Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

HPV virus

ananász35
Létrehozva: 2004. március 4. 14:53
Sziasztok! Tud valaki valamit errôl a virusról? Esetleg érintett is!?
  1. Torolt_felhasznalo_351944
    Torolt_felhasznalo_351944
    2007. február 5. 14:51301.
    Sziasztok!

    Azért írok ide, mert ez tűnt a legaktívabb topiknak ebben a témában.

    Segítséget szeretnék kérni: conisatio-s műtétet csináltak nálam, P besorolásom nem volt, de CIN II-t találtak nálam. Rövid időn belül (egy-két nap) mehetek a szövettani leletemért.

    Mit érdemes a szövettanon nézni? Milyen lehetséges változatok lehetnek rajta?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. február 4. 21:04300.
    igen, de ha a műtét után 4,5 éve negatív minden? akkor az nem azt jelenti, hogy sikeres volt és nincs? nekem egy doki ezt mondta.. amíg nin csott semmilyen cin, meg P2 és nincs HPv a leletedben, akkor negítv vagy és ninc shpv-d. csak valószínűleg veszélyeztetettebb vagy.
    előzmény:
    bigyókám (298)
    2007-02-04  12:36
  3. 2007. február 4. 12:46299.

    Napsütötte Napot Mindenkinek!

    Az a helyzet,hogy még te is megerősítettél a gyógyulásban való hitben, miszerint,újrahámosodik a kimetszett terület,meg hasonlók.olvasok egy könyvet,ami öngyógyítással is foglalkozik.a képzeletünkön múlik minden, hol se idő,se tér, ha felkészült,és tapasztalt vagy, nagyon sok mindent el lehet érni.csak és kizárólag rajtad múlik minden.elképzeled erősen, mint a te saját energiádat magnetizálod, szeretetet érezz önmagadban, és önmagad iránt, mivel a szeretet a legnagyobb gyógyító energia.szeresd minden részed,és azt is képzeld el képletesen is ,hogy a folyamatok közben, alatt ,után gyógyulsz.igenis képes vagy csodákat teremteni,mert maga az Élet is egy csoda,és ebben minden benne van.

    amit nap,mint nap igyunk erre a betegségre,ami igenis gyógyítható:csalán, körömvirág,zsurló,közönséges galaj-ez utóbbi rákmegelőző.gyömbér, bergamot, eukaliptusz, santál, gyömbér.

    annyi,de annyi megoldás van, csak fel kellene hívni az emberek figyelmét.

    mindenféle vírusírtónak nézzetek utána.

     

    előzmény:
    cica111 (297)
    2007-02-03  18:33
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. február 4. 12:36298.
    Az oltás megelözö jellegü, tehát aki már elkapta a vírust, ott nem segít.... 
    előzmény:
    Poly24 (292)
    2007-01-21  20:49
  5. 2007. február 3. 18:33297.

    Szia Marcipánbonbon!

    Amikor elolvastam a történetedet teljesen magamra ismertem, azzal a kivétellel, hogy engem decemberben műtöttek. Ugyanúgy P4 súlyos diszplázia és nálam is ép széllel történt a kimetszés. Nekem még ehhez HPV is társult.

    Az egyik barátnőmnek régebben volt konizációs műtéte és azt mondta, hogy nem fog semmivel sem jobban fájni a következő vizsgálat, kenetvétel mint eddig, hiszen elvileg addigra már teljesen újrahámosodik a kimetszett terület helye.

    Szerintem ne izgulj a februári rákszűrésed eredménye miatt, mert ha ép széllel metszették ki a rossz részt, akkor nagyon kevés az esélye, hogy visszatérjen a baj. Persze tudom ezt könnyű mondani, mert biztos én is félni fogok ha újabb rákszűrésre kerül a sor.

    Jobbulást!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962911 (294)
    2007-01-23  15:18
  6. 2007. január 25. 11:55296.

    Kedves Marcipánbonbon

    Ha itt szétnézel sok mindent megtudhatsz a gyógyulásról.ne feledkezz meg a gyógyfüvekről, ilyen betegségekre legalkalmasabb a zsurlófű,mely a daganatokat eloszlatja,a csalán vírusírtó, vértisztító, körömvirág is vírusírtó,rákos megbetegedésekrea fekete nadálytő, ezt már csak azért is igyad, hogy még csak véletlenűl se legyen komolyabb baj.intim öblögetésre vírusírtó illóolajikat használj:bergamot, rózsa, levendula, szantál.meg erősíts az immunrendszered,gyömbéres teával.bizz abban, hogy ezen lehetőségek alkalmával képes vagy kiüríteni a vírust.

    mielőbbi gyógyulást, és ne félj , légy erős.

    a NAP süssön mindenkire

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962911 (294)
    2007-01-23  15:18
  7. 2007. január 23. 15:56295.

    én csak annyit tudok írni, hogy, bár semmit nem teszek máshogy, mint az én P4-es műtétem előtt, 4 éve negatív..

    de a mai napig félek az eredményektől..

    a vizsgálat nekem fájdalmasabb, max. a tampont néha jobban érzem. ennyi

    remélem Neked is hasonló JÓ tapasztalataid lesznek!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962911 (294)
    2007-01-23  15:18
  8. Torolt_felhasznalo_962911
    Torolt_felhasznalo_962911
    2007. január 23. 15:18294.

    Sziasztok Lányok,

    én is becsatlakoznék, sajnos hasonló cipőben járok, lenne néhány kérdésem, hátha tudtok segíteni!

    Novemberben műtöttek P4 eredmény után, diagn. súlyos diszplázia, viszont a műtét jól sikerült, ép széllel történt a kimetszés. Engem az érdekelne, hogy mekkora esély van a visszaesésre, és milyen tippek vannak, hogy ezt elkerüljem? Tudom, kevés stressz, egészséges életmód, de talán ezen felül még tudok valamit tenni? Pl. aloe vera gélt iszom, remélem használ. A másik kérdésem, hogy egy ilyen műtét után mire számítsak, fájdalmasabb lesz a következő vizsgálat, kenetvétel?

    Aki már átesett ilyen műtéten, milyen tapasztalatai vannak?

    Nekem az orvosom azt mondta, hogy egy kisebb csoda, hogy ennyivel megúsztam, de várjuk ki a következő eredményeket, és 2 év után mondhatom, hogy gyógyult leszek, ha addig minden eredmény rendben. Nagyon szeretném elkerülni, hogy újabb műtétem legyen, és már most izgulok, pedig csak februárban kell újra orvoshoz mennem.

    Tudtok valamit tanácsolni?

    Előre is köszi Nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2007. január 22. 18:26293.

    ezekután akkor elnézésedet kérem Lódarázs, ennyire ne vedd a szívedre, mert lehülyéztelek. ha így van akkor lehet hanyagolni a cickafarkot, de a ZSURLÓ az viszont daganatos betegségeket gyógyít, majd ekoszlat.rákos megbetegedésekre viszont a közönséges galajt említik sok helyen.ha már neked ajánlott a szakorvos 20gyógyfüvet,azt ide is leírhatnád, abban az esetben, hogy mindenki utánakérdez, és maga vállalja a felelősséget.

    Természetesen én is mielőbbi gyógyulást kívánok neked és a többieknek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2007. január 21. 20:49292.

    és az oltás ami idéntől kapható? Erről tud valaki? Nekem azt mondták, 3x25e Ft.

    (Spkáig volt HPV-m, 2002ben műtöttek is, azóta negatív.. &nbsp

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2007. január 21. 20:02291.
    Ja és még valami: egyáltalán nem bizonyított (bár sok -- de nem minden -- orvos vallja), hogy a HPV és a méhnyakrák között közvetlen és kizárólagos összefüggés lenne -- azaz: nem mindig HPV okozza a méhnyakrákot, és nem mindig okoz méhnyakrákot (a magas kockázatú típusa sem!). Ennyit a vírusok és a rák összefüggéséről.
    előzmény:
    lodarazs (290)
    2007-01-21  19:56
  12. 2007. január 21. 19:56290.
    Ne haragudj, mivel szolgáltam rá arra, hogy lehülyézz???? Gondolod, hogy én az ujjamból szoptam, amit leírtam??? Persze le lehet engem hülyézni, csak éppen az nem fog segíteni azon, aki a nőgyógyászati daganatát (amit tudniilik AKÁR hormonok IS okozhatnak -- nézz utána, ha még nem hallottál erről --) csak hízlalja a cickafarkkal. A gyógynövényeknek éppúgy vannak káros mellékhatásaik, mint a kémiailag előállított gyógyszereknek (azoknak egy jelentős részét is emezekből vonják ki), legfeljebb alacsonyabb a hatóanyag-koncentrációjuk, és ezért ez lassabban mutatkozik meg. De ez nem jelenti azt, hogy az éveken át "magánszorgalomból", feleslegesen, vagy nem célzottan szedett gyógyfüvekkel nem tehetünk kárt magunkban.
    Egyébként pedig tudd meg, én is bízom a gyógynövényekben, csak éppen nem ész nélkül, népszerűsítő könyvekből okosodva kúrálom magam, hanem SZAKEMBER tanácsát kérem. És speciel a SZAKEMBER nyomatékosan intett, hogy eszembe se jusson cickafark teát inni (hanem helyette ajánlott 20 másikat) a nógyógyászati daganatos problémámra!
    Minden nagyrabecsülésem Treiben Asszonynak, (és mellesleg: engem is gyógyított már meg a cickafark,) de Ő sem tévedhetetlen, de még ha annak tartanám sem hoztál volna zavarba, mivel tőle vett idézetedben nem szerepelt a méhrák!
    Szeretettel üdvözöllek, és kívánom, hogy meggyógyulj.
    előzmény:
    gyógynövény86 (289)
    2007-01-21  16:06
  13. 2007. január 21. 16:06289.

    lehet épp azért nem segített , mert nem hittél benne. higyj bennük, hisz nekik is lelkük van, ruházd fel őket tulajdonsággal, akár a saját pozitív talajdonságaiddal,bizz bennük, és idővel meghozza a várt eredményt.hisz mindenhez időre van szükség.

    türelem, idő, kitartás, bizz önmagadban, ezek a kulcsszavak a pozitív változások bekövetkezéséhez.

    előzmény:
    bigyókám (288)
    2007-01-21  09:09
  14. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. január 21. 09:09288.
    Hát igen, fö az optimizmus...Hinni kell ezekben a kövekben, hogy segítsenek...Egy-két kivétellel nekem mindegyik kövem megvan, de egyik se segített... 
    előzmény:
    gyógynövény86 (287)
    2007-01-21  02:00
  15. 2007. január 21. 02:00287.

    még mindig van lehetőség a gyógyulásra-kristályokéltető ereje

    vírusos megbetegedés: rubin

    vértisztítás: ametiszt, vörös korall, rubin, vérjáspis

    petefészek: krizoprász, füstkvarc, rózsakvarc, opál

    petevezeték: krizoprász

    rák megelőzése: dinnyeturmalin

    prosztata bántalmak: achát

    nemi betegségek: ametiszt, cirkon, opál, rózsakvarc

    nemi szervek megbetegedései: gránát

    szemölcs: smaragd, korall, karneol, jáspis, krizokoll, rózsakvarc

    immunrendszer erősítése: aventurin, hegyikristály, gyémánt, fekete opál, turmalin

    gyulladások: aquamarin, borostyán, lapis, mohaachát, lapis lazuli, gránát, rubin, zöld turmalin

    aura védelmére: gyémánt, türkiz

    védőkövek: ametiszt, borostyán, krizokoll, citrin

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2007. január 21. 01:20286.

    vírusírtó illóolajok intim öblögetésre: bergamott, eukaliptusz, levendula, rózsa, szantál, tealevél, majoranna, narancslevél,

    gyógyulást mindenkinek!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2007. január 20. 23:39285.

    már ne haragudj meg lódarázs, de 3 napot szántam arra, hogy Maria Treben "egészség Isten Patikájából" című könyvét elolvastam,emelett ki is jegyzeteltem.Nem hasraütésszerűen írdogáltam ide,azértis jegyzeteltem mindent ki, hogy sok tudatlan figyelmét felhívjam a gyógyulás lehetőségére.ésszerintemne vond kétségbe kedves Treben tudását,mert ő erre specializálódott.de ha megakarsz bizonyosodnia cickafark hatásáról, akkor veszem afáradtságotésidézek.pl.Kneipp tisztelendő így vélekedik róla:"Nagyon sok bajtól megkímélnék magukat a nők,ha a cickafarkfűhöz folyamodnának""minden szempontból a lehető legkedvezőbben befolyásolja a női medence szerveit"

    "mivel régifüvészkönyvekben a cickafarkot úgy emlegetik mint ami az ÖSSZES betegséget GYÓGYÍTJA,ott is használhatjuk, ahol már minden remény elszállt."

    felsorolom azokat a betegségeket amelyeket gyógyítja:petefészekgyulladás, ágybavizelés, fehérfolyás,méhelőesés,mióma,belsőnyugtalanság,ideggyulladá s,szédülés,hányinger,orrvérzés,szúró szemfájdalmak,migrén,hat a csontvelőre és így fokozza a vérképződést,csontszú,tüdűvérzés, kálmosgyökérrel együtt a tüdőrákot is gyógyítja,gyomorvérzés, vérző aranyér,gyomorégés,gyomornyomás,reuma,vese,étvágytalanság,m áj,béltraktus gyulladás,keringési zavarok,érgörcsök,angina pectoris,hüvelyviszketés,stb,

    már bocs de belefáradtam leírni mi mindenre gyógyír.te meg itt írod a hülyeségeidet,már egyáltalán a hormonnak mi köze a rákos ,illetve vírusos sejtekhez?!ha meg magasabb hormontartalommal is rendelkezik,örülhetsz,hátha nő a didkód,vagy épp a hormonháztartásodat is szabályozza.a másik meg az,hogy nem ártónövényekről van szó,hanem gyógynövényekről.akármelyiket is iszod csak jobban lehetsz tőlük.szóval nem kell ijjesztgetni az embereket,ezeket a JóIsten adta nekünk,Josua meg megszentelte őket.

    sok orvos meg tudatlanul mondják kétségbeesett betegeknek,hogy az ön bajára már nincs más megoldás,de igenis van, amiket már felsoroltam,mert rohadtul nem mind1 hogy állsz hozzá egy kibaszott betegséghez,hinned kell a gyógyulásban és tenned is kell érte,nem pedig várni a csodára.

    épp itt írta valaki,hogy az isoprintől szétment a gyomra, na de a gyógynövényektől nem fog,esetleg még a gyomrodat is nyugtatja.

    szóval mindenki megnyugodhat,én átolvastam a könyvet, ki is jegyzeteltem,Maria Treben ezzel foglalkozott és ne vond kétségbe a tudásátmeg a segítségét.

    Amúgy ajánlom mindenkinek az említett könyvet.

    mert lehet ,hogy egy bizonyos betegségre adnak egy gyógyszert,ami az adott problémán javít,de egy másik szervedet,leginkább a gyomrodat meg károsítja,ésa füvek meg épp ezeken az adott betegségeken javít, esetleg olyan ellenállóvá teszi az immunrendszered, hogy éppenséggel te fogsz győzedelmeskedni minden bajodon.

    gyógyulást mindenkinek

    előzmény:
    lodarazs (284)
    2007-01-18  20:36
  18. 2007. január 18. 20:36284.
    A CICKAFARK EGY MAGAS ÖSZTROGÉN TARTALMÚ GYÓGYNÖVÉNY ÉS MINT ILYEN, BIZONYOS FAJTA NŐGYÓGYÁSZATI DAGANATOK ESETÉBEN CSAK RONTHAT!!!! Mielőtt nekiláttok mindenféle füveket begyűjteni, mint a Lúdas Matyi rajzfilmes változatában, érdemes képzett természetgyógyásszal konzultálni!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2007. január 17. 23:22283.
    sokan félnek beszélni az adott problémáról,ha új partner adódik,közben azon latolgat,hogy már lehet át is adtam neki,vagy már meg is volt neki.legyünk már oly felelősségteljesek,hogy vagy gumit használunk, vagy beszélünk róla.mert ha sok fertőzött úgy gondolkodik, hogy félek beszélni a problémáról és közben továbbadom,mint aki jólvégezte dolgát,lassan eljutunk odáig,hogy már nem is lesznek egészséges emberek.szóval van a felelősségérzet és van az őszinteség,ne jussunk már el odáig,hogy csak sunyin csendben továbbadjuk.tegyünk már egymásért.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2007. január 17. 23:10282.

    nekem is hpv-m van,de ma már tudok pozitív lenni,mert soklehetőség van a gyógyulásra.

    1,hit

    2,pozitív gondolkodás

    3,"meg akarok gyógyulni" gondolata

    4,vírusírtó illóolajok,nézzetek utána(citrom,greapfruit,gyömbér,fahéj,kokainnak különösen jó illata van)

    5,gyógynövények

    vírusírtó gyógynövények:csalán,körömvirág.minden női bajra megoldása cickafark

    a zsurlófű mindenfajta tumor fejlődését meggátolja és még a rosszindulatú daganatokat is meggyógyítja, illetve lassanként eloszlatja.(tumor,daganat,ciszta,adenoma,melanoma, papilloma-HPV,hematoma)

    ezeket a gyógynövényeketmaga a JÓISTEN teremtette nekünk,Josua pedig megáldotta őket,szóval ne feledkezzünk meg erről,hogy ne sajnáljuk magunkat,hanem gyógyítsuk meg önmagunkat.

    a vörösalgakivonat megakadályozza a rákos sejteket,vírusokat a sejtekhez tapadni,tehát ha tenger,óceán közelébe jártok irány búvárkodni.

    gyógytea:csalán,körömvirág,zsurló,cickafark,fo khagyma, só(ásványi anyagok),gyömbér(immunerősítő),illóolaj.egyaránt inni és öblíteni!!!

    mindenkinek gyógyulást kívánokcsak tegyünk is érte.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_455695
    Torolt_felhasznalo_455695
    2006. július 14. 08:40281.

    A vitaminok mellett próbálj meg az egészséges életmód - testedzés, táplálkozás- felé tendálni. Hidd el az is erősíti az immunrendszeredet. Így elkerülheted az Isoprinosin szedését, ami nálam csak annyi hatást ért el, hogy kikészítette a gyomromat.

    Mondjuk az én esetem egy kissé más, mert nekem még semmilyen condilloma nem jött ki. (maradjon távol tőlem)!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_262625 (280)
    2006-07-11  13:05
  22. Torolt_felhasznalo_262625
    Torolt_felhasznalo_262625
    2006. július 11. 13:05280.

    sziasztok, ez egy új nick, de csak azért, mert a másikkal irogatok mindehova és ezt nem mertem a nevem alatt.. minthogy sorstársak vagyunk, mondjatok valami okosat..

    szóval évek óta tudom hogy HPV-m van, 6 éve műtöttek P3al, azóta nyugi van. vagyis átlag 1-2 évente kijön rajtam a condylloma, és akkor jön az ecsetelés/Isoprinosine/stb. Ahogy most is kijött sajna..  Eddig még nem is lenne világháború, viszont relatív új kapcsolatban élek (majdnem egy éves) és más okok miatt amúgy is eléggé instabil. Gondolom el kéne mondanom a páromnak, akivel együtt élünk, nem? de nem mertem.. ő annyira kis steril, nem bírja a naturális dolgokat.. Féltem, hogy mit gondolna rólam, hogy milyen szexuális életet éltem, stb. Tudom, hogy butaság, de mégis félek. Ráadásul könnyen lehet, hogy megfertőztem v. már neki is volt, szóval nem tudom..
    MÁsik kérdés: mit tehetek, hogy ne jöjjön ki újra? még nem volt időm mindent visszaolvasni, de annyit láttam, hogy többen immunerősítetek, flavin-7, c-vitamin, sport. Egyéb ötletek?
    köszi a válaszotokat előre is.

    előzmény:
    ananász35 (1)
    2004-03-04  14:53
  23. 2006. július 10. 10:20279.

    Sziasztok! A méhszájsebes topicban már leírtam ezt egyszer.

    3 éve rákszűrés után (azt hiszem májusban) hívott a doki telefonon (családi barát egyébként),megjött a rákszűrés, az jó ugyan, de van ott vmi, csináljunk egy víruselemzést, menjek be, leveszi ezt a mintát is. Már ezelőtt terveben volt egy méhszájplasztika, mivel sebes volt, és azt mondta, jó lenne azt 1-2 éven belül megműteni. Én telefonáltam mindig a HPV elemzésért heteken át, de semmi. végül is az derült ki, hogy ez a bizonyos " ingyenes", "TE is köztrük lehetsz!" agyonreklámozott vizsgálat nem ingyenes, csak indokolt esetben...Október volt már, mikor felhívtam megint a dokit, hogy ha kell, fizetek én, csak csináljuk,azt mondta, igen, már ő is érdeklődött, "nem tisztázott" még az ő részükre sem, hogy akkor most mi is van. Magától mondta, hogy menjek hozzá megint, csinálunk egy újabb rákszűrést. Bementem a rendelőjébe, azzal fogadott, hogy nem kell rákszűrést csinálni, megjött az eredmény, pozitív lett. Jövő héten már műtöttek is. Mivel eleve volt méhszájsebem, a HPV 2megdolgozta" kicsit, úgyhogy amit kimetszettek abban már súlyos, középsúlyos elváltozás volt látható. A szövettanon úgy fogadtak, amikor mondtam, hogy csak egy méjhászpl. volt, hogy Tudja hölgyem, hogy önnek rákos állapotot megelőző műtétje volt?   Ennyit a HPV-ről. Ha akkor hagyom a francba az egészet, akkor már rég kemoterápiára járnék, vagy annyi lenne. Ezek után 3 havonta kellett járnom rákszűrésre, mert azt mondták, ha ott lesz a vírus, akkor az egész méhet ki kell venni. 

    előzmény:
    ananász35 (1)
    2004-03-04  14:53
  24. Torolt_felhasznalo_455695
    Torolt_felhasznalo_455695
    2006. július 10. 09:56278.
    Konkrétan milyen tünetekre gondolsz? Anélkül, hogy tudnám nehéz a válaszadás!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_408420 (277)
    2006-07-06  17:08
  25. Torolt_felhasznalo_408420
    Torolt_felhasznalo_408420
    2006. július 6. 17:08277.

    Szeretném megkérdezni, hogyan vagyis hogy inkább mivel lehet a tüneteket megszűntetni, mert nekem is ez van, és sok mindenben gátol...

    előzmény:
    ananász35 (1)
    2004-03-04  14:53

Címlap

top