Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Swarovski gyűrű

Lia82
Létrehozva: 2010. január 29. 11:23

Sziasztok!

 

Van egy Swarovski köves gyűrűm, amit ritkán hordok, mert már pár nap viseléstől elkezdett kopni a tenyerem felöli oldala. Annak ellenére, hogy kb havonta 1x2x kerül az ujjamra és nem mosogatok-takarítok vele, ma észrevettem, hogy a nagy kő is meg van sérülve. Kicsi darabkák vannak róla lepattanva, illetve egy feketés csík is lett benne. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy tudja e valaki, hogy kicserélik e, javítják e stb. Mivel ajándékba kaptam nincs hozzá blokk, csak a doboz. Viszont azt tudom, hogy a westendben lévő üzletben vásárolta a párom. Tehát elvileg eredeti

 

Nagyon sajnálnám, mert nagyon kedves a szívemnek ez a gyűrű és rossz nézni ebben az állapotban

 

Van valami ötletetek/tanácsotok/tapasztalatotok? Félek azt fogják mondani, hogy nem rendeltetésszerűen használtam. Pedig tényleg nagyon vigyázok rá! És mégis...

 

Előre is köszönöm!

Lia

  1. Torolt_felhasznalo_811243
    Torolt_felhasznalo_811243
    2010. augusztus 9. 20:5227.

    elfelejtettem irni h karkotom is van,de abban nincs ko,a charming bracelt,azzal nincs gond,de nincs is benen ko,ami kiesne!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_811243 (26)
    2010-08-09  20:50

Címlap

top