Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi baj volt, Zsanett? - Kétségek és kérdések egy nemierőszak-ügyben

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. március 20. 09:45
„Nőnapi ajándék: a rendőrök ártatlanok a Zsanett-ügyben” – ezzel a címmel utalt az egyik internetes hírújság a híressé vált nemierőszak-eset mélyebb tanulságaira. A lányból a három éven át tartó jogi eljárás az elsőfokú ítélettel nemcsak kóros hazudozót, hamis vádlót csinált, de még a többmilliós perköltséget is ráterhelte. Vajon miért tette ki magát mindennek E. Zsanett, ha a rendőrök valóban ártatlanok?

Tovább a cikkre...
  1. 2010. Április 3. 19:32138.
    Nem bírod ugye felfogni hogy itt mindenki a véleményét írta le? Olvass már légyszi.
    előzmény:
    funnylady (137)
    2010-04-03  14:31
  2. 2010. Április 3. 14:31137.

    Ja bocs, eddig azt hittem, Te ugyanúgy nem voltál ott, mint ahogyan én sem. De ha ennyire jól tudod, ki mit és miért csinált, akkor nemcsak ott voltál, de személyesen ismerheted a résztvevőket.

    Így már más a helyzet, természetesen nem szállhatok vitába Veled, és természetesen így már tovább látok a saját véleményemnél. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_591862 (136)
    2010-04-02  19:36
  3. Torolt_felhasznalo_591862
    Torolt_felhasznalo_591862
    2010. Április 2. 19:36136.

    Nézd, nem egy esettel találkoztam, ahol a rendőrök elvárták a lóvét. Állampolgár elment, feljelentette őket és felelősségre lettek vonva.

     

    A másik, ha kicsit visszaolvasol és tovább látsz a saját véleményednél láthatod, hogy leírtam,IGENIS VANNAK KORRUPT, SZEMÉT RENDŐRÖK.

    Egy szóval sem állítottam az ellenkezőjét.

     

    Zsanett ügyben pedig tartom a véleményemet, Zsanett megpróbálta őket beforgatni, kis ügy, kirúgás, pasija majd pátyolgatja, de aztán nagy médiahír, fejhullás lett belőle nem lehetett visszakozni. 

    előzmény:
    funnylady (134)
    2010-04-02  10:24
  4. 2010. Április 2. 14:35135.

    Te is kicsit egysíkúan látod a dolgokat.

     

     De vitázni ezen nem érdemes.

    Ha Zsani Strassburgba megy és nyer, akkor lehet hogy csak az eljárásban vétett "furcsaságok"miatt fog nyerni, és nem azért mert igazat mond.

    Akkor majd lesznek újabb találgatások .

    Az igazságot Ő tudja, meg az 5 rendőr.

    előzmény:
    funnylady (134)
    2010-04-02  10:24
  5. 2010. Április 2. 10:24134.

    Nézd, Te eldöntötted, hogy azért, mert ismersz rendes, becsületes rendőröket, ezért csakis nekik lehet igazuk.

    A Te dolgod. 

    Én is ismerek rendes, becsületes rendőrt, mégsem mondom azt, hogy bármi történjen bármelyik rendőrrel, csakis neki lehet igaza, mert nem ismerem mindegyiket. Ők is emberek, van köztük ilyen is, olyan is. És sajnos van köztük olyan is, amelyik azt hiszi, az egyenruha kiváltságokat is ad neki.

     

    Az elfogultság nélküliséget (vigyorgás nélkül, mert bármelyik félnek van igaza, ebben a témában semmi nevetségeset nem találok) arra értettem, hogy a cikkben leírt "furcsaságok" a bírósági jegyzőkönyvben is szerepelnek, tehát akármit hisz az újságíró, attól még a kérdőjelek ott maradnak egy-két kérdés végén.

     

    Amit arról írsz, hogy Gipsz Jakab miért nem jelenti fel azt a rendőrt, aki igazságtalanul akarja megbüntetni...ezt tényleg komolyan gondoltad?

    Ismered a mondást, nem? Ha valaki Beléd akar kötni, az meg is teszi.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_591862 (130)
    2010-04-01  21:28
  6. 2010. Április 1. 22:38133.
    Egy igen okos jogász mondta, hogy Zsanett Strasbourgba megy az ügyével, ahol biztos, hogy pert fog nyerni. Nem azért, mert ott jobban tudják bizonyítani, hogy mi történt, hanem a vizsgálat hiányosságai miatt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2010. Április 1. 21:43132.

     Én megtettem, furcsaságok pedig vannak.

    Nem vagyok elfogult... csak  ez a véleményem, és leírom ha akarom hisz ez egy fórum

    Nem érted amit írtam. Semmi baj.

    előzmény:
    funnylady (123)
    2010-03-30  18:54
  8. Torolt_felhasznalo_591862
    Torolt_felhasznalo_591862
    2010. Április 1. 21:32131.

    És a kedves autós pl. miért nem jelenti fel Gipsz Jakab őrmestert, hogy márpedig ő kenőpénzt kért tőlem. Vagy ami még fontosabb, az emberek olyan becsületesek, hogy a rendőr pisztolyt fog rá, hogy márpedig pénzt kell adnia.

     

    Meg kell mondani rendőrbácsinak, hogy kitalálhat bármilyen büntetést, akkor sem fizetek.

     

    Nem kell félteni az embereket sem, azonnal az első kérdés, "mennyi lenne, ha "félrenézne?" Ha pedig a rendőr nem veszi el vérig van sértődve..

     

    Lehet én járok rossz közegben, de sokkal több rendes, becsületes rendőrrel találkoztam, mint az ellenkezőjével... 

    előzmény:
    nemérdekel (118)
    2010-03-30  10:36
  9. Torolt_felhasznalo_591862
    Torolt_felhasznalo_591862
    2010. Április 1. 21:28130.

     hogy megpróbálod elfogultság nélkül elolvasni.

     

    Aha, mert a cikk teljesen elfogulatlan....Bocsi, de  

    előzmény:
    funnylady (123)
    2010-03-30  18:54
  10. 2010. március 30. 23:11129.

    Persze hogy megéri az ügyvédnek. Ketyeg az óradíj...

     Zsaninak vsz tök mindegy az ítélet, mert az elejhén is hamis vád volt, most is a végén az lesz. + megkapja a perköltséget a zsebébe...

     

     

    A rendőrség pedig statisztika....arra megy az egész 

    előzmény:
    zoe999 (128)
    2010-03-30  22:40
  11. 2010. március 30. 22:40128.

    Sziasztok!

     

    Pár éve történt,nem mostanában, de nekem is volt érdekes ügyem a rendőrséggel.

    Éppen hazafelé baktattam a munkahelyemről, mikor egy rendőr megállított és igazoltatott. Visszagondolva talán ketten kellett volna lenniük...

    A lényeg, közölte, hogy ő most meg fog büntetni. Kérdeztem, hogy miért is, mire közölte, hogy értsem meg, ő azért van a Szab.. térre kirendelve, hogy figyelje a rendet, és muszáj neki valakit megbírságolni, mert különben azt hiszik, nem dolgozott. Kérdeztem, mégis mit fog írni, mit tettem, ő csak annyit mondott, ne féljek, semmi bajom nem lesz, ez csak papírmunka. Komolyan azt hittem, hogy valami kandikamera. Utána hetekig rettegtem, hogy jön a rendőrségtől egy idézés vagy valami.

    Persze amikor egy ci.....ány meg akart támadni a buszon és fel akartam jelenteni, akkor a rendőrség a homokba dugta a fejét. Nekem a "Szolgálunk és védünk" szlogen az égvilágon semmit nem mond.

    Lehet, hogy Zsanett hazudott, de szerintetek van az az ügyvéd, aki egy ennyire veszett ügyet még továbbvisz a bíróságon? Nem mondja ennek a lánynak, hogy írtó nagyot fog bukni, ne hazudjon? Egy ügyvédnek megéri, hogy leégjen ország-világ előtt, mert nem védte jól az ügyfelét? Vállalja a bukást akkor is, amikor tudja, hogy olyan embert véd, aki nem mond igazat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-03-20  09:45
  12. 2010. március 30. 22:12127.

    Mind csak találhgatunk

    Én is csak leírtam a véleményem. Nekem az szúr szemet tényleg, hogy bukott az atyaúristen is szinte azonnal, hisz féltek a közhangulattól ami a pl ezt a topikot is jellemzi...

    aztán  megmégis kiderült hogy kamukirálynő ez a Zsanilány

    előzmény:
    Dnanga (126)
    2010-03-30  20:00

Címlap

top