Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Már tényleg jobban élek

Reszka
Létrehozva: 2010. Április 29. 20:06

AMIÓTA MEGTÖRTÉNT A 2010-ES VÁLASZTÁS MAGYARORSZÁGON,

 és hatalmas fölénnyel nyert a polgári oldal, 

 ÉN TÉNYLEG JOBBAN ÉLEK:

 minden reggel, mikor felébredek, jó kedvem van;

 akárha nyaralnék.

 - Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

 - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;

 - Jó kedvem van, mert végre nem köpnek ránk erdélyi testvéreink ; 

- Jó kedvem van, mert úgy gondolom, végre eltűnik a rádióból az "emeregykosutrádió" szöveg, és végre "Magyar Kossuth-rádió"  lesz a neve; 

- Jó kedvem van, mert végre negyvenévi szolgálat után elmehetek nyugdíjba, 57 évesen.......  

Szóval, jó kedvem van.  

Ha Nektek is jókedvetek van, és leírnátok, miért, ide várlak Titeket.    

  1. 2017. október 8. 08:1340351.

    VaN ANNAK VALAMI DISZKRÉT BÁJA,AHOGYAN BE LEHET JÖNNI A TOPIKBA.kÜLFÖLDRŐL ÉN TELEFONRÓL KÖNNYEN...ITTHONRÓL GYAKORLATILAG BE SE KELL JÖNNÖM,MERT EGYETLEN GYORS MÓDJA,HOGY MIUTÁN BEJÖVÖK A TOPIKBA(EL VAN MENTVE) ÉS KLIKKELEK A HOZZÁSZÓLÁSRA,AKKOR TUDOK BEJÖNNI KÉT KLIKKEL.aMÚGY A kEDVENCEK MÉG NINCS,EGYENKÉNT MENTEM EL A kÖNYVJELZŐIMBE AZOKAT A TOPIKOKAT AMIKET EDDIG A kEDVENCEKBEN TARTOTTAM.cSAK A fÓRUMRÓL TUDNÁM MEGKERESGÉLNI ŐKET EGYENKÉNT..ERRE KINEK VAN ENERGIÁJA??


    eGYÉBBKÉNT ÉN IS RITKÁN VAGYOK,MOST MEGINT 3 HÉTIG AZ usa-BA LESZEK,ONNAN NEM IS PRÓBÁLKOZOM..


    nEKEM HIÁNYOZTÁL,..ÖRÜLÖK HOGY JÖTTÉL!!


    jA ,OLVASNI KNTRŐL IS TUDOK...Na ez volt a telór


    ról ..NEM KISÉRLETEzem tovább.Szia!


     

    előzmény:
    pannacotta2 (40349)
    2017-10-07  15:54
  2. 2017. október 8. 07:3740350.

    Cavinton nyanya...elfelejtetted a jelszavad..kezdesz hülyülni rendesen..ugy látszik az orbánfobia megártott...


    Melleesleg itt mindenki azt hitte a lipoton vagy mert eltünésed elött is kakukk voltál...idiota zugügyvédecske..

    előzmény:
    pannacotta2 (40349)
    2017-10-07  15:54
  3. 2017. október 7. 15:5440349.

    Megpróbálom csatolni még egyszer, ha nem megy, akkor nem megy, ez is olyan, mint az én jelszóm, egyszerűen eltűnik.... 

    előzmény:
    pannacotta2 (40348)
    2017-10-07  15:53
  4. 2017. október 7. 15:5340348.

    Jut is eszembe a Soros-tervről, simán és lazán meg lehetett hekkelni a kormányzati portált és kitalált emailcímekről sokszorosan szavazgatni. A HírTV riportere pl. 81-szer szavazott, különböző, akkor kreált emailcímekről.


    Na, ennyit erről. Meg majd a számokról is, hogy mivel "ért egyet" x millió ember. 


    És hoztam Nektek egy igazi Soros-tervet, lásd alább.   

  5. 2017. október 7. 15:2940347.

    Egyedül a Fidesz érdeke az "ellenségkép"-képzés, előbb voltak a migránsok (de ez a kampány nem sikerült, attól függetlenül, hogy vannak még helyek vidéken, ahol az egyoldalú tájékoztatás miatt nincsenek megfelelően képben és nem ismerik a valódi helyzetet, de ez változni fog), aztán most Soros az ellenség, akinek az állítólagos tervét hamis állításokkal, közpénzen, azaz a MI pénzünkből rágalmazzák. Aki nem eléggé tájékozott, nem olvas utána, és a közeg is, amiben él, hasonló, beveheti az uszító, hergelő kormányzati propagandát - amit legnagyobb csodálkozásomra nagyon buta emberek itt is akarnak hinteni, holott tudhatnák, hogy itt körberöhögjük őket -, ezért is szükséges a tájékoztatás.


    Lehet ezt az öcsényi problémát előnyre is változtatni, épp emiatt határozták el a civil szervezetek, hogy széles körű tájékoztatásba fognak, ellensúlyozandó a hazug kormánypropagandát. 


    Mint ahogy Rákosiék idejében, sőt, még Kádár idejében (az elején) is hasonló volt a helyzet, de az emberek mégis megtudták az igazságot, igaz, nem rögtön és igaz, hogy sokan bedőltek, de ez sem megy a végtelenségig. 


    Egy-egy ilyen botrány éppenséggel pont fellebbentheti a fátyolt arról, hogy a kormánypropaganda mennyire becstelen és megtévesztő, úgyhogy még ellenkezőleg is elsülhet a dolog. 


    Orbánnak muszáj az ellenségkép, kell, minit egy falat kenyér, mert csak emiatt van hatalmon, semmi másért. Senki sem szereti őt, csak a megtévesztett emberek hiszik, hogy ő az ország "atyuskája".


    MIndenki más tudja, hogy egy sima köztörvényes bűnöző, egy aljas maffiafőnök, egy tolvaj, és ha mások szeme is kinyílik erről az egészről, az bizony, a hatalmába kerül.


    Hát persze, hogy ők fogják majd az őszi zavargásokat csinálni! Naná, kicsoda? 2006-ban kik voltak? És azóta miért nincs ilyen? Csak nem azért, mert akkor is a Fidesz érdekében és utasítására történt az egész? Hiszen Orbán ott szónokolt a Kossuth-téren is. 


    Ha kicsit is megcsúszik a hatalombirtoklás kérdésében, újra jönnek majd az ilyen "események", nem fogja szó nélkül tűrni, hogy le akarják váltani, ezt tudjuk, de erre is fel lehet készülni.


    Ahhoz mit szólsz, hogy Kövér szerint még 4 év kell ahhoz, hogy befejezzék, amit elkezdtek? Aha, úgy látszik, még bőven van mit lopni, nehogy másnak - netán az embereknek - is jusson.


           

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40327)
    2017-10-02  16:26
  6. 2017. október 7. 15:1240346.

    Ugyan már,  aki ennyire korlátolt, az mindenféléket képzel és kitalál másokról, most épp téged kever össze egy régi fórumozóval, akit Silvernek hívtak.


    Rengeteg ideje van és azt is arra használja, hogy képzelődhessen a fórumtársairól.


    Szerencsétlen, szánalmas, buta alak, szerintem ne is foglalkozz vele.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40335)
    2017-10-02  20:48
  7. 2017. október 7. 15:1040345.

    Mindenesetre vannak normális emberek is Öcsényben, pl. a lemondott polgármester. De már az öcsényiek is erősen visszakoznak, épp ők mesélték el, hogy fizetett provokátorok jöttek a gyűlésre máshonnan, akik felhergelték őket (a buta falusiakat, és ezt most nem pejoratíve írom, Öcsényben nyilván nem voltak elég tájékozottak az emberek). 


    Most már ők is kezdik szégyellni magukat, miután kipattant a botrány és ez így is van jól.


    Ugyanakkor adtak egy ötletet a normális civil szervezetek számára, és ezzel az ENSZ itthoni menekültügyi szervezete is egyetért: a Menedék Egyesület és a Migration Aid végig fogja járni a településeket, és tájékoztatókat tart a migrációról és a migránsokról, úgyhogy javulni fog a helyzet.


    Sokan  félnek ismeretlen dolgoktól, pláne, ha csak a gyűlöletkeltő, uszító kormánypropagandát hallgatják és az ő médiájukat olvassák-hallgatják, de ha lesznek vitanapok a településeken, akkor van rá esély, hogy a másik oldalt - a valóságot - is megismerhessék a vidéken lakók.


    De Orbán és köreinek felelőssége egyértelmű azért, hogy ilyen előfordulhatott és az is, hogy Orbán alatt Magyarország Európa szégyene lett (más kérdés, hogy az EU-ban is tudják, hogy Orbán és Magyarország nem azonosak, sőt, sőt).      

    előzmény:
    Dapazso (40325)
    2017-10-02  12:55
  8. 2017. október 7. 15:0440344.

    Amit összehordanak az ún. "Soros-tervről" - ami valóban nincs, tehát nemlétező dolgokat, azaz rágalmakat, hazugságokat fogalmaznak meg az ún. konzultációban -, az gyomorforgató.


    Ráadásul a MI pénzünkből teszik. Úgy látszik, nem érdekli őket, hogy megbuktak a migrációs kampánnyal, senkit sem érdekel, annyira sem, hogy elment volna népszavazni ellene (jó nagy pofáraesés volt Orbánnak), most megint rágják a gittet feleslegesen.


    És megint ugyanúgy fognak járni.


    Kevesen vannak, akiket még félre lehet vezetni, főleg vidéken és nem épp az értelmiségi rétegből, de Orbán nem a valóságban él, ő láthatóan azt hiszi, hogy többségben vannak a támogatói, akik neki mindent elhisznek.


    Holott téved, nem kicsit, nagyon.  

    előzmény:
    Dapazso (40317)
    2017-10-02  08:13
  9. 2017. október 7. 14:5940343.

    Ha ez a véleménynyilvánítási szabadság, még az is előfordulhat, hogy előbb-utóbb Orbán feje is egy jókora téglával találkozik. Megérdemelné, mert olyan fokú gyűlölködést szabadított erre az országra, amely talán a világháborús zsidóellenességhez fogható és tudjuk, hogy ott is mi lett a vége (meg annak is, aki ezért felelt).   

    előzmény:
    LANIAKEA (40340)
    2017-10-06  15:23
  10. 2017. október 7. 14:5640342.

    Az öcsényi eseményekről nem alkotok véleményt, mert azt megtette helyettem sok mindenki, úgy undorító, ahogy van. Cseppet sem csodálkozom, hogy kiderült: nem a helyiektől indult ki az egész, hanem nagy valószínűséggel fizetett provokátorok hergelték fel a helyieket, a már menekültstátusszal bíró gyermekek ellen. 


    Hogy Orbán ezt aztán nyíltan támogatta, az gondolom, senkit sem lep meg, mindig tudtuk, hogy egy aljas szemétláda, egy undorító varangy (és itt elnézést kérek a varangyoktól, hogy párhuzamba állítottam velük), és igen, Tóta W-vel együtt én is azt gondolom, hogy megérdemelné a téglát a saját dagadt képébe.


    Az egykori állampárt hírhedt hírszerzője, Földi László, aki sáros volt a Herényi-Dávid Ibolya-ügyben, hiszen közismerten jogosulatlan hírszerzési tevékenységet folytatott (pl. Dávid Ibolya ellen), de az elvtársai mégis megvédték, most egyenesen ellenzékiek likvidálásáról beszél. 


    Ide juttatta ez a szemétláda maffiafőnök, Orbán az országot, már nemcsak más bőrszínű embereket, de azokat is likvidálnák - ha megtehetnék -, akik nem értenek velük egyet, vagy fellépnek és felszólalnak a szemétségek, lopások, bűnözések ellen (itt is mindig fel-feltünedezik, hogy az ellenzék "áztatja" az országot az EU-ban, hát, ha igaz, amit mondanak és valóban visszaélések történnek, akkor nem az ő szájukat kell befogni, de nem ám, hanem talán szíveskedjenek kevesebb visszaélést elkövetni a kormányon és köreikben).


    Mindez, amiket most leírtam, az ország és az Orbán-támogatók szégyene. 


    Visszatérve a más bőrszínűekre: az nem izgatja a tapsikáló, lefizetett "jóakarókat", hogy sokszorosan több embert engedtek be ellenőrizetlenül pénzért, arabokat is, akik meg tudták fizetni a letelepedési kötvényt, ismétlem, sokszorosát még annak is, akiket a kvóta szerint ide kellene hozni és itt ellenőrizni. 


    A fizető bűnözők (mint amilyen Pharaon is volt, akivel még Orbán is kedélyesen elvacsorálgatott, annak ellenére, hogy nemzetközi körözés volt ellene) más elbírálás alá esnek, legyenek csak nyugodtan muszlimok, az az ő esetükben nem érdekes. Orbánéknak az az érdekes csak, hogy a letelepedési kötvényeken hízó offshore-cégeikben gyűljön a pénz, ők bármit és mindent feláldoznának Mammon oltárán. Holott előfordulhat - bár remélem, nem, de esély van rá - ,hogy épp az ISIS katonái jönnek be az országba ilyen módon, és sokkal-sokkal kisebb az esélye annak, hogy az ellenőrizhető migránsok között vannak ilyenek.


    Ne feledjük el a számokat, akkor sem, ha itt félre akarják vinni a társalgást és mindenféle, soha meg nem történt kósza feltevéssel igyekeznek mellébeszélni: a kvóta 1294 főről szól, míg 17 ezer (!) letelepedési kötvényt adtak ki (aminek az összegét ráadásul vissza kell fizetni és jó nagy bukta az államnak), és ennek csak  87 %-a volt kínai, a többi máshonnan való. 


    Arról nem is beszélve, hogy hozhatja az összes családtagját a letelepedési kötvényes, míg a migránsoknál ez nincs így, ott erre külön engedély kell, több év múlva, ha az illetőnek van munkája ,stb. (persze, ezt is igyekeznek itt meghamisítani, dehát van, aki tudja, hogy csupa hazugságot tálalnak ide a fidesznyikek).


    Már nagyon ideje lenne leváltani ezt a bűnöző bandát a kormányról.        

    előzmény:
    pannacotta2 (40341)
    2017-10-07  14:40
  11. 2017. október 7. 14:4040341.

    Halihó, megjöttem :) Igaz, második nickkel, mert az eredetivel történt valami, de senki sem tudja, mi, már számtalan levelet váltottam az Ügyfélszolgálattal, valami gond történhetett a jelszóval, és nem lehet visszaállítani. Ennyit az NLC megújulásáról...


    Mielőtt bárki örömködne, nem, nem voltam kitiltva, sőt, senki sem volt kitiltva a fórumról, most ilyen "változások" zajlanak, 


    Most is ki kellett kapcsolnom a tűzfalat, hogy ide bejöhessek, mert az oldal "nem biztonságos", az én internet securitym pedig nem annyira szereti ezt, dehát egyszer-egyszer meg lehet tenni (csak el ne felejtsem visszaállítani).


    Olvasgattam itt pro és kontra, semmi és senki nem változik, a lopásoknak és a súlyos bűncselekmények elkövetésének - feltéve, hogy azt a Fideszhez és holdudvarához tartozók követik el - még mindig lelkesen tapsol az a másfél-kétmillió ember, aki elősegíti, hogy ilyen undorító kormányunk legyen, amelyik miatt még a szegény gyerekek üdültetéséből is a Pénztáros Lőrincek híznak. Hogy Hegedűs Zsuzsa kebelbeli főtanácsadóról, aki ott nyúlja le az államot, ahol lehet, ne is beszéljünk. Meg a másik kebelbeliről, Farkas Flóriánról, aki bandájával többmilliárdot lopott el a romáktól, de bírja a maffiafőnök bizalmát. 


    Nem, nem ilyen ország ez, a tapsolóknak és nyalizóknak köszönhetően ezt csak azért teheti meg egy ilyen Orbán-féle bűnöző, mert van hozzá közönsége, támogatói, akik itt is feltünedeznek és bődületes marhaságokat írnak összevissza (ugye, azt is tudjuk, a Fidesz-tábor nem pont IQ-éllovagokból áll) és mert megosztott az ellenzék.


    Bár az ellenzék egy része épp most nullázza le magát, mert belülről nyírták ki Botkát pont úgy, ahogy Bajnait is, szintén belülről, de a Jobbik erősödik, igaz, most Orbán épp ahhoz próbál hozzálátni, hogy azokat is kinyírja, de az nem fog neki sikerülni, egészen biztos. Meg ott vannak még más fiatal kezdeményezések is.


    Egyébként, ha már lopás, itt a NER kicsiben: https://444.hu/2017/10/07/egyertelmu-politikai- vendetta    Ferencvárosban már nem is titkoltan, hanem nyíltan azért váltottak le ellenzéki képviselőket bizottságokból, mert felemelték a szavukat az undorító lopások ellen. Ugyanígy van "nagyban" is, azért üldözik  a civileket és próbáltak fogást találni a CEU-n (örömmel látom, hogy nem sikerül, a CEU maradni fog, annak ellenére, hogy szintén nyíltan ismerték be: be akarják szántani, ezt persze, most letagadni próbálkoznak, de az internet mindent megőriz), mert ahogy egy normális ellenzéknek kell, nyilvánosságra hozzák a lopásokat.


    Pedig ez az ellenzék dolga  és ezekkel a betiltásokkal - micsoda ósdi komcsi tempó, Rákosi forog a sírjában - csak olajat öntenek a tűzre. 


    Folyt. köv.   


     


     


     

  12. 2017. október 6. 15:2340340.

    Tóta W. Árpád:


     


    JÁTÉKOS FEJTÖRŐ ORBÁN VIKTORNAK


     


    Tisztelt miniszterelnök úr!


    Őcsénnyel kapcsolatos nyilatkozata nyomán kérnék telefonos segítséget. Kérem, igazítson el, ha valaki véletlenül:


    - az ön dagadt fejét szeretné telibe somni egy téglával;


    - valamely családtagjára vagy lőrincére volna kedve rágyújtani a lopott üzletet és vagy családi összefogást;


    - esetleg csak a helyi párttitkár trafikját gondolná megsemmisíteni,


     


    akkor az ugye nem több, mint érthető és hangos kifejezése a véleményének?

  13. 2017. október 3. 22:5540339.

    En nagyon utalom a dilletansokat!


    Mint pl.Torocsik  marit,aki eleg helyeske volt nagyon fiatalon,de az tan csak az apro szemeit ,es nagy krumli orrat lehetett latni,ne hivjuk azt szinesznonek,aki 50 ev alatt ugyanolyan parasztosan beszel,mert keptelen az videki beszedrol leszokni.Ha nem lett volna jo kader,es a Gobbi Hilda[egy masik komcsis]nem lett volna halalosan szerelmes bele,o is arulhatott cukorkat valahol,es meg most is az adofizetok penzevel segitik,de minek????


    Mint mondtam,en utalom a tehetsegtelen dilletansokat....Na lezartam...

    előzmény:
    Dapazso (40316)
    2017-10-02  08:03
  14. 2017. október 3. 00:1340338.

    Ezt a szot{neger] tilos hasznalni,Afrikait kell mondani mar regen...ennyit tudhatnal....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40330)
    2017-10-02  17:04
  15. 2017. október 3. 00:1040337.

    Azert en egy zsido szarmazasu tudos professzort   nem hasonlitanak ossze egy tanulatlan afrikaival,akinek a vagya kertes haz,es jolet,oszt mibol????Ha nem ert semmihez,majd a szep szoke asszonyka eltartsa,vagy segelybol a gyerekek utan????Kepzeld el nekem minden vagyam egy hatalmas kastely 150-ven szolgaval,oltoztenovel,soforrel istallo tele lovakkal,mint a hercegeknek,mert megerdemlem,mint a te afrikai baratod,a kertes hazacskat,nyertes kutyat,es mindent ami a fehereknek van???????Es egyaltalan dolgozik valamit,beszel pl. franciaul ha mar ott laknak?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40330)
    2017-10-02  17:04
  16. 2017. október 2. 23:5840336.

    Koszonom a valaszt!


    Hat persze hogy Moldova,az ugynevezett igazsagot mondta,elegen alltak a hata mogott,kellett egy ,fizetett elenseg"tudta,hogy semmi baja sem lesz,sot a pelda,hogy lam itt kinyithatja a szajat.....


    A Stohlt lattam,nagyon gyengenek talaltam,a tejesemberben es masban is[miutan mar sok ismerttel lattam,a nyomukba sem jon]sokan el akarjak a csaladjukat tartani,es keresni eleg penzt keresni,piara,drogokra,megsem szerepeltetik ennyit,mire fel?Egy csapodar,alkolholilsta kokainfuggo,igen keves szineszi tudassal,millioan vannak tisztessegesebb,es foleg tehetseges szineszek,akik nem rughatnak labdaba,amig egy ilyen semmirekello van divatban....Ketes jellemu,amikor a baratnojet megkerte,hogy mondja azt o vezetett,es aztan ezekutan othagyta egy masikert...persze a kozom  hozza  az semmi,en csak nem szeretnem ha a fiatalok peldakepenek allitjak be....

    előzmény:
    Dapazso (40316)
    2017-10-02  08:03
  17. 2017. október 2. 20:4840335.

    vagyis inkabb, oreg szaros f.sz 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40334)
    2017-10-02  20:46
  18. 2017. október 2. 20:4640334.

    szerencsetlen hulyegyerek

    előzmény:
    unger (40332)
    2017-10-02  18:45
  19. 2017. október 2. 18:4940333.

    Jauzsika...ugylátom igen találo volt az a kérdés....


    Kiccsalád jol van ???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40330)
    2017-10-02  17:04
  20. 2017. október 2. 18:4540332.

    A munkásaid adták el a semmire sem jo vizszüröket a nyuggereknek??? Semmi mást nem csináltál mint átbasztad a szerencsétlen hiszékeny nyugdijasokat..tenagyvállalkozo....


    Csepeli panelproli vagy..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40330)
    2017-10-02  17:04
  21. 2017. október 2. 18:1340331.

    " te kocsog gyoker fideszes szardarab"


    10 pont! A mai nap mondása! Fetrengek! És még a szagát is érezni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40330)
    2017-10-02  17:04
  22. 2017. október 2. 17:0440330.

    Igen, unokatesom elettarsa neger migrans, afrikabol. Vannak kozos kapucsino gyerekeik is,magyarok. Tipikus csinos szoke no, neger hapsi, amire te elhanyod magad.
    Mar Franciaorszagban elnek, mert lattak,hogy orban mit muvel, es ugyan a hapsi nem egy eszleny (leven nem tanult,nem volt lehetosege) , de rendszeretobb, mint a legtobb videki pias sopredek fideszes ,auto rongalo,garazda magyar.
    Ja es muszlim... de minden vagya,hogy olyan lakasa ,kertes haza legyen,mint a fehereknek, olyan autoja, kutyaja stb.
    Jegyzem meg, szemtelenul jol halad vele, amire te megint csak okadnal egyet, mert de annyi agyad nincs ,hogy felfogd az orban adoztatja szet a magyar nepet, es tobbek kozt azert nincs semmije a magyarnak.


    Ja, az en egyik tanarom meg egy zsido kemikus doktor volt, aki Nobel dijas kutatasban vett reszt. Tehat a te szarcsimbok vezered ezert is utalkozna, mert zsido ismeroseim vannak...

    Ja es M.o-n cigany munkasaim is voltak, kepzeld. Nyomasd a ciganyozast,hogy minden cigany lop - csakhogy tudod ezek dolgoznak is,a legkemenyebb munkat csinaltak, amit feher ember nem vallal el olyan aron,  te kocsog gyoker fideszes szardarab

    előzmény:
    unger (40329)
    2017-10-02  16:40
  23. 2017. október 2. 16:4040329.

    Jauzsika....kihagytad hogy rasszista-fasiszta is vagyok....


    Mond te érdekelt vagy ezekben a "kissebségi" kérdésekben???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40321)
    2017-10-02  09:36
  24. 2017. október 2. 16:3040328.


     


    Falu kocsmajaban valaki kimondta hogy jonnek a migransok, es onnantol megvolt mindaz amit irtal.
    Mindenki tud rola, mindenki - a polgarmester is - szornyulkodik, utalkozik. Nincs olyan hacacare amit te itt elkepzelsz. A polgarmester max utolag ranyomja a belyegzojet arra amit akar egyik masik falusi oszt' jovan. 

    előzmény:
    nadenade (40326)
    2017-10-02  13:19
  25. 2017. október 2. 16:2640327.

    Ne haragudj, de videken az ellenzek velemenye nem is ismert , vagyis kizarolag azt halljak,amit a fidesz lead.


    Kinek az erdeke? A fidesz erdeke a mozgositas, egyben tartani a birkait. Mar nyaron is forro oszrol abrandozott a kormanyfo. Olyan embereket prejudikaltak,akik nem politikusok... Senki sem ertette,hogy miert , na most itt a valasz. Utal ni a migransokat es valoban, jol mondta valaki, most a fidesznyikek megmutattak mekkkora orjonges, garazdalkodas, talan meg linceles is lenne ,ha nem a fidesz gyozne a valasztasokon.
    Pontosan olyan, mint amikor a fideszesek orjongtek gyurcsany ellen.

    előzmény:
    nadenade (40324)
    2017-10-02  11:57

Címlap

top