Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kisgyermekes anyukák

Torolt_felhasznalo_946894
Torolt_felhasznalo_946894
Létrehozva: 2004. március 10. 13:45
Arra gondoltam, jó lenne ha megbeszélhetnénk közös gondjainkat, örömeinket és bánatainkat. Eddig csak babás fórumot találtam, meg egy csomó olyat, ami igazából egyedülállóknak való. Nekünk, kisgyerekeseknek sajátos "ügyeink" vannak, akár a gyerekkel, akár a családdal( vagy éppen annak hiányával), akár saját magunkkal kapcsolatban. (Időbeosztás, munka, hobbi stb.) Jó lenne, ha olyan közösség alakulna ki, ahol még talán segíteni is tudnánk egymásnak. Remélem, lesz akit érdekel a dolog. Várom a hozzászólásokat.
  1. 2017. Április 14. 17:313730.


    Kedves Tagok!




    Végzős csecsemő-és kisgyermeknevelő szakos hallgató vagyok. A szakdolgozatomhoz végzett kutatáshoz szeretnék segětséget kérni olyan szülőktől, akiknek 1,5- 3 év közötti gyeremeke van, és szívesen válaszol a mesélési szokásokkal kapcsolatban feltett kérdéseimre. A kérdőív kitöltése kb. 5-10 percet vesz igénybe.




    Köszönöm a segítséget!




    https://www.survio.com/survey/f/T1S7O3S1C0E6T2I4U



  2. 2012. január 4. 21:083729.

    Kedves Anyukák!

     

    Segítségeteket szeretném kérni kérdőívem kitöltéséhez, amely a munkába való visszatérés és az erre irányuló szándékot vizsgálja a kisgyermekes nők körében. Végzős hallgató vagyok a PTE-n és a diplomamunkámhoz ez hatalmas segítséget jelentene. Természetesen a kérdőívek névtelenek.

    A kitöltés online módon történik, körülbelül 10 percet vesz igénybe. Segítségeteket előre is köszönöm!

     

    A link:

     

    https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?for mkey=dHplODFTWkN1SGt5UTA4SDFPVDYxd3c6MQ

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_780858
    Torolt_felhasznalo_780858
    2007. november 12. 14:313728.
    Szeretnék venni a fiamnak egy nejlonharisnyát. nem tudom hol lehet ilyen gyermeknejlonharisnyát kapni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2007. október 9. 11:383727.
    Milyen szép Gratula a fogához! Nekünk még a kanyarba sincs csak az ezer liter nyál folyik...

    Viszont 2 napja felállt a járókában, meg térdepel egész nap, és este már le is ült párszor tolatva úgy látszik egy hét alatt lerendez minden nagyobb mozgáselemet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349049 (3726)
    2007-10-08  00:33

Címlap

top