Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tények és rémhírek a H1N1-oltásról

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2009. november 15. 09:57
A legtöbben elég furcsán viszonyulnak a H1N1 vírushoz. Rettegnek, nehogy elkapják. De ha szóba kerül az oltás, mindenki ódzkodik tőle. Pedig első alkalommal az emberiség történetében itt lenne a lehetőség, hogy ne a betegség után kullogjunk, hanem megelőzzük a terjedését.


Tovább a cikkre...
  1. 2009. november 26. 08:47151.

    Tudod, ebben az egészben azt tartom "érdekesnek", hogy riogatják az embereket, meghúzzák a vészharangot ezerrel, de arra senki nem tud/akar normális választ adni, hogy ha valóban akkora nagy a baj, akkor miért nem mondják azt, hogy mostantól mindenkit kötelezően beoltunk?

    Eddig is voltak kötelező oltások, és voltak ajánlott oltások. Az utóbbi nem kötelező, csak adható.

    Ha a H1N1 annyira borzalmas, akkor mitől csak adható az ellenanyaga? Miért nem kötelező? Talán csak nem azért, mert akkor nem kérhetnének érte pénzt?

     

    A másik: saját bevallásuk szerint is csak 1 vírussal szemben jó az oltás. Ugyanakkor elismerik, hogy nagyon gyorsan mutálódik még ez az egy is, akkor meg már hatástalan az oltásuk.

    És jó lenne, ha nem ilyen hisztéria keltéssel akarnák eladni a szerüket, mert már nem egy esetben kiderült, hogy a vírus nem olyan borzasztó, mint ahogyan mondták, kivéve egyes eseteket, amikor a betegnek a szervezete más okból már amúgy is gyengült.

     

     

     

    előzmény:
    cabron (150)
    2009-11-26  08:28
  2. 2009. november 26. 08:28150.
    Ezek szerint, amikor azt hallani, hogy vérvizsgálatból kiderült, hogy valaki h1n1-gyel fertőzött, akkor az nem is biztos, hogy igaz? Kell a statisztika, hogy oltassanak az emberek ezerrel? Lehet, hogy nincs is h1n1? Hihihi:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740178 (147)
    2009-11-26  07:23
  3. 2009. november 26. 08:11149.

    Akkor bizonyára nem ért az orvos az egészhez, hiszen ő tudta, mit miből és hogyan.25 éve orvos, biztosan ott lehet a baj.

     

    Csak azt tudnám, hogy akkor miért mondta nekik, hogy H1N1, amint visszakapta a laboreredményeket?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740178 (147)
    2009-11-26  07:23
  4. 2009. november 26. 07:23148.
    Mar 65 millió embert oltottak be??? Ez aztan szep kis summat hozott valakiknek a konyhara ...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_308804 (140)
    2009-11-25  15:14
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. november 26. 07:23147.

    Szeretném Nektek elmesélni, hogy a barátnőm lánya most nemrég esett át a H1N1 okozta influenzán. (Vért vettek tőle, kimutatták, hogy a vírus okozta a betegségét.) "

     

    Jelenleg nincs olyan teszt forgalomban,amivel vérből ki tudják mutatni a H1N1 vírus jelenlétét a szervezetben.

    Csak direkt molekulárbiológiai vizsgálatokat végez néhány laboratórium,orr- és garat-törletből mutatják ki a H1N1 vírus genetikai állományát.

    előzmény:
    funnylady (146)
    2009-11-26  07:15
  6. 2009. november 26. 07:15146.

    Sziasztok!

    Szeretném Nektek elmesélni, hogy a barátnőm lánya most nemrég esett át a H1N1 okozta influenzán. (Vért vettek tőle, kimutatták, hogy a vírus okozta a betegségét.) 

    3, azaz 3 napig tartott, igaz, az első 2 napja nem volt kellemes, de a harmadik napon már kint sétálgatott a kertjükben, tovább csak azért nem ment, mert az orvos kérte, hogy még pár napig kerülje az embereket, mivel fertőz.

     

    Ismerősöm gyermeke is túl van a betegségen, 3-4 napot tartott szintén, abból az első 2 napban volt igazán rosszul ő is.

     

    Szóval, ha nem vagy amúgy is igen leromlott állapotban, akkor ez a fajta influenza semmivel sem rosszabb, mint bármelyik eddigi volt. Másrészt a leromlott szervezetnek bármilyen fertőzés súlyos, akár halálos következményekkel járhat, ahhoz nem pont H1N1 kell.

     

    Nekem már korábban is furcsa volt, hogy ha ennyire komoly a baj, mint ahogyan mondják, akkor mi az, hogy nem kötelező az oltás, és mi az, hogy ha oltatni akarom magam, akkor nekem kell megvenni?

    Ha olyan nagyon komoly, súlyos járványról van szó, akkor az lenne a minimum, hogy kötelező oltásként adják be, nem?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2009-11-15  09:57
  7. 2009. november 25. 22:37145.

    Ha valahol leírod, hogy valakit beoltattak, hazamenet a fejére esett a tégla, meghalt és ezt összefüggésbe hozták az influenzával, tényleg hidd el, nem egy ember lesz, aki ezt elhiszi...

    Ez tényleg bulvár, de ahogy mondják: "Nagy az Isten állatkertje.."

    De nem biztos, hogy ha valaki veled ellentétes álláspontban ír és még hivatkozni is tud rá, az is bulvár.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740178 (131)
    2009-11-24  19:24
  8. 2009. november 25. 22:31144.

    Nem az a baj,oltassz-e vagy sem!

    Csak a 132-es beírásod nem ide tartozik, kifigurázol embereket.

    Nekem is az a véleményem, aki akar oltasson, aki akar ne, de tényleg hülyeségeket azért ne írjunk be!

    A te akkori (132) beírásod egy egyszerű viccelődés volt. És ha valaki tényleg komolyan veszi? Akkor jön az újabb, buta hozzászólások, te meg mondhatod, csak vicc volt. Sok a buta ember, lavinát is el lehet indítani egy egyszerű, ártatlan, vicces hozzászólástól.

     

    Egyébként egy hete az folyt a médiából, nincs elég oltóanyag, TV-csatornák mutatták a gyógyszertárban idegesen ácsorgó embereket. De hála, most megoldódott, van elég oltóanyag,hírtelen oltási centrumok is nyíltak, mást sem látni a hiradókban,mint tűvel szúrkált boldog embereket.

    Tehát, nem tudom, mi bajod a médiával? Egy hete nem volt, most meg aztán van. MINDEN ilyen gyorsan teljesülne!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740178 (133)
    2009-11-24  22:45
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. november 25. 21:42143.

    Sajna nem csak Kanadában voltak  esetek....(halálos kimenetellel)

    Nagyon meg van kérdőjelezve az egész.....hatás - mellékhatás????

    Jelenleg  Europában  nagyon  hangosan "védkeznek" hogy nem jutott onnan ide  szérum!!! DE jutott...nem is kevés.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_308804 (140)
    2009-11-25  15:14
  10. Torolt_felhasznalo_197322
    Torolt_felhasznalo_197322
    2009. november 25. 18:07142.
    "ki ki maga döntse el, hogy mennyire erős az immunja."

     

     

    Nem is tudtam,hogy az,hogy  milyen az immunrendszerem,az én döntésemen múlik

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102316 (141)
    2009-11-25  16:31
  11. Torolt_felhasznalo_102316
    Torolt_felhasznalo_102316
    2009. november 25. 16:31141.

    Végig olvasva a hozzászólásokat, nem értem az embereket.

    A sima influenzában is haltak már meg, és fognak is, madárinfluenzában szintén,

    ki ki maga döntse el, hogy mennyire erős az immunja.

    Én sem oltatok, de soha nem is oltattam, se influ ellen, se agyhártyagyulladás ellen.. stb.

    De aki beteges,annak  talán jobb lenne.

    Ugyanakkor nem hiszem, hogy komoly járványról van szó.

    Az viszont igenis kétes, hogy 3 fajta vakcináról hallván, ugyan melyik is a jó????

    Köszönöm, nem leszek kisérleti nyúl!!!

    Még valami, a sima influ elleni szernek is van mellékhatása, ami elég komoly

    tüneteket produkál.

    Akkormiről is van szó?????? A gyógyszergyáraknak is profitálni kell.

     

    Egyébként, meg a természet teszi a dolgát, na meg a kormány is.

    Ez is egy fajta népirtás

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2009-11-15  09:57
  12. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. november 25. 15:14140.
    Szokatlan számú súlyos allergiás reakciót tapasztaltak az újinfluenza elleni védőoltásoknál Kanadában.

    Ezzel összefüggésben visszavonták a brit GlaxoSmithKline gyógyszergyár oltóanyagának egy tételét, közölte kedden az Egészségügyi Világszervezet. "Kanadában szokatlan számban okozott súlyos allergiás reakciót a vakcina" - jelentette ki az AFP francia hírügynökségnek a WHO szóvivője, Thomas Abraham.

    "A kanadai hatóságok vizsgálják az oltóanyagot és visszavonták a GSK vakcinájának egy szállítmányát" - tette hozzá a WHO-szóvivő. Még nincs tisztázva, hogy mi történt Kanadában, mondta a szóvivő.

    De leszögezte, hogy az eset nem módosította a WHO álláspontját, amely szerint a világszervezet ajánlja az újinfluenza elleni védőoltást.

    A WHO múlt heti közlése szerint a védőoltások beadása utáni halálesetek eddig nem támasztották alá, hogy közvetlen összefüggés volna a vakcina és a halálozás között.

    A halálesetek csak elenyésző töredéket jelentenek, miután 65 millió embert oltottak be világszerte. Eddig 10 ezer beadott oltásra jutott 1 mellékhatásos eset, és 100 mellékhatásos esetből 5 súlyos, beleértve a halálosakat is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_193625 (139)
    2009-11-25  14:10
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. november 25. 14:10139.

    Ma irta a zürichi Tagesanzeiger, hogy  a kanadaiak  a szérumot ( halálesetek miatt) visszavonják! Kérdem én , akit már beoltottak vele???

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2009-11-15  09:57
  14. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. november 25. 11:00138.

    Két különböző oltásról van szó,az,hogy az egyik nem ér semmit a másik nélkül ,valótlan állítás.

     

    A másik kérdésedre: az az egészségügyi dolgozó,aki beoltatja magát az új influenza elleni vakcinával ugyanúgy fertőzhet,mint az,aki nem,csak ő maga  nem betegszik meg, vagy enyhe lefolyású lesz nála a H1N1 vírus okozta influenza.

     

     

    előzmény:
    emone (136)
    2009-11-25  09:38
  15. 2009. november 25. 10:54137.

    Egy orvosnak rengeteg eszköze van arra, hogy megelőzze a fertőzést, nem feltétlenül az oltás az egyetlen. Konkrétan a fertőtlenítésre gondolok.

     

    Egész egyszerűen hiszti van egy vírussal kapcsolatban és ennyi.

     

    Csomó olyan fertőző betegség van, ami egy krónikus beteg számára akár halálos is lehet, mégsem oltatjuk be magunkat minden szar ellen már elnézést a kifejezésért.

     

    Emlékszel pár évvel ezelőtt felütötte a fejét a szivacsos agyhártyagyulladást okozó atipusos influenza vírus, ami járványt is okozott? Huss, ahogy jött, úgy el is tűnt. Mekkora hiszti volt belőle, aztán már el is felejtettük. Pedig még védőoltás sem volt rá. Hidd el, nem érdemes ezzel a kérdéssel ennyit foglalkozni.

    Képzeld, amióta van szezonális influenza oltás, a keresztapámék beoltatják magukat. A keresztanyám eddig minden évben elkapta az influenzát. Mindig találnak magyarázatot arra, hogy miért kapják el mégis. Aztán évről-évre újra beoltatják magukat, és reménykednek, hogy idén hátha nem. Aztán mégis.

     

    Szerintem totál fölösleges.

     

    előzmény:
    emone (136)
    2009-11-25  09:38
  16. 2009. november 25. 09:38136.

    Szia!

     

    Biztos van igazság abban, hogy ez nagy üzlet. Ezt, hogy a H1N1 oltás magában semmit nem ér, ezt még nem hallottam, és az ÁNTSZ honlapján sem így szerepel. Csak annyit írnak, hogy ajánlott mind a két oltást beadatni.

     

    Mi a véleményed arról, hogy az egészségügyi intézményekben dolgozóknak mindössze 40%-a oltatta be magát? Nem kötelező, rendben. De nekik például a betegekre is gondolniuk kéne, akiket ápolnak. Mert, ha egy krónikus beteget fertőznek meg H1N1-gyel, az annak a betegnek már végzetes lehet. Arról nem is beszélve, hogy ki fogja ápolni a betegeket, ha az egészségügyben sokan megbetegszenek? Márpedig nagy rá az esélyük. Már lélegeztetőgépen van egy háziorvos. Nem lett volna jobb, ha beoltatja magát?

    előzmény:
    cabron (135)
    2009-11-25  08:16
  17. 2009. november 25. 08:16135.

    Sziasztok!

     

    Egészségügyi intézményben dolgozom, ahol ingyenes oltást kaptak, akik kérték. Az ANTSZ tájékoztatása részünkre az volt, hogy aki be akarja oltatni magát a H1N1 ellen, az oltassa be magát a szezonális influenza ellen is, mert a H1N1 elleni vakcina a szezonálisra épül, és önmagában a H1N1 elleni nem ér semmit.

    Ezt még más forrásból nem hallottam. Az már mindenki számára nagyjából kezd kiderülni, hogy semmivel sem veszélyesebb, mint bármelyik influenza, ez is egy influenza alfaj.  Viszonylag kevés ráfordítással gyorsan tudtak gyártani egy új vakcinát, ezáltal nagy haszonkulccsal el lehet adni, és mindent megtesznek azért, hogy el is adják.Ehhez nem kell semmi mást tenni, mint jó nagy félelmet kelteni az emberekben, mert aki fél, az bármire hajlandó... Nagyjából ennyi a történet ezen oldala.

    A másik oldal: aki betegnek érzi magát, menjen el szépen orvoshoz, addig ne jöjjön el a dokitól, amíg rendesen meg nem vizsgálja, és szépen maradjon otthon és feküdje ki a betegségét, és ez nem csak az influenzára érvényes. Egy hét nem a világvége, és senki ne jöjjön azzal, hogy ha elmegyek betegállományba akkor kirúgnak. Ez baromság. Nem kell mindnnek bedőlni, amit az ember hall. Nekem is azt mondták, amikor elkezdtem dolgozni, hogy itt nem "divat" betegnek lenni, mert annyi munka van... stb. A próbaidő alatt beteg lettem, otthon maradtam, mégsem rúgtak ki, sőt határozatlan idejű munkaszerződést kaptam. Szóval szerintem nem kéne agyba főbe rohanni oltatni, mert akárhonnan nézzük, idegen anyagok kerülnek a szervezetedbe, és az biztosen nem jó. 

    Természetesen itt az alapállapotról beszélek, amikor valaki egészséges. Nyilván, ha valaki bármilyen betegségben szenved, akkor ott orvossal kell konzultálni, hogy mi a teendő, jobb több dokival is, mert akkor sem biztos, hogy az oltás a legjobb megoldás.

     

    Bocs, ha hosszú voltam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_142298
    Torolt_felhasznalo_142298
    2009. november 24. 23:29134.
    Akkor lehet hogy egy valós problémáról írnának, amit most így jól el lehe fedni ezzel az influenza-hisztériával.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740178 (133)
    2009-11-24  22:45
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. november 24. 22:45133.

    Én nem fanatikus oltás párti,hanem józan ésszel gondolkodjunk-párti vagyok.

     

     

     

    Kíváncsi lennék egyébként,hogy ha most nem lenne elég,vagy egyáltalán nem lenne oltóanyag,akkor mi folyna a médiából... 

    előzmény:
    olorsi (132)
    2009-11-24  22:41
  20. 2009. november 24. 22:41132.
    Na erről beszéltem....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_978564 (129)
    2009-11-23  19:08
  21. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. november 24. 19:24131.

    "A 102 éves A.B. beoltatta magát az új influenza ellen.

    Útban hazafelé a fejére esett egy tégla,és szörnyethalt. X.Y. szerint az oltás és a baleset között szoros összefüggés lehet"

     

    Tutifix,hogy van összefüggés.Lehet addig csócsálni a dolgot,amíg találunk...főleg,ha egy remek,csakis igazat író bulvárlapból származott a hiteles információ.

     

    Ezzel szemben az kizárt,hogy C.D.,aki korábban tökegészséges volt, mégis a H1N1 szövődményeként fellépő vérzéses tüdőgyulladásban halt meg,mert ezt  szakemberek szájából hallottuk,tehát csakis hazugság lehet..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_978564 (129)
    2009-11-23  19:08
  22. 2009. november 24. 15:24130.

    Olyan mindegy, mit írsz, már mindenki eldöntötte magában, hogy mi az igazság!

    Hiába írtad le a cikkeket, aki úgy döntött, hogy muszáj az oltás, mert hatásos, akkor egyszerrűen hazugnak neveznek.

    Én is írtam egy elismert orvos aznapi nyilatkozatát (nem ajánlotta az oltást), volt aki visszaírt, hogy ő jobban tudja,mert ismeri az orvost, az ilyet nem mondhatott....éppcsak az anyámba el nem küldött.

    A másik általa felemlített elismert orvos sem mondott szerinte igazat, őt is ismeri, a bulvárnak én hülye hiszek.. Pedig nem bulvár oldalon olvastam,orvosi oldalon. Azon az oldalon azt írták, hogy újabb aggályok merültek fel az oltással kapcsolatban...illető orvos nem nyilatkozott és külföldre utazott.

    Na most kinek higgyek? Egy orvosi kiadványnak, vagy egy no name agresszív visszaírkálónak?

     

    Ezzel együtt természetesen senkit nem ítélek el, aki oltat. Mindenki tegye úgy, ahogy jónak látja.

     

    Ha most ilyen hangnemben válaszolgatnak emberek egymásnak, mi lesz, ha jönnek a választások???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_978564 (129)
    2009-11-23  19:08
  23. Torolt_felhasznalo_978564
    Torolt_felhasznalo_978564
    2009. november 23. 19:08129.

    SZÖVőDMÉNYEK, HALÁLESETEK A H1N1 OLTÁS UTÁN

    A BILD újságban olvasható, hogy Németországban már heten meghaltak a Pandemrix oltás után, közöttük egy súlyosan beteg 21 hónapos kisgyermek. Története angolul, képekkel: http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2009/1 1/18/swine-flu-tot-tragedy/my-boy-finlay-agonising-death-aft er-vaccination.html


    A többiek története: http://www.bild.de/BILD/news/2009/11/17/schweinegrippe/scho n-sieben-tote-nach-impfung.html

    "Egy weimari (Türingia) nő (65 éves) az oltás után szívinfarktust szenvedett. A tisztiorvos kizárta az oltással való összefüggést, mert a nőnek több előzetes betegsége is volt. Nem végeztek boncolást.

    Egy bajorországi férfit (46 éves) a vécén találtak meghalva egy nappal az oltás után. A boncolás eredménye: hirtelen szívhalál.

    Franz K. szakiskolai tanár (55 éves, 2 gyermek apja) a türingiai Leinefeldeből délután beoltatta magát. 6 órával később otthon meghalt. A halál oka: szívinfarktus, amely már az oltás előtt elkezdődött. A tisztiorvosnő véleménye: "Nem bizonyítható, hogy az oltás okozta volna a halálát."

    Egy 92 éves személy 3 nappal az oltás után meghalt.

    Egy 65 éves cukorbeteg wuppertali (NRW) nő 2 nappal az oltás után meghalt.

    Tegnap egy 66 éves férfit találtak holtan a mühlhauseni (Türingia) lakásában. Légúti betegségekben szenvedett, pénteken oltatta be magát."

    Johann Niklasson a http://www.theflucase.com lapon beszámolt arról, hogy a svédországi média az elején még írt az oltáshoz köthető gyanús halálesetekről, az első 5-ről, de utána gyanús hallgatás következett. Később a svéd egészségügyi termékek hivatala közölte, hogy november 10-ig 8 halálesetet jelentettek náluk a Pandemrix oltás után. Egészségügyi dolgozók 600, magánszemélyek 900 káros reakciót jelentettek be. Nem lehet tudni hány oltást adtak be, csak azt, hogy mennyit osztottak szét. A reakciókról és halálesetekről szóló beszámoló az alábbi címen érhető el:
    http://www.lakemedelsverket.se/english/All-news/NYHETER ---2009/Summary-of-ADR-reports-in-Sweden-with-Pandemrix-rece ived-up-to-November-10-/

    Ugyancsak a flucase.com-on olvasható a 'Half of school children sick from "swine flu" shot' című cikkben, hogy egy svéd iskolában egyik nap 233 gyermeket beoltottak H1N1 ellen, másnap 130-an közülük betegek lettek és hiányoztak az iskolából. Máshol is történtek halálesetek, súlyos szövődmények, amelyeket a média igyekszik elhallgatni. Sokszor csak helyi lapokból szedhető össze az információ.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_978564
    Torolt_felhasznalo_978564
    2009. november 23. 19:06128.

    H1N1 OLTÁS - SZÖVőDMÉNYEK, HALÁLESETEK:

    - egy 14 éves amerikai fiúnál Guillain-Barré-szindróma alakult ki órákkal az oltás után
    http://www.msnbc.msn.com/id/33845867/ns/health-cold_an d_flu

    - egy francia nőnél szintén Guillain-Barré-szindróma
    http://www.prisonplanet.com/french -woman-gets-crippling-illness-after-h1n1-vaccine.html

    - 17 hónapos kisgyereket roham miatt kórházba vittek
    http://www.google.com/hostednews/canadianpress/arti cle/ALeqM5iRA8hKnBOVoX086lQA6UOlow0FQw

    - epilepsziás 6 éves kislámynak engedély nélkül beadták az oltást, szövődmény miatt kórházba került
    http://www.nydailynews.com/ny_local/education/2009/1 0/30/2009-10-30_sorry_bout_the_shot_public_school_nurses_giv e_swine_flu_vaccine_to_kids_without_.html

    - 75 éves férfi 2 nappal oltás után meghalt Izraelben
    http://www.jpost.com/servlet/Satellite?pagename=JPost/JPArticle/ShowFull&cid=1257455214580

    - a kínai kormány beismerte, hogy ketten meghaltak az oltás után
    http://www.dailypioneer.com/215922/Two-die-after-getting-Chinese-H1N1-vaccine.html

    - 42 éves kanadai nő az oltás után 2 nappal H1N1 influenzában megbetegedett, majd meghalt
    http://montreal.ctv.ca/servlet/an/local/CTVNews/20091103/mtl_childrens_er091104/20091103/

    - 5 gyereket és egy felnőttet kórházba vittek egy hawaii iskolából az oltás után
    http://www.khon2.com/news/local/story/Six-transported-to-hospital-after-getting-swine/MDhKbCgfzUSC81KFtC_S1g.cspx

    - egy amerikai ápolónő feljegyzései a szezonális- és a sertésinfluenza elleni oltások után fellépő reakciókról
    http://tnsonsofliberty.blogspot.com/2009/11/seasonal-flu-and-swine-flu-vaccination.html

    - csak Türingia tartományban (Németország) 3-an haltak meg az oltás után
    http://www.cecu.de/1011+M584b1e7e40f.html

    - A Der Spiegel német lap egyik újságírója nagyon beteg lett az oltás után
    http://www.spiegel.de/panorama/gesellschaft/0,1518,659556,00.html




    HASZNOS WEBLAPOK:

    http://www.theflucase.com
    http://thebirdflupandemic.com/archives/do-not-take-the-h1n1-swine-flu-vaccine-until-you-read-these-tragic-real-life-vaccine-horror-stories
    http://voices.injuryboard.com/miscellaneous/h1n1-swine-flu-vaccine-possible-side-effects-and-the-dangers-of-squalene.aspx?googleid=271748
    http://healthcaretyranny.com/
    http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/11/17/Obama-Administration-Launches-Deceptive-Swine-Flu-Propaganda-Blitz.aspx
    http://www.ken-welch.com/Commentary/Pandemic1.html
    http://www.novaccine.com

    http://www.fluscam.com

     

    HASZNOS VIDEÓK:

    http://www.vimeo.com/7298827
    http://www.youtube.com/-on beírni hogy H1N1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. november 23. 15:48127.

    ez a biocsip ez nagyon király.  :)))))

     

    és hogy megy ez. injekciós tűvel nanorobotok nyomulnak be?  :))))

     

    istenkém, hát mit ne mondjak.  szét röhögtem az agyam. isteni volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_197322 (98)
    2009-11-17  15:44

Címlap

top