Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Haiti árvát fogadna örökbe Szulák Andrea

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. február 4. 16:33
A műsorvezető szíve megesett a földrengés miatt árván maradt gyerekeken.

Tovább a cikkre...
  1. 2010. február 9. 19:1529.

    Azért nem itthonról kértem, mert hiszek a vonzás törvényében,

     

    őket találtam meg- angol tvt nézek folyamatosan--a magyaron is ez jött--

     

    ha tudsz , segíts magyarokat hozni...

     

    nekem mindegy, csak már itt lennének...

    előzmény:
    saranszkii (10)
    2010-02-04  17:17
  2. 2010. február 6. 15:2028.

    Mindig elcsodálkozom azon hogy embereknek elvétve jut az eszükbe, hogy nem csinálok 4-5-6-sok gyereket ilyen iszonytos nyomorba... ha az lenne az ára inkább soha nem szexelnék.

    Múltkor olvastam egy cikket az országról: a lakosság 60%-a gyerek, s minden 10. felnőtt keres pénzt. Óriási volt a nyomor a katasztrófa előtt is, s most még káosz is van, szörnyű a helyzet, (múltkor küldtem két sms-t is, hogy legyen tiszta vizük, de ezenkívül én elsősorban körülöttem élőknek adományozok, ha kell és ha tehetem). Egyszerűen annyi a világban a nyomorgó, mélyszegénységben élő gyermek, hogy mindenkin nem segíthetünk, ha minden fejlett államban élő család örökbe fogadna egyet, akkor sem jutna minden szegény gyereknek család! 

    előzmény:
    hpiros (26)
    2010-02-05  17:13
  3. Torolt_felhasznalo_327842
    Torolt_felhasznalo_327842
    2010. február 5. 18:5227.
    Teljesen igazad van! A jogrendszer úgy rossz ahogy van! Nekem is tapasztalat ez az egész örökbefogadási herce-hurca... Nagyon sok várakozás, és türelem kell hozzá.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441212 (24)
    2010-02-04  19:28

Címlap

top