát, az nem jár együtt a diplomával. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224650 (52200)
    2022-05-05  15:36

Címlap

top