Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jó neurológus Bp-en

Wmelone
Létrehozva: 2009. november 24. 18:46
Ki tudna egy jó neurológust ajánlani Budapesten aki nem csak a magánrendelésén fogadná a beteget, henem pl. a normál rendelöjében, vagy kórházban? A barátnöm Györben élö növére keresi és nem tudom miért nem akar magánrendelésre menni..Györi neurológus kizárva. Lábfájdalmai, bénulási tünetei vannak, rosszullétei és Györben nem találták meg az okát. Nincs nete otthon, ezért kérdezek én..
  1. 2009. november 27. 16:5328.
    Sziasztok! Köszönöm a segítségeteket.A kútvölgyinek egy neurológusához kért volna egy idöpontot a nö,de erre a hétre nem kapott. Valaki keresett neki azonban egy orvost Györben is és elöször hozzá megy el, hogy ne kelljen Bp-re mennie, mert tanár és nehezen tud hiányozni. Az óráit is ülve tartotta meg, mert nem tudott a lábain állni..MRI-t csináltak már neki az összel, de akkor nem találtak nála semmit, gerincsérvet sem. Ezért ilyed meg mindig a hirtelen rátörö súlyos tünetek miatt. Most egy ideig ugyanis tünetmentes volt újra és most elöjött neki..Azóta már megint jobban van..Aggódik, mert nem tudja mitöl van..
    előzmény:
    Wmelone (1)
    2009-11-24  18:46
  2. Torolt_felhasznalo_947900
    Torolt_felhasznalo_947900
    2009. november 24. 23:4427.

    szia,

     

    férjem is megjárta sajnos a neurológiai osztályt a Honvédba. Szerintem nagyon jó kórház, minden lehetséges vizsgálatot megcsinálnak, bár sajnos nála még nem derült ki mi okozta a súlyos problémáját, de olyan kezelést kapott amitől teljesen rendbejött.

    Amúgy az Uzsokiba tartozunk, ott nem tudták kezelni, így átvitték.

    Nyáron pedig a Fehérgyarmati kórházból küldték tovább Nyíregyházára.

    Szóval, ha az ottani doki nem tud neki segíteni, tovább kell küldje, ha elég lelkiismeretes...

    előzmény:
    Wmelone (1)
    2009-11-24  18:46

Címlap

top