Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Peteérés és beágyazódás

kiskert1966
Létrehozva: 2010. március 28. 10:02

Szeretnék tanácsot kérni!

A múlt hónapban nagyon szépen alakult a hőm. görbém, 20án volt peteérésem,de sajnos márc.1-én megjött.

Most ebben a hónapban elég furcsán alakult a görbém így egy kicsit összezavarodtam de elvileg 24én volt peteérésem elötte két napig éreztem is a fájdalmat.24-e óta 36.7-36.8 a hőmérsékletem, de sajnos ennél feljebb nem megy.

Szerintetek ez normális hogy egyik hónapban ekkor van a másik hónapban meg 4 nappal később.

És ha baba sikerült lesz ideje beágyazódni? Elvileg 4-6 között kell megjönnie így megvan a 14 nap, de akkor is furcsa a 4 nap késés.

  1. Torolt_felhasznalo_573107
    Torolt_felhasznalo_573107
    2012. május 23. 07:4652.

    sziasztok.tudtok segíteni?

    19-én voltunk együtt a párommal 20-án volt ovulációm és tegnap óta feszül a hasam 3-án kéne megjönnie.mi lehet ez?esetleg baba?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top