Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2003 júliusi babák

Torolt_felhasznalo_637646
Torolt_felhasznalo_637646
Létrehozva: 2004. március 15. 13:31
Sziasztok
Én 21 éves vagyok,19 hónapos a kislányom,akit Heninek hívnak. Budapestiek vagyunk.
Hasonló korú babák anyukáival beszélgetnék,esetleg személyesen is talizhatnánk késöbb.
  1. 2005. december 23. 09:581551.
    Békés, boldog karácsonyt és szeretetben gazdag boldog Új Évet kívánok .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. december 21. 20:141550.

    Elöbb lemaradtak a képek.

    1. Evelin diszitete házikó

    2. közös munka

    3. Kristóf

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. december 21. 20:121549.

    Sziasztok

    Köszi, már nagyjából rendben van.  Lépcsőzésnél vagy guggolásnál, térdelésnél fáj még de nem vészes. Most már nem dagad be olyan nagyon mint eleinte, csinálok már mindent sütk fözök takaritok, anyósómnak mondtam, hogy most már meg tudom csinálni a munkám nem kell segiteni, de azért még vigyázz a gyerekekre többször vásárol ha kell valami. Nagyon szeretem őt, szó nélkül segit mindenben de nem tolakódóan. 

    Lányok írjatok, mi van veletek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740811 (1548)
    2005-12-21  13:09
  4. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. december 21. 13:091548.

    Sziasztok!

    De eltuntetek . Biztosan nagy a karácsonyi készulodés....

    Hogy vannak a csemeték?

    Képzeljétek, a múltkor Áron bejelentette, hogy a Mikulás nem létezik . Pedig az olében is ult a múltkor egy fotó erejéig. Úgy látszik nem volt valami meggyozo ..... Hiába mondjuk neki, hogy a Télapó hoz majd neki ajándékot, nem hiszi el, azt mondja, a játékai ott vannak a másik szobában a zacskókban. Leesett az állunk, pedig nagyon dugdostunk elole mindent.

    Merre vagytok Lányok? Kiflicske, Mayamami, Mocsu, Mónika, Anyde, Orsi...........mindenki? Biztosan nagyon lefoglalnak a kicsik . De azért írjatok egy pár sort ha van egy kis idotok!!!!

    Hogy vagy Paule? Rendbejott már a térded?

    előzmény:
    paule (1547)
    2005-12-14  20:13
  5. 2005. december 14. 20:131547.

    Szia Fufinho

    Hát igen, nincs túl nagy forgalom itt mostanában 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740811 (1546)
    2005-12-14  18:57
  6. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. december 14. 18:571546.

    Szia Paule, tartsuk a frontot!

     

    előzmény:
    paule (1545)
    2005-12-14  08:15
  7. 2005. december 14. 08:151545.

    Sziasztok

    Lányok mi van veletek, írjatok. 

    Orsi babázol már? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. december 11. 16:111544.

    Szia

    Én pihentettem, kenegetem aloeval de akkor is látszani fog a nyoma. Sajnos hajlamos vagyok a keloidós hegesedésre, így minden hegem eléggé látszik s szépen kiszélesedtek (-nek). Ezen a térdemen van 3 nagyobb heg amiből 2 kétszer lett felvágva, és most hozzájön ez a 3 kicsi ( kb. 1 cm-sek) . A másik lábamon pedig a combom oldalán van kb. egy 30-32 cm-es széles heg. Plussz itt-ott kisebbek. Tiszta térkép vagyok  .

    Áron nem fog unatkozni ennyi játék mellett.  Nem könnyü döntés egy költözésbe belevágni. Ha tudja a férjed mennyi lesz a fizetése akkor könnyebb eldönteni megéri-e.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740811 (1543)
    2005-12-11  14:40
  9. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. december 11. 14:401543.

    Sziasztok!

    Huh de bátor no vagy TE . Én már csak a tu látványától is lefordulok a székrol. Emlékszem mikor kicsi voltam, felvágtam a térdem az oviban a pad sarkával és ossze kellett varrni. Nem szabadott volna járnom, még csak felállnom sem. De hát a fekvésben ugyebár nincsen semmi szórakoztató egy gyerek számára, ezért elkezdtem rohangálni a lakásban . Bárcsak ne tettem volna, mert a varratom szétnyílt és a mai napig megvan a nyoma.

    Szuzzi, nagy szerencséd van ha Zíli nem olyan mint egy kisordog és szépen eljátszik magával. Az én fiamat mintha mindig felhúznák mint egy vekkert, nem tudok semmit sem csinálni ha nem alszik. Talán ha megkapja a karácsonyi ajándékait, letudja foglalni magát az újdonságokkal . Vettunk neki egy játék fényképezot, mert az a mániája, hogy mindenen keresztul néz és mondja, hogy mosolyogjak, kap egy emeletes garázst amin autómosó is van, meg lift, aztán kap egy urbázis készletet, ufókkal, meg számítógéppel, toronnyal, kilovo állomással és még egy  szétszedheto betonkeverot, már csak ez hiányzik a készletébol, mert van már helikoptere, traktor, vontató autó, ezek mind szétszedhetok csavarhúzókkal. És kap még egy konyvet is a kedvenc figurájával, Ruca-val.

    Nálunk már áll a karácsonyfa, itt sajna ilyen korán szokták csinálni .

    A párommal nagy dilemmában vagyunk, mert kapott egy ajánlatot spanyolba és gyorsan kell dontenunk, hogy elvállalja e vagy sem. De az a gáz, hogy Madrid a legdrágább városa európának.Nem tudom........még infókat kell gyujtenem az ottani árakrol, fizukról.

    Megyunk ebédelni, legyetek jók és kitartás a rosszaságokhoz  

    előzmény:
    paule (1542)
    2005-12-11  13:10
  10. 2005. december 11. 13:101542.

    Sziasztok

    Kiszedték a varratokat, nem fájt egyáltalán. Még 2-3 hétig pihentetni kell s kevesett mászkálni. Van egy tündéri anyósóm aki mos, vasal főz , összepakol s ha hazajön a munkából a gyerekekkel is játszik. 

    Ti is készültök már az ünnepekre, kari ajándékok megvannak?

    Kristóf egy playmobil nagy farmot kap, Evelin Chou-chou babát és mindketten még kanak mesemintás ágyneműhuzatot.

    pusz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253864 (1541)
    2005-12-07  13:24
  11. Torolt_felhasznalo_253864
    Torolt_felhasznalo_253864
    2005. december 7. 13:241541.

    Sziasztok!

    Paule, örülük, hogy túlvagy a műtéten, pláne, hogy nem volt olyan vészes, mint amire számítottál. Drukk a holnapi varratkiszedéshez!

    Szerintem sem erőltesd a bilit, wc-t, majd jelzi ő, ha igényli! Inkább menjen pelusba minden, mint szenvedjen attól, hogy visszatartja!

    Hú, ezek a fiúk mit szednek pörgésre? Nem mondom, hogy az én lányom egész nap ül és elvan, de ahogy írjátok, mennyit rohangáltok utánuk, huhh :-)

    Mi megvagyunk, Zíli nő, egyre értelmesebb, olyan dumája van, hogy néha csak nézünk, van amit nem is tudjuk, honnan szed, mert nem tőlünk, az tuti! Felfogja a kistesó érkezését, érdeklődik, puszilgatja, úgy tűnik várja. KÍváncsi vagyok, milyen lesz kettővel, még ő is elég anyás.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. december 7. 07:181540.

    Sziasztok

    Köszönöm . Kristóf ugyanúgy jön megy, csibészkedik. A férjem és anyósómék is sokat segitenek. Anyósóm főz, mos összepakol, gyerekekre vigyáz délután, nem engedi, hogy sokat ugráljak . Holnap megyek varrattszedésre .

    Kristóf éjjel felsirt s lázas volt, kapott kúpot, most alszik s nincs láza. Remélem nem lesz beteg hamar rendbe jön.

    Megyek ébresztem apát, Evelint viszi oviba aztán megy dolgozni.

    pusz

    előzmény:
    s.monika. (1539)
    2005-12-03  16:34
  13. 2005. december 3. 16:341539.

    Sziasztok!

    Paule minden jót Neked, gyorsan gyógyulj meg! Kristóf hogy viseli, hogy Anya nem futkoshat utána?

    Fufinho! Áron nagyon hasonlíthat Kornihoz. Neki sincs egy nyugodt pillanata sem, állandóan szalad, pörög. Sokszor mondom is, hogy én már akkor elfáradok ha csak nézem Ő viszont soha nem fárad el! Sokat dumál, a szája sem áll be egy pillanatra sem. Neki mindenben benne kell lenni. Ráadásul mindent egyedül akar csinálni, sokszor a hajam égnek áll!  Még szerencse, hogy a két nagy után már nem kell olyan sokat ugrálni.

    Kellemes hétvégét!

    Mónika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. december 2. 13:301538.

    Sziasztok

    Hazajöttem a kórházból 

    Most sokat kell pihenni, 2 hétig mankó mellett lehet terhelni a mütött lábam, varratszedésig hasfalba kell napi 1 szuri amit a férjem ad be, de jól vagyok. Egy szép  csont-porc darabot ( 10×8×6 mm) vettek ki ami le volt vállva s vándorolt szabadon a térdizületben, ezenkivül valami nyúlványt is kiszedtek és összenövéseket választottak szét ( ez gondolom a régi mütétek nyomai, hegei). Végül a mütöben rábeszéltek a gerincbe érzéstelenitésre, be kell valanom nem vészes sokkal roszabra számitottam. Utűána a 24 órás fekvés a rossz s a pár óráig tartó ½bénultság½deréktól lefelé, fél cm-t se birtam arébb vonszolni a lábam vagy a fenekem. A főorvosnak aki mütöt most s 10éve a baleset óta kezel egy kis képet himeztem aminek nagyon örölt állitólag a felesége is aki szintén szeret himezni. Pénzt ő soha nem fogadott el, ezért készitettem neki a képet emlékbe.

    puszi mindenkinek s köszönöm, hogy gondoltatok rám, most megyek vissza pihizni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. november 27. 19:031537.

    Sziasztok Lányok!

    De jó hallani rólatok!

    Paule, nagyon szurkolunk neked, biztos minden rendben lesz és karácsonyra már táncolni is fogsz .

    Mocsu......nem is tudom mit mondjak . Én már simán Árontól is lefáradok a nap végére, nemhogy még 1 babával. El tudom képzelni milyen nehéz lehet neked most. Baluban biztosan van egy kis féltékenység és talán ezért csinálja azokat a dolgokat amiket Bendzsi. Áron is nagyon féltékeny típus, anyuval csak hetente 1x beszélek a neten egy órácskát, de akkor találja ki az osszes baját. Pisi, joghurt, szorp, anyámkínja 

    Anyu már megszokta, hogy állandóan rohangálok mikozben vele próbálok 2 szót váltani.

    Készultok már a karácsonyra? Mi már megvettuk Áron ajándékait és alig várjuk, hogy játszhassunk veluk . Anyós már lestopizta az emeletes garázst magának .

    Na látjátok?! Tessék......ahogy ideultem, Áron máris pisilni akar .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. november 27. 08:331536.

    Sziasztok

    Ma este megyek a kórházba, pár napig az Árpád kh. vendégszeretetét élvezem majd, így nem leszek .

    Puszi mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. november 25. 14:141535.

    Sziasztok

    Mocsu, jó hallani felöled . Nekem 4 év van a gyerekek között, de igy is sokszor lefárasztanak . Kristóf se hajlandó pisilni a bilibe, wc-be. Ősszel többször ment magától pisilni ( föleg este fürdés elött) de most nem, pedig jó lenne már.  Kb.2-3 hete levettem fáél napra a pelust róla, többször mentünk pisilni, de nem kakilt másnap se, ( állt. 2× szokott egy nap), s utána kemény lett nagyon szenvedett vele, 2 hétig félt kakilni s mondta hogy fáj a hasa, igy nem eröltetem a szobatisztaságot várok még 1-2 hónapot.

    Jó lehetett a Londoni kirucanás.  Egyedül voltál vagy Attilával?Néha jó pár gyerekmentes nap amikor tudunk mi is piheni. Nekem jövő hét elsö fele lesz ilyen de ezt szivesen kihagynám. Vas. este megyek a kórházba s ha csak a levállt csontdarabot kell kiszedni akkor talán szerdán jöhetek haza. Hát őszintén szólva azért félek egy kicsit, de majdcsak túl leszek rajta.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. november 25. 11:171534.

    Sziasztok!

    Hát minden elismerésem azoknak akik, három négy, öt gyereket vállalnak. Én kettővel alig bírok úgy, hogy mostanáig szinte sose voltam egyedül. 

    A picur aki már nem is annyira picur (8 hónapos) rettenetesen ANYÁS, nem tudok tőle semmit csinálni. Ha nem vagyok vele, vagy ha más akarja ölbe venni, olyan eszeveszetten visítozik, hogy kénytelen vagyok én foglalkozni vele.

    Ha Balu alszik akkor olyankor Bendzsi tuti ébren van és két órán keresztül sétálnom kell vele le s fel a lakásba, hogy a sírásával vagy az állandó gagyarászásával fel ne ébressze.

    Balu teljesen visszaeset bébinek. Nem akar bilibe pisilni, kúszik mászik a földön, azt lesi, hogy Bendzsi mit csinál, hogy utánozhassa, néha rémes hangokat ad ki. Ha Bendzsi, Balu számára valami nem tetsző dolgot csinál akkor fellöki, megszorongatja és rajta vezeti le a dühét. Két percre nem hagyhatom magukra. Ja és jelentem, hogy nem csak Balu volt kábel bolond hanem az öccse is az, annyi különbséggel, hogy Bendzsire ha rászólok akkor nem csinálja csak ha éppen nem figyelek.

    Egyébként Balu még mindig nagyon mozgékony nem akarom hiperaktivnak nevezni, mert remélem, hogy semmi köze hozzá. Most abból az irányból akarom megközelíteni a dolgot, hogy a nyakán van egy sál jellegű dudor. Megnézetem, hogy nem-e a pajzsmirigyével van gond?! Attila azt mondja, hogy majd ha sportol akkor kinövi a mozgékonyságát, de nem is jó ez a megfogalmazás, hogy mozgékony, mert valójába elég lusta és fáradékony. Inkább az van vele, hogy ide kap oda kap, mindent lepakol, nem érdekli különösebben semmi, nem tud eljátszani semmivel, nem figyel.

    Az iskolába nem fáradok így le mint a két kölyök mellett. Na de hogy írjak valami jót is, elárulom, hogy voltam öt napra Angliába gyerekek nélkül. Csodás volt hiszen még sose voltam Angliába meg repülővel is most utaztam először. Elég más világ, London egyébként nem igazán tetszett olyan szedett vedet népség van ott.

    Sajnos mennem kell mert hazajött Balu az apjával a sétából, pedig most egészen írós hagulatomban vagyok.

    Ildikó  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_126619
    Torolt_felhasznalo_126619
    2005. november 15. 22:041533.

    Sziasztok!

    fufinho: én is csak mostanában kezdtem újra gyakrabban benézni. Elvileg dec. közepén érkezik a hugi, de jó lenne, ha a Mikulás kicsalogatná. Valószínűleg Zsófi lesz a neve, az már régen tetszik nekünk.

    Fütyiügyben: Gergelynek pár hete csinálták meg, nem volt olyan vészes, mint hittem. 2-3 napig fájt neki igazán, mikor fürdés után huzigáltuk, meg kencéztük, mostanra már csak műbalhé van, de el lehet neki magyarázni, hogy ha nem mi mossuk meg rendesen, akkor a doki bácsi fogja megint megjavítani.

    Örülök, hogy Áron már jól van. Nem semmi lehet nálatok az az ügyelet, emlékszem, régebben is írtál már róla, akkor is kirázott a hideg. én nem szoktam vinni Gergelyt egészséges rendelésre, mert látom, hogy jól fejlődik. Bár elvileg már elég évente, a védőnő szerint azért pár havonta jó lenne elvinni.

    Hálistennek, Gergely még nem próbált meg semmit sehova dugdosni, de mivel ő is Kristófhoz hasonló kis ördögfióka, lehet, hogy jó esély van rá, hogy lassan ő is elkezdi. Csak az a baj, hogy ő mostanában mazsolát szokott nasizni, az nem olvad el  

    Üdv mindenkinek: O.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740811 (1532)
    2005-11-14  16:16
  20. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. november 14. 16:161532.

    Szia Paule!

    Emlékszem, hogy anno meséltél errol, már akkor is téma volt nálunk a futyi dolog, de a dokik még nagyon korainak találták. Remélem most már 2 évesen meg lehet oldani a dolgot, mert nem szeretném ha késobb nagyobb gond lenne ebbol. Én próbálgatom óvatosan felhúzni, de Áron mindig nagyon sziszeg és nem engedi, hogy bármit is csináljak vele.

    Mónika! Koszike, már jobban vagyunk, pár napja csodaszép szamárkohogése volt, de egy kanalas csoda gyógyszer 2 nap alatt teljesen rendbe hozta.

    Elmentunk pénteken a dokihoz a kohogése miatt, erre nem fogadtak minket, mert nem kértunk elore idopontot. Okés, akkor szeretnék idopontot kérni....mikorra van legkozelebb szabad hely?.....Januárra!!!!....Micsoda?!?!  A gyerek most beteg, nem pedig januárban!!!! Senkit nem érdekelt. A dokino 4-ig rendelt, mi oda értunk 3-1/4 4-re. Az asszisztens mondta, hogy kérdezzuk meg a dokinot, hátha beférunk még 4-ig......(mellesleg már csak 1 ember várakozott hozz&aacute és kijelentette, hogy o már nem fogad senkit, mert lassan 4 óra van és lejár a munkaideje.....Koszi.....

    Lekuldtek minket az ugyeletre ahol már sajnos nem egyszer órákat dekkoltunk a lázas gyerekkel. Beteg felnottek egyutt a beteg gyerekekkel, nincs ablak, nincs szellozo.....ha eddig nem voltál beteg, akkor biztosan úgy mész ki. Szóval nem vártuk végig a sort, mert az ottani asszisztens felkészített minket, hogy kb. 2 óra múlva kerul ránk sor. Így megoldottuk a dolgot egy sima gyógyszertárba. És láss csodát..Áron meggyógyult .

    előzmény:
    paule (1530)
    2005-11-11  10:26
  21. 2005. november 12. 16:411531.

    Sziastok!

    Age! Megnéztem a képeket. Biztos lehetsz benne, hogy fognak érte verekedni a fiúk 

    Fufinho! Jobbulást Áronnak! A gyerekek szoktak ilyet "produkálni". Úgy emlékszem, ezt nevezik három napos láznak. Egyik naggyal mi is átestünk rajta pár évvel ezelőtt. Nem igazán viselte meg és ahogy jött, úgy el is múlt.

    Kellemes hétvégét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. november 11. 10:261530.

    Szia Fufi

    Kristófót 1 éve elküldte a doki nénink fütyi mütétre, mert teljesen le volt tapadva a fityma. Sokan korainak tartoták, de nem bántam meg hogy megcsinéltatuk, hamar túl volt rajta, igaz alul egy picit visszatapadt, de ez már magától is elengedhet csak rendesen kell húzogatni s krémezni ( ne gyulladjon be ). De ha mégse jön fel ezt már ambulánsan lefújják érzéstelenitővel s a doki egy mozdulattal rendbe teszi.

    Jót kacagtam, ahogy elképzeltelek amint löveled ki a golyókat.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740811 (1529)
    2005-11-11  02:45
  23. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. november 11. 02:451529.

    Kristóf szakasztott mása Áronnak, kivéve a drazsékat a nóziban   . Ebben énrám hasonlít   . 2 évesen én is eljátszottam ezt, csak a régi kád dugónak a láncán lévo golyókkal. Már majdnem az osszeset sikerult végre feldugdosnom az orromba, mikor nem kaptam levegot, aztán a kedves novérem, aki mellesleg kiváncsian végig nézte az eseményeket, hívta apumat, hogy lila vagyok  . A mai napig téma a dolog. Aszongyák, hogy úgy lovelltem ki a golyókat az orromból, mintha géppisztolyból lovoldoztem volna .

    Szóval nagyon sok hasonlóságot vélek felfedezni a mi kis ordogeink kozott, úgy látszik ezek idoszakos dolgok, minden rosszaságnak megvan a maga idoszaka.

    Apa leszedte Áronnak a Hófehérkét és a Jègkorszakot a netrol és azóta nem hagy békén. O is kitúr a fotelbol mint Téged Kristóf és már kapcsolgatná magának a windows media playert. Sot!.....A kis huncut! Mikor nem engedem ot a gép elé, csinál valami rosszaságot az orrom elott, de jó messzire, hogy fel kelljen állnom és mire visszapillantok, már be is fészkelte gyosan magát a helyemre. A kis sunyi 

    Paule, még szerencse, hogy a csoki kifolyt az orrából   

    Lányok! Nálatok is már csak 5 évesen lesz a kovetkezo kotelezo oltás? És van még nektek x havonta egészséges ellenorzés?

    Még 1 valami! Fiús anyucik! Nektek rendben van a kukitok? Rendesen felhúzódik a fityma? Bocsi, hogy ilyeneket kérdezek, de én itt már nem merek egészséges rendelésre menni, mert mindig betegek leszunk. (Ugyanis egybe van az egészséges rendelés a beteg rendeléssel .

    előzmény:
    paule (1527)
    2005-11-09  13:33
  24. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. november 11. 02:191528.

    Mikor érkezik a kistesó? Kiválasztottátok már a nevet?

    Bocsi ha már régebben írtad, de még nem tudtam behozni a 4 hónapos lemaradásom.

    Suzuki nálunk hiánycikk, csak elvétve látunk egy pár dzsip Vitara-t. Trabantot pedig....hehehehe  itt mint fogalmat sem ismerik.

    Jaj, csajok! Most láttam a Megasztárt a neten   Végig nyerítettem az egészet. Hogy én mikrol maradok le....... Volt egy portugál lányzó is és nagyon klasszul énekelt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_126619 (1523)
    2005-11-05  21:32
  25. 2005. november 9. 13:331527.

    Sziasztok

    Köszi a biztatást , már szoktatom magam a kórház gondolatához. Ez a mütét már évek óta a levegőben lóg, igy hát jobb most túlesni rajta amig gyesn vagyok.

    Kristóf igazi hóhányó, a  sz.géphet csak akkor lehet bekapcsolni ha ő nincs itt, mert kitúr. Közli, hogy anya hess innén én ülök ide. Már tudja a játékokat bekapcsolni s játszik ( még jó hogy csak gyerekeknek való játék van , télapós , békás csirkés) , vagy mesét kapcsol be. A kedvence a pipis ( csibefutam), állandóan ezt nézné. Közben persze kattit mindenre, igy néha teljesen átprogramozza a gépet.

    Képzeljétek mit csinált kb. 2 hete. Egyszer kiabál nekem, hogy nem jön ki, ez már gyanús volt s rohantam hozzá. Látom, hogy egy rózsaszin golyócska kandikál ki az orrából, ezt ki tudtam szedni, de csak piszkálta a noziját, ekkor elemlámpával bevilágitottam s egy sárga valamit látok egész mélyen fent az orrában. Gyorsan rohanás orvoshoz. Az volt a ½szerencse½ hogy francia drazsét dugot be, mert az csoki s nincs benne mógyóró. Igy hát a doki se tudott mit csinálni, mondta szivjam le az orrát csöpi után, de addigra szépen kiolvadt s kifolyt a csoki az orrából. 

    Élet zajlik nálunk is.

    puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top