Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Fideszes stiklik

Torolt_felhasznalo_327046
Torolt_felhasznalo_327046
Létrehozva: 2010. január 27. 16:22

Nemsokára Fidesz kormány jön. Ezt már biztosra lehet venni.

 

És ez jó (magánvélemény).

 

Ámde becsapnánk magunkat, ha azt hinnénk, hogy a Fidesz mindent korrekten, jól és jóindulatúan fog csinálni.

 

Legyen ez a fideszes stiklik, kisebb és nagyobb átverések gyűjtőhelye!

  1. Torolt_felhasznalo_755340
    Torolt_felhasznalo_755340
    2010. február 26. 13:04126.
    Olvassátok a Még mindig jobban élünk című topikot/Aktuális rovat/ ott szépen összeszedve felsorolva megtalálható főleg ha vissza is olvastok! Jó szórakozást!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. február 25. 14:19125.
    Most még nem igértek semmit. Négy évvel ezelőtt viszont össze-vissza igérgettek, talán azért is nem nyertek, mert mindenki tudta, amike igértek, azokat nem lehet teljesíteni! Egyébként volt már négy évük bizonyítani, de akkor sem sikerült semmi, mert ha sikerült volna, akkor a következő választást is ők nyerték volna. Most sajnos az a helyzet, hogy nem nagyon van hiteles párt akire érdemes lenne szavazni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904276 (117)
    2010-01-29  09:38
  3. 2010. február 24. 17:08124.

    aranyoskám, tudod az úgy vót, hogy ezek a cucilisták mögigérték a 13-ik havi nyugdíjat, és erre mink itten a tanyán elkezdtünk számóni, osztani mög szorozni, oszt kigyütt ebbül, hogy ezzel a 13-ik havi nyugdíjjal mink itten ollan életszinvonalra kerülünk, hogy a bahamákon nyaralhatunk és alpesi síparadicsomokba telelhetünk, oszt még marad is a nyugdíjunkbó ennivalóra is!

    na én rögvest vettem magamnak egy rai ben napszemüveget, merugyi érzékeny a szemem és a bahamákon mög erősen süt a nap főleg a tengerparton, a Julisbá mög vett magának egy bermuda fürdőnadrágot, hogy majd avval fog engem szörfön megvitorláztatni, mer ű ollat is tud!

    tudsz követni aranyoskám? mer mink itten a tanyán ollan hirtelen embörök vagyunk!

    Szóval esztet csinyátuk, és éppen a fölemelt nyugdíjunknak köszönhető dőzsölésbül adódóan a lejárt szavatosságú csirkefarhátlevesünket kanalazgattuk (de nagykanállal ám, mer mink gazdag magyar nyögdíjasok vagyunk, hála pártunknak ls kormányunknak)  amikór gyött e bejelentés, hogy hozzánk is begyűrűzött ez a világválság, vagy mi a nyű, és ezér ne luxuskoggyunk itten, hanem húzzuk össze magunkat, mer nékünk nem jár az ami a első tízezernek, oszt elvették a 13-ik havi nyögdíjunkat.

    Na emikór esztet möghallottuk, akkó én majdnem lenyeltem egy csirkecsontot a farhátlevesbül, mer én belefőzöm asztat is, mer az aggya mög a bukéját, mögasztán annékül miből lenne a leves, nemigaz aranyoskám? szóval én férenyeltem a csirkecsontot, a Julisbá mög azonmód ott hejbe kinőtte a bermudanadrágját! Mongyuk én má korábban elvesztettem valahol a rai ben napszemüvegemet, decsak azé, mer sejtettem én, hogy ezek a cucilisták azonmód visszaveszik amit adtak, amint arra kitanának valami okozatot.

    Szuval aranyoskám, az a szép amit eccer adunk, oszt akkó nagy a pofánk hogy attuk, amikó mög viszavesszük, akkó mög nagy pofával mögmagyarázzuk, hogy amikó attuk, akkó nem úgy gondótuk ám, mögasztán a fityesz is viszavette vóna, penig nem is adta, penig adhatta vóna, mivel 8 éve ű kormányoz ellenzékbül, oszt mégis nekik cucilistáknak kellett adni!

    ugye értessz aranyoskám?

    erre mongyuk mink itten a tanyán, hogy a lónak négy lába van mégse asztal, a cucilistának mög két lába van oszt mégse embör! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (123)
    2010-02-24  16:04
  4. Torolt_felhasznalo_327046
    Torolt_felhasznalo_327046
    2010. február 24. 16:04123.

    A Fidesz az idióta 13.havi juttatásokkal kampányol. Hogy elvették a szocik.

     

    De egyáltalán mi a búbánatnak kellett bevezetni? Szoci találmányt sír vissza a Fidesz? Elég gyomorforgató.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. 2010. január 29. 13:52122.

    Kedveském!

     

    Ha a markotabödögein nem is, de a bivalytosznádi vásáron mindketten ottan vótunk, hijába akaja letagadni. 

    Tuggya, amikor a meleg sört meg a hideg virslit ettük az Ujhülye gyerek helyi kampányán. Amikó jól megvertük a Patás Zorbánt a választásokon.

    Na akkor már egyször megkértem a kezit a naccságának de kikosarazott mer az Ujhülye elvtárs fizimiskája meg a bankszámlabetítje jobban tetsett mint az én böcsületes munkával, a tsz-ből loptt téglábul épített házam.

    Már akkor is ijen anyagias volt maga.

    Na de fátylat a múltra, mostan kezdődik a kampány, minden erőre szükség van, hogy megakadályozzuk hogy eztet a Patást újra válasszák.  Be keöll indítani a falurádiót meg a gyülölet kapmpányt, hogy akik a nyolc év alatt elfelejtették, hogy a Zorbán fél % nyugdíjat elvett tőllük, bezzeg a Feri az csa 20%-t vett el, de nem is ez a lényög, hanem az, hogy fel kell eleveníteni, hogy mik történtek.

    Tuggya, amikor koronát úsztattak a Jenyiszejen meg a vörös zászló és az internacionálé helyett magyarkodó zászló volt meg himnuusz. hogy az mennyibe került nekünk? Mennyi lélegeztető gépet lehetett volna venni rajta a Botox Ildikónak amikor az öszödi beszéd alatt.majdnem belészorult a levegő?

     

    Naugye drága Julisom! Illyenekről kell mostan beszélgetni mer jön a kampány! Meg a rettegés foka! És mi leszm ha a Ron Véreb nem vállalja el a Feri gyerök kampányát és nem lösz elég gyűlölet és a Patá győz?

    Ebbe bele se mer gondolni a tanyasi tszkiszbizoccság illegalitásba vonult tagozata.

     

    Julisbá aki megy Patás elleni szamizdatot nyomtatni a Vörös Szekfű nyomdába.

    előzmény:
    Julisnéni (121)
    2010-01-29  13:32
  6. 2010. január 29. 13:32121.

    Ejnyemán maga vén lókötő, hát miazhogy Drágám? Tán egy gyékényről árultunk dinnyét a markotabödögei lóvásáron? Még a végén kiderül, hogy má mög is kérte a kezem! nade azé ennyire nem rohanunk ám! Mer azé én tisztességes asszony vagyok, akárhány uramat is temettem má el!

    Na!

    A detoxba mög hogy mi történt, ahhó senkinek semmi köze, mer azé nékünk van ám magánéletünk is!

    A narancsos buktát mög süsse mög kendnek a komaasszonya de nem én, mer én itten béállok fideszaktívistának, mer azzal is fiatalodok! Na menek mer gyün a postás oszt az egy igen snájdig egy legény ám! És nem ollan fáradékony mint maga!

    előzmény:
    Julisbácsiahátsótanyaszomszéd (119)
    2010-01-29  12:36
  7. Torolt_felhasznalo_851579
    Torolt_felhasznalo_851579
    2010. január 29. 12:43120.

    http://nonstopuzlet.hu/bogrevel-pendrive-val-kampanyolnak-a -neten-20100119.html

     

    Úgy látszik elkezdődött...

     

    Nyertél már valamit? Piros baseballsapka ezért a topikért már biztosan jár..20 ilyen provokációért pedig  még csak egy Szivárványos felvonulásra VIP-es, teherautón, kereszttel vonaglós jegy.. 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (1)
    2010-01-27  16:22
  8. 2010. január 29. 12:36119.

    Drágám!

     

    Még ki sem jöttünk a szilveszteri detoxiból már fel is jelentettek minket a párttaggyűlésen, hogy ottan vótunk. Hiába no, még mindig jól működik a III/III-as ügyosztáj.

    Maga meg már megint csak az energijákkal van elfoglalva, amikor tegnap is jól megkpta. Nem tehetek, róla hogy elgurult a kavingtonja oszt nem emlékszik.

     

    Osztán teljesen felesleges ebben a topiban itten védeni a maszopot meg a Feri gyereket, mer úgyis narancsos buktát fognak enni áprilisban. Aztat az összes offsor cégüket átvesszük mink itten a fideszben. mer a Patás Zorbán is megmondta, ha ő gyün akkor lehet rettegni mer itten diktatúra lészön. 

    Nincs több lopkovic meg leninfejes mézeskalács.

    Én nagyon remélem, hogy így lesz és majd a jobbik nélkül rendet tesznek itten, oszt bevezethetem a gázt a tanyára.

     

    Julisbá aki azon gondolkodik, hogy nyitik egy topikot, ahova lehet gyűjteni hány maszopvezér meg szabad madár van már rács mögött, vagy előzetesben. Arrul nem is beszélve, hogy kik lesznek még ott.

    előzmény:
    Julisnéni (105)
    2010-01-28  22:55
  9. 2010. január 29. 12:11118.

    "Nemsokára Fidesz kormány jön. Ezt már biztosra lehet venni."

     

     

    Elvtárs!

     

    És miért is kell ezt biztosra vanni? Mink itten a munkásmozgalomba megtanultuk, hogy azt a hatalmat amit megszerteztünk azt nemadjuk! Elvégre nem véletlenül lövöldöztün kaz auróráról össze-vissza, meg lopkodtuk szét az ország vagyonát a rendszerváltáskor!

    Megnyugtatlak, hogy van annyi pénzünk hogy kilóra megvesszük az összes éhes proletár és elnyomott roma szavazatát, és ezzel tuti megnyerjük a választást!

    Majd meglátod! És akkor majd a körmére nézünk az ilyen pesszimistáknak, akik nem bíznak a szociÁLdemokrácia végső győzelmébe!  

     

    Kitartás elvtársak, éljen gyurcsányi!

     

    Párttitkár elvtárs

    aki nemérti ezt a nagy elbizakodottságot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (1)
    2010-01-27  16:22
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. január 29. 09:38117.
    Talan azert szavazz ra, mert lehet nemi eselyed ra hogy betartjak igeretuket es rendet csinalnak, ebben a merhetetlen korrupt ronda 20 even at elbaszott  teruleten.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_329163 (115)
    2010-01-29  09:30
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. január 29. 09:34116.

    Te magadnal vagy? Ne keverd mar ossze az egy maroknyi angolt az angolokkal. Az angolt, nemetet, franciat, olaszt, osztrakot nem erdekli ki lesz a kiraly a magyaroknal. Szarnak ra.

    Tobbseguk azt sem tudjak hogy letezik egy ilyen banankiralysag.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_329163 (111)
    2010-01-29  09:24
  12. Torolt_felhasznalo_329163
    Torolt_felhasznalo_329163
    2010. január 29. 09:30115.
    Látom nagyon érdekell a politika!  Visszaolvastam a hozzászólásaidat!  Szivesen elolvasnám, HA RÉSZLETESEN LEIRNÁD, HOGY MIÉRT IS SZAVAZZAK A jobb oldalra!???? Talán mást is érdekel!
    előzmény:
    lárifárika (102)
    2010-01-28  21:32
  13. Torolt_felhasznalo_327046
    Torolt_felhasznalo_327046
    2010. január 29. 09:29114.

    Lárifárika már teljesítette a kívánságodat.

     

    De szerintem a fideszes stiklik érdekesebbek lesznek most, mikor Fidesz kormány jön.

    előzmény:
    pacer (112)
    2010-01-29  09:25
  14. Torolt_felhasznalo_327046
    Torolt_felhasznalo_327046
    2010. január 29. 09:28113.
    Ezt a britek nyugodtan ránk bízhatják.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_329163 (111)
    2010-01-29  09:24
  15. 2010. január 29. 09:25112.

    Esetleg a szocik korrekt és jóindulatú lépéseit elmondanád, mert érdekelne. Az egyetlen őszinte megnyilvánulás az öszödi beszéd volt, de az meg nem a népnek szólt.

    Jó-jó, csak miértünk növelték meg ilyen szépen az államadósságot, ebből finanszírozták a közoktatást, közegészségügyet, autópályákat, nyugdíjat. Köszönjük!

    Igen, minden politikai szereplő devalválódott, de hatalmas hiba volt az egykori állampárt tagjait elszámoltatás nélkül a politikai élet szereplőiként meghagyni, bár nem tudhatjuk, ez milyen alkuk eredménye volt 20 éve.

    Biztos, hogy vannak stiklik, de akkor szocikét és barátaikét már hívhatjuk bűncselekménynek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (1)
    2010-01-27  16:22
  16. Torolt_felhasznalo_329163
    Torolt_felhasznalo_329163
    2010. január 29. 09:24111.
    Amig CSAK BULGÁRIA ÉS ROMÁNIA elhatárolódik tőlünk addig nyugodt is lennék!!!!    Menj ki és nézz náluk körül!   De azért szerintem a románok hamarabb fizetnek euróval mint a magyarok!     Én a napokban lettem kissé izgatott amikor OLVASTAM , HOGY ANGLIA MIT NYILATKOZOTT A fideszről!      Nem szeretnék a brittek, ha viktorka lenne a miniszter! HMMM, SZERINTEM , TÖBB MINT ÉRDEKES!SAJNÁLOM, HOGY ENNYIRE siralmasnak látod a helyzetet, én sem tapsikolok örömömben!   De ez még csak a torta, most jön majd a tetejére a hab, ha viktorkát megválasztják!  Nekem elegem van az egész bandából, kicsit lennék fiatalabb, már nem itt lennék!
    előzmény:
    lárifárika (102)
    2010-01-28  21:32
  17. Torolt_felhasznalo_327046
    Torolt_felhasznalo_327046
    2010. január 29. 09:10110.
    Objektívan gondolkozni nehéz. Szubjektívan sokkal könnyebb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_840842 (106)
    2010-01-28  23:15
  18. Torolt_felhasznalo_327046
    Torolt_felhasznalo_327046
    2010. január 29. 09:08109.
    Na, ilyesfajta, vagy még konkrétabb fideszes stiklikről várok leírásokat ide, főként a választások után.
    előzmény:
    lárifárika (102)
    2010-01-28  21:32
  19. Torolt_felhasznalo_327046
    Torolt_felhasznalo_327046
    2010. január 29. 09:04108.

    A békének nincs kritériuma. Béke lehet bárhol, ahol akarják az emberek.

     

    Mi a baj a topik címével? Magától értetődő, hogy nem a Fidesz szerelmeseinek szól, sem bármely másik párt szerelmeseinek. De a szavazóiknak igen.

    előzmény:
    Reszka (101)
    2010-01-28  21:18
  20. Torolt_felhasznalo_197322
    Torolt_felhasznalo_197322
    2010. január 28. 23:23107.
    előzmény:
    Julisnéni (104)
    2010-01-28  22:50
  21. Torolt_felhasznalo_840842
    Torolt_felhasznalo_840842
    2010. január 28. 23:15106.

    Kedves "ál" julis néni, mindenki arra szavaz akire akar,de aki a másikra szavaz mint magunk aszt ne szapuljuk.

    Az elmult nyol év tartalma alapján,aki objektívan gondolkozik úgyis oda szavaz ahová kell.

    előzmény:
    Julisnéni (104)
    2010-01-28  22:50
  22. 2010. január 28. 22:55105.
    jut eszembe aranyoskáim, majd efelejtettem, hogyha mögláttyátok esztet a julisbát, esztet a vénembört, akkó mongyátok mög néki, hogyha möglátom ezekután a fityesziroda körül sündörögni, akkó letöröm a derekát, me nehogymá beájon aktívistának, mikó alig van energiája arra is amire kéne!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2010. január 28. 22:50104.
    Aranyoskáim, há mostan mongyátok meg nékem, hogy mostakkó tulajdonképpen itten mirül is van szó? merugyi nékem itten van ez a hátsó tanyaszomszédom, itten az akasztódomb mellül, oszt az mindég asztat magyrázza itten nékünk hogy ezek a fityeszesek, mög még ez az orbán is állandójan csak lopik, mög elszedi a nyudíjasoktó a nyugdíjjukat, mög még a putyinot is ráhozza a tisztességes embörökre, penig asztán abbúl má igazán nem kér itten senkise a tanyavilágba. Szóval itten asztat mongyák, hogy ugyi gyün a fasisztista diktatúra, oszt csak ez a gyurcsányi nevű tuggya mögmenteni az országot ugyi ebbül, merugyi ennek a puszipajtása ez a putyin, oszt ha ez szól néki, akkó itten a ruszkik nem gyünnek lopni mög asszonyokat erőszakúni, hanem gázt hoznak mög valamillen áramlatot, aminek állítólag gázszaga van, de esztet itten nemnagyon ércsük, hogy az minek nékünk, mivel mink itten a tanyavilágba mindég fával tüzeltünk, mög asztán a gázzal vigyázni köll, mer az amellett hogy büdös, amellett föl is szok robbanni, ha nem vigyázunk. Szóval aranyoskáim akkó itten mostan ki is lopik tüllünk? A zorbán? vagy a gyurcsányi? merugyi esztet nékünk nem lenne rossz tudni, mer van nékünk ugyi képviselőjelöltünk, aki ugye cucilista, és jól kijelölte magát mint jelölt, és asztat mongya, hogyha nem rá szavazunk akkó gyün a zorbán, és elveszi a nyugdíjat, mög ellopja a közpénzeket, mög ugyanúgy fog mindent csinyáni mint a cucilisták most. oszt amikó mongyuk néki, hogy ha a cucilisták most lopnak, akkó méris szavazzunk rája mint cucilistára? merakkó talán ű nem fog lopni? de erre monta, hogy má méne lopna, ha egyszer cucilista képviselő lesz akkó mácsak nyilvánvaló hogy lopni fog, merugyi a cucilista képviselők azok azér képviselők, de ugye mögmagyarázta nékünk, hogyha nem rája szavazunk, hanem a fityesznáci jelöltre, és az lösz a képviselő, akkor az sokkal többet fog lopni mint ő, mer ő mint baloldali képviselő szociálisan érzékeny, és ezér kevesebbet lop mint a nem baloldali képviselők. szóval aranyoskáim, mostakkó tulajdonképpen ki is lop itten? És mér is nincsen programja ennek a gaz zorbánnak amikó nem is ő a miniszterelnök?  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2010. január 28. 21:34103.
    Nehogy azt hidd. Valószínűbb, mint gondolnád. Ettől függetlenül a jobbikra én sem ikszelek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (92)
    2010-01-27  18:12
  25. 2010. január 28. 21:32102.

    A baloldalra szavazok:

    - mert szeretem hallgatni a milliárdosok szájából az Internacionálét.
    - mert szeretem látni a kábszeres buzik felvonulását az Andrássy úton és
    elítélek minden szélsőséget.
    - mert a komplett Terézvárosi és Erzsébetvárosi frakció előzetesben van.
    - mert a volt pénzügyminiszter fiai védelmi pénzt szednek.
    - mert szeretem, amikor szemeket lőnek ki állami ünnepségeken.
    - mert jó, hogy az In-kal megmotoz, miközben a családommal sétálok a Múzeum
    kőrúton március 15-én.
    - mert rajtunk röhög Európa és elhatárolódik tőlünk már Románia és Bulgária is.
    - mert szegény Soros Gyuri bácsit csak mi fogadjuk be, pedig ő mindent
    megtett az egyetlen hazai tulajdonú OTP bank összeomlásáért .
    - mert hiteles előttem (LI)Bajnai György (OFF-SHORE) Gordon, aki szerint úgy
    igazságos, hogy fájjon mindenkinek, csak nekik ne.
    - mert Bajnai mindent megtett azért, hogy a libatenyésztők megkapják jogos
    követelésüket, a hizlalt libák árát.
    - mert Bajnai csak 8 cégét szüntette meg felszámolással vagy
    végelszámolással

    Továbbá:

    - mert az állami nagyvállalatok vezetői megérdemelten kapják fizetésüket,
    pl.: Nemzeti Vagyon Kezelő igazgatója havi 3,5 millió Ft m.bért, + évi 33,6
    millió prémiumot, + 3-5 havi bért jutalmul,
    MÁV Zrt vezérigazgatója havi 3,42 millió m.bért+ 32,8 millió éves prémiumot+ 3-5 havi bért jutalmul,
    Magyar Posta vezérigazgatója havi 2,54 millió m.bért + 24,7 millió éves
    prémiumot + 5 havi bért jutalmul stb.
    - mert végre vannak jogai szegény bodzaszedő roma honfitársaimnak és büntetlenül ölhetnek, rabolhatnak, sikkaszthatnak, hazudhatnak.
    - mert valaki végre elítéli a csúnya, agresszív Magyar Gárdát, akik eddig
    semmi törvénybe ütközőt nem tettek.
    - mert a TV Székházat olyan jól adták el, hogy egy kanadai cég kereshetett rajta kétmilliárdot.
    - mert a völgyhidat úgy építették méregdrágán, hogy nem is kellett volna az utat a magasba emelni.
    - mert az M6-os úton sikerült alagutat építeni az alig néhány méter magas löszfalba.
    - mert a makói gázmezőket sikeresen eladták kanadai kitermelésre, csupán 12 % -ot kap belőle hazánk
    - mert szeretem, amikor romlik a forint.
    - mert tényleg nem emelték a gáz árát....
    - mert hazudtak éjjel-nappal..
    - mert tényleg nem vezették be a vizitdíjat és a kórházi napidíjat.
    (mert mindent elkövettek azért, hogy ne legyen vizitdíj...)
    - mert a 4-es metró 190 milliárd helyett 600-ból épül(?).
    - mert Baja Ferenc már rég nem utalhatott pénzt a Zsurki vodkagyárnak.
    - mert a honvédelmi miniszter atomrészegen szónokolt a Gripenek átadásán.
    - mert integráció címén végre vannak cigány osztálytársai gyermekeinknek, és mert a Lauder zsidó iskolában is vannak cigány diákok.
    - mert végre van digitális tábla néhány iskolában, sőt néhány iskolában még angol WC is van.
    - mert az orvosaink már szerte Európában gyógyítanak, itthon pedig...
    - mert dübörög a gazdaság és ugrik a pannon puma.
    - mert olyan szabad országban élünk, ahol bárkinek, még a volt
    miniszterelnöknek, Gyurcsány Ferencnek is lehet több mint 50 cégben
    érdekeltsége, tulajdona, és mellette nagylelkűen lemond miniszterelnöki
    fizetéséről.
    - mert semminek nincs felelőse és szabad a rablás.
    - mert a Közraktár utcai bálna épületet off-shore cég építheti.
    - mert eladják külföldi cégeknek a közműveinket és kiárusítják a vízvagyont is.
    - mert drága pénzen terveztek nekünk kormánynegyedet, amiből semmi nem lett, csak milliárdos költségei vannak.
    Stb, stb...

    Kérlek, szavazz Te is a baloldalra, ha tetszik, amit itt olvastál! 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (1)
    2010-01-27  16:22

Címlap

top