Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

90napos újból

Torolt_felhasznalo_198756
Torolt_felhasznalo_198756
Létrehozva: 2010. Április 27. 17:14

Sziasztok!


Tudom,hogy indult már jópár topic a 90napos diétáról,de én ma kezdtem el és szeretnék egy kis segítséget és támogatást kérni  persze aki szeretne fogyni Ő is csatlakozzon és fogyunk együtt .


Várom a fogyni vágyokat!!!

  1. Torolt_felhasznalo_365034
    Torolt_felhasznalo_365034
    2010. május 8. 20:3551.
    A Kaiserben szoktam venni, de talán az Intersparban is van.Bioboltokban...sok helyen.Nagyon finom krémes, egzotikus lesz tőle a kávé.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_69945 (43)
     
  2. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 8. 15:2150.
    Jó értelmes vagyok.
    Csomó minden itt van már alattam amiket én újra összehordtam...
    Bocsi...olvasnom kellett volna hamarabb és nm pedig írkálni! Bocsika..
    Nohh, megint rossz a volt a gép szóval ezért voltam lemaradva, mint a "borra való".
    Helyzet jelentés rólam: tizen öööö nem is tudom hány napos vagyok
    Meg van 13.nap gyümi....kissé éhes vagyok...de takarítok így telik a nap jajjjjj éééééssss -5.5 kilóóóóóóóó!!
    Kicsit menő mi??
    Nahh nem arcoskodom még így is van pontosan 16.5 kilogramm amit le kell adnom Fújjjj, leírni is sokkkkkkkkkkk....
    Hajrá Hölgyek!
    Páka!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (45)
     
  3. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 8. 15:1049.
    Szia pintyo577! És persze minden kedves új tagunknak!!

    Ha nem bírja a hasad a sok gyümit, akkor próbáld ki hogy minden egyes gyümi után eszel egy fél szelet gabona vmit, én ilyen jó reggelt és hasonló micsodákat ropogok utána és tök jó. Jobban is telít és a reform 90napos megengedi azt a keveset....
    Szerintem hagyd abba a táplálék kiegészítős dolgot...biztosan nem jó...vacsorázd szépen azt amit ebédre ettél én tegnap kb 3embernyi tésztát kenyeret és hasonló gabonapnak megfelelő cuccot tömtem magamba és ma a mérleg mégis kevesebbet mutatott! Működik a rendszer!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756650 (41)
     
  4. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 8. 15:0548.
    Gratula a 95-höz!! Millió vállveregetés érte!!
    Cukkinis pörit én is kifogom próbálni....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (40)
     
  5. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 8. 15:0347.
    Fantom306, szia!
    A Rossmanban lehet kapni azt a kókusz izét amit a kávédba teszel?
    Kipróbálnám én is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_365034 (39)
     
  6. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 8. 15:0146.
    Hali!
    Olvasok szépen első reagálásom: Igen minden 5. víznap!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (37)
     
  7. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 8. 14:1445.
    Sziasztok!

    Isteni lett a cukkinipörkölt:
    Tisztára teli vagyok....

    Bowli: köszi, igyekszem! ........... azért még nagyon messze van az áhított súlyom!

    Kókusztejport szerintem DM-ben láttam. De nem biztos

    Léböjt: hát, félek már előre azoktól a napoktól. Alighanem én olyankor dupla gyümölcsnapot fogok tartani.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_69945 (43)
     
  8. Torolt_felhasznalo_69945
    Torolt_felhasznalo_69945
    2010. május 8. 12:3244.
    Én a 2 hó alatt csak 1 lénapot tartottam, nem birom. Egy idő után elindul a vezérhangya és a és nem birom ki
    Én is kicsit fittebbnek érzem magam mostanában. Egy ideig nehezen keltem reggelente, este is már hamar "bubuka" volt - lehet tavaszi fáradtság!?
    De most változott
    Nah majd jövök vmikor
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (42)
     
  9. Torolt_felhasznalo_69945
    Torolt_felhasznalo_69945
    2010. május 8. 12:2443.
    Sziasztok!

    Ismét üdv az ujjonnan jövőknek - pityo, fantom!!!!!!!!!!!!! B
    Köszi a GRT-kat! Szerintem nagyon jól sikerült "bébik". Még talán lehet velük birni!, sőt beszélgetni is!
    Még mind a ketten tanulnak.
    Egy kicsit elmaradtam. Meló, kis anyáknapi ünnepség keresztlányomnál...
    De most teljes erőbedobással!!!!!!!
    Kókusztejport hol lehet kapni? Mondjuk a tejes-mézes kávé nekem emésztést segítő tulajdonsággal rendelkezik! Az ananászt én is megszoktam venni, nagyon szeretem és szerintem laktató is, ma gyüminapom van, eddig azt ettem

    hendegabi! Gratula a leadott kilókhoz, na meg a többieknek is!!!!!!!!!!!
    Szoktunk grillezni, habár eddig csak husit és hagymát grilleztünk, sütögettünk rajta, a zöldségeket kihagytuk - rajtam kívül mást nem nagyon érdekel -.
    Én most vettem avokádót, csinálok fokhagymával, borssal, pici citromlével avokádókrémet. Remélem jó lesz

    Jázmin! Nem rossz a Mátyás tér körbe kerékpározása . Nálunk is van szobabicikli, de ritkán pattanunk rá Inkább igazin.
    pintyo! Elismerésem az 5 napos lébőjtkúráért! Én nem birom




    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (42)
     
  10. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 8. 11:5542.
    Szia Pintyő!

    Persze, hogy lehet csatlakozni!!!!!!
    Én nagyon örülök minden lelkes új emberkének!
    És lelkesedésben sincs hiány!

    Látom, akaraterővel jól állsz! 5 napos léböjt

    Gyűminapokra jó a rálátásod!
    Én epés vagyok, a nyers gyümiket csak mértékkel szabadna ennem.
    Ami mindig beválik: banán, akkor a Fantom által is említett gyümölcschipsek, aszalt gyümik (figyelem! érdemes belőle megvenni a minőségit, mert az olcsókat általában cukrozzák!!!!!! )
    Illetve az édesítőszerrel (vagypedig natúrban) készült kompótok.

    Itt a grillszezon!!!!!!!!!!!!!
    Szokott valamelyiktek grillezni? Állítólag nagyon fini a gyümölcs is emígy elkészítve.
    Húsok, zöldségek meg főként!
    Tényleg, ha este időben ér apa, megyünk egy ilyen grillpartyra. Viszek cukkínit magammal..... hátha nem készülnek rám!
    Holnap meg férjem nagylánya bérmálkozik. Ott még nem tom, mi lesz.

    Délután gyertek ám!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756650 (41)
     
  11. Torolt_felhasznalo_756650
    Torolt_felhasznalo_756650
    2010. május 8. 11:2641.

    Sziasztok!


    Én is csatlakoznék hozzátok, ha lehet!


    Most éppen egy 5 napos méregtelenítő léböjtkúrát csinálok, szerdán kezdeném a 90 napost. Már két alakalommal elekezdtem, de 20 nap körül abba kellett hagynom, mert a gyomrom nem bírta,  most majd változtatok a reggeli gyümölcsön, megpárolom vagy megsütöm, ha már érzem, hogy nem tetszik a gyomromnak.


    Rendszeresen kondizok, szaunázok, reggeleit-vacsorát általában táplálékkiegészítökkel váltottam ki, de már nagyon unom.


    óriási erőt tud adni egy jó, lelkes  kis csapat.


    Sok sikert mindenkinek.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_198756 (1)
     
  12. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 8. 11:2040.
    Sziasztok!

    Szia Fantom! :D Üdv köztünk! :D
    Látom, te is függő vagy! Jó az ötlet, asszem kipróbálom! :D

    Tegnapi husinapom sikeresen lezajlott.
    Este meg apával sikeresen eljutottunk usziba. Nem könnyű feladat: 4 hét alatt sikerült összehozni, hogy a gyerekeket is legyen hova tenni (főként ne legyenek betegek), apa is ráérjen, időnk is legyen rá.
    Igaz nem sokat voltunk, én úszkáltam kicsit: 25 méteres a medence, oda-vissza 11-szer tettem meg a távot. Tudom, ez nem olyan sok, de ahhoz képest, hogy 2 éve nem úsztam, nem is rossz.

    Ma zöldségnap. Rizibizit gyártok. Apának, lányoknak csirkemáj lesz mellé, nekem meg cukkini-pörkölt.
    Ja, meg egy kis zöldséglevest is főzök. Megyek is, talán most hagy a Vicám főzni, mert már 10-szer álltam neki.

    Ja, és megvan a 95 kg!!!!!!!!!!!!!!!!

    Írjatok ám, hogy veletek mi van!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_365034 (39)
     
  13. Torolt_felhasznalo_365034
    Torolt_felhasznalo_365034
    2010. május 7. 15:3339.
    Sziasztok,

    Én már hat napja nyomom.Ma van a folyadék napom.
    Vettem, kókusz chipset a Rossmannban, és most azzal próbálok talpon maradni.
    Kipróbáltam tegnap a reggeli kávémat nem tejjel, hanem kókusztejporral inni.Nagyon fini volt, ráadásul még a diétába is passzol.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_198756 (1)
     
  14. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 7. 13:1138.
    Sziasztok!

    Sehol senki?

    No, akkor csak annyit, hogy nekem ma husinap, apuka kívánsága rántott csirkeszárny volt.
    A magamét nem prézlibe paníroztam, hanem tojásba mártottam, majd zabkorpába. Nem annyira finom, mint az eredeti, de majdnem, ránézésre pedig egész ugyanaz. (Ezt egy Norbi Update-s könyvben olvastam)
    Ettem mellé salátát, ubit, újhagymát.

    Na, megyek. Remélem jöttök délután, vagy estefelé! Gyerünk lányok, asszonyok!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (37)
     
  15. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 6. 17:5337.
    Szerintem kereszteljük át a topicot Kávéimádók 90 napos diétájára

    Jázmin, a Mátyás téri kerékpározás is igen hasznos lehet!

    A taposót meg kérd már vissza! Ne magadnak mond, hanem akinél van annak, hgoy minek az már neked!!!


    Amúgy ma meglepően jól érzem magam a gyüminapon, talán a jobb idő az oka, meg hogy kimozdulhattam itthonról!

    Jázmin: a reformdiétában minden 5. nap víznap? Vagy ott is csak havi 1 van?
    Mert most már nem értem.

    Na, megjött apjuk! Megyek, adok neki harapnivalót!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_799317 (35)
     
  16. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 6. 16:5536.
    Azért írtam ilyen szaggatottan, hogy legyen mit olvasgatnotok, többnek tűnjön....mert ugye a kaja is szétkaparva többnek látszik a tányérunkon.
    az igazi oka az hogy szépen olvastam már reagáltam is rá.....
    Páka, majd írjatok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_799317 (35)
     
  17. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 6. 16:5335.
    hende gabi sok kitartást a gyüminaphoz, nekem az még nehezebb mint a sima víznap! Biztosan mert a gyümitől még éhesebb leszek.
    Jajj én is kávé imádók csapatába tenném le a voksomat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (32)
     
  18. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 6. 16:5134.
    Szia bowly70!
    Én is a 60-65 kg-ban bízok, de inkább a 60-at szeretném elérni!!! ....de nagyon
    Jajj és GRT a gyermekekhez!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_69945 (29)
     
  19. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 6. 16:4833.
    Hello, hello hello!!!!

    Elnézéseket kell kérnem, de a csere számítógép is bedöglött eme pár napra, a saját gépünk szerelőné,l kaptunk egyet csak h legyen net, de ezt is sikeresen hazavágtuk, szóval eltűnésem oka ez volt.

    Szóval nekem nincsenek ilyen "bio" súlyzóim.
    Viszont van taposógépen amit kölcsön adtam, mert nekem ugye minek??
    És van egy szobabiciklim, amivel a Mátyás téren (Barátok közt) biriglizem körbe-körbe....az kb 30perc ami 10km-nek felel meg...

    Reform diétát nyomok a 11. napja...nem rossz eddig 5 kg-tól szabadultam meg ha a mérleg nem hazudik!
    Elfelejtettem mit akartam még írni... megyek olvasni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (28)
     
  20. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 6. 15:1632.
    Sziasztok!
    Gyorsban vagyok csak megint. MIndjárt menni kell nagylányomért az oviba.

    Délelőtt csak kapkodtam, tízórai után (gyerek tízóraija) elhúztam Sárvárra, és kicsit megcsúszva 1 előtt értünk haza. Gyorsan etettem, altattam, meg megpróbáltam valamicske rendet teremteni a lakásban, mert eszméletlen, mi volt itt.

    Mai gyümölcsnapom eddigi kajái:
    reggel ettem egy olyan keveréket, hogy 1 sárgarépa nyersen lereszelve + fél alma + picurka szeletelt mandula + pár szem mazsola.
    Isteni finom volt, és nagyon laktató. Nem tudom, hogy ettől ,vagy a rohanástól, de abszolút nem voltam éhes. Most ettem pár perce egy almát.
    Vacsira meg megvettem a hőn áhított ananászomat. Epret is szerettem volna venni, de csillagászati árban volt
    Meg vettem narancsot is, de lehet, hogy az ma nem kerül sorra.

    Ja, és megittam kb 2 liter mentes ásványvizet eddig.

    Na, léptem, mert még picúrom el kell rendezni, mielőtt megyünk az oviba.

    Írjatok ám sokat, mire visszajövök!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_69945 (30)
     
  21. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 5. 21:0831.
    Bowly: köszi. Az enyémek 10 hós és 6,5 évesek. Én is gratulálok a tieidhez. Még tanulnak, vagy már dolgoznak?
    Szeretném, ha nekem is olyan viszonyom lenne majd 10-15 év múlva a gyerkőceimmel, hogy együtt sportoljunk.

    8 km bicajozás nem semmi! Városon laksz? Én Nócim után, mikor visszamentem dolgozni, a szomszéd faluba néha nyáron bicajjal jártam át dolgozni, az kb 6 km volt. Bizony, vert a víz rendesen. De meg lehet szokni..... és nagyon egészséges!
    Zumbát már többektől hallottam, bevallom, ki is próbáltam (innen a netről néztem meg, hogy mi az). Szerintem a 10 hónapos kis Virágom röhögőgörcsöt kapott rajtam.


    számítógép: nálam ugye napközben (általában) nincs kit elüldözni a gép elől, meg késő este is az enyém......... már ha apa nem néz videókat


    Na, megyek. Ki tudja, lehet, még benézek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_69945 (29)
     
  22. Torolt_felhasznalo_69945
    Torolt_felhasznalo_69945
    2010. május 5. 18:4130.
    Tehát: ... ha szeretsz táncolni, akkor csináld azt, vagy bicajozni, futni, de még a jó ütemben menő séta is jó
    Sok sikert, kitartást Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_972514 (21)
     
  23. Torolt_felhasznalo_69945
    Torolt_felhasznalo_69945
    2010. május 5. 18:3929.
    Sziasztok!!!!!!!
    Üdv az újonnan csatlakozóknak is!!!!!!!!!!!!!
    hendegabi! A kávét én sem birtam elhagyni, napi kb.2-3 adag lecsúszik egy kis tejjel és mézzel. A víznapot én is megtoldottam egy kis ananásszal! Nem volt rossz....
    Gratula a súlyzóidhoz, édesek lehetnek! Ezek a legszebb évek!!!!!!!!!!
    Nekem már nagy gyermekeim vannak, velük nem lehet súlyzózni, de bicajozni, futni igen. Krisztikém 21 tölt nyáron, Gyurcikám 17 szintén nyáron.
    Tervezem a bicajjal járást melóba kb. 8 km oda, ugyanennyi vissza. Jó lenne az úszás is, de bonyolultabb kicsit. Most hódolok a zumba őrületnek, , nem rossz sőt... Valamint Béres Alexandrára nyomom. Zsirégetés, nyerj időt DVD-kre. Ja és meglesz a 80!!!!!!!!!!
    Jázmin! Én is néha reformálom ezt a diéta tipust. Én kb 1 hónap diéta után mertem csak mérlegre állni, akkor is még 81 kg-ot nyomott
    Múlt hét pénteken mértem magam utoljára, 79 kg volt. Nagyon szeretném elérni a 65 kg-ot.
    Hétvégén volt ballagás, vendégjárás, háááát nem tudom.... hétvégén kiderül.
    Én nem biztos, hogy minden nap gépközelbe jutok normál időben, fent irtak miatt (2 gyermek,vmint férj)! Nem értem, mindegyikük imád előtte ülni, de miért???????
    Klau! Ha agyban egy kicsit koncentrál az ember az elvégzendő dologra - fogyi, sport - talán könnyebb. Kezdj olyan mozgást, ami picit közel áll a szívedhez. Ha szere
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (27)
     
  24. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 5. 14:3228.
    Na, rájöttem: nem reform, és így már az utolsó kérdésem is hatályát veszítette, mert ugye az 5. nap mindig pihenőnap az új szerint.
    A régiben ugye havonta 1x tartunk víznapot.

    Most így vacillálok, hogy mégiscsak ezt kéne megpróbálnom, hátha többet sikerülne leadnom!

    De amikor ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy szeretek enni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (27)
     
  25. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 5. 13:5327.
    Sziasztok!

    Jázmin: hááááááát, most megfogtál, hogy reform, vagy nem reform. Mondjuk úgy, hogy a régebbi típusú 90 napost űzöm, egy kicsit személyre szabva

    Ami szimpi az újban, hogy enged tejeskávét inni minden nap
    Viszont tesz egyéb kisebb engedményeket.... én attól tartok, hogy túl engedékeny lennék magammal

    Mozgás: van 2 súlyzóm: egy 10 és egy 25 kg-os. A 10 kg-ossal egész nap edzek, folyamatosan cipelem, emelgetem reggel héttől este 9-ig, néha éjszaka is 1-2-szer. A 25 kilósat inkább csak az esti órákban, néha hajnalban és éjjel egyszer-egyszer, mivel napközben oviban van! Amúgy a picit Virágnak, a nagyot Nórának hívják
    Nócim ovija kb 2 km, abban van egy jó kis domb is, úgyhogy jóidőben napi 2-szer oda-vissza megteszem gyalogolva (nem sétálva) az utat.
    Illetve este szoktunk még apával kutyát futtatni, amit apa ugyan sétának hív, én mondjuk inkább futásnak nevezném . Szegény Vicus meg fél méter magasan pattog a babakocsiban, mert itt egy közeli földúton hódolunk eme szenvedélynek.
    Amúgy még ezen (és persze a szokásos házimunkán) kívül heti 1-2-szer előkerül Norbi ducitréning 1-es dvd-je, de legtöbbször felét, vagy 3/4-ét tudom megcsinálni úgy, hogy a gyerekek hagyjanak.
    Tervben van még az úszás is, de nehéz összeegyeztetni, hogy apa is ráérjen, gyerekre is legyen, aki vigyáz....

    Biztatást köszi, remélem tényleg összejön!

    Amúgy ma szénhidrát napom van: Nóra lányom kérésére darás-tészta van ebédre. Holnap meg gyüminap: megyek, és beszerzek egy ananászt, még a zsírégetésnek is jót tesz!

    Tényleg. Jázmin: te minden gyüminap után tartasz egy víznapot is?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_799317 (26)
     

Címlap

top