Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fotós ostya tortára

poczoknyul
Létrehozva: 2010. Április 28. 13:13

Sziasztok!

 

Rendeltem egy fényképes ehető ostyát, amit a kisfiam szülinapi tortájára szeretnék rátenni (a tortát én magam sütöm). A cukrászdában, ahol az ostyát csináltattam, egyáltalán nem voltak segítőkészek, nem akarták elmondani, hogy hogyan kell rátenni a torta tetejére (gondolom, nekik jobb, ha a tortát is tőlük rendeli az ember...). 

Tudja valaki, hogy mitől lesz olyan fényes az ostya (már láttam ilyet többször)? Valami zselét kell rákenni? És az ostyát is oda kell valamivel "ragasztani" a torta tetejére? 

Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni!!

  1. 2016. december 2. 08:3429.

    Sziasztok! Én sok Ostyalapos tortát készítettem, de a cukrász boltból vásárolt hideg zselé sem oldja meg a kép szétfolyásának problémáját, valóban előtte kell elkészíteni kb 1. órával. Azt nem értem, ha cukrászok csinálják már előtte nap megcsinálják és nem folyik szét a képen a tinta, én arra gondoltam, amit használnak hűtők (gyors hűtők) az miatt tartja.

  2. 2010. május 7. 17:5228.
    Ez nagyon szép lett,le a kalappal
    előzmény:
    poczoknyul (27)
    2010-05-02  22:30
  3. 2010. május 2. 22:3027.

    Valóban nem kell.

    Na, itt a fotó a remekművemről. Lehetne szebb is, de ez életem 4. tortája és ahhoz képest nem rossz. Ízre meg szuper volt... (mert hogy már el is fogyott...).

    A tortazselé nagy hiba volt, nem kellett volna rátennem. Kb. 2 órán át nem volt nagyon elmosódva a kép, de utána nagyon elázott, és reggelre, mire a kisfiamat köszöntöttük, már nem látszott Tűzoltó Sam arca sem.

    Szóval jobb lett volna zselé nélkül hagyni. Illetve a Sütik-képpel topicban azt a javaslatot kaptam, hogy vegyek a vaterán speckó hideg zselét, amit a cukikban is használnak az ilyen tortákhoz. Csak erről már sajna lekéstem. Na majd legközelebb.

    Csak azért írtam le, mert hátha valaki erre jár, hasonló kételyekkel.

    előzmény:
    görbetörpe (26)
    2010-04-29  17:10

Címlap

top