Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi Club reloaded

tsfmvk
Létrehozva: 2009. november 3. 06:45
Sziasztok!
Elsősorban szeretnék elnézést kérni, akinek bele irkáltam a fórumába, de vészhelyzet volt.
Mi egy olyan csapat vagyunk, akit egy másik lapról száműztek...
Nem azért, mert rosszul viselkedtünk, hanem a lapot lehetetlenítették el.
Ez egy diétás kör, fogyózunk több.kevesebb sikerrel.
Mindenkit várunk, aki csatlakozni akar, és remélem a régi csapat is idetalál.
  1. 2009. november 21. 15:33301.

    Sziasztooook!!!

     

    Nekem ma szénhidrát napom van, úgyhogy a menü, az milánói tészta volt paradicsomos szósszal. Egy marék sajtot azért reszeltem rá, mert most amúgy is olvastam sok helyen, hogy a kalciumot minden nap igyekezzek bevinni azért, amennyire csak lehet.

     

    A "buli" jó volt, fél kettőre értünk haza hajnalban, úgyhogy11ig lustiztunk az ágyikóban. Ezért a délelőtti edzésből most majd esti kondi lesz, de nem sajnálom este úgyis jobb menni, nincsenek olyan sokan.

     

     Billiárdoztunk egy jót, meg megváltottuk a világot is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. november 21. 15:06300.

    Helló lányok..

     

    Azt hittem szórakozól a tojásvirággal..Nem is hallottam róla eddig sosem.Meglestem a  neten és legnagyobb meglepetésemre ott volt...Tök jól néz ki.Hol szereztétek??Nekem is kell.

     

    Ma keményitek rendesen.Igaz csak fél napra jut,mert ma éjjel már nem megyek,igy a napom lerövödűl.

     

    Maszat,remélem jó volt  a buli!!!Mit ettél ma.Mesélj hátha meritek belőle valami jó ötletet.

     

    Nagyon aggodom most már Kerimamáért.Remélem nem betegedett le.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. november 20. 19:14299.

    Csak viccöltem, nem kell engem komolyan venni, nem vagyok vakbélgyulladás!!!!
    Most, hogy írom jut eszembe, amikor még megboldogult fiatal éveimben dizsibe jártam, a gyógyszer piával már akkor is ment.
    Az egyik barátnőm qrva rosszul is lett tőle, tehát pörgés nem volt
    Én még nem próbáltam semmit, mert "az élet a legnagyobb méreg"

    Buty, sikeresen lebeszéltél a könyvről! Én letöltöttem volna, és pendriveról hallgattam volna a kocsiban jövő héten......
    Még szerencse, hogy nem, mert vezetés közben elaludni káros az egészségre

    Ki látott már tojásvirágot??????? A gyerek most azt csíráztatja nagy bőszen, és nemsokára vetjük... Aki tud vmit az írjon!!!!
    Mindenki álmodjon szépeket, és ha kajával álmodik nyugodtan egye meg, mert ott nem hízlal
    Holnap jövök......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. november 20. 18:47298.
    Pedig ivással együtt lenne igazán pörgős a buli
    előzmény:
    Butterflymanic (297)
    2009-11-20  18:18
  5. 2009. november 20. 18:18297.

    Jelentem, a könyv (Umberto Eco - Hogyan írjunk szakdolgozatot?) baromi izgalmas. 2X sikerült elaludnom közben

    Mondjuk az is lehet, hogy fáradt vagyok? Ki tudja... A fejem is fájt egy kicsit délután nem is tudom mitől. Lehet, hogy a diétára való átállás miatt, lehet, hogy front lesz, de az is lehet, hogy azért mert már megint nem vettem fel a szemüvegem gépezéshez, meg olvasáshoz... (ejnyebejnye én )

     

     

    Nade, vacsi letudva, jóllaktam ismételten a krumplicskával. Mostmár csak készülődés van hátra aztán irány a péntek esti bandázás. Majd mentes vízzel múlatom az időt, míg a többiek alkoholizálnak. (Mondjuk én most amúgy sem csábulnék el fogyi ide vagy oda, mert olyan gyógyszerkúrán vagyok, amivel tilos az alkohol fogyasztása)...

     

    Na szép estét nektek, holnap jövök és majd elmesélem mit alkottunk megint az edzőteremben. Izomlázra a legjobb "gyúrni"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. november 20. 16:30296.

    Mint a régi szépidőben egy csomó olvasnivaló várt...jaj,de jó volt....

     

     

    Hát  a mérleg részben volt velem kegyes..Visszament 71-re,de legalább nem 72..Majd lesz még jobb is.

     

     

    Nekem is van rudim.(pöttyös,de nem beteg)

     

    Megsütöttem a husikámat is..

     

    Szóval minden okés..

     

     

    Gondolom holnaptól alig lesz megint olvasnivaló a hétvége miatt...

     

    Csajok nagyon kellemes hétvégét kívánok és bulizzatok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. november 20. 14:47295.
    Azért is egy kockás
    Erika, ahogy bőrszerkóban ráznád a rongyot, nem rázná úgy senki!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. november 20. 14:46294.
    256 oldal hajráááááááááááá!!!!!!!!
    Miért van nekem olyan érzésem, hogy utána nézek és hangoskönyv formájában fogom magamévá tenni???
    Majd jövőre, mert még nem hajt a tatár.
    A sült krumpli az fincsi, és a székelykáposzta is.
    Jövő héten megyek suliba, úgyhogy én is csinálni fogok, mert az 2 napig tudják enni
    Majd még jövök, de megyek boltba, utána pedig elmerülök a közigazgatás, és a gombatermesztés rejtelmeiben...
    Csak össze ne keverjem
    előzmény:
    Butterflymanic (293)
    2009-11-20  13:45
  9. 2009. november 20. 13:45293.

    Sziasztok Mindenki!

     

    Jaja bekeményítettem a keményítő napomon. Délelőtt azzal telt, hogy zöldségesnél voltunk(vettünk sok szép mandarint a majdnani gyüminapomra), meg boltban, na meg persze egy kis ágyikóban lustizással még mindezek előtt.

     

    Aztán ebéd, amire én fűszres tepsiben sült krumplit ettem, kis olivaolajjal meglocsolva, hogy nehogy odaégjen. A párom meg jó kis székelykáposztát eszegetett velem szemben. Mindegy jóllaktam az illatával és a krumplicska is nagyon fini volt. Még ő is megkóstolta és áldását adta. Kis fokhagyma is sütkérezett a krumplik közt, szóval ínycsiklandó volt tényleg.

     

    Szemtelenül fiatal vagyok... Meg izomlázas a tegnapi jó kis edzi miatt. Már várom, hogy holnap legyen, aztán mehessünk megint.

     

    Most pedig neki esem Umberto Eco - Hogyan írjunk szakdolgozatot? című könyvének, mert nyakamon a határidő

     

    Legyetek rosszak, zsírmentes további szép napot kívánok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. november 20. 13:32292.
    Nagyon szép és tartalmas (nem kajával tartalmas ám) hétvégét kívánok mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. november 20. 10:05291.
    Én pedig úgy tudtam Viki, hogy a pöttyös az igazi azt meglehet enni, a másik amivel óvatosabban kell bánni. (18)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. november 20. 10:04290.

    Na basszus, kezdhetem előlről, elszállt amit eddig írtam. Pedig igyekszema  Tünci kedve szerint írni, sokat egy kockába, nem keveset sok kis kockába. :)

    szóval kezdem előlről.

    Vik, ez a nosztalgia disco jól hangzik, én imádok táncolni. Épp a napokban mondtam pont a férjemnek, hogy milyen régen táncoltunk. Erre semmi olyan lehetőség sincs, hogy pl. a mi korosztályunk elmenjen ilyen táncos bulis helyre. A fiaimat már megfenyettem, hogy elmegyek velük bulizni ha mennek, de nem igazán díjazták. Megértem őket, pedig nem vagyok egy rossz bőr. Képzeljetek el egy bőrszerkóba, tetkóval és karikákkal. Atyaisten még magamból is kiábrándulnék. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. november 20. 08:27289.
    Vigyázzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!
    Ha pöttyös, akkor ne edd meg a túró rudit
    Lehet, hogy beteg...... a himlőre gondoltam
    Tessék dolgozni!
    Ja, a savanyúról jut eszembe, tegnap meg volt a szokásos évi lejmolás, az iskola részéről, ahova a gyerek jár....
    Hétvégén iskolabál. Érdekes, de amióta a gyerek sulis minden évben töltöttkáposzta a menü. Vajon miért????
    500 fős vacsora lesz, és közel egy mázsa (100kg) savanyú kellett nekik.
    A gyerekektől nem sajnálom, mert nekik gyűjtik a pénzt, csak azoktól, akik megveszik az 1500ft-os jegyet, és verik a mellüket, hogy ők mennyit adtak, mert ott voltak.....
    Mindegy.
    Mi oda nem megyünk, nem vegyülünk a néppel
    Viszont lehet, hogy hétvégén diszkóba el kellene menni... Nosztalgia diszkó lesz, vagyis belépés csak 20 év felett.
    Így nem néznek ki minket, jó megoldás. Habár én nem vagyok egy szégyenlős ember, ha én szórakozni akarok, én szórakozok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. november 20. 08:16288.

    Na Viki, azért se tudtál megzavarni, minden zavaró körülményt kiiktattam. Még a főnökömet is, remélem nem tűnik fel neki, hogy az iktatandó  postát nem olvasni kell, hanem írni. Különben is ne rám figyeljen, hanem a saját munkájára. MOndom én! De még meg van a munkahelyem

     

    Én jelentem sok káposztát eszek, én nagyon szeretem. Fénypostázzál nekem egy kis akciós kápit, itt 240 és 200 Ft között van.

     

    Ma nem hoztam semmi kaját, tegnap sokat ettem. EGy kis túrórudim van (na nem rosszra gondolni, nem rakom fel a karikát) egy pici mini zacsis leves. Meg egy krémtúró, szóval akár fehérje napom is lehetne.

     

    De egyébként már észre vettem, hogy sokszor tudat alatt is a 90 napossal vagyok. Ma pl. majdnem csak fehérjét eszek, tegnap szinte szénhidrát napom volt. Érdekes. Ezt már többször is észre vettem.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. november 20. 08:07287.

    Szia Kis Maszat! Üdv a fórumon is meg a lassan feleségek táborába is. Nem olyna rossz feleségenek lenni ám! De erről inkább majd később!

    Én is csináltam a 90 napost pont egy éve, szépen le is ment 8 kiló, de többnek tünt a ruháim alapján. Klassz volt. Az már viszont nem, hogy azóta szépen vissza is jött. Ugyhogy most a 172 cemntimhez 80-81 kiló vagyok. A férjem szerint tökéletes vagyok. Remélem a te férjed is majd ezt mondaj még 28 évi házasság után is. Ez jó érzés azért!

     

    Most is gondolkodtam, hogy elkezdem, de az ünnepek előtt már nem akartam belekezdeni. Meg a fiaimnak is most lesz a szüli napjuk, kaja meg torta és egyebek. Meg a karácsonyi beigli. Hogy abból ne egyek, az ki van csukva.

    Így most csak vigyázva eszek, néha sokat, néha keveset  és már néha ilyennek látom magam a tükörbe. De én tudom, hogy a tükörrel van a hiba, ugyhogy nem parázom.  Majd januárba ismét belfogok a 90 naposba, nekem az volt a legjobb.

    Neked meg kitartást Maszatka, és itt jó helyen vagy. Meg kapod a letolást is, ha bűnöznél és a segítséget is. Jó kis csapat vagyunk, majd meglátod.

     

    Köszönöm Tünci a kívánságot, használt is mert már sokkal jobban van a féjem, mondtam is neki, hogy már túl jól van, mehetne dolgozni. Őt is diátára kéne fogni, de hát ez mersz ötlenek tűnik, és szinte megvalósíthatatlan. De dolgozom az ügyön. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. november 20. 07:55286.
    Tüncii, gratulálok!!!!!
    Ilyen cserepeset adok a sikeres gyüminapért!
    Na jó, kapsz szálasat is
    Egyél is sok káposztát, mert egészséges
    Sztem ezzel a H1N1 járvánnyal a savanyúkáposztások járnak a legjobban, mert mindenki eszi kétpofára a C vitamint
    Erika, te hogy állsz???
    Buty remélem ma is jelentkezel, és bekeményítessz a keményítőnapon!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. november 20. 07:51285.
    JÓ REGGELT!!!!!!!!!!!!!!
    cSAK AZÉRT ORDIBÁLOK, HOGY Erikát zavarjam!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. november 20. 07:48284.

    Sziasztok, szép jó reggelt!

     

    Köszöntöm én is az újonnan csatlakozókat.

     

    Most ne zavarjatok, olvasok, hogy képbe legyek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. november 20. 07:21283.

    Helló csajok...

     

    Remélem jól aludtatok,ha már én nem tudtam..Na,de nemsokára beesek az ágyba. 

     

     

    Katus(Béla) tetszik a tetkód és angyon aranyosak vagytok a  pároddal..

     

    Mi a  nana oldalon voltunk elöszőr.Már van akivel 1 éve együtt vagyunk és nagyon remélem igy is marad.Bár rendesen betojtunk amikor elérhetetlen lett az oldal..Na,de itt vagyunk és csak ez számit..Talán te is itt maradsz velünk.Te vagy a legfiatalabb közöttünk.Mi pedig mindeféle korosztályt képviselünk..Remélem ez téged nem zavar,da ha igen az sem baj,mert ugyis itt maradsz..

     

     

     

    Már várom a  délutánt..Végre kajálok egy jót. Csirke mellett gondoltam vagy bepácolom gyros porral,vagy kirántom+ savanyú káposzta.Ezt még megálmodom.

     

    Éjjel semmit nem vétkeztem a gyümölcsnapon,kiváncsian várom a jutalmamat a mérlegtől.Drukkoljatok,mert megérdemlem

     

    Erika ma aktivabb legyél.Era meg talán már soha nem is ér ide.Nekem nagyon hiányzik. Monci is...Délután majd jövök.Nemtudom mikor,mert felkelés után jön a kötelesség rész.Bolt és főzés,de azért igyekszem...

     

    előzmény:
    tsfmvk (281)
    2009-11-19  19:50
  20. 2009. november 19. 20:27282.

    A szépen teregetés az itt is megvan. A vasalásra is azóta szoktam rá, mióta a pasim ideköltözött :D Vettünk fini coccolino vasalás segítő lötyit ééés ettől sokáig nagyon fini illatuk lesz a ruháknak. + a klassz öblítő.

    Szóval csak extra szempontok miatt van ez a fene nagy vasalás. Jórészt olyan ruháink vannak amik nem igényelnek túl sok macerát hálisten :D

    előzmény:
    tsfmvk (281)
    2009-11-19  19:50
  21. 2009. november 19. 19:50281.
    Jó éjszakát mindenkinek!!!!
    Kivéve Tünciit, akinek jó munkát, reggel jövök!
    Buty, örülök, hogy ide találtál!!!! Hajrá, tornára fel!
    Nagy a pofám, de én ma még felüléseket se csináltam
    Én hiába vagyok gyakorló feleség, vasalni, na azt NEM
    Csak szépen teregetek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. november 19. 19:03280.

    Most beállítottam, hogy 18 éven aluliak is nézegethessék a profilomat :D

    Nem mintha eddig úgy tele lett volna felnőtt tartalommal :)))

     

    A másik fórumról egyszerűen eltűntek az emberek. Biztos lefogyott mindenki - amit mondjuk azért kétlek :P Még próbálkoztam írkálni, de semmi válasz nem jött így gondoltam új közösség után nézek. Hálisten találtam is ;)

     

    A napod hátralévő részéhez pedig kitartást!!! Én a drágámat várom haza serényen 10ig dolgozik. "Kínomban" már ki is vasaltam. Gyakorló feleségjelöltté avanzsálok lassan

    előzmény:
    Tuncii (279)
    2009-11-19  18:38
  23. 2009. november 19. 18:38279.

    Mi lett a másik fórummal,ahol voltál?,

    Mi egy másik oldalról kerültünk ide,mert ott bekevertek és eltüntünk..alig találtuk meg egymást.Még mindig van aki nem ért ide.Remélem ők is megjönnek.Nagyon jó csapat voltunk(vagyunk)

     

    Én nem tudom megnézni a fényképeidet és az oldaladat..valószinűleg azért mert mégsem vagyok olyan öreg mint hittem,.Rá kattintok a nevedre és ez jelenik meg

     

     

    Az oldal megtekintését a felhasználó letiltotta 18 éven aluliaknak!

     

    Már megérte hogy idetaláltál..

     

     

    Nekem majd csak holnap reggel ér végét a napom,mert éjszakás vagyok.

     

     

     

    Erika a köszvényt úgy tudom a sok disznóhús fogyasztás is elősegiti..Biztos nagyon fájhat..Jobbulást

    előzmény:
    Butterflymanic (278)
    2009-11-19  18:28
  24. 2009. november 19. 18:28278.

    Annyira nagyon lepkemániás vagyok, hogy még magamra is tetováltattam. Egy pillangót a bokámra. ^^ A képeim közt van is róla fent egy fotó. :)

     

    Nekem ma éppen fehérje napom van, vagyis volt :P Mivel már túl vagyok a vacsin.

     

    Valójában nem is érzem magam olyan durván daginak. Inkább teltkarcsúnak? Vagy a van mit fogni rajta kategória... De igazából azért nem tűnik durvának a helyzet, mert elég magas vagyok (176centi) Meg lehet, hogy a csontjaim nehezek :D Pl. ezen a képen kb 100kiló voltam

     

    Én is örülök, hogy sikerült ráakadnom erre a fórumra. Első alkalommal is nagybőszen fórumoztam fogyi közben és sokkal jobban ment, mint mikor csak magamnak akartam próbálkozni. Talán társaságban kevésbé könnyen adja fel az ember.

     

     

    Na amúgy a lustaságról meg annyit, hogy én pl. úgy vagyok vele, hogy elindulni szörnyen nehéz pl. az edzőterembe, vagy rászánni magam, hogy felüljek itthon a szobabicóra, vagy elkezdjem a leg magicet. Van itthon is minden, mint a búcsúba :D Viszont ha már csinálom, akkor nagyon-nagyon élvezem és olyankor a kedv is kitörő, hogy még még legközelebbis juhúú!

     

    Ma például sikerült sok betegeskedés után eljutni a konditerembe, 1,5 órát lent voltunk a párommal. Jól megizzadtunk, de nagyon kellemes fáradtság volt. 20perc ellipszis tréner, 20perc tekerés a bringán, egy kis erősítés lábra, vádlira, combira, 100 hasprés, levezetésnek meg 5 perc séta/kocogás volt a menü. (Na azért októberben mikor elkezdtünk lejárogatni még nem ment ennyi minden :D)

    előzmény:
    Tuncii (276)
    2009-11-19  18:11
  25. 2009. november 19. 18:17277.
    Hülyeséget kérdeztem hiszen leirtad,hogy ma kezdted.Tehát fehérjenapos vagy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2009. november 19. 18:11276.

    Szia Butterflymanic

     

     

    Üdv. közöttünk.. Tényleg nagy lepkemániás vagy,vagy pedig csak úgy tetszik ez a név??

     

    Én  is 90 napozom,ahogy  Ts már irta is..Jelenleg gyümölcsnapos vagyok.Te??

     

     A fényképed  alaján nem is vagy dagi..Azért irom igy hogy dagi,mert 20 kg elég durva.. Nagyon örülök,ha együtt diétázunk.Jobb mint egyedűl.

     

    előzmény:
    Butterflymanic (274)
    2009-11-19  16:44
  27. 2009. november 19. 18:08275.
    Itt a helyed köztünk!
    Holnap kezded?????
    Ez a lustaság nagyon jellemző rám is.....
    Várjuk a beszámolódat, nem csak a fogyiról.
    előzmény:
    Butterflymanic (274)
    2009-11-19  16:44
  28. 2009. november 19. 16:44274.

    De de sajna elég sok visszajött. Egészen pontosan 11 kiló. De ez maximálisan az én lustaságomnak és lazaságomnak az eredménye. :P

    Szóval, hogy nyaralás alatt minden úgy volt, hogy most lehet, mert megérdemeljük, meg aztán szerelmes is lettem és mint tudjuk az nagyon hííízlal. :P Főleg, ha folyton fagyika, csokika, éttermi vacsika és ilyenek társulnak hozzá... Ejjjnye-Bejjnye :D Erre már csak lapát volt, hogy a napozáson és a Balcsiban úszkáláson kívül nem sokat mocorogtam. :$

     

    Szóval én voltam a ludas, tiszta sor, ezért is vagyok most kétszer olyan elszánt és remélem kétszer olyan sikeres is. ^^

    előzmény:
    tsfmvk (273)
    2009-11-19  16:29
  29. 2009. november 19. 16:29273.
    Nah, érkeznek újak is!!!!
    Szia Katus, mert megnéztem az adatlapod, és mert lusta vagyok begépelni a hosszú nick neveket.
    Itt nálunk most Tüncii, 90 napozik, és természetesen lehet csatlakozni!
    Mindenkinek örülünk!
    Egy kérdés, a 15-ből nem ment vissza semmi, vagy igen????
    Erika, a családban nálunk is van köszvényes, és pont úgy csinálja, mint a férjed, hogy vándorol neki, alkalmanként!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2009. november 19. 15:08272.

    Sziasztok fogyizók!!!

     

    Lehet még csatlakozni? :)

    90 napost kezdtem el ma már másodjára. Első alakalommal lement 15kg. Most -20  az álomhatár, mivel visszahíztam sokat. Mozgásszegény életmód, nagy zabálások, nyaralás nasi stbstb :$ :(

     

    Na de most elszántan itt vagyok!!! :)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. 2009. november 19. 14:57271.

    Sziasztok!

     

    Igen, valószínű úgy tudom, hogy a köszvény egyfajta izületi betegség. Tavaly ősszel a térdében volt, az fájt nagyon, most meg levándorolt a sakrába, bokájába. Nagyon tud ám fájni. Pedig nem is nagyon eszünk olyanokat, ami tiltó listán van. Hát ez van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2009. november 19. 14:48270.
    Sziasztok!!!!!
    Tüncii, ne izgulj! Ha úgy csinálod ahogy írva vagyon, akkor nem lehet benne hiba!!!
    Majd még jövök, csak túl jó az idő, és kinn jobb a szabadban!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2009. november 19. 13:42269.

    szép jó napot kívánok!!

     

    TS,remélem mára jobban vagy és nem vagy depis..

     

     

    A gubám megmaradt,nem kellett.Ettem helyette sajtosrudat.Ma gyüminapom lesz..Kiváncsiságból megmértem magamat igy gyüminap elött.Nem kellett volna,hiba volt,mert az eredmény szőrnyű ..Nagyon kiváncsi vagyok mit mutat holnap..Az lesz a hivatalos eredmény..IZGULOK!!!

    előzmény:
    tsfmvk (268)
    2009-11-18  18:17
  34. 2009. november 18. 18:17268.
    Erika, fájnak a férjed ízületei????
    Állítólag attól, ha sok belsőséget eszik az ember, akkor nekem is lesz majd....
    Tüncii, válts kaját, mert megunod!!!! Habár akkor nem eszel annyit. ergó fogysz..
    El fogott egy kis depi..... Nem baj estére megmasszíroztatom magam!
    Holnap de. frissen fitten, piac után jövök!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2009. november 18. 17:16267.

    Sziasztok..

     

    Csak most jutottam ide  a gép elé.Egyfolytában csináltam a dolgomat.Most gyorsan irok pár sort és bújok be az ágyikómba szundikálni.

    Mára diós gubát csináltam.Nem tudom ti ettetek-e már,én még sosem.Majd meglátom izlik-e.Egy a falt erejéig okés volt..A mákostól múltkor nagyon rossz volt  a gyomrom,igy mellőzöm.A másik kajám pedig szilvásgombóc lesz..Na ezt még nem untam meg.Gondoltam pizzára is,de mégsem az lezs..Na ennyit a kajámról...

     

    Erika tömd meg a férjedet.Ha megfőzted,egye meg .

    Elsöre azt hittem rosszul olvastam,hogy köszvény receptár.A köszvényről nekem egy izületi betegség jut az eszembe.. Lehet,hogy ezért nem evett

    előzmény:
    Erika47 (266)
    2009-11-18  10:31
  36. 2009. november 18. 10:31266.

    Sziasztok!

     

    Köszönjük Viki a hasznos infókat. Jó ezeket minél többet olvasni, hallani, és egyszer csak meg ragad a kis agyamba. 

    Persze igazad van, nem is szabad annyira előre tanulni, még elfelejted.

    Tünci kedves, hát azért vagyunk itt egymásnak, hogy megosszuk a pici dolgainkat, titkainkat. Miért lenne baj, hogy beszélsz a kajákról amiket eszel. Jó hallani, hogy ügyes vagy, hogy betartod a dolgokat, persze, hogy kiváncsikak vagyunk rá és rád.

    És külön gratulálok a cikkedhez és a fotóhoz, nagyon ügyes vagy. Lehet, hogy pályát tévesztettél?

     

    Én ma egy kis maradék paradicsomos húsgombócot hoztam. Tegnap csináltam külön köszvény recettárból kaját a férjemnek, mert megint előjött neki, na azt hiszitek evett belőle? A nagy frászt! Pedig finom volt, paradicsom szószos, gomábás, sajtkérémes tészta. Nekünk ízlett a fiúkkal. Meg a meggyes túrófeljujtat is abból a recepttárból vettem, azt is megcsináltam, na abból épp evett, de nem volt odáig érte. Azért jó volt.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. 2009. november 18. 08:08265.

    A hosszútávú siker titka

    - Állj gyakran a mérlegre!
    Egy felmérés szerint, azok, akik rendszeresen ellenőrzik testsúlyukat, nagyobb eséllyel őrzik meg alakjukat szemben azokkal, akik csak alkalomszerűen állnak a mérlegre.
    Tipp: A mindennapi ellenőrzés azért túlzás, de hetente kétszer-háromszor tanácsos megmérni a súlyodat. Így a kisebb ingadozásokra is fény derülhet, a gyakori testsúlyellenőrzésnek és a tudatos táplálkozásnak köszönhetően pedig nem érhetnek kellemetlen meglepetések.

    - Tudatosan állítsd össze a menüdet!
    A túlsúly kialakulásáért elsősorban nem a sok étel, hanem a rosszul összeállított étrend okolható: a vitaminszegény táplálkozás, a magas zsír- és szénhidráttartalmú készételek és az „üres kalóriák” mértéktelen fogyasztása tehető felelőssé a pluszkilók lerakódásáért.
    Tipp: A magas rosttartalmú ételekkel (pl. teljes kiőrlésű pékáruk) hamarabb eléred a jóllakottság érzését, mert megakadályozzák a túlevést és hosszútávon az elhízást is.

    - Iktasd ki a szénhidrátot a vacsorádból!
    Mivel este a szervezet már „pihenő üzemmódba” kapcsol, a vacsorára megevett kalóriákból raktározódik el a legtöbb. Ez a kilóidra nézve akkor veszélyes, ha nem megfelelően állítod össze az esti menüt.
    Tipp: Vacsorára már ne egyél magas szénhidráttartalmú ételeket, például tésztaféléket, édességeket, krumplit, fehér kenyeret. Inkább részesítsd előnyben a fehérjedús fogásokat: a sovány húsokat és tejtermékeket, persze a mennyiségre ebben az esetben is ügyelj! Ha ebéd után beiktatsz egy fehérjében gazdag uzsonnát, este már nem leszel olyan éhes!

    Ezt ollóztam ki nektek a wellness caféból, iderakom, hogy mindenki TUTIRA
    olvassa el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. 2009. november 18. 08:01264.
    Jó reggelt!!!!!
    Napocskás napot kívánok mindenkinek!
    Erika tényleg kíváncsi, de a válaszom:
    nem, még nem tanultam meg mindent, nem szabad elhamarkodni, mert csak elfelejtem
    a mérleggel még nem randiztam, mert kifogyott belőle az elem, tehát elemre kellene vadászni......
    Tüncii, akkor tényleg ügyesek vagytok!!!!
    Kajálással is csak így tovább! Nem elkutyulni!!!!
    Még jövök, csak megyek körülnézek a vaterán..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2009. november 17. 17:27263.

    Kerimamáért  kicsit aggódom.Nem mondta,hogy lenne dolga és nem fog jönni..Remélem nem betegedett le...

     

    Ma keményitő napom van.Most kajáltam,jól is laktam..Csináltam rizses lecsót.Nagyon jól esett .

    R

    emélem nem baj,hogy megirtam.Megszoktam,hogy régen is megosztottuk egymással mit ettünk..

     

    Ma felkeltem korábban mint ameddig tudtam volna aludni.Betekertünk melóba,mert csináltak rólunk egy közös fényképet.Megjelenünk a céges újságunkban a bringázz munkába akció miatt..Képzeljétek én irtam a cikket az lesz benne és én intéztem a fotózást is,sőt talán kapunk egy ajándék polót is a bringázz munkába logóval,de erről még nem nyilatkoztak..Lehet,hogy áttérek újságirásra..

    Szóval,hogy futtassam magunkat,több mint 900-an dolgozunk ott,de csak 8-an vettünk részt az őszi fordulóban.Ezért gondoltam,hogy  ez megérdemel egy cikket.Megkerestem az illetékest és ő örömmel vette a dolgot...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2009. november 17. 16:06262.

    Helló csajszik..

     

     

    Erika ennyi kérdést feltenni egyszerre...te aztán kiváncsi vagy

    előzmény:
    Erika47 (261)
    2009-11-17  09:22
  41. 2009. november 17. 09:22261.

    Sziasztok Lányok!

     

    Na, itt vagyok! Nem úsztátok meg, már pedig látom reménykedtetek.

    Nagyon ügyes vagy Tünci! Így mindjárt jobban megy a folytatás is, ha van sikerélmény. CSak így tovább.

    Én is keveset eszem, vagy legalábbis kevesebbet, hogy legalább több ne jöjjön fel. Aztán majd csak az ünnepek után kezdek bele valamibe, de valószínű  a 90 napos lesz. Még alszom rá egyet-kettőt.

     

    Viki nálad mi a helyet? Káposzták meg vannak? Megtanultad amit meg kellett? És kaja ügyben, hol tartasz, na és a mérleg mit mutat.

     

    Szia Andi, és te hol tartasz a fogyival? Olyan ritkán jössz.

     

    Kerimama merre tekereg vajon?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. 2009. november 16. 17:05260.

    Szia Andi..

     

    Köszi szépen...

     

    Mi van veled,olyan rég irtál?Azt hittem már nem is jössz többet

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_174986 (259)
    2009-11-16  16:36
  43. Torolt_felhasznalo_174986
    Torolt_felhasznalo_174986
    2009. november 16. 16:36259.

    Nagyon ügyi vagy, hogy megálltad.

    Főleg sajtos rolót...jajj.

    Hajrá!

    előzmény:
    Tuncii (256)
    2009-11-16  08:00
  44. 2009. november 16. 16:02258.
    Az ellenállásnak meglett a jutalma..Minusz 1kg..Nagyon örültem neki,detudom,hogy innentől kezdődik majd  a nagy harc a kilókkal.Megpróbál majd visszavinni 72kg-ra..Ezelött is igy volt..Nagyon észnél kell lennem,de talán most nagy az elszántságom,hiszen tavaszra mindenképp minimum 68kg szeretnék lenni.Na és Norbi is rásegit a tornával szerintem..Azért kiváncsian várom a követlező méredzkedést,hogy vajoncsalódás lesz-e.???.Egyenlőre nem élem bele magamat hogy 70 kilós hölgyike lettem:))
    előzmény:
    tsfmvk (257)
    2009-11-16  14:05
  45. 2009. november 16. 14:05257.
    Én is csatlakozom, SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KERIMAMA!!!
    Tüncii, ez igen, ha ellen tudtál állni!!!!!
    Tudom, hogy milyen nehéz tud az lenni!!!!!
    Erika hol van????
    Mögötte álltak a főnökök??? Vagy H1N1????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2009. november 16. 08:00256.

    Szia TS .

     

     

    Köszi,jól sikerült a gyümölcsnapon,semmi vétkezés nem volt.Majdnem reggel lett.Vettem hazafalé friss pékárut itthonra + a sulira és  egyet magamnak is(sajtosrolót)..Most a  hüttőben vár rám délutánig..Hát ezt majdnem megettem amikor hazajöttem,aztán a  szendvicskészitésnél jöttek a jó szalámi illat...Szóval felfalósdi hangulat jött rám,de MEGÁLLTAM..Evvel még magamat is megleptem..kiváncsi vagyok a mérlegelésre.Most megyek aludni és utána jön az igazság pillanata..

     

    Remélem a többiek ma már előkerülnek...

     

    előzmény:
    tsfmvk (254)
    2009-11-16  07:34
  47. 2009. november 16. 07:40255.

    Jó reggelt mindenkinek..

     

    Úgy látom KERIMAMA még mindig nem került elő,pedig a mai nap  az Ő napja.

     

     

     

    NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK..SOK PUSZI!!!!

     

     

    ( A VIRÁGOT NEKED TETTEM KI)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2009. november 16. 07:34254.

    Jó reggelt!!!!
    Tüncii, remélem sikeresen túl vagy a gyüminapon!!!!!
    Erika, jó munkát!
    Én megyek nagy bevásárlásra, mert kong a hűtő....
    Kíváncsi leszek a dolog anyagi vonzatára, de sztem a pénztárcára nézve nem lesz kedvező
    De enni kell.

    Mondjuk én karalábé levest fogok ma enni,meg almát....Ha minden jól megy
    Szép napot, mondjuk itt elég borús...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2009. november 15. 19:17253.

    TS én imádom a hagymát,de tényleg büdi...

     

    Eddig jól birom a gyümölcsnapomat.felkészültem melóra ..Lesz nálam datolya és kubu is vészhelyzetre.

     

    Eerika biztos jól fogja csinálni én nagyon szurkolok neki,hogy ne vétkezzen vagy csak picikét...

     

    Era meg nemtudom mikor fog már "hazatalálni" ..Nekem már nagyon hiányzik a sok hülyéskedése...Mindjárt irok neki emailt,hátha elfelejtett bennünket...

     

    Holnap jelentkezem..remélem álomsúllyal

     

    Kerimama te hol vagy már megint???

     

    Jó ájszakát nektek.Aludjatok nyugodtan,majd én örzöm az álmotokat!

    előzmény:
    tsfmvk (252)
    2009-11-15  18:41
  50. 2009. november 15. 18:41252.
    Jó estét!!!!!!!
    Látszik a hétvége!!!!
    Holnap majd beindul az élet.
    Kitartás a gyüminaphoz TüncIIIIIIII!!!!!!!
    Remélem Erika nem nagyon rosszalkodott (evés ügyileg) a hétvégén!
    Én az almát kiegészítettem sült hagymával, ma az volt a vacsi!
    Állítólag egészséges...... de büdös, tehát nyomás fogatmosni....
    legyetek jók holnapig
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top