Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tarhonya főzése

Krisztina80
Létrehozva: 2010. Április 27. 18:24

Sziasztok!

 

Egy (számomra) nagy problémával próbálok megbírkózni. Nem most kezdtem már főzni, de valamit soha nem sikerül tökéletesre csinálnom, és ez a tarhonya. Olyat szeretnék, mint amit éttermekben, kifőzdékben adnak (nem összetapadós, hanem finom "gurulós"). Valamiért nekem mindig összetapad kicsit, másnapra pedig egészen összeáll. Próbáltam már többféle tarhonyával úgyhogy vállalom a felelőséget, az én technikámban van a hiba, nem a tésztában. Nagyon bénának érzem magam. Ti hogyan készítitek? Van valakinek egy tuti tippje? Segítsetek!!

  1. Torolt_felhasznalo_475345
    Torolt_felhasznalo_475345
    2010. Április 28. 17:4052.

    Azt írtam, hogy a bográcsban a legfinomabb, és ott nem olajjal, hanem disznózsírral. OK? Jóval előtte írtam a vega kaját. Utána írtam még azt is, hogy lehet különböző dolgokkal variálni. Olvass, oszt értelmezz.

     

    előzmény:
    *Tiara (37)
    2010-04-28  04:53

Címlap

top