Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi Club reloaded

tsfmvk
Létrehozva: 2009. november 3. 06:45
Sziasztok!
Elsősorban szeretnék elnézést kérni, akinek bele irkáltam a fórumába, de vészhelyzet volt.
Mi egy olyan csapat vagyunk, akit egy másik lapról száműztek...
Nem azért, mert rosszul viselkedtünk, hanem a lapot lehetetlenítették el.
Ez egy diétás kör, fogyózunk több.kevesebb sikerrel.
Mindenkit várunk, aki csatlakozni akar, és remélem a régi csapat is idetalál.
  1. 2009. november 11. 07:29201.
    Jó reggelt!
    HBO2. Elég kedvező konstrukcióban kaptuk 5 filmcsatorna 2000ft.
    Jött anyósom, de mindját megy is!
    Kerimama, ébresztő!!!!!!!
    Erika, ez a krumplifőzelékhez hasonlít, sztem.
    Kisebb a pocikám, megy össze a gyomrom, remélem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. november 11. 07:08200.

    Brust én is nagyon szeretem. Nekem bejönne, ha kijönne!

    De én se láttam az újságba. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. november 11. 07:07199.

    Sziasztok, szép jó reggelt! Ha bár itt elég pocsék az idő, szakad az eső, de ha lelkünkben süt a nap akkor az jó dolog.

     

    Milyen viág legyen Tünci? MI lenne ha a turulmadarat raknánk ki neki virágból, az  tök jó lenne. A fején kalap helyett egy szép nagy turul, vagy a hátán egy szép nagy turul szárny. Elég fáradt vagyok, látszik ugye?

     

    A krumli kása az olyan, hogy megfőzöm a krumplit sós vízben, ha kész leöntöm, de csak egy edénybe a levét. A krumplit összetöröm, teszek hozzá kb három-négy evőkanál lisztet, visszateszem a tűzhelyre és összekavarom, közbe önök hozzá egy kis krumpli levet. Annyi levet önök vissza hozzá, hogy alig tudjam kavarni a fakanállal. Nem kell túl hígra, de ízlés dolga, ki hogy szereti. 

    Aztán mi a fiúkkal túróval és tejföllel szoktuk enni, de van aki hagymát pirít rá, vagy szalonnát és kolbászt süt rá. Mi nagyon szeretjük, egy vacsi meg van belőle.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. november 10. 19:18198.
    Az én műsorújságomban nincs beleirva.Te hol nézed??
    előzmény:
    tsfmvk (196)
    2009-11-10  19:15
  5. 2009. november 10. 19:15197.

    Úgy látom mindenki eltünt pihengetni,tv-ni...

     

     MINDENKINEK SZÉP ÁLMOKAT KÍVÁNOK....JÓ ÉJSZAKÁT!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. november 10. 19:15196.
    De esztek ám mindent!!!!!!
    Nekem ma alma volt, meg kockából leves, meg szőlő, és slussz.
    De már jobban érzem magam a bőrömben. Amit betestápolóztam
    mert ha csak kifogyok a bőrömből elég hülyén fogok kinézni
    Tényleg mi ez a krumplikása????
    Nálam a kása az kukoricadara megfőzve, rácsurgatott kolbász
    zsírral (bátrabbaknak tejjel).
    Káposztástésztát lassan csinálnom kell, mert ősz van, és azt kétszer egy évben szokta. (tavasz-ősz) Elég is annyi...
    Tüncii, remélem kevés volt a chips,mert dádá lesz
    Fakanállal!
    Tényleg neked is ki kellene valami virágot találni...
    Én most a kádban egy kalapra már gondolatban megalkottam a
    káposztavirágkompozíciót!
    Komár még mindíg jó, igaz 40 éve ugyanazokat a számokat nyomja, de legalább nem csalódik az ember.
    Kerimama remélem reggel jön a szállítmánnyal....
    Ha nem esik megyek piacra...
    Jó éjt mindenkinek
    Nemsokára kezdődik a Die Hard, Bruce Willissel
    Az is jó hapsi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. november 10. 17:27195.
    én nem ismerem hogy kell csinálni???
    előzmény:
    Erika47 (193)
    2009-11-10  17:20
  8. 2009. november 10. 17:27194.

    Majd szilvásgombócnak öltözöm,ehhez nem kell sok tömitőanyag:))

     

     

    Átérzem az Anyai aggodalmadat. 1hete a fiam is közölte,ha lenne lehetőség menne ki dolgozni..Neki aztmondtam persze menjen csak...igaza van,hiszen ebben az országban alig lehet megélni és jobb nem lesz ..Aztán este mikor nem látta jól kisirtam magamat....Erika épitőiparba megy??

     

     

     

    Most megyek megcsinálom a vacsimat,meg a fiam kért banánturmixot...mindjárt jövök...

     

    Kolbászt már nem kívánom,igy a mai kajám

     

    1--mákosguba

     

    2--szilvásgomboc

     

    Vétek(részben vétek csak) chipsz nasira..Már bánom,de akkor jól esett...Napok óta kerülgetetm,de ma ch nap van igy lazábbra vettem a dolgokat..

     

    előzmény:
    Erika47 (192)
    2009-11-10  17:18
  9. 2009. november 10. 17:20193.

    No megyek folytatom a főzést. Csináltam pöszi levest, lesz még krumplis tészta, káposztás tészta és egy kis kását ennék. Finom krumpli kását túróval és tejföllel. De van aki cénkének ismeri. Mindegy finom.

     

    További szép estét mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. november 10. 17:18192.

    Az én fiam két évvel idősebb csak trédnél Tünci. És képzeljétek, csak nem akarom elkiabálni, lehet, hogy összejön neki egy Müncheni munka. Mehet dolgozni, akár más most  mehetne, de még van két hét a jogsiból, azt már befejezi. Nagyon boldog. Én nem is tudom, olyan vegyes érzelmekkel vagyok. Mondhatnám, hogy az egyik szemem sír a másik nevet.

     

    Jaj, kis káposztánk, tudod én meg a mákvirág leszek, így felismerjük egymást, és mivel virágkarnevál, még fel se fog tünni senkinek. Mi leszünk az álcázás nagy mesterei. Addig a többieknek is kitalálunk egy jelmezt. Tünci lehetne mondjuk a Turulmadár, de az nem növény. Hogy rájöttem. Na még gondolkodunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. november 10. 17:01191.

    Még a végén Tatabányai találkozó lesz???88ban született a nagyfiam...Te meg Komár Laciztál??Szép..

    Remélem legalább jó volt a koncert..

     

     

    előzmény:
    tsfmvk (190)
    2009-11-10  16:57
  12. 2009. november 10. 16:57190.

    Halálra röhögöm magam rajtatok!!!!! Pfúj, viccelni egy káposztával?????
    Majd kaptok augusztusban!!!!!!!! ÉN OTT LESZEK!!!!
    Ja, a súlyomon van még mit farigcsálni, mert stagnál a kis rohagék, de teszünk róla!!!!!!
    Almaecetet nem ipari mennyiségben iszok, hanem napi 3 teáskanállal!
    Tatabányán 1988-ban voltam, mert rokonok laknak ott, és pont akkor volt egy Komár Laci koncert, amire elmentünk, ééééééééééésssssss
    még autogrammot is kaptam!
    Cukorhelyzet rendeződött, mert jobban elolvastam az aszpirin útmutatóját és azon rajta van, hogy alacsony cukrot is okozhat.....
    Én most megnézem az rtlmoston a showder klubot...
    Még majd írok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. november 10. 15:32189.
    Már ha megtaláljuk a tömegbe.Ne felejtsd el,hogy akkor is káposzta lesz
    előzmény:
    Erika47 (188)
    2009-11-10  14:33
  14. 2009. november 10. 14:33188.
    Igen, én is ezt írtam Vikinek, de hát mint tudjuk tényleg önfejű. De csak találkozzunk vele augusztusba, majd lesz-kapsz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. november 10. 14:32187.
    Ne is kezdjél bele Kerimama, majd januárba együtt elkezdjük. Jobb lesz úgy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. november 10. 14:30186.

    Itt vagyok,ragyogok...

     

    Én sem tartom az almaecetet  jó ötletnek,de TS önfejű és úgysem érdekli.......

    előzmény:
    kerimama11 (184)
    2009-11-10  14:21
  17. 2009. november 10. 14:30185.

    Néha pont azt nem aláljuk ami a helyén van. Én is jártam már így. A kocsi szervíz könyvét kerestem a múltkorában, a férjem mondta, hogy ott van a helyén, de én meg se néztem, mert úgy emlékeztem, hogy nem ott van. Így miután ungot-berket bekerestem végül megnéztem a helyén.Hm és láss csodát, ott volt. Ennyit a szőkeségemről. Ha bár most voltam fodrásznál és már teljesen le van vágva melír, így már nem is vagyok annyira szőke. Sokat barnult a hajam. De majd tetetek én is bele mesterséges butaságot, mint Viki így álcázom magam.

     

    Megettem a töltöttkáposztát, de nem hoztam kenyeret hozzá, elfelejtettem és hát az amúgy is fájó gyomromnak nem igazán tett jót. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. november 10. 14:21184.
    ezek az izgalmak nem hiányoznak!!!  aki csengetett véletlenül az én számomat nyomta meg :: lehet hogy én is mellé nyultam??? mindegy lényeg hogy itt vagyok  köztetek!! ERIKA.csak nézegetem adiétát de nem kezdem el. akarácsonyi káposztából enni akarok!!!Lányok a virág fesztivált többször láttam ..csodálatos---oda álló képesség is kel .ami nekem már nincs!! igy nem hiszem hogy csatlakozni tudnék!! TS  az alma diéta jonak tünik ...de az almaecetes vizzel inkább ne kisérletezzél ,ha tanácsolhatom,régebben csináltam majdnem mütét lett avége!! EZ CSAK JÓ TANÁCS Kerimamától!!!!!??!! sziasztok .most megyek egy teával lenyugtatom magam --remélem még itt lesztek!!! különben sirni fogok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. november 10. 14:05183.
    LÁNYOK- Már megint vacakol a forum !! azt irja nem található pedig itt vagyok és beléptem ,az elöbb irta m csak közben csengettekés félbe hagytam elküldtem --erre irta nem vagytok találhatók!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. november 10. 14:00182.
    Sziasztok.. korán örültem hogy nincs semmi dolgom!! egy számlát keresgéltem egy egész délelött! közben a helyén volt csak összefogtam amásikkal!!mire meglett--elment akedvem a főzéstől!! igy kénytelen  voltam  ""könnyű ebédet "" összeütni !!  Tünci a Turul  madarat kb elöször 36 éve láttam ,akkor kereszteltem a kereszt fiaamat Tatabányán- és akkor néztem meg avárost,,   akkor is tetszett most aképen is szép!! Késöbb jövök valaki csönget. megyek beengedem....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. november 10. 08:40181.
    Erika,dehogyis haragszom..Én mindenesetre jól szórakozom a Benkőn.A véleményünk megegyezik.........Mint pasi szerintem undoritó,de nagy fazon..Tudja hogy kell feltünősködni,az biztos...Nekem akkor sem kéne ha egyetlen pasi lenne a földön..Viszont élvezem a sok idiótát ahogy marják egymást,mintha valami főnyeremény lenne....Amikor megcsókolják fujjjjj na az az undormány igazán...Mindegy biztos önkínzó vagyok..Idekészitettem a (második) egy bögre teát+banánt..és akkor induljon a  show ..Majd jövök...
    előzmény:
    Erika47 (179)
    2009-11-10  08:20
  22. 2009. november 10. 08:22180.
    Ja, és az augusztusi találozót fejben tartom én is, remlem mindenki beírta már jó előre a naptárjába.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. november 10. 08:20179.

    Igen, ma nincsenek főnökeim, ma a magam ura vagyok. Így jobban tudok csatangolni a nagyvilágba. Akár Pesten, vagy még Tatabányára is leugrom. Azért nem volt semmi aki kitaláta a netet meg ezeket a dolgokat. Tök jó!

     

    Nekem nem tetcik a Benő. Engem kifejezetten idegesít, irritál, és rosszul vagyok még ha meglátom is. Egy ilyen pasit, hogy egyáltalán beengednek a tévébe, engem felháborít. De ugyanúgy a Mónika és Joshi barát is. Ettől sokkal értelmesebb műsorokat csinálhatnénak. Már ha csak természet filmet csinálnak helyettük már az is sokkal értelmesebb lenne. Na mindegy, ez van. Bocsi Tünci, de nekem ez a véleményem róla.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. november 10. 08:08178.
    Örülök Erika ,hogy tetszik....Én nem másztam meg a kilátot,de  a hegyre már sokszor felmentünk gyalog és jópárszor bringával is..Az persze kinyírt...Jó időben áll.sokan kirándulnak fent..Jó kis hely,már aki szereti az ilyet...MAJD KÉSÖBB JÖVÖK...(ez fenyegetés volt)
    előzmény:
    Erika47 (176)
    2009-11-10  08:00
  25. 2009. november 10. 08:05177.

    Szia Erika.Úgy látom ma aktivabb leszel...NÁLAM ZÖLD VAGY,nemtudom nekem miért nem jelzi ki...

     

    Most egY kicsit eltünök.A fiammal letöltettem a tegnapi Benkőt.Azt most megnézem..Egész jól elszórakozom a  sok idiótán...SZÓRAKOZTAT--Ezenkivűl a nagyorrú hölgy városbelim..Régen ismertük is egymást,de pár hónapja találkoztam vele,és nem ismert meg.Én meg nem megyek oda senkihez hogy nem ismersz meg stb???Most meg már tv sztár pláne hogy nem szólnék neki..

     

    Veletek más a helyzet,rátok szólnék...Augusztusban találka Debrecenbe a Virágfesztivál napján kb 1-óra és egy-lét süti erejéig..Ugye emlékeztek???..Remélem ez összefog jönni.Talán Kerimama is csatlakozik hozzánk a barátosnőjével...Kerimama,te voltál már  a fesztiválon??

    előzmény:
    Erika47 (173)
    2009-11-10  07:54
  26. 2009. november 10. 08:00176.
    Nem untaccccccccc bennünket Tünci, csodás ez a kép is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2009. november 10. 07:58175.

    Igen, Tünci nagyon szép, a hely is meg a madár is. Már messziről láttam többször is, de jó lenne egyszer közelről is megnézni.

    De ugye nem bicóval tekerve másztad meg azt a sok lépcsőt?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2009. november 10. 07:57174.

    Eza  kép is a hegyhez atrtozik.Van fent egy nagy barlang is...van róla több fénykép is,csak azon ismerőseim is vannak, igy nem teszem fel...Azérte gy ránézés erejéig ez is jó...Legközelebb (tavasszal)csinálok sok fényképet bármerre járok...Persze nem foglak untatni vele benneteket.

     

    Jövőre sok bringatúrát tervezünk..Szeretnénk megkerülni a  Fertőtavat(át Ausztráliában) és a balatont is... Vonattal elmegyünk és ugy pattanunk bringára...Egy éjszaka a helyszinen és haza:))

     

     

    Nemtudom ma mi van velem,de  mesélhetnékem van...BOCSI

    előzmény:
    Tuncii (172)
    2009-11-10  07:49
  29. 2009. november 10. 07:54173.

    Viki ki fog készülni a gyomrod attól a sok savanyútól, alma meg almaecet. Nem lesz jó. Különben is már olyan régóta fogyózol, hogy szerintem tökéletes lehetsz. Hogy is állsz a súlyokkal? Kicsit pihentsd a szervezetedet, mert baj lesz. Nem prédikálni akarok, csak jó tanács, hogy vigyázz az egészségedre is azért. És mi van a cukroddal? Rendben van?

     

    Tünci én szeretem a sütőtököt, de csak sütve. Szerintem más formában nem igen enném meg. Ha bár, valamelyik nap kínáltak meg sütötökös sütivel, ami tök finom volt, nem is lehetett érezni benne a tököt. Csak kár, hogy nem diétás volt Ha bár én most úgyse diétázom megvallom őszintén.

    Na, most kezdett el fájni a gyormom, pedig csak rá gondoltam a sok savanyúra amit Viki eszik, iszik. Remélem nem valami vírus bujkál bennem, mert úgy érzem mindjárt szaladnom is kell. 

     

    Kerimama, ne is erőltesd a diétát, ha nem megy. Csak akkor vágj bele, ha végképp elhatároztad, mert csak úgy van értelme. De addig is, ha oda figelsz arra amit eszel, már az is jó. Na nem úgy gondoltam, hogy nagyon figyelj pl. a szalonnára friss kenyérrel, paradicsommal, paprikával.

    Arra is lehet figyelni, csak attól nem fogyunk. Sajnos.

    Én az ünnepekig semmiképp nem kezdek olyan diétába ami belenyúlik, mert tudom, hogy karácsonykor ugyse tudok ellenállni a beiglinek, meg a többi finomságnak.

     

    Na dolgozom kicsit, habár egyáltalán nincs kedvem

    De még mindig nem értem, hogy miért nem vagyok zöld. és már ilyen piros vagyok tőle. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2009. november 10. 07:49172.

    SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!

     

     

    Már itt vagyok egy jó ideje,de elötte átböngésztem a diétákat amiről irtatok..Az almadiétánál én azthittem csak alma és ennyit a napi menű....

     

     

    A krumpliról  többet is megnéztem...Egyikben azt irják mivel sok benne a keményitő ezért csak 5 napig csinálhatják..A másikon meg 7 napra van irva...

     

    Kiváncsian várom az eredményeket..

     

    ZISI..te hogy állsz a diétáddal???

     

     

    Ma ch napom van.Több ötletem is van,amit szivesen ennék..

     

    1..gombóc (jól esett 4 napja is)

     

    2..mákosguba

     

    3..sült debreceni sok mustárral+pici rozskenyérrel

     

     

     

    talán mindháromból eszem keveset...

     

     

    Aki nem tudja,annak elmondom hogy én Tatabányai vagyok..Ami a fényképen van ez a hatalmas Turulmadár az "én" városomban van..(Én fényképeztem) ..Szeretem ,mert nagyon szép....Nagyon kemény a hegyre feltekerni bicóval,de megéri..Lehet persze kocsival és gyalog is. négyszár valahány lépcső vezet felfelé...Tettem fel pár képet,szeretném ha megnéznétek.Igy egy kicsit kiránduláson vesztek rész..A madár mellett van a Kilátó.Hatalmas magas,próbáltam veletek érzékeltetni.Sajnos sok fiatal volt már itt öngyilkos( ismerősőm lánya is)A látvány fentről állitólag gyönyörű.Én még soha nem mentem fel...Remélem nem untattalak benneteket...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. 2009. november 10. 07:31171.

    Sziasztok, szép jó reggel!

    Viki meggyógyultál már teljesen?!  Vagy javul, javul, de tökéletes sose lesz?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2009. november 10. 06:23170.

    Szia, Kerimama!
    Nézegttem, amit mondtál, egy rakat almás cucc van ott.
    Én almát fogok enni, és almaecetet inni, természetesen vízzel felütve!
    Valamint engedélyezni fogok magamnak egy poharas levest ebédre.
    Majd írok, hogy hogyan haladok....
    Most pedig elmegyek boltba, hozok reggeli, meg egy csirkét, mert sültcsirke lesz az ebéd, talán a zöbbieknek is almaszósz csinálok hozzá . Olyat még sose csináltam!!!!!!!!!!!!

    Majd jövök.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2009. november 10. 06:04169.
    Jó reggelt mindenkinek--már megint esik az eső.nem lesz jó napom . a séta elmarad!! vigasztal .hogy jó kedvel ébredrem!! hozzá kezdek  areggeli italok alkészitésének ..várjátok! Jó volt végig olvasni az irásokat --ezt már szeretem TS  találtam egy alma diétát aFEMININ  ott A-Z-ig között van  egy máafajta krumpli diéta ami nekem nagyon szimpi!!! A srácok biztos megtanulnak úszni. -az úmestert inkább avizbe lökd be . hogy rendesen foglalkozzon velük!!!!!!!Tünci  fárasztó napod lehetett ,,hogy korán elvonúltál! a hapi menüd  böl én is ötletet meritek.kelbimbót csinálok .csak én  párolom és leontom sajtos tejfeles mártással --/elég diétás??!,,/és be a sütöbe,,elötte karalábé leves lesz..Lányok lassan  titeket ébreszt acsalád -frissen ki az ágyból!! legyen jó napotok!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2009. november 10. 05:31168.

    Derűs reggelt!!!! (Bár itt most kezdett el esni)
    Tüncii, örülök, hogy sikerült és jó lett! A sütőtökbe végül mi került????)
    Mellesleg a kérdésedre a válasz elég prózai:
    almánk van dögivel, krumpli meg egy darab se.

    Remélem ma már lesz, már krumpli, mert a párom piacon van, de ez bizalmi kérdés. Termelőtől akarunk venni, mert nincs kedvem egy egész zsákot kidobni, ha lyukas a közepe.....
    Én garanciásat akarok venni.  Ha már én garanciát vállalok a káposztára, hogy nem fekete a belseje, meg nem kukacos, akkor más is legyen korrekt.
    Tegnap elmaradt a vacsora, tehát du. 2kor ettem utóljára, ami nem baj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2009. november 9. 19:54167.
    Úgylátom mindenki eltünt..akkor én is megyek...Jó éjszakát mindnekinek...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2009. november 9. 18:30166.

    Helló lányok...Végre beindult az élet,töb bejegyzést is olvashattam egyszerre..A kelbimbó pedig finom volt...A sütőtök is...

     

     

    TS,miért pont az almát és miért nem a krumplit választottad???

     

     

    előzmény:
    tsfmvk (165)
    2009-11-09  17:37
  37. 2009. november 9. 17:37165.
    Most van egy óra szabad időm, mert a csalág elment uszodába.
    Ma kezdődött az úszótanfolyam. Tavaly nem tanult meg úszni a drága, de ha idén sem fog odamegyek az úszómester p...-re lépek és hanyatt lököm
    Ez tuti!
    Tehát egy óra alatt kellene bundáskenyeret csinálnom, elmosogatnom, és még a dióról is kellene olvasnom, mert vészesen közeledik a suli, és dolgozat lesz dolgozat hátán
    Mondjuk az egyik zöldségtermesztés lesz, azon hátha nem tudnak kifogni rajtam.
    Tüncii, én alma diétázni fogok, úgy döntöttem itt nagy ültömben.
    Miket meg nem tudsz enni, kelbimbó
    Nekünk egyszer egy tő vhogy bekeveredett a képoszta közé, nagy lelkesen kirántottam, de a család azt mondta, hogy jó volt, de többet az életbe ne csináljak ilyet..... (igazuk volt)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. 2009. november 9. 17:27164.
    Jó estét!!!!
    Szia Andi! Te hogy állsz?????
    Én elhatároztam, hogy ma este a vacsorám centrifugált alma lesz!
    Mondjuk inni fogom, nem enni!
    Tüncii, én a sütőtököt semmilyen formában nem fogyasztom, tehát én recit se tudok! De várom a fejleményeket
    Kerimama, én is nézném a Spektrumot, csak szolgáltató csere volt, és ott csak Discoveryk vannak, meg Viasatok. Mondjuk nem sírok, mert azokon vannak a legjobb műsorok.
    Az ilyen sztáros szarokat már nem nézem, uncsi!
    Tegnap láttam egy jó filmet a HBO-n 21, Las Vegas ostroma.
    Régen láttam jó filmet, de ez az volt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2009. november 9. 17:00163.
    Helló Lányok.. már megint este és sötét van!! nem szeretem idő!!   Tünci a sütütokot nagyon szeretem ,de én még csak sütve ettem..Valoban ügyi-és kitartó vagy hogy ilyen szépen betartod adiétát ! gratulálok!!Én egy kis fioka vagyok.halaszgatom adiétát, pedig nagyon sokat kellene leadnom!!! látod megtaláltam akis huncutokat-- köszi a segitséget..ez ajutalmad!!! ez pedig atöbbi lányoké!! A régi clubba én is benézegetek csak belépni nem tudok//most már nem is akarok// most elköszönok .aSprectumon  rövidesen kezdödik:: Ki hitte volna?-cimü müsor sok érdekesség szokott benne lenni! szeretem megnézni.. Sziasztok  talán még jövök!!
    előzmény:
    Tuncii (161)
    2009-11-09  14:01
  40. Torolt_felhasznalo_174986
    Torolt_felhasznalo_174986
    2009. november 9. 15:15162.

    Hűűű micsoda akciók történnek Veletek.

    Tipikus férfi megoldás...

    előzmény:
    tsfmvk (147)
    2009-11-09  07:51
  41. 2009. november 9. 14:01161.

    Kerimama....A hangulatjeleket ott találod meg,ahol irni tudsz.Jobbra mellette vannak jelek,Ezeket már biztos láttad,de a táblázat alján van egy olyan irás,hogy további hangulatjelek.>.....Erre kattints rá és megnyilik egy nagyobb kínálat amiből válogathatsz....

     

     

    Túl vagyok az ebéden.Vettem picike kelbimbót és abból csináltam a főzeléket...Ezenkívűl bedobtam a  sütőbe,sütőtököt is ..Csupa-csupa egészséges kaja...

     

     

    Csinált már valaki sütötökkrém levest???Ha igen kérem a tapasztalatokat és a receptet is...A neten egyikbe hagyma a másikba bazsalikon stb...Szóval többféle van és nem szivesen kisérletezem,mert nem akarok pazarolni...

    előzmény:
    kerimama11 (160)
    2009-11-09  09:09
  42. 2009. november 9. 09:09160.
    A régi csapatnak üzenem:: Tiwald Györgyné(Pirike) igy találhattok rám!!/ már aki akarja// szeretném ha a csapat együtt maradna. én elég könnyen bejutok ha nem változik semmi.. ha lehet .maradjunk itt.- nehezebben viselem el ha megint eltüntök!!!köszi a tanácsokat.,irjatok mindenről,én ráérek olvasgatni!!!!!! nálam nincsenek olyan aranyos hangulat jelek!! Ti honnan varázsoljátok elő?????A mai napon nem kel föznöm .egy kicsivel derüsebb az idő-elmegyek sétálgatni,ja és hideg sincs!!!Sziasztok du. -ig     .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2009. november 9. 08:39159.

    AKKOR MARADUNK!!Nemtudom ti hogy vagytok vele,de kinek melyik oldal jött be jobban???Persze amig nem vagyunk együtt mind és nemtud mindenki irni addig úgysem tudnánk elmenni akkor sem ha szeretnénk...

     Talán még meg is szokom..Majd meglátjuk.... Mindjárt indulok boltba és intéznia  dolgaimat.Legkésöbb délután jövök.

     

    Jók legyetek...Itt Tatabányán még mindig pocsék látványt nyújt az idő,ha kinézek az ablakon...

     

     

    A fokhagyma segg,pedig legyen tanulságos és erőt adó a diétákhoz,odafigyeléshez stb....,csak hogy a végén ne úgy nézzünk ki,mint egy .........PUSZA

    előzmény:
    Erika47 (157)
    2009-11-09  08:27
  44. 2009. november 9. 08:39158.

    AKKOR MARADUNK!!Nemtudom ti hogy vagytok vele,de kinek melyik oldal jött be jobban???Persze amig nem vagyunk együtt mind és nemtud mindenki irni addig úgysem tudnánk elmenni akkor sem ha szeretnénk...

     Talán még meg is szokom..Majd meglátjuk.... Mindjárt indulok boltba és intéznia  dolgaimat.Legkésöbb délután jövök.

     

    Jók legyetek...Itt Tatabányán még mindig pocsék látványt nyújt az idő,ha kinézek az ablakon...

     

     

    A fokhagyma segg,pedig legyen tanulságos és erőt adó a diétákhoz,odafigyeléshez stb....,csak hogy a végén ne úgy nézzünk ki,mint egy .........PUSZA

    előzmény:
    Erika47 (157)
    2009-11-09  08:27
  45. 2009. november 9. 08:27157.
    Na megpróbáltam! És nem megy az istennek sem. Nem enged be régi címemmel, jelszóval. Már ujra regisztráltam, adtam másik címet, nevet és úgy se enged be. Ez egy agyrém, már nagyo bosszant ez a vacak, hogy örökké visszabeszél. Úgyhogy én egyenlőre csak olvasni tudlak ott benneteket, írni meg csak ide tudok. Na, ez van csajok. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2009. november 9. 08:20156.
    Na jól van, elfogadom a virágot, köszönöm. De csak vicceltem ám!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2009. november 9. 08:17155.
    Tüncii, kinagyítottam a képet!
    Kicsibe rá nem jöttem volna!
    Nem csak narancsbőr van............
    Lassan megyek dolgomra.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2009. november 9. 08:14154.
    Már ződ vagy!!!!!
    Nekem firefoxal nem engeg arra a lapra belépni, csak az explore, de nincsenek képek, és újra be akar léptetni
    Mocsok!
    Erika, ne tessék olyan kis izének lenni!!!!!!!
    Tessék, kapsz virágot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2009. november 9. 08:07153.
    Érdekes, most miért nem vagyok zöld? Amikor be vagyok lépve, mindig zöld vagyok. Tudom, hogy szerintetek egyébként is zöld és éretlen vagyok még na de mégis.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2009. november 9. 08:05152.
    előzmény:
    Erika47 (151)
    2009-11-09  08:02

Címlap

top