Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Moschus parfüm!

Jumbo3
Létrehozva: 2009. november 12. 23:47

Sziasztok! Régen ezt a parfümöt használtam,jó pár éve nem lelem semerre. A "Green love" volt a kedvenc illatom. (A "Wilde love" is nagyon jó).

 

ÍRJON,AKI TUDJA,hol szerezhető be vagy egyáltalán létezik-e még?

  1. 2010. január 19. 20:0527.

    Szia Klára!

    Jaj de jó hogy ezt leirtad, én is pontosan igy tudom, illetve annak idején mesélte valaki mert én is próbáltam utánajárni, még a külföldön élő ismerőseimet is mozgósitottam, de sajna teljesen megszünt a gyártása. Pedig én is imádtam ezt az illatot, a wild lovot használtam, valami isteni illata volt. Mindenki megjegyezte a környezetemben hogy ez nagyon kellemes és több ismerősöm is vett annak idején. Nagyon nagyon sajnálom hogy megszünt, jó lenne ma is használni ezt a klassz parfümolajat.

    Azóta se találtam még csak hasonlót se, sajna.

    előzmény:
    klára13 (15)
    2009-11-13  11:38

Címlap

top