Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Turbó diéta-gastroyal

katyka22
Létrehozva: 2010. január 20. 17:44

Sziasztok!

 

Már délelőtt próbálkoztam, de sajna nem jártam sikerrel, hátha most többen vagytok itt :)

 

Szóval:

 

Anno egyszer két hetet, meg egyszer egy hetet végig nyüglődtem a Turbó diétával, de hatásos volt. Azóta eltelt kis idő, stressz, ünnepek, visszajöttek a kilók.

Gondoltam megpróbálom újra. De ez már újfajta.

Van aki most eszerint eszik?

Ezek a gyümölcsvelők csak számomra ehetetlenek???

Muszáj a diéta minden kajáját megenni? én képtelen vagyok, egyszerűen nem bírok lenyelni ebből a gyümölcsvelőből 2-3 kanálnál többet. És ez még csak a 2. reggeli volt. A többi kaja, úgy ahogy elmegy.

Valamivel helyettesíthetem esetleg?

 

És még egy kérdésem lenne, az ásványvizen kívül tényleg nem lehet mást inni? (persze tudom, hogy a gastroyalos italokat lehet, de már így is kimerítem a pénztárcám adta lehetőségeimet)

  1. 2010. július 3. 22:3628.
    Üdv Mindenkinek!

    Én már túl vagyok 2 hét Gstroyal Tubó kúrán.
    Nem tagadom, hogy nem volt könnyű, főleg az eleje. Néha nagyon fájt a fejem, öltem volna bármiért ami nem pempő és vagy dührohamaim voltak, vagy pedig elviselhetetlenül arogáns voltam. De ha ezeket átvészeli az ember, egyszer csak elkezd könnyen kelni reggel, tele lesz energiával, szebb lesz a bőr........... és......... hát én 6 kilót fogytam vele az első héten, a második után még kettőt......... ez pedig lássuk be, meggyőző érv....... :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. január 20. 19:4427.

    Igen, én is észrevettem, hogy nincs minden rendben náluk. De még kivárok egy kicsit, mert sok bajom még nincs velük.

    Azt sajnáltam, hogy Norbi kiszállt, de majd én is fogok tőle rendelni. Csak sajnálom, hogy a futáromat le kell majd akkor cserélnem :-)

    előzmény:
    mazzaroni (25)
    2010-01-20  19:41

Címlap

top