Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 napos fogyókúra együtt

Torolt_felhasznalo_919512
Torolt_felhasznalo_919512
Létrehozva: 2010. január 15. 21:12

sziasztok!

2 nap múlva ebben a topikban elkezdünk egy 100 napos fogyókúrát!

 elszánjuk magunkat,2 napotok van elhatározódni,tehát január 18.-án kezdünk!

ha együt vagyunk,együt vezetjük azt hogy hány kilósak vagyunk ma és ma,

és végig írunk ide,hogy foggyunk,mit eszünk stb...együt vezetjük a topikot,és 100 nap elteltével öszehasonlítjuk a jan 8.-ai eredménnyel,gyertek!

  1. Torolt_felhasznalo_706780
    Torolt_felhasznalo_706780
    2010. február 2. 12:58226.
    Nadi Te mennyit akarsz fogyni?175 cm-hez ez ideális súly nem?Én a 165höz vagyok ennyi.
    előzmény:
    Nadi84 (225)
    2010-02-02  09:42
  2. 2010. február 2. 09:42225.

    Na megvolt a mai mérlegelésem. Tegnap óta nem lett jobb a helyzet. 

     

    súly: 63.2kg -- 61.6kg

    magasság:  175 cm  -- 175cm, 

    mell bőség: 96cm  --  92cm

    derék: 71cm  --  70cm

    csipő: 95cm  -- 95cm

    kar 25cm  --  25.5cm

    comb 54cm   --  51cm  

     

    Tegnap lenyomtam este 11-től egy két órás brutál kardióedzést. Találtam egy éjjelnappali konditermet a "közelben". Hát annyira nincs közel. Az éjszakai járatok nem járnak túl sűrűn. Ráadásul sikerült felszállnunk rossz buszra.

    Ma lehet hogy megtartom az első pihenőnapomat, és ma nem mozgok. Csak bírjak a lelkiismeretfurdalásommal.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_919512 (1)
    2010-01-15  21:12
  3. Torolt_felhasznalo_706780
    Torolt_felhasznalo_706780
    2010. február 1. 21:20224.

    Hello!

     

    A wasa a férjem szerint fűrészlap ízű,de én bírom ezeket a kajákat.Egy szelet 30 kcal .Én négyet szoktam enni megfelelő körítéssel,sok zöldség,és én úgy jól elvagyok 3órán át vele.De most télen szenvedős,mert a paradicsom,uborka,paprika íztelen,már nem is veszem most ezeket.

    Viszont tegnap barátnőm fülébe beleraktam a bogarat,jól felzaklattam azt mondja,és abbahagyták a férjével a 90 napos diétát,és hajnalig keresgélt a neten, talált sok cikket,átlinkelt kettőt,olvassátok el Ti is ha gondoljátok.

     

    http://dieta.extra.hu/taplalkozasi_tenye k.php

     http://dieta.extra.hu/zsiregetes_leegyszerusitve. php

    előzmény:
    kerakopp (221)
    2010-02-01  10:16
  4. 2010. február 1. 20:46223.

    Nadi,

     

    Ez szerintem nagyon kevés!! Még jó, hogy fogysz tőle gyorsan. Szerintem egyél abból a mogyoróvajból, egész nyugodtan.

    Vagy a húshoz valami köretet .

     

    Bárcsak én lennék ilyen elszánt. :-D De már dolgozom az ügyön.

     

    Most azt találtam ki, hogy nagyon igyekszem egy ideig csak zöldséget + gyümölcsöt enni. De egyenlőre 1-2 hétig, még csak szoktatom magam hozzá. Értem ezalatt ha elcsúsznék akkor nincs tragédia, de azért igyekszem betartani és aztán pedig egy hétig szigorúan csak zöldség és akkor viszont nincs kilengés. Azért kell ez a bő egy hét átállásnak, mert ezen a héten rohangálok mint pók a falon + ünnepeljük a sikeres vizsgaidőszakot, ami jár néhány extra kalóriával.

     

    Ma mondjuk betartottam, nagyon meg is dicsérem magam. Pedig majdnem elcsábultam egy wopper szendvicsre, nyami.  Ehelyett narancs+ egy adag saláta.

    előzmény:
    Nadi84 (222)
    2010-02-01  19:03
  5. 2010. február 1. 19:03222.

    Hát csajok, bajok lesznek itt. 

    Miután hazaértem ráálltam a mérlegre és 61.9 voltam. 

    2 étkezés után!!!! Az - 1.3kg. Lehet hogy nektek pont ez lenne a cél, de én nem akarok jelenleg izmot veszteni, és a heti 1 kg-nál több fogyás az ugye nagyrészt az. 

     

    Ma már volt 4 étkezésem, holnap veszem meg a protein poromat, már tökre várom! Imádom a mogyoróvajat, ölni tudnék érte, de ugye a kalóriatartalma az kb 1000cal/100g, magyarul katasztrofális, és találtam mogyoróvaj ízű fehérjét. Tisztára feldobott vagyok emiatt.

     

    A mai menüm eddig:

    zabpehely tejjel és aszaltszilvával

    zabpehely tejjel és mazsolával

    fűszeres csirkemell zsír nélkül sütve + zöldbab

    fűszeres csirkemell zsír nélkül sütve + zöldbab

     

    Kb fél órája ettem meg az utolsó adagot, de már megint éhes vagyok.  

     Továbbra is megy nálam a futás, jelenleg 6 km-ereket futok, és most nem is fogom emelni ezt egy darabig. 

     

    Tök jó hogy megint eltelt egy hét! Hamar le fog telni ez a 100 nap, ugye? 

    Sok kitartást, aztán meséljetek hogy mi a helyzet nálatok!!!!  És mindenkinek sok és kellemes  kívánok! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_919512 (1)
    2010-01-15  21:12
  6. 2010. február 1. 10:16221.

    Sziasztok!

     

    Először is bocsi a tegnapi kirohanásért, nem tudtam, hogy turbó diéta az ilyen fehérje poros dolog  

     

    Nadi: köszi a linket! Érdekes és hasznos olvasmánynak tűnik, majd valamikor átnyálazom én is :D

     

    Pilchard: Nézegettem ezeket a wasa kenyereket én is, de végül nem vettem, mert nem tudtam, melyik lenne a legmegfelelőbb a diétához - meg nazt se akartam, hogy ne legyen finom, mert akkor dobhatnám ki... (rajtam kívül senki nem enné meg itthon).

    Ez a fibre ez milyen? Mennyi kalória van egy szeletben?

    Én reggelire barna kenyeret szoktam enni, de néha puffasztott rizs hamletet, de ezt a hamletezést kéne kiváltani valamivel, mert tényleg nem a leglaktatóbb :( Másfél órával reggeli után már kezdek éhes lenni (3 szeletet szoktam enni)

     

    Az a 3-4 kiló is számít (rajtam látták a különbséget a barátaim, amikor 78 és 82 voltam a 175 centimhez). Nagy kalappal a fogyihoz!

     

     ---------------------------

     

    HAHAHA!!!! Ma reggel 78.5-t mutatott a mérleg! 1.8-al kevesebbet, mint múlt hétfőn, még a csokifalással együtt is (meg tegyük hozzá, hogy pénteken kellett nagyvécéznem utoljára....... nemtom mi van velem, pedig annyit iszom, mint egy kefekötő...)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2010. január 31. 22:44220.

    http://body.builder.hu/edzo_faq.htm4

    Nekem ez volt mára az olvasnivaló. Szerintem nézéttek meg a fogyis meg szálkásítós részt. Érdemes elolvasni mindenkinek aki fogyókúrázik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_919512 (1)
    2010-01-15  21:12
  8. Torolt_felhasznalo_706780
    Torolt_felhasznalo_706780
    2010. január 31. 22:36219.

    Na igen,nálunk van hó dögivel.Én is lapátoltam ma,kiástam magunkat előlről,a férjemmeg hátul csinálta ugyanezt.

     

    Nadi84:Béres Alexandra könyvében azt írja hogy a puffasztott termékek nem jók,mert a puffasztás során az eredeti méretük sokszorosára növekednek,emiatt könnyebb az emészsésük,gyorsabbafelszívódásuk.

     

    Régen mikor ettem én nem is laktam jól a Hamlettel,hamar meg is éheztem tőle,nekem a Wasa jobban bevált helyette.Azt ismered?Abból én a fibre tipusút eszem,azt írja az a legjobb.

     

    Azt még nem írtam hogy laktózérzékeny vagyok,így a tej eleve kiesik nálam,növényi tejjel csinálok mindent. Natúr joghurtot,túrót,tejfölt meg tudom enni.

     

    Neten olvasgattam kicsit ma,a Hoxa portálon olvasgattam egy vércsoport diéta fórumot,ott van egy  laconicgirl nevű nő,elolvastam az adatlapját,40 évesen kezdett el fogyózni,tök jókat ír,ha gondoljátok nézzétek meg,csak regizni kell az oldalra,de pár pillanat az egész.Képeket is rakott fel,rengeteget fogyott egy év alatt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2010. január 31. 21:41218.
    Na ilyenkor nem irígylem azokat akiknek kertesházuk van!
    előzmény:
    mendike80 (215)
    2010-01-31  19:13
  10. 2010. január 31. 21:40217.

    Ilyen gyümölcsös turmixokat én is ittam nyáron, csak én jégel meg szójatejjel, de imádom őket!

    Hát nekem nem lesz holnap reggel mérlegelés. Itthon vagyok vidéken, és csak holnap megyek vissza pestre. Délután meg nem mérem meg magam, úgyhogy az én eredményem kedd reggelre csúszik. 

     

    Még annyi jutott eszembe, hogy szerintem jobb lenne valami lassan égő szénhidrát ha nagyon éhes vagy. Mindenképpen turmixot szeretnél? Mert pl az abonettikkel ,meg a bulátával nagyon sokáig jóllakottság érzésem van.  És kevés is bennük a kalória (viszonylag). Vagy esetleg puffasztott rizs vagy búza? 

     

    előzmény:
    mendike80 (215)
    2010-01-31  19:13
  11. 2010. január 31. 19:20216.

    Igen, ez se hangzik rosszul!

     

    Tényleg csak annyi lenne vele a célom, hogy alacsony kalóriával töltsem meg a pocakomat, kicsit tompítsa a farkas étvágyamat… mert, mostanában olyan falási rohamaim vannak, hogy ajajaja

    előzmény:
    Scarlett21 (214)
    2010-01-31  18:58
  12. 2010. január 31. 19:13215.

    Sziasztok!

    Én is vagyok ám.

     

     

    Mai edzésem:hólapátolás-nem engedtem,hogy a párom csinálja,de most nagyon fáj a karom...

     

    Holnap reggel mérlegre állás?

    előzmény:
    nikol-27 (202)
    2010-01-30  21:28
  13. 2010. január 31. 18:58214.

    én olyat szoktam néha inni :

    1dl víz, 1dl 0.1% tej, 1 marék fagyasztott málna(vagy bármilyen egyéb gyümi), 1 db tojásfehérje, ízlés szerint édesítő, némi zabpehely (elhagyható),és én teszek bele epres protein port de ha nincs akkor nem baj...turmixba bele mindent és magas fokozatosan összeturmixolni...

     

     

    ilyesmire gondoltál?

    előzmény:
    kicsikócos (213)
    2010-01-31  18:37
  14. 2010. január 31. 18:37213.

     

    Köszi, köszi- kezdem asszem érteni. :-) Én valami olyasmi turmixra vágyom, amit két kaja között (akár uzsonnára is) – vagy ha esetleg nincs időm enni (ez elég gyakran előfordul) akkor megiszok és akkor van valami a gyomromban, mégsem üres és akkor nyilván amikor végre tudok enni akkor mégse az üres gyomromba ’’pótlom’’ a kimaradt étkezést. Vagy esetleg a nagy étkezés előtt 1 órával iszom meg akkor is gondolom kevesebbet tudok enni, nem?

     

    Nem szeretnék csak turmixot inni hetekig, pont azért amit írtál. :-) Csak egy kicsit spórolni a kalóriákkal. :-)
    előzmény:
    Nadi84 (212)
    2010-01-31  17:46
  15. 2010. január 31. 17:46212.

    Hát azért profi nem vagyok, mert most kezdtem el vele én is komolyabban foglalkozni, és még nekem sem tiszta minden, pl ez a megfelelő szénhidrát-fehérje arány beállítás. Teljesen le vagyok eresztve a nem megfelelő szénhidrát mennyiség miatt.

    Én most iszok ilyet először. Ez kb 200 kalória vízzel adagonként. Amit majd a fizu után fogok, az 100 kalória lesz. Én nem helyettesítek vele semmit. Nem váltok vele ki étkezést. Tök hülyeség lenne. Gondolj bele hogy csak ilyet esz6el hetekig. Minden bajod lesz a végére. Tényleg vissza fog jönni minden, mert egyszerűen evés meg rágás hiányod lesz. Tényleg, nekem rágáshiányom szokott lenni, érzem hogy el van gémberedve az egész állkapcsom amikor folyékony vagy pépes ételeken élek sokáig, szóval nem is csinálom többet. Abszolút nem laktató a fehérje turmix vízzel. Ihatod tejjel is, mert 3 dl  az már felér egy uzsonnával, de hogy főétkezést ezzel kiváltani...... Nem tudom elképzelni. 

    Általában felkelés után szokták ajánlani, edzés előtt illetve edzés után, valamint lefekvés előtt. Súly és magasság alapján számolják ki mennyi fehérjére van szükséged egy nap. Persze ezt nem mind a tumixból kell bevinni, hanem enni kell mellé. Ezek csak táplálékKIEGÉSZÍTŐk. Kiegészítő ez a lényeg. 

     

    Kérdésedre a válasz, vannak olyan szerek amik csökkentik az étvágyat, de ez is minek. Az tényleg a sportolóknak jó, akik mondjuk verseny előtt még le kell hogy adjanak 5 kilót. De mindig abba gondolj bele, hogy úgy kell fogyókúrázni, hogy az a lehető legegészségesebb és kiegyensúlyozottabb legyen. Ha valamit megvonsz, azt később úgyis kamatostul beviszed. Olyan turmis nem létezik amit ha megeszel akkor utána hú de jól lakott leszel. A testépítőknél napi 6 étkezés van. Szomszédom mesélte hogyha ő úgy érzi hogy éhes az első dolga az hogy egyen valamit, mert nem akarja elveszteni azt az izomtömeget, amit nagynehezen magára szedett. És egyáltalán nem koplalnak, és mégsincs rajtug egy deka háj sem. És nem csak a sok edzés miatt, hanem azért, mert folyamatosan pörgetik az anyagcseréjüket a folyamatos evéssel. Ilyenkor a szervezet nem vegetáló módban van, vagyis tudja hogy mindig van megfelelő tápanyag, és nem kell raktároznia. 

     

    Bocsi a sok dumáért, de most nagyon foglalkoztat engem is ez a téma.

    előzmény:
    kicsikócos (211)
    2010-01-31  17:01
  16. 2010. január 31. 17:01211.

    Sziasztok!

     

    Nadi84- Tök érdekes amit a fehérjeturmixról írsz, profi vagy. Csak a gyengébbek kedvéért (ami engem takarna), hogy van e olyan fehérjeturmix amit ha megiszok akkor relatíve kevés kalóriával úgy érzem, hogy tele vagyok és egy falatot se tudok többet enni? És ha létezik ilyen akkor mi a neve, mikor érdemes enni, mitől érzem ezt stb? Igen, tudom én vagyok az alsó küszöb.

     

    Tklarcsi- Én is nézegettem, nem lehet nem észre venni a reklámjukat. :-) Nyilván itt is úgy van, hogy a két hét alatt kiéhezteted a szervezetedet és ha utána neki állsz kenyeret+ csokival enni örömödben akkor párosával jönnek vissza a kilók. De ha utána is tartasz valami mértékes diétát akkor nem hiszem, hogy vissza jönnének… De van egyébként ennek a diétának egy light verziója amikor csak 1-2 étkezést helyettesítesz turmixal, az barátságosabb egy csöppet.

     

    nikol-27- Phuuuu, én is úgy mennék hógolyózni + hóembert építeni de nálunk mindenki punnnyadék és nincs kedvük… Pedig az milyen jóóóó lenne + a hógolyózás egy csomó kalóriát éget el + jókedvet varázsol.

     

    Kerakopp- Köszi, már jobban. Pont ugyanígy estem el én is mindkétszer!! Először a busz lépcsőjéről a térdemre. Akkora hó esett, hogy azt hittem az már a patka közben az még az út volt és még csúszott is. Másodjára, 8 órával később (én nem banánt ettem, hanem a telefonomon néztem meg az időt és mikor tettem vissza a zsebembe akkor estem el, akkor már csak a fenekemre, de nem az fáj hanem a fejem+ a nyakam. Amikor írtad, hogy épp banánt ettél azt hittem, hogy azt írod majd, hogy eldobtad a banánhéjat és abba estél el, az aztán igazán filmbe illő lett volna

     

    Pilchard- Welcome!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2010. január 31. 15:08210.
    Ja mondjuk tegyük azt hozzá, hogy én nem akarok fogyni 2 hét alatt 6 kilót. Én most az izomzat kialakításra és a zsírvesztésre hajtok.
    előzmény:
    Nadi84 (209)
    2010-01-31  15:06
  18. 2010. január 31. 15:06209.

    A Turbó diéta az a turmix poros módszer, ugye?

    Na valami ilyesmit csinálok én is. A gyerekkori szomszédom testépítő országos bajnok, a testvérem is tesépítő, szóval én tudok már pár dolgot ezekről a módszerekről. Gyakorlatilag az a por is fehérjekoncentrátum, egy kis L-carnitinnal meg vitaminokkal. Én most sima 90%-os fehérjét eszek, de fizetés után átállok a 100% Whey proteinre.

     Szerintem jó. A fehérje az izmoknak kell, mert azokból épülnek fel, az L-carnitin pedig a zsírbontásban segít. 

    Én most úgy étkezek, hogy délelőtt és kora délután eszek szénhidrátokat, amik feltöltenek energiával, és estefele már csak fehérjét és zöldséget eszek. A szénhidrát zsír formájában raktározódik el, ha nem használod fel mindet, és este fele már senki nem él aktív életet, , akkor abból reggelre zsír lesz. Én edzés után eszek meg belőle egy 30g-os kanállal, elvileg kb 125g-ot kellene ennem egy nap, de én csak az edzés utáni fehérje pótlásra használom, hogy véletlenül se épüljön le az izomzatom. Ugyanis azokat az energiákat könnyebb a szervezetnek hasznosítani, mint a zsírban lévőket. Fogyókúránál ezért veszt az ember izomzatot, és nem zsírt. Az is hatásos, ha edzés után valamilyen más fehérjét viszel be, pl túrót, joghurtot, csirkemellet, tejet iszol. Azt is ajánlják hogy lefekvés előtt igyunk tejet, mert az meg az izmok esti regenerálódását segíti.

     

    Plichard: Üdv köztünk! Én csak örülök ha sokan vagyunk, mert sokszor vagyok gép előtt, és sajnos hétköznap nem igen pörög a fórum mert mindenki elfoglalt. 

    Én sem ettem eddig húst, most kezdtem el 3 hete, mióta fogyózunk. És hidd el, neked is a sok szénhidrát éls keményítő miatt nem megy le az a pár kiló. Gyakorlatilag fehérjét nem is eszel akkor ezek szerint. Szerintem gondold kicsit át az étrendedet. Én is gabonatermék függő vagyok, de megpróbálom most ezeket inkább délelőttre szorítani. Kell a szénhidrát mindenképpen, mert én érzem hogy nincs erőm az edzéshez, de nem szabad túlzásba esni vele. Estefele például abszolút nem ajánlott a gyümölcs.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_219367 (205)
    2010-01-31  11:33
  19. Torolt_felhasznalo_706780
    Torolt_felhasznalo_706780
    2010. január 31. 13:14208.
    Na ez vicces,0.65 cm-esen jól néznék ki.Szóval 165.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_706780
    Torolt_felhasznalo_706780
    2010. január 31. 13:12207.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm a szives invitálást.

     

    Írok pár sort magamról.

    Én 60-61 kiló vagyok,065 cm,és 57 kilólenne az álomsúly.Tudom,ezcsak 3-4 kiló,de akvesebből sokkal nehezebb leadni,és ez az utolsó pár kiló sehogy nem akar lemenni.

    Én is hízékony vagyok régebben Norbi módszerével fogyóztam,az mindig bevált,de most nem eszek húst,így ez amódszer most nem alegjobb.NA meg akkoriban édesítőt használtam,azóta viszont inkább tudatosan táplálkozom,mintsem fogyókúrásan, édesítőt egyáltalán nem eszek,a méz,fruktóz meg azért hizal.Nagyon édesszájú vagyok,én emiatt vagyok meglőve,édesség nélkül nem bírom sokáig.Nagyon sokgabonát,zöldséget,gyümölcsöt eszek egyébként.Délig csak gyümölcsöt eszek mindennap.Tavaly januárban kezdtem egy nagy fogyókúrát,akkor 12 kilót fogytam,de akkor még ettem húst,akkor az volt  amódszer hogy délig gyümölcslé(frissen préselt),déltől meg norbi módszer,plusz futás.Szeretek futni,hiányzik is,sőt még futógépet is kpatam apáromtól,csakmost a két gyerek mellett (3,5--2 éves) nem jön ösze hogy lejussak a géphez.Illetve tudnék,köbö fél 10-kor,de már nem bírok olyankor.Most fogalmam sincs merre tovább, a reform,tudatos táplálkozást tartom leginkább magaménak,csak az most fogyás szempontjából nem segít.

     

     Visszaolvastam miket esztek,Ti jó  keményen nyomjátok.

     

    előzmény:
    kerakopp (206)
    2010-01-31  12:00
  21. 2010. január 31. 12:00206.

    Sziasztok!

     

    tklarcsi: Azt hiszem, a tegnapi bűnözési kört én nyettem  Tegnap óriásit bűnöztem! De soha többet, esküszöm! Amilyen szarul utána egész nap éreztem magam (bűntudat, és eskü azt éreztem magamon, hogy visszahíztam vagy 2-3 kilót... Szörnyű volt!). Szóval ma rggel ráálltam a mérlegre de hatalmas szerencsémre a legutóbbi méréshez képest nem híztam, de még most is úgy érzem, hogy hihetetlen mákom volt... Soha többet ilyet! Ezt az érzést nem kívánom senkinek, amit tegnap átéltem

    Egyébként a bűnözés annyi volt, hogy megettem ebéd után desszertnek HÉT szem tenger gyümölcsei formájú csoki bonbont....................

     

     g.Ildi: a bűnözéses dologhoz inkább nem szólok hozzá, a fentieket tekintetbe véve... De szerintem heti egy bűnözés még nem árthat 

     

    Anyukámnak is hasonló gondjai vannak ruhavásárláskor. Szegénynek minden ruhavásárlás rémálom, mert soha nem tudja azt megvenni, amit szeretne, és soha nem érzi magát csinosnak.

    De annál nagyobb lesz majd az örömöd, amikor feljön rád a kinézett ruha

     

    kicsikócos: nekem is sajnos már eléggé otthonosan érzik magukat a zsírok :( De szép lassan kezdek tőlük megválni! Lassan kezdem elérni azt a súlyt, ahol abbamaradt tavasszal a fogyásom és ez hatalmas örömmel és erővel tölt el!

     

    Vigyázz a pénztárcádra, nehogy elfogyjon veled! De abban egyet értek, hogy valamivel meg kell jutalmazni magunkat a sikerekért

    Én személy szerint mindig édességgel vagy péksütivel jutalmaztam magam, de most, hogy ezt már nem tehetem meg a fogyi miatt, muszáj volt kitalálnom valami mást helyette... Meg is nőtt gyorsan a ruhatáram

     

    Vigyázz magadra is, nehogy baj legyen az esésekből! Hogy van a térded?

    Én még valamikor január elején taknyoltam 2 hatalmasat, ugyanazon a napon. Először banánt ettem és sétáltam a jeges úton, aztán hopp, a térdeimnem találtam magamon (a banán meg a hóban kötött ki ), másodszorra meg a busz latyakos lépcsőjén csúsztam el, pont az első ajtónál, ahol a sofőr meg a haverja beszélgettek Szerencsére nem lett semmi bajom.

     

    Nadi: Én is majdnem esírtam magam, főleg amikor az este a híradóban mondták, hogy ma dupla ennyire is nőhet!! Tavaszt akarok és napocskát és nem akarok téli kabátot hordani :(((

     

    nikol-27: Most már bánom, hogy sok ruhámat odaadtam másoknak. Olyan csinik voltak :( De úgy voltam vele a sikertelen fogyik után, hogy úgyse fogok soha beléjük férni már, fölösleges tartogatni őket (egy pici lakásban lakunk, és sehol nem fér el több szekrénnyi ruha :( Most épp a kifogyott ruháimat gyűjtögetem a zsákokba. Majd ha szép vékony leszek, majd kiválogatom, mi nem tetszik már és csak azoktól válok el (talán a kedvenceimmel tud valamit kezdeni egy okos varrónő, és a méretemre tudja varrni őket :D)

     

      pilchard: Üdv a topicban! Gyere, van itt még hely elég!!

     

    tklarcsi: Ne kezdj bele szerintem! Tényleg jól le lehet az ilyen gyors diétákkal fogyni, de garantáltan vissza fognak jönni a leadott kilók, ha visszatérsz a mostani módszeredhez.

    Rengeteg fogyis/életmód váltós cikket elolvastam és mindegyik óvva int ezektől a gyors diétáktól :(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_219367
    Torolt_felhasznalo_219367
    2010. január 31. 11:33205.

    Hallihóóóó, itt a hó! Megérkezett hozzánk is.

     

    Ismeritek a Turbó-diétát? Próbálta már valaki? Két hét alatt 6-8kg-ot is lehet vele fogyni, állítólag! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_706780
    Torolt_felhasznalo_706780
    2010. január 30. 23:36204.

    Sziasztok!

     

    Úgy látom páran kikoptak,és maradt egy állandó mag.lehet még csatlakozni?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_219367
    Torolt_felhasznalo_219367
    2010. január 30. 22:07203.

    Sziasztok!

     

    Nem tudom ti hol éltek, de itt még nem esik a hó!  :) Na jó viccelek, tudom hogy a fél ország behavazódott, de itt még csak egy kis daraszerűség akad.  De majd bizti mi is megkapjuk a magunkét!

     

    Ma retteneteset bűnöztem..... Anyósom vadas marhát készített ebédre zsemlegombóccal! jami-jami.... nem bírtam ki, és egy gombit is benyomtam a husihoz.... De vacsora nincs.... ilyen ebéd után nem szabad!

     (Útálom hogy nem tudom betenni a hangulatjeleket! :(((((nekem ez nem műkszik!)

     

    Üdv csajok,

    szép estét, és jó éjt!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2010. január 30. 21:28202.

    Sziasztok!

     

    Én is vagyok, csak kicsit behavazódtam - szó szerint és képletesen is.  

     

    Reggel engem is a sírás kerülgetett, amikor megláttam ezt a temérdek havat. Délre már bő 10 centis hó lett.  Ma kimaradtam a hólapátolásból - hétvége lévén itthon voltak a srácok, így nekik jutott a megtiszteltetés.  

    Délután kimentünk a gyerekekkel. Apuka szánkózott velük, én pedig hóembert építettem. Utána hógolyóztunk egyet. Jól megsoroztuk a páromat.  

     

    A hírekben azt mondták, hogy még éjjel 10-25 centis hó várható, holnap pedig folytatódik.  

     

     

    Na, de hogy a topic témájában is írjak valamit. Én is megtorpantam. Már pár napja állandósult a súlyom, így ma kicsit elengedtem magam.  Hátha...   

     

    A ruhákkal pedig úgy vagyok, hogy amikor a gyerekeknek megyünk vásárolni, akkor általában én is felpróbálok 1-2 (5-10 ) gatyát-felsőt, aztán mindig teljesen kétségbeesve jövök ki az üzletből.  Szoknyát-ruhát már ezer éve nem is vetem magamnak. Van egy rakás, de csak a helyet foglalják a lakásban, mert a szoknyákba nem férek bele, a ruhákban pedig úgy nézek ki, mint egy kötözött sonka.  

    Gatyákból pedig van a 28-astól a 34-esig minden méret. Most tartok a 31-esnél.  Remélem, hogy a nagyobbakat már nem kell elővennem többet.  

     

     

     

    Kicsikócos: Én is úgy hallottam, hogy a régi kilókat a legnehezebb leadni. Sajnos nekem is ilyenek vannak többségben...  

     

    Remélem, a térded hamar rendbe fog jönni.  

     

     

    Kerakopp: Én soha nem ajándékozom el a "kinőtt" ruháimat. Ezért van tele 2 szekrény a gönceimmel.  

     

     

    Na, most megyek, hajat kellene még ma mosnom.

     

    Jó éjszakát mindenkinek, és további mínuszokat.  

     

      

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top