Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 napos fogyókúra együtt

Torolt_felhasznalo_919512
Torolt_felhasznalo_919512
Létrehozva: 2010. január 15. 21:12

sziasztok!

2 nap múlva ebben a topikban elkezdünk egy 100 napos fogyókúrát!

 elszánjuk magunkat,2 napotok van elhatározódni,tehát január 18.-án kezdünk!

ha együt vagyunk,együt vezetjük azt hogy hány kilósak vagyunk ma és ma,

és végig írunk ide,hogy foggyunk,mit eszünk stb...együt vezetjük a topikot,és 100 nap elteltével öszehasonlítjuk a jan 8.-ai eredménnyel,gyertek!

  1. 2010. január 16. 17:5676.
    Kötőszöveti méregtelenítés

    Mindennapi táplálkozásunkban sajnos zömében nem lúgosító, hanem savasító ételeket fogyasztunk, ami rengeteg probléma gyökere.

    Az elsavasodás ellen a szervezet kompenzációval védekezik, és a méreganyagok semlegesítésére vizet tart vissza a sejt közötti állományban.

    Ennek a kompenzációs folyamatnak köszönhető a sós-kocsonya jellegű elhízás, az ödémás elváltozások, és persze a narancsbőr is. Éppen ezért figyelni kell a szervezet sav-bázis egyensúlyára, melyben a táplálkozáson kívül a különböző táplálék-kiegészítők is a segítségünkre lehetnek. Kattintson ide, és olvasson többet a sav-bázis egyensúlyról.

    A cellulit elleni harcban támogat bennünket a A BioHarmonex Salaktalanítás és Méregtelenítés támogató programja 26 perc 25 másodperc.

    A salakanyagok, amelyek a sejt életműködése során felgyülemlenek, akadályozzák a regenerációt, és lecsökkenthetik azok számát. Ennek köszönhetően az egészség épsége és az élettartam körülbelül egyharmadával csökken. Másként fogalmazva, a megfelelő méregtelenítéssel évekkel ajándékozhatja meg magát.

    Ez a több alprogramból összetevődő terápia serkenti a tüdő, a lép, a máj-epehólyag, a vese, a vastagbél és hasnyálmirigy működését, és ez által hathatosan serkenti szervezetünk salaktalanítási folyamatait.
    Hatásosan kombinálható a Légzés, Emésztés, Máj/Pancreas, Vese programokkal.

    A programhoz ajánlott táplálék-kiegészítők:

    Ocean 21, Liver Aid, Pure Yucca, Nopalin, ParaProteX

    Használata kiemelten ajánlott a szervóra szerint 1, 4, 13 és 19 órakor.

    ');" onmouseout="return nd();">méregtelenítő folyamatnak köszönhetően csökkenti a narancsbőr kialakulását. Kattintson ide, és olvasson bővebben a Nopal fügekaktusz jótékony hatásairól.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2010. január 16. 17:5575.
    t)ehetünk a narancsbőr ellen?

    A narancsbőr kialakulásának oka kis százalékban a genetikai hajlam, de nagyobb százalékban az elkényelmesedett, stresszes, modern élet és a helytelen táplálkozás.

    A cellulit ellen egyszerre több fronton érdemes harcolni. Első lépésként az életmódunkon kell változtatnunk.

    A hagyományos, magyaros táplálkozás a mozgásszegény életmóddal összekapcsolódva szinte garantálja a narancsbőr megjelenését a testünkön. Mindenképpen csökkenteni kell a kávé, a csokoládé, a sör, a fehérliszt, a hús, a kolbász, az étolaj és a sültek fogyasztását.

    De kerülendők a szintetikus tartósítószerek, állományjavítók, ízfokozók és színezékek is. Vagyis nagyjából a gyorséttermek teljes kínálatát száműznünk kell a menüből.

    Legalább napi 2,5-3 liter folyadék fogyasztása javasolt, lehetőleg szénsavmentes ásványvíz, de a gyógynövényteák vagy cukor nélküli rostlevek is megfelelnek. Drasztikusan növelni kell a nyers zöldség- és gyümölcsfogyasztást is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2010. január 16. 17:4974.
    0” vércsoporthoz tartozó emberek vitaminjai

    Az ősi vércsoporthoz tartoznak. A 0 vércsoport az, amelyik az evolúció során a húsfogyasztáshoz alkalmazkodott a legjobban. Ők a kifejezetten húsevők csoportja.

    „A” vércsoporthoz tartozó emberek vitaminjai

    A letelepedett növénytermelők leszármazottai. Szervezetük a növényi eredetű, elsősorban gabonaféléket tudja feldolgozni.

    „B” vércsoporthoz tartozó emberek vitaminjai

    A vándorló életmódot folytató népek leszármazottai. Ősi táplálékukat a háziasított vadállatok alkották. Ezért szervezetük a hús és tejtermékek tökéletes felbontáséhoz alkalmazkodott.

    „AB” vércsoporthoz tartozó emberek vitaminjai

    Ez a vércsoport egyesíti magában az A és a B vércsoport genetikai tulajdonságait. Ez a legfiatalabb vércsoport, ezért már nagymértékben tudott alkalmazkodni a mesterséges ízesítő-, színező- és tartósító anyagokhoz. Szervezetüknek azonban jól jön a segítség.

    Legtöbben nem elsősorban a vérünk szerint táplálkozunk, sokkal inkább a „nyelvünk szerint”. Sokkal könnyebben fogyasztjuk el a kedvenc ételünket, még ha nem is ajánlott a vércsoportunknak, mint azt az ételt, ami megfelel a vérünknek, de kevésbé ízletes

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2010. január 16. 17:4773.
    Vércsoport szerinti diéta:

    Modern korunkban már mindenki tudja, hogy multivitamint fogyasztani kötelező, ha szeretnénk megóvni egészségünket.
    Már csak az nem mindegy, hogy milyet...

    Mint azt már Ön biztosan tudja, az ember genetikai tulajdonságai – ezek közé tartozik a vércsoportok antigén állománya is – az egyik fő meghatározóját jelentik a betegségre való hajlamnak is. Más szóval a genetikai tulajdonságokhoz, illetve a vércsoportokhoz igazodó étkezés jelentősen befolyásolhatja egyes betegségek megelőzését.

    D’Adamo doktor és kutatócsoportja nem csak az egyes élelmiszerek hatásait vizsgálta a különböző vércsoportokra, hanem az összefüggéseket a vércsoportok és a betegségek között. Arra a megállapításra jutottak, hogy az egyes vércsoportoknak meghatározható, tipikus megbetegedései vannak.

    Ugyanez vonatkozik a vitaminokra, az ásványi anyagokra és a gyógynövényekre is. Egy adott vitaminkombinációnak más a feladata és más a hatása a különböző vércsoportú emberek szervezetében.

    Nézzük meg tehát, hogy az egyes vércsoportok esetében melyek azok a

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2010. január 16. 17:4572.
    de kiváló
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2010. január 16. 17:4371.
    Tisztító kúra, léböjt kúra

    Leírok néhány módszert még,hátha valaki kedvet kap hozzá:

    LÉBÖJT KÚRA:

    A legkedveltebb méregtelenítési módszer mégis az ivólé böjt, amelyet végezhetünk gyümölcslevekkel, teákkal és tiszta vízzel is. A léböjt kúra célja, hogy a megnövelt folyadékbevitellel feloldja a lerakódott méreganyagokat és kimossa őket a szervezetünkből.

    Ha gyümölcslevekkel szeretnénk kiegészíteni a méregtelenítést, akkor célszerű olyan gyümölcsök és zöldségek levét fogyasztanunk, amelyek nem növelik meg a gyomorsavszintünket, és így az étvágyunkat sem.

    Ilyenek a zellerlé, céklalé, almalé, őszi- és sárgabaracklé, és az ananászlé. A legjobbak természetesen a friss gyümölcsből házilag készített levek, de kiváló

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2010. január 16. 17:4270.
    Meg van.. 8-10 alkalom...Hát sajnos ez nekem felejtős akkor..Pedig biztos nem rossz dolog.
    előzmény:
    g.Ildi82 (69)
    2010-01-16  17:39
  8. 2010. január 16. 17:3969.

    Pontosan Colon hydro terápia? a google így dobta ki

    Hány alkalmat ajánalanak belőle?

    előzmény:
    3bianka (67)
    2010-01-16  17:31
  9. 2010. január 16. 17:3368.

    Főleg a hason látványos

    De esélyem sincs már rá,inkább a gyerekemre költök.Én meg inkább levesezek.Amúgy roppant egészséges is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2010. január 16. 17:3167.

    Colon terápia!

    Na az aztán tuti hatásos!

     

    Mielőtt még dolgoztam és nem voltam itthon a gyerekkel megengedhettem magamnak.Első alkalom után 6 kg ment le rólam,a második után még 3 összesen 10 kilót fogytam tőle.De mostmár sajna nem tudok menni ,pedig az 1 hét alatt látványos volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2010. január 16. 17:3066.

    Hát sok pénzem nincs, de mond mi az?

    Jó párat kipróbáltam már. Kedvencem a Miranda szelet lightos formában, de sok édességet én sem eszem!

    előzmény:
    3bianka (64)
    2010-01-16  17:26
  12. 2010. január 16. 17:2865.

    Na lelövöm magam

     

    Ezeket egy másik fórumon gyűjtöttem én is azért írtam mellé, a nicket. Ha érdekel melyik fórum priviben szívesen küldöm!

    előzmény:
    g.Ildi82 (63)
    2010-01-16  17:26
  13. 2010. január 16. 17:2664.

    Jó kis receptek.Te már megcsináltad?Milyen ízű?

    Mondjuzk én ilyen korpás cuccokat se nagyon csípem,meg a műzli meg ilyen magvakat.

    Tudod mitől lehet még irtó sokat fogyni?Persue az csak akinek sok pénze van annak jó

     

    előzmény:
    g.Ildi82 (60)
    2010-01-16  17:14
  14. 2010. január 16. 17:2663.
    Kakaós meggyes túró rudi U1-es /nórika77,/

    25 DKG TÚRÓ
    -1 TK MARGARIN (DELMA LIGHT)
    -3 TK KAKAÓPOR NATÚR
    -1 EK FOLYÉKONY ÉDESITŐ
    -PICI VIZ
    -MAGOZOTT MEGGY (HA NINCS ELHAGYHATÓ)Elkészítés:A vizet a kakaóporral és a margarinnal és az édesitővel felforralod aztán villával összetöröd a túrót édesitő bele és hozzákevered a kakaós masszát beleteszed a meggyet!Hűtöbe tenni!!
    Jó nassolást! Ha van kedved túrórudi formát is csinálhatsz belőle !

    előzmény:
    g.Ildi82 (62)
    2010-01-16  17:23
  15. 2010. január 16. 17:2362.

    Kefíres gyűrű /vaczila/

     

    6 dl kefír,
    1 kanál folyékony édesítő,
    2 pohárnyi gyümölcs apróra vágva, vagy turmixolva
    2dl cukormentes tejszínhab 1 kanál édesítővel felverve,
    1 cs. zselatin 1 dl forró vízben feloldva

     

    Mindent összekeverünk és mehet a formába. 1 órára hűtőbe tesszük és már lehet is szeletelni. Gyors, könnyű és finom édesség.  

    Én a tupperware desszertes gyűrű formámba szoktam önteni, mert abból könnyen kijön. Persze más forma is megfelel amiből ki lehet szedni.) Esetleg ha nagyobb formába pl őzgerincbe tesszük, akkor javaslom hogy 1,5 adagot csináljunk és folpackot tegyünk alá, azzal könnyen kiborítható.
    előzmény:
    g.Ildi82 (60)
    2010-01-16  17:14
  16. 2010. január 16. 17:1661.
    Update 1 kókuszgolyó recept /Porter Anikó/

    Hozzávalók:

    • 10 dkg zabpehely
    • 30 dkg alma
    • 10 dkg kókuszreszelék
    • 2 kávéskanál natúr kakaópor
    • 6-8 csepp rumaroma
    • folyékony édesítő
    • őrölt fahéj
    • meggy (friss vagy fagyasztott)

    Elkészítés:
    A meghámozott, finomra reszelt almát gyúrd össze a zabpehellyel, add hozzá a natúr kakaóport, az édesítőszert, a rumaromát, a fahéjat és a kókuszreszelék kétharmadát
    Ezután pihentesd egy kicsit a masszát folpackkal letakarva, hogy a különböző ízek harmóniává érjenek össze

    előzmény:
    g.Ildi82 (60)
    2010-01-16  17:14
  17. 2010. január 16. 17:1460.
    Zabkorpás túrós süti /Porter Anikó/

    Hozzávalók:
    15 dkg zabkorpa
    folyékony édesitőszer( vagy 60-70 szem édesitő)
    3 evők.olaj ( vagy 5 dkg sütö margarin )
    50 dkg félzsíros túró
    2,5 dl tej
    1 dl tejföl
    1-2 db tojás
    1 cs. sűtöpor
    csipet só
    1 citrom héja

     

    Elkészítés.

    közepes nagyságu tepsit kikenünk vajjal
    egy tálba a zabkorpát,olajat,sütőport, ésesitőszert elkevered, ennek a felét beleszórod a tepsibe,
    a túrót rámorzsolod a tetejére, a citrom héját ráreszeled,a zabkorpa másik felét ráhinted a túróra..
    tejet,tejfőlt,tojást,sót..simára kikevered és ráöntöd a tetejére..
    sütés 170-180 fokon, kb:40-45 perc

    előzmény:
    3bianka (59)
    2010-01-16  17:01
  18. 2010. január 16. 17:0159.

    Én nekem szerencsém van,mert nem szeretem a csokit,meg az ehez hasonló dolgokat.Egyedül a vaniliás karikát szeretem,meg nagy ritkán a franciakrémest kívánom meg.Én szedtem zsírégetőt fat attac vagy valami hasonló neve van.Felnyomta a vérnyomásom.Ezáltal felgyorsult az anyagcserém.A páromat viszont azt hittem a mentő viszi el.

    Nekem nem ártott,mert nekem 90/70 a vérnyomásom,de neki 130-140.

    Totál lefehéredett és elkezdett remegni.Azt sem tudtam mit csináljak vele.

    Úgyhogy jól megijedtem.

    Szedtem régebben cefamadar kapszulát,az nem vált be,biocrom+l carnitin variációt,nekem az sem jött be.

    Viszont a munkatársamnak valami gyógyszertárba kapható fogyi turmix bejött.Azt nem próbáltam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2010. január 16. 16:5858.
    Szerintem nyugodtan bemásolhatsz pár receptet, biztos sokmindenkinek jól jönne, mert ki bírna ki 100 napot nassolás nélkül. 
    előzmény:
    g.Ildi82 (57)
    2010-01-16  16:52
  20. 2010. január 16. 16:5257.

    Én a gyógyszereknek amúgy sem vagyok híve így kihagyom. Az Alli számomra kicsit ijesztő..

    Nekem vannak lementve Norbis sütik, édességek. Nem sok, de ha gondolod másolok be belőlük.

     

    előzmény:
    Nadi84 (55)
    2010-01-16  16:09
  21. 2010. január 16. 16:1856.

    Egy éve, de nproblémáim voltak így előbb kiderült hogy nincs peteérésem..

     

    Én sem viszem túlzásba a jóreggeltet én is megnézem, hogy mi be mi van, de ha teljesen kizárok mindent amit szeretek biztos nem fog menni és a csokinál szerintem mindenképp jobb.

    előzmény:
    g.Ildi82 (52)
    2010-01-16  15:43
  22. 2010. január 16. 16:0955.

    Én nem akarom szidni ezeket a jóreggelt izéket, mert én is imádom őket, csak egyszer elolvastam hogy mi van bennük és átverés az egész. Túl sok benne a cukor, jó tudom van csökkentett cukortartalmú, de az se jobb.

    Meg ott van a teljes kiőrlésű gabonás, na annak is csak a benne lévő gabonának az x%-a a teljes kiőrlésű.

     

    Ti milyen egészséges nasit esztek? Az a baj hogy a csokit nem pótolja semmi. Ehetsz te helyette gyümölcsöt vagy bármit az nem ugyanaz. Leaglábbis nekem néha meg kell adnom magamnak amit akar a szervezetem. 

    Állítólag a gumicukor az jobb megoldás.  100g kb 350Cal, szóval az nem is rossz, mikor pl 100g kenyér vagy gabona készítmény olyan 450 körül van. Akkor már inkább egy zacsi gumicukor. 

     

    Még sosem próbáltam semmilyen táplálék kiegészítőt, csak vitaminokat meg biotint meg omega3-at zabálok ezerrel.

     Gondolkodtam valami fehérje turmixon, mert még most sem eszek szerintem eleget. 

     

    Ti szedtek valamit? Szerintetek ezek a Reduce fat fast, meg Kanitin,CLA+T, meg Alli, meg ilyenek hatásosak? Mondjuk olyan az áruk hogy soha nem lenne rá pénzem, szóval csak érdekődök.

    előzmény:
    g.Ildi82 (51)
    2010-01-16  15:34
  23. 2010. január 16. 16:0854.

    G.Ildi: Én kenyeret, pékárut egyáltalán nem eszem már jó 1 hónapja. Baromira hiányzik, de én nagyon kenyeres vagyok, és ha elkezdem, nem tudom abbahagyni. Így inkább kihagyom.  

     

     

    A levesek nekem is barátaim. Persze tészta nélkül.   

     

    A zabpehely helyett pedig zabkorpát eszem a rostok miatt. Reszelt gyümibe (alma, körte, banán) szoktam belekeverni.  

     

    előzmény:
    g.Ildi82 (51)
    2010-01-16  15:34
  24. 2010. január 16. 16:0253.

    Mióta próbálkoztok?

    A barátnőm 87 kiló volt terhesség előtt,neki is azt mondták fogyni kell de mielőtt elkezdett fogyózni már terhes lett,Most5 33 hetes

    előzmény:
    g.Ildi82 (52)
    2010-01-16  15:43
  25. 2010. január 16. 15:4352.

    Hát sajnos nekem is megkell annyitól szabadulnom mint a párodnaj, de szerencsére szívemmel nincs gond.  Csak a baba nem jön...

    Sokan el sem hiszik, hogy annyi kiló vagyok mint amennyi mert nem látszom annyinak. Anyu is ilyen Ő rengeteget fogyott a cukra miatt mert szépen be tartja a diétát, de nem akartam elhinni hány kiló mert nem annyinak néz ki. szóval alkat kérdése is...

    előzmény:
    3bianka (50)
    2010-01-16  15:34

Címlap

top