Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Már tényleg jobban élek

Reszka
Létrehozva: 2010. Április 29. 20:06

AMIÓTA MEGTÖRTÉNT A 2010-ES VÁLASZTÁS MAGYARORSZÁGON,

 és hatalmas fölénnyel nyert a polgári oldal, 

 ÉN TÉNYLEG JOBBAN ÉLEK:

 minden reggel, mikor felébredek, jó kedvem van;

 akárha nyaralnék.

 - Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

 - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;

 - Jó kedvem van, mert végre nem köpnek ránk erdélyi testvéreink ; 

- Jó kedvem van, mert úgy gondolom, végre eltűnik a rádióból az "emeregykosutrádió" szöveg, és végre "Magyar Kossuth-rádió"  lesz a neve; 

- Jó kedvem van, mert végre negyvenévi szolgálat után elmehetek nyugdíjba, 57 évesen.......  

Szóval, jó kedvem van.  

Ha Nektek is jókedvetek van, és leírnátok, miért, ide várlak Titeket.    

  1. 2017. szeptember 17. 00:0040251.

    "...No,Isten veletek..és próbáljátok megőrízni az emberségeteket."                                                                                                                                                                                     


     


    ez azt jelenti, hogy hálistennek nem jössz ide többet?  Remélem azt!


    de akkor tartsd be amit igértél, mert nem akarunk itt látni többet!                                                                                                                            


     


     

    előzmény:
    Dapazso (40231)
    2017-09-14  09:49
  2. 2017. szeptember 16. 12:5640250.

    Azt hiszed?


    6 hónapra?


    Hülyébb vagy mint gondoltam...

    előzmény:
    unger (40249)
    2017-09-16  11:32
  3. 2017. szeptember 16. 11:3240249.

    Jol van mari fiam.... az egész bandád gazdasági menekült és te vered a nyálad másra ???

    előzmény:
    Dapazso (40248)
    2017-09-16  10:57
  4. 2017. szeptember 16. 10:5740248.

    Csak hogy "ne aggódj " értem..néha bejelentkezem innen-onnan..tudod internet mindenhol....


    New- Zealandra,és az USA-ba(ahol nekem zöldkártyám is van)..megyünk pár hónapra..amíg ez az őrület lezajlik,és szavazni hazajövün..6 hónap elröpül..


    Mindkét helyen a fiaim lesznek ,a lányom mint emlékszel már Írországban,én meg pendlizek közöttük..


    Ja és nem kell dolgoznom,nem hiába fizettem az USA-ba is a nyugdíjat...csurran-cseppen onnan is ne aggódj.


    .Amúgy meg ,hogy rövid legyek:.. ..unger nyasgem..

    előzmény:
    unger (40241)
    2017-09-15  12:56
  5. 2017. szeptember 15. 23:3840247.

    előzmény:
    Dapazso (40237)
    2017-09-15  09:32
  6. 2017. szeptember 15. 16:2740246.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40245)
    2017-09-15  16:25
  7. 2017. szeptember 15. 16:2540245.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40244)
    2017-09-15  16:24
  8. 2017. szeptember 15. 16:2440244.

    Latom a Monika Showbol kulturalodtal 


     


    Nem ismerem a sved politikat, de nem ugy tunik,hogy a kormanypart tulsagosan bajban lenne:


     



     


    inkabb a liberal konzervativok akiknek nem megy mostansag- az,hogy ennek gazdasagi v migrans vagy barmi mas oka van azt meg plane nem tudom eldonteni. Viszont lathatoan te nem vagy tisztaban (az identitasodon tul :D)  alap dolgokkal. 

    előzmény:
    unger (40240)
    2017-09-15  12:52
  9. 2017. szeptember 15. 16:0340243.

    Az a legszebb az egészben, hogy most is éppen egy klasszikust olvasok. :)


    Te meg csak gyűlölködj, amilyen hülye vagy csak arra vagy jó. Engem speciel a migránsoknál jobban zavar, hogy a gömbhalak ellepték a vizeinket, felzabálnak mindent, így fogás nélkül kellett behajóznunk.

  10. 2017. szeptember 15. 15:4540242.

    A kisköcsögöt melyik Jókai műben olvastad, te barom?

    előzmény:
    unger (40236)
    2017-09-15  08:46
  11. 2017. szeptember 15. 12:5640241.

    Jól van depike..mostaztán jol megaszontad....na még nyaljál be egyet a zugügyvédecskének és szedheted a sátorfádat afamiliáddal együtt,,szegény gazdasági menekültek vagytok..lesztek.....


    angliában is keresnek cselédet böven igy lehet neked is akad munka a szakmádban...

    előzmény:
    Dapazso (40237)
    2017-09-15  09:32
  12. 2017. szeptember 15. 12:5240240.

    Jauzsika...olvasd inkább a morickát abban sincs több hülyeség mint a svéd mainstream médiában..


    Én aki itt élek tudom és látom hogy mi is van..tavaly 360 lövöldözés volt..30-40 halottal egy csomo sebesülttel..


    60 no -go zona van jelenleg...20 drb arab eröszakolt meg egy nöt nemrég....naponta van több szexuális zaklatás..a nyilvános fürdöbe nemlehet a kislányokat (10--15) éveseket elengedni egyedül mert nekik esnek...


    Na ezekröl soha nemfog irni a kormány vagy a hüséges média sem....


    A statisztikád meg egy szart sem ér...a segélyekböl pl kivették azokat akik soha nemdolgoztak, de azon élnek...igy a statisztika szuperjol néz ki de a kormánynak tavaly is fel kellett venni 40 milliárdot hogy finansziérázza a migriceket..na ezt majd ki fizeti vissza??még az unokám sem hanem majd talán az ö unokája...több generáciora el vagyunk adositva ami  még tavaelött plusz volt az államkasszába.......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (40239)
    2017-09-15  11:19
  13. 2017. szeptember 15. 11:1940239.

    hozd ide a statisztikadat, vagy az m1 hazudozasait idezted?


     


    egy kis olvasni valo:


    http://www.government.se/articles/2017/02/facts-about-mig ration-and-crime-in-sweden/

    előzmény:
    fiú50 (40235)
    2017-09-15  00:11
  14. 2017. szeptember 15. 11:0740238.

    Nyugodtan kezdhetned ciganyozassal is, ha mar naci vagy.


    orban hazudozasa sajnos meg kartekonyabb:


     


    "Tegnap volt Juncker éves State of the Union beszéde, számos lényegi felvetéssel az európai jövőt illetően: legyen mindenhol euró, új támogatási program (=lóvé) indul a bevezetésére, ne legyen többsebességes Európa, szigorítsuk a bevándorlást és a határőrizetet, legyen közös haderő stb.


     


    Ehhez képest hallgatom a kocsiban a klasszikus zenét sugárzó rádióban az állami propagandaszócsőtől átvett legfőbb rövid híreket két operarészlet közt, ilyeneket nyomtak egy percben, azt hittem, egy másik bolygón vagyok:
    1. tucatnyi menekült ostromolta a déli határt
    2. olaszoknál elszaporodtak az afrikaiak által elkövetett molesztálások
    3. külföldi szakértők szerint a magyar "népegészségügy" kiváló állapotban van"


    Ez orbania.

    előzmény:
    fiú50 (40235)
    2017-09-15  00:11
  15. 2017. szeptember 15. 09:3240237.

    No,két dolgot tegyünk már "tisztába",mert amint látom ungern/zsigának  még mindíg nem érthető.


    Sohasem az volt a  bajom,hogy "kintről írogatnak" külhonba menekült volt honfitársaink,....hanem,hogy MIT ÍROGATNAK!!!


    Remélem érthető amit mondtam.


    Mert ha a kinti életükről, választott hazájuk politikai-gazdasági életéről,vagy az életükre gyakorolt hatásáról írnak,akkor akit érdekel elolvassa,és/vagy hozzászól.Esetleg ha "hazalátogatásuk" élményeit,tapasztalatait írnák le,szintén figyelembe vehetnénk,vagy véleményezhetnénk esetleg.


    De nem ezt teszik!


    No,hát itt a baj,kedves gazdasági migránsaink...


    Minősítgettek,mocskoltok olyan topikolókat akik itt élnek,bőrükön érzik azt amiről nektek halvány fogalmatok sincs.De ez benneteket nem zavar,mert nektek jogotok van ide,vagy bármelyik magyar nyelvü topikba írogatni.


    A fene nem vitatja ezt a jogotokat,de ha nem tetszik a hangnem ahogyan idegen sohasem látott embereknek  nagybátran odamondogattok,....hááát bizony az a helyzett,hogy "visszanyal a fagyi".


    Gyáva,és mocskos dolognak tartom,hogy fusztráltságotokat így, ilyen módon élitek ki csak azért mert beszélitek(no már nem nagyon értitek) a nyelvünket.


    Ennyi unger,és nem több.


    A másik dolog engem speciel nem érdekel,hogy mi a svédek problémája a migránsokkal.Elég nekem az ami itthon történik,bár az itthoni bűnügyi statisztikában nem hiszem ,hogy szerepet játszana az az ezer körüli migráns aki  itt él az országban,a tízezres kötvénnyel betelepülőkről sem tudok ilyen okból.


    Dehát nélkülük is van baj elég itthon,és ti ehhez nem tudtok hozzátenni semmit hiszen nem éltek itt.Az ,hogy külhonban mi történik az érdekes lehetne,ha ,de nem az.Nem ,mert fene tudja miért azt hiszitek,hogy itthon a migránsügy a legnagyobb probléma.


    Nem,nem az.Nem is lesz,mert ebben az országban csak ideiglenesen tartózkodnak és mennek hozzátok.


    No,hát ezt bizony ott és nektek kell megoldani.


    Ja,még valamit ,én bárhol éltem,soha sem köpködtem visszafelé,az otthon maradottakra.


    Nekem ez a hazám.Aki a hazámban él az meg a honfitársam,legyen bármilyen színü-vallásu-ideológiáju.


    Max.nem értek vele egyet,lehet vitatkozom is vele de nem mocskolom azért mert nem az én "zenémre táncol"


    .

  16. 2017. szeptember 15. 08:4640236.

    Ennyi ? Kisköcsög...Fiatalkorodban több szépirodalmat kellett volna olvasnod ,és akkor bövült volna a szókincsed is...mostmár ne törd magad mert mindenképpen hülye maradsz..

    előzmény:
    régebb_óta_vagyok_az_nlc-n_mint_te (40234)
    2017-09-14  23:27
  17. 2017. szeptember 15. 00:1140235.

    migránssimogatü libbantkáink, mit szóltok ahhoz, hogy a Svéd rendőrség nyilvánosságra hozta az idei bűnügyi statisztikát, és ebben leírták, hogy a bűncselekmények 98%-át az elmúlt 2 évben illegálisan bevándorolt migránsok követték el. Na erre varrjatok gombot!


    De ne olyat, amiből az jön ki, hogy a bünözéstől súlyosan megfertőzött Svédországban a békés, elesett, segítségrerszoruló emberszerető humánus migránsok tömegei pozitívan hatnak az őslakosság kriminalitására. Mert ha nem jöttek volna Svédországba migránsok, akkor Svédországban a jelenlegi bűncselekmények 2%-át követték volna el! 


    És ebben a hírben nem ez a 98%-os migrációs búnözés a megdöbbentőbb, hanem az, hogy a rendőrök beszámoltak arról, hogy a nemi erőszakos büncselekmények kivizsgálására és felderírésére szinte alig van idejük, mert minden bünüldözési kapacításukat a gyilkosságok felderítése teszi ki. 


    És ha ez így megy, akkor azért a svéd emberek egy darabig még béketűrök lesznek, de ha a rendőrség nem tudja megoldani a közbiztonségot és megakadályozni a migránsbűnözést, akkor előbb-utóbb kézbe fogják venni a dolgot, civil önvédelmi szervezetekkel, és akkor majd a libbantak visítozni fognak, hogy náci bandák korlátozzák a migránsokat a jogaik gyakorlásába. Vagyis abban hogy lopjanak, raboljanak, nőket erőszakoljanak meg, és ha úgy tartja a kedvük, akkor ártatlan embereket gyilkoljanak meg. Ezek ugyanis a muszlim vallás által támogatott cselekmények, és a hitetleneket kirabolni, asszonyaikat lányaikat megerőszakolni, akik ellenállnak azokat megölni, ez mindennapos gyakorlat ott ahonnan ezek jönnek, És itt is joguk van a saját kúltúrájukhoz, nem?


     

  18. 2017. szeptember 14. 23:2740234.

    Tanulj már meg magyarul te buta paraszt, ha itt kommentelsz! Fájdalmasak a helyesírási hibáid.


    Na nem annyira, mint a hülyeségeidet olvasni.

    előzmény:
    unger (40233)
    2017-09-14  18:04
  19. 2017. szeptember 14. 18:0440233.

    Még valamit,én valószínüleg veszem a "kalapomat" és a választásokig elköltözöm ebből az országból.


    Nyugodtan maradhatsz utána is..itten egyedül a zugügyvéd aki szomorkodik majd mert neki szoktál csontig benyalni és az majd hiányzik neki...


    Aztán külföldröl nemkell ám beleugatnod az otthoni dolgokba mert ahoz semmi közöd ha eccer elhuztál onnét depike...


    kisütött a nap ! egy hülyével kevesebb lesz itt és nemkell a beteges ömlenygéseket sem olvasni vagy átugorni.....

    előzmény:
    Dapazso (40231)
    2017-09-14  09:49
  20. 2017. szeptember 14. 12:5440232.

    http://alapblog.hu/a-magyar-modell-sikere/


     


    ajanlom figyelmebe az "okosoknak".


    es most ez meg nem is arrol szol,hogy egyebkent orban ellopta az unios forrasok nagy reszet...

  21. 2017. szeptember 14. 09:4940231.

    Nos,ez a nlc egyre szarabb lesz.Előszőr azt írta,hogy a fórumból tiltva vagyok..??!!Aztán símán bejöttem a régi jelszó stb...No nem értem az egészet.Eddig se jöttem sűrűn,eztán még annyit sem,és ennek most kívételesen nem az itt lebzselő agymosott migráns az oka,sem a békasegge alatti értelmi képességekkel megáldott kormányseggét szaporán nyaldosók,hanem ..már nem éri meg a fáradtságot a herce-hurca csak azért ,hogy véleményt írhassak.


    Most azért mivel bent vagyok..vélemény.Nos új pártok alakulgatnak balról-jobbról-"középről"",de egyre ijesztőbbek.


    Megnéztem az egyik szélsőjobbos új alakulat videóját és kikérem magamnak,hogy az adókból ilyen értelmi szinvonalú,a butaság ,nem inkább hülyeség szószólóit vagy/és ilyen agresszorokat támogassanak.


    Hogy ennek mi lesz a vége fogalmam sincs,mert ami ebben az országban,agresszió,és gyűlölködés szintjén folyik azt Orbán az életben nem tudja már lemosni magáról.


    Ezt bizony ez az kormány tette,és Orbán egyre inkább egy pszihopata benyomását kelti,és az a legnagyobb baj,hogy senki sem mer ellene tenni.Senki sem mer szólni neki,hogy eddig és nem tovább!


    Mindenki sütögeti körülötte a pecsenyéjét,gyorsan ameddig el nem hatalmasodik rajta a kór annyira,hogy már nyílvánvalóvá válván el kell tünnie  a hatalomból.


    Legújabb hülyesége az új nemzeti konzultáció!!


    Ismét egy milliókat elsíbolható kezdeményezés,amelyből osztani lehet a csókosoknak...


    Miről fog szólni?


    Szinte érdektelen  ,hiszen senki sem tud semmi konkrétumot róla,még Őfelsége sem..


    Ám a "magyar emberek" többsége  még annyit sem..de sebaj.!!


    Mi,már aki ..., Soros teréről fogunk őkegyelmességével konzultálni..


    Nna,ugye szép?,


    Megtárgyaljuk..ja nem csak X -elgetjük a "jó válaszokat" a szánkba rágott kérdésekre....ettől többre nincs is szükség.


    Ja,és persze ez a NK is eredményes és érvényes lesz..mint az eddigiek mind.


    Még valamit,én valószínüleg veszem a "kalapomat" és a választásokig elköltözöm ebből az országból.Sem kedvem ,sem semmi örömöm nincs már ebben a szétcseszett országban,ahol rettegni kell attól is ,hogy Orbán marad,de attól is hogy megbukik.


    Ez az ember nem tud veszíteni,és nem tud már értelmesen sem gondolkodni,sem válaszolni senkinek,semmiről.


    Félek ,és nem akarok félelemben élni.Már nem érdekel,hogy melyik párt mit ígér,mert minden értelmes ember tudja,ettől az őrülttől már nem lehet elvenni a hatalmat.Ez az ővé,és nincs más lehetőség,mint elmenekülni innen.


    Ezen dolgozom most már,amíg nem késő,mentem az enyéimet innen,amíg még egészségesek,testileg-lelkileg.


    Ez a dolgom,és már nem érdekel semmiféle politikai ideológia,vagy annak látszó gazemberség.


    No,Isten veletek..és próbáljátok megőrízni az emberségeteket.

  22. 2017. szeptember 13. 08:2440230.

    Megnéztem a fidesz szavazókat. Lássatok csodát! Fasz50 nincs közöttük, bár nem lógna ki a sorból.


     


    http://zsurpubi.hu/cikk/2253-marpedig-ilyen-orszag-nincs -ezek-orban-szavazoi-akik-dontenek-a-sorsunkrol---sokkolo-vi deo/

  23. 2017. szeptember 11. 21:2540229.

    nyugodj meg, ő lesz az első, aki belép abba pártba, amit a migránsok alakítanak majd nálunk. De csak azért, mert az orbán nem lesz benne!


    :-))))

    előzmény:
    unger (40223)
    2017-09-10  18:28
  24. 2017. szeptember 11. 21:2440228.

    "Fiú50 itt valami légbőlkapott, alaptalan hülyeséget írt be Gulyás Márton polgári engedetlenségi felhívásáról, csak épp azt felejtette el, hogy az éppenséggel pont erőszakmentes."


    nyilván erőszakmentes, ha ő mondja! olyan erőszakmentes mint amilyeneket ez a libant megfizetett csőcselék szokott csinálni a G8-G10-G12-G20 találkozókon, amikor még egyenruhára is futja nekik és amint megjelenik valami ellentüntető, azonnak rátámad az egész banda, és utána törnek zúznak természetesen álarcban meg kapucniban, nehogy rájukismerjen valaki.


    De most a németek megunták azt amit Hamburgban csináltak és komolyan utánanéznek, hogy kik is ezek és már szorul a hurok a sorosgyuri barátod körül.


    De azért ne csüggedj, arra még lesz ideje, hogy itthon is megfizessen párszáz lumpen fiatalt, akik majd randallírozni fognak, és ahogy már a libbant társaság rákezdett a visitozásra, majd ráfogják az egészet a fideszre, mert ezért hangoskodtok annyira ezen a Rogán megjegyzésen, mi másért?


    egyébként vettél már akciós burkát magadnak?


    ja majd elfelejtettem, üdvözöl a feri!


    :-))))))


     

    előzmény:
    pannacotta (40220)
    2017-09-09  08:34
  25. 2017. szeptember 11. 21:1640227.

    megint elég zavaros amit írtál, de egyébként téged ki kérdezett? vagy te is a migránssimogató libbantak közé sorolod magad?


    akkor téged is üdvözöl a feri!


    :-))))

    előzmény:
    régebb_óta_vagyok_az_nlc-n_mint_te (40226)
    2017-09-11  00:50

Címlap

top