Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

INGYEN Cicák SOS!!!

Timka2004
Létrehozva: 2009. november 2. 14:37

Sziasztok!

 

 

Anyósomék szomszédja elköltözött, és "ottfelejtettek" néhány macskát, akik közben elszaporodtak. Ezeknek szeretnék gazdit találni, mert anyósomék, sajnos, már nem tudják a képen látható cicákat tovább etetni. Tulajdonképpen 3 szürke cirmos cica van, abból kettő fiú, 1 lány. A képen 4  cirmos macsek van, de az egyik, valamelyik 2x szerepel. Van 2 fekete, egyik fiú, a másik lány, de a lányról nem tudtam képet csinálni, mert éppen valahova elkószált. SOS kéne gazdikat találnom, mert a macskákat menhelyre akarják vinni, ahol ugye x idő után, ha nem találnak gazdára elaltatják őket.

Nincsenek oltva. Nagyon jó állapotban vannak, gyönyörű a szőrük, és nagyon szelídek. 1 cirmos fiú és 1 cirmos lány az idén tavasszal született, a többiek meg nyáron, tehát fiatal állatokról van szó.

Mielőtt valaki megkérdezné... Anyósoméknak ezeken kívül még 2 kutyája, és 1 macskája van... Nekem 3 macskám volt, két év alatt elvesztettem mindet.A perzsa 17 évig élt velem, vesebeteg lett, a befogadott sziámi 8 év után lett vesés, majd egy befogadott félig agyonvert kis házicirmoson átment egy vadállat... Miután a 3 és 5 éves gyerekem, és anyámék, meg én is hónapokig bőgtünk, így most még túl friss a seb...

 

Jelenleg a cicák Budapesten, a XII. kerületben vannak. Itt vagy priviben, bárhol elérhető vagyok. Jó lenne, ha találnánk gazdit ezeknek a szerencsétleneknek, mert nagyon sajnálnám, ha a menhelyre kerülnének.

 

Köszi előre is a segítségeteket!

 

Timi

  1. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 20:441251.

    Mér, olyan szép biciglik vannak!

    Biciglimániás is vagyok. Most perpillanatnyilag régi kempingeket gyűjtöttem be, egy az unokahúgomnak megy küldöldre, egy a másiknak itt, egy meg nekem, egy meg még feljavításra vár.

    Te nagyon fiatal vagy még, egyálalán emlékszel a kemping korszakra?

     

    És a Fitnesszke mért ne cajozhatna? 

     

    Mostan akkor a konyhában vagy?

    előzmény:
    topánka1 (1246)
    2009-11-28  20:18
  2. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 20:391250.

    Óóó ez naaagyon szép!

    Te sütőmesternő is vagy látom!

    Na itt be kell vallanom, a sütiket nem én csináltam, hanem a testvérem, aki nagy mestere a süteményeknek.

    Azt mondta - és ő mindent szakszemmel néz - hogy nagyon szép a sütid, és épp mostanában döntötte el, hogy kipróbálja, mert még nem csinált ilyet.

    Namost Te is ötletet adtál.

    Szeretném alkalmasint látni a kerti tavadat. Emlékszem, már esett róla szó közöttünk valamikor réges régen, és mintha mutattad volna, de szívesen megtekinteném újólag. Oda is ülhetsz a partjára, hadd lássalak! De ne várd ki vele a nyarat, mondjuk most este már nem várom el, hogy kiülj a tópartra...de esetleg holnap?

    előzmény:
    topánka1 (1243)
    2009-11-28  20:14
  3. 2009. november 28. 20:221249.
    Lidinénnye a géppuska ujjú...... tsak ugy veri a billentyűt, h. mingyá első helyre kerülünk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1247)
    2009-11-28  20:21
  4. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 20:221248.

    És hogy maradjunk eredeti témánknál is:

     

    Nagyon szépen kérünk valakit, hogy vegyen magához három édes és szép árva cicát!

     

    előzmény:
    Timka2004 (1)
    2009-11-02  14:37
  5. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 20:211247.

    Vaníliás kifli

     

    Hozzávalók:

    6 dkg mandula

    10 dkg hideg vaj

    4 dkg porcukor

    1 db tojássárgája

    1 csomag vaníliás cukor

    13,5 dkg liszt

    1 csipet só

    10-15 dkg porcukor a hempergetéshez

    2 db vaníliarúd a porcukorba (elmaradhat)

     

    Elkészítés:

     

    A darált mandulát egy serpenyőben megpirítjuk, végül kihűtjük. A vajat, a porcukrot, a tojássárgáját, a vaníliáscukrot, a lisztet, a mandulát és a sót gyorsan sima tésztává összedolgozzuk. A tésztát 2 órára hidegre tesszük.

     

    A tésztát kb. 30 darabra osztjuk, mindegyik darabból először golyót formázunk, majd kifli alakúra sodorjuk, és egy sütőpapírral bélelt tepsire helyezzük. 200 fokra előmelegített sütőben kb. 10 percig sütjük.

     

    A megsült kifliket még melegen megforgatjuk a porcukorban. Ha a vaníliás variációt választjuk, akkor a porcukrot a két vaníliarúd kikapart belsejével összekeverjük, egy üvegbe töltjük, szorosan lezárjuk, így a porcukor másnapra átveszi a vanília aromáját. A kész kifliket egy süteményes dobozba tesszük, minden réteg közé sütőpapírt teszünk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1245)
    2009-11-28  20:17
  6. 2009. november 28. 20:181246.

    biciklivel?? na ne tessen má sértegetni Fittemet.... igaz megfordult a fejében, h, a legutóbbi talira azzal jön,, kb. 80 km... de rendes voltam és lebeszéltem róla... mégiscsak kénylemeseebb ótóval

     

     

    az étvágygerjesztést meg nem sokáig birom, ki kő mennem a  konyhába

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1238)
    2009-11-28  20:03
  7. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 20:171245.

    Nekem ez a kedvencem:

     

     

    Lekváros huncutka

     

    Tészta:

    25 dkg vaj vagy margarin

    12,5 dkg porcukor

    2 teásk. vaníliáscukor

    1 csipet só

    1 db tojásfehérje

    35 dkg liszt

     baracklekvár

     

     

    Elkészítés:

     

    A vajat vagy margarint habosra keverjük, hozzáadjuk a porcukrot,, a vaníliáscukrot és a sót, és addig keverjük, amíg szép világos nem lesz a massza. Ekkor hozzáadjuk a tojásfehérjét és a lisztet, összegyúrjuk, és letakarva kb. egy órahosszat hűtőben pihentetjük. A tésztát kb. fél órával a formázás előtt kivesszük a hűtőből. Lisztezett gyúródeszkán 3 mm vastagra nyújtjuk, és a kinyújtott tésztából 4-5 cm átmérőjű korongokat szúrunk ki. A korongok felének a közepét egy kisebb formával kiszúrjuk. A sütiket sütőpapírral kibélelt sütőlapra rakosgatjuk, és kb. 15 percre hűvős helyre tesszük, majd 200 fokra előmelegített sütőben 8-10 perc alatt megsütjük. Sütőrácsra rakva hagyjuk kihűlni. A kihűlt teljes korongokra simára kevert baracklekvárt kenünk. A lyukas korongokat finoman megszórjuk porcukorral, majd minden lekváros korongra egy lyukas korongot teszünk. Baracklekvár helyett tölthetjük például más ízű lekvárral, esetleg nutellával is. Jól záródó fém dobozban már másnapra megpuhul, és sokáig eltartható.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1244)
    2009-11-28  20:15
  8. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 20:151244.

    Sablčs

     

    Hozzávalók:

    17,5 dkg vaj vagy margarin

    7,5 dkg porcukor

    1 teásk. vaníliáscukor

    2 csipet só

    1 evők. tej

    25 dkg liszt

     

     

    Elkészítés:

     

    A vajat vagy margarint habosra keverjük, hozzáadjuk a porcukrot, a vaníliáscukrot, a sót és a tejet, és addig keverjük, amíg szép világos nem lesz a massza. Ekkor hozzáadjuk a lisztet és tésztát gyúrunk belőle. A tésztát két részre osztjuk, mindkét részből 3-4 cm átmérőjű hengert formázunk, és becsomagoljuk frissentartó fóliába, kb. 30 percig hűtőben pihentetjük vagy rövid időra mélyhűtőbe tesszük. Eztután a hengerekből kb. 5 mm vastag szeleteket vágunk, megfelelő távolságra egy sütőpapírral kibélelt sütőlapra rakosgatjuk, azonnal a 200 fokra előmelegített sütőbe tesszük és 10-12 perc alatt megsütjük. Sütőrácsra rakva hagyjuk kihűlni.. Jól záródó fém dobozba tesszük, ahol sokáig eltartható.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1242)
    2009-11-28  20:14
  9. 2009. november 28. 20:141243.

    van minden, ami kell  cica, kutya, halak,,,   a kerti tó pont nem fért rá a fotóra....

     

    ezt a sütit én is ismerem,,,,,,  és szeretem a mákot, a diót is,, minden t ami édes,,,

     

     

    udvaron nyáron sokat szoktam sütni-főzni,,, meg nyáron nem dolg. csak 2 napot egy héten,,, néha  3-at

     

    én meg ilyen csinyátam a mult héten----->>>>>y és ne tessen csodálkozni, de  grízkrémes

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1236)
    2009-11-28  19:32
  10. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 20:141242.

    Mokkakorong

     

    Tészta:

    40 dkg finomliszt

    20 dkg fagyos vaj vagy margarin

    10 dkg porcukor

    1 tasak vaníliáscukor (10 g)

    1 csipet só

    1 db tojássárgája

    Krém:

    1 dl tejszín

    6 dkg vaj vagy margarin

    1,5 kávésk. instant kávégranulátum

    1 evők. finomra őrölt kávé

    2 evők. kávélikőr

    10 dkg tortabevonó étcsokoládé

    Máz és íszítés:

    10 dkg porcukor

    d 1 db tojásfehérje

    1 evők. citromlé

    50 db kávészem

     

    Elkészítés:

     

    Először a krémet készítjük el, mert hűlnie kell. A vajat vagy margarint és a tejszínt összeforrósítjuk, erőteljes mozdulatokkal simára keverjük, hozzáadjuk az instant kávégranulátumot és az őrölt kávét, végül a likőrt, alaposan összedolgozzuk. A tortabevonó étcsokoládét apróra vágjuk, meleg vízfürdőben felolvasztjuk, belekeverjük a tejszínes keveréket, és 3 órára (akár egész éjszakára) hidegre tesszük.

    Az omlós tésztához a lisztet munkalapra szitáljuk. Hozzáadjuk a felaprózott vajat vagy margarint, a porcukrot, a vaníliáscukrot, a sót és a tojássárgáját, majd gyors mozdulatokkal összegyúrjuk. Cipót formálunk belőle, fóliába csomagoljuk, és a hűtőszekrényben fél órán át pihentetjük.

    2-3 sütőlapot kibélelünk sütőpapírral. A sütőt előmelegítjük 180 şC-ra. A tésztát lisztezett mukalapon vagy két, liszttel megszórt sütőpapír között 3 mm vastagra kinyújtjuk, és 5 cm átmérőjű pogácsaszaggatóval kiszúrjuk. A korongokat a sütőlapokra helyezzük, és középső bordamagaságon 10-12 percig sütjük. A tepsiben hagyjuk kihűlni.

    A mázhoz a porcukrot simára-sűrűre keverjük a tojásfehérjével és a citromlével. Megmártogatjuk benne a tésztakorongok felét, sütőpapírral bélelt tepsire helyezett rácsra rakosgatjuk őket, mindegyik közepére egy kávészemet illesztünk, és résnyire kitámasztott ajtajú, langyos, kikapcsolt sütőben fényesre szárítjuk (20-25 perc).

    Közben fakanállal erőteljesen összekeverjük az áthűlt-dermedt kávékrémet, 2 kiskanál segítségével mogyorónyi halmokat rakunk a mezítelen tésztakorongok közepére, és a tetejükre helyezzük-nyomkodjuk a mázas korongokat. jól záródó fémdobozban, hűvös helyen 2-3 hétig eltartható. Kávészemek helyett díszíthetjük tortadarával, színes szórócukorral is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1241)
    2009-11-28  20:11
  11. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 20:111241.

    Ischler

     

    Hozzávalók:

    50 dkg liszt

    32,5 dkg margarin

    16 dkg porcukor

    1 db tojás

    kevés kakaó

    1 marék darált dió

    1/2 zacskó sütőpor

    csipet só

     baracklekvár

    kb. 30 dkg csokoládé

    3-4 evők. olaj

     

    Elkészítés

     

    A vajat a liszttel, a porcukorral, a tojással, a kakaóval, a darált dióval, a sütőporral és a sóval gyorsan összdolgozzuk. A tésztából cipót formálunk és fél óráig pihentetjük. 4-5 mm vastag lapot nyújtunk belőle, és 5-6 cm átmérőjű korongokat szaggatunk belőle. Kivajazott, lisztezett sütőlapon előmelegített sütőben 10-12 percig sütjük. Két-két korongot a baracklekvárral összeragasztunk és a csokimázzal bevonjuk.

     

    A csokimázhoz a csokoládét apróra tördeljük és vízfürdő fölött felolvasztjuk. Vigyázzunk, hogy a víz ne forrjon fel. Amikor a csokoládé felolvadt, beletesszük az olajat és egyneművé keverjük.

     

    Ha este készítjük el az ischlert, és csak reggel vonjuk be a csokoládéval, akkor sokkal könnyebb lesz vele dolgozni, mert a két korong nem fog elcsúszkálni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1240)
    2009-11-28  20:09
  12. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 20:091240.

    Akkor most az aprósüti receptek:

     

    Fekete-fehér félholdak

     

    Hozzávalók:

    20 dkg liszt

    1/4 teásk. só

    3 dkg cukrozatlan kakaópor

    1/2 teásk. sütőpor

    12 dkg lágy vaj

    13 dkg kristálycukor

    1 db nagy tojás

    1 teásk. vaníliakivonat

    6 dkg fehércsokoládé

     

     

    Elkészítés:

     

    Néhány órával a sütés előtt tegyük a lisztet és a sót egy közepes méretű tálba. Keverjük bele a kakaót és a sütőport. Elektromos mixerre keverjük ki a vajat a cukorral, amíg világos és könnyű nem lesz. Üssük hozzá a tojást, tegyük bele a vaníliakivonatot, és alacsonyabb fokozaton keverjük tovább, amíg sima nem lesz. A masszát adjuk a lisztes keverékhez, és gyúrjuk, amíg szépen össze nem áll a tészta. A kész tésztát csomagoljuk frissentartó fóliába és tegyük hűtőbe legkevesebb két órára.

     

    Melegítsük elő a sütőt 180 fokra. Két sütőlemezt béleljünk ki sütőpapírral. Osszuk a tésztát kb. púpos teáskanálnyi (kb. 10 grammos) adagokra. A tenyerünk között formáljunk mindegyik darabból golyót. Sodorjunk a golyókból 7-8 cm hosszú rudacskát, a rudacskák végét vékonyítsuk el. Helyezzük a rudacskákat a sütőlemezre egymástól kb. 2 cm távolságra, és hajlítsuk meg félhold alakúra. Ha egy sütőlap megtelik, süssük 10-12 percig, ezalatt töltsük meg a másik sütőlapot is. A második adagot is süssük 10-12 percig. Kicsit meg fognak dagadni a holdacskák, és apró repedések lesznek rajtuk, a tetejük pedig nyolc perc után száraz lesz.) A süteményeket a sütőlapon hagyjuk kihűlni.

     

    Amikor a félholdak teljesen kihűltek, olvasszuk meg a fehércsokoládét mikróban vagy vízfürdő fölött. Öntsük a megolvasztott csokoládét egy plasztikzacskóba. A zacskó egyik csücskéből vágjunk egy nagyon kicsi darabot. Csorgassuk a csokoládét a félholdakra cikcakk alakban. Hagyjuk a csokoládét szobahőmérsékleten megdermedni, mielőtt fémdobozokba raknánk a süteményt.

     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 20:061239.
    És csak kinéztem valami jót a könyvemből, nem mert ránk gondolok az idegnyugtató szerekkel!!!! Csak épp az jött a szemem elé
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1238)
    2009-11-28  20:03
  14. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 20:031238.

    Igen, már tudom, ő maga megmondta a maga rejtélyes módján, mer ez mindig rejtélyeskedik.

    Bezzeg ha neki kell kitalálni valamit! Na de nem feszegetem, mert megint jön és szelektíven fog emlékezni...

     

    Voltam Nálad ééééés: nagyon szimpatikus és szép vagy!

     

    És hát jó, jó, nem híllak biciglitámasztóhoz tornázkodni, de azért biciglivel csak sportolhatnál, nem?

     

    Rokonlelkek vagyunk.

    Ezért:

    "Az idegnyugtató szerek sajnálatos módon azokat is megnyugtatják, akiket kínoznia kellene a lelkiismeret-furdalásnak."

     

    Aforizmaaaaaa!

    Én is nagyon szeretem.

     

    S hogy mennyire, nem ecsetelem hosszan, mert aforizma könyvem bevezetőjének az írójával egyetértek:

     

    "...nem akarván hosszadalmas locsogással bizonyítani a rövidség üdvös voltát, hasonlatosan azokhoz az emberekhez, akik öklüket rázva, vadul ordítva követelik a lelket üdítő békés csendet."

     

    A képeid nagyon szépek, nagyon tetszenek!

     

    Te mindig is pesti voltál?

     

     


    előzmény:
    ANYAKONDA (1235)
    2009-11-28  19:31
  15. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 19:341237.
    Rohanok a bemedre!!!
    előzmény:
    ANYAKONDA (1235)
    2009-11-28  19:31
  16. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 19:321236.

    Hugica, te az otthoni topikodon aluszol? Mer láttam, hogy ott beszélgetsz.És láttam a mosogatós cicádat. És láttam, hogy hogyan főzitek az ebédet az udvaron, amikor az orrfennhordós Öcsi maj leesik a székrül. Jó kis szék, az is tetszett. És láttam, van medencétek is. Szóval mindent láttam

    Nézd csak, én a tűzelőhely köveit le is festettem------>

     

    Hát mer nem montad, hogy kell. 

    Akkor most jöjjön a receptáradat.

    Az első, a mákos most készült a héten először, és naaaagyon finom  -  aki szereti a mákost. Ennél gondoltam igazán Rád, mert állandóan dolgozol, és ez olyannak való, aki kénytelen gyorsan összeütni valamit.

    Ha mostan Te aztat, a mákot  nem szereted, tegyél bele diót. Ha asse, tegyél bele mogyorót...valamit csak szeretsz a tejberizsán kívül...

     

     

    Mákos bögretészta


    Hozzávalók:

    10 dkg margarin

    1 bögre kristálycukor (3 dl)

    2 db tojás

    1 bögre őrölt mák vagy darált dió (3 dl = 12-13 dkg)

    1 bögre finomliszt (3 dl)

    1 bögre tej (3 dl)

    1 zacskó sütőpor (12 gr-os)

    1 mokkásk. őrölt fahéj

    Töltelék:

    20 dkg sűrű sárgabaracklekvár

    vaníliás porcukor a tetejére

     

    Elkészítés:

     

    A puha margarint a cukorral habosra keverjük. Egyenként beledolgozzuk a tojásokat, ezután sorban a többi hozzávalót is belekeverjük. A liszt fele esetleg lehet Graham-liszt is. Egy kb. 30x20 cm-s, magasfalú tepsit margarinnal kikenünk, belisztezünk (vagy sütőpapírral kibélelünk), majd a masszával megtöltjük. Előmelegített sütőben közepes lánggal (180 fokos sütőben) kb. 25 percig sütjük. Akkor jó, ha a beleszúrt tűre nem ragad rá a massza. Megvárjuk, amíg kihűl, ekkor vágódeszkára borítjuk és hosszában kettévágjuk. Az egyiket megkenjük lekvárral, a másik lapot ráillesztjük.

     

    Süthetjük kisebb tepsiben is, ekkor magasabb lesz a süti (mint a képen), és nem töltjük meg lekvárral, hanem kockákra vágjuk, és vaníliaszósszal tálaljuk.

     

     

    Még van belőle, és nagyon nagyon izlik, főleg jó sok vanilia sodóval. Megyei is ki és bekapok egyet még.

     

    Aztán mindjárt felteszem a Timinek a karácsonyi aprósütiket, de ha tetszik, Te is csináld meg. Mi fémdobozba tároljuk, hetekig eláll és naaagyon finom.

    előzmény:
    topánka1 (1233)
    2009-11-28  19:14
  17. 2009. november 28. 19:311235.

    Ki van zárva, drága Szomszi! Szent borzadállyal nézem....

     

    Ha megnézed a bememet, rájössz, miért....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1207)
    2009-11-27  20:39
  18. 2009. november 28. 19:291234.

    Szia Liddy!

     

    Topán elvtársnő a böcsületes neve a cicaklubos keresztségben....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1206)
    2009-11-27  20:30
  19. 2009. november 28. 19:141233.

    elaluttááá??, mert  a sütireceftek  még nem érkeztek a szemem elé

     

    nagggyon jót alukáltam,,,, hála neked Nénnye

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1230)
    2009-11-28  15:15
  20. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 15:301232.

    Most én leszek a magam sasagálya.

     

    ismerőei helyett: ismerősei!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1231)
    2009-11-28  15:25
  21. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 15:251231.

    Azta, azt az éles papagályszemedet!

     

    Jó. Akkor Te vagy az arisztorkatikus leszármazású, a Csikiváry marad az arisztokrácia képviselője.

     

    Maj a guglit megkérdezem, mi az az arisztorkácia.

     

    Igen, igen, Zsófi ivartalanítva van, és ekként jelölget, tényleg. 

    Mindig hallottam, csak a fiúk, de nem igaz.

    A minap hazatoltam kézikiskocsival három fotelt ismerősöktől, ki akarták dobni én meg ószeres is vagyok, régiségmagángyűjteményből kifolyólagosan, meg hogy így sokmindenhez olcsóbban jut az ember magának netán lelkiekben gazdag de anyagiakban szegényebb kedves ismerőei számára - hol is tartottam?  Ja, begyűtjöttem három darab fotelt, és Zsóf azonnyomban felugrott az egyikre, vad szimat, egy fordulat, spricc és már szaladhattunk is lavórért és pucolóeszközért...Két tanu jelenlétében tette a korábban leírt módon.

     

    Te Topán, Te kellesz nekem. Muszáj végre megtanulnom nem betűkeveretekkel írni. 

    előzmény:
    topánka1 (1224)
    2009-11-28  13:45
  22. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 15:151230.

    Hát én tejbegrízkészítőművész vagyok.

    Mert olyanra tudom kavarni, hogy pont jóóó! Se flex se folyékony épp amilyen kell.

    Maj ha megyek Hozzád a kricsnibe, vagy megyünk együtt a kínaiba, akkor majd viszek Neked! Nem baj, hogy nem szereted, maj arra gondolsz, hogy rizsaaa!

     

    Igen, holnap egy éltes korú pingvin lesz az ebéd

     

    Azta, én valami nagy nyugalmat hozok Neked hogyte tőlem mindig elálmosodol.

    Én:

    Te:

     

    Szunyálj egyet, aztán majd hozom a sütireciket, mer látom, nagyon lecsaptál rája

    előzmény:
    topánka1 (1227)
    2009-11-28  13:55
  23. Torolt_felhasznalo_933190
    Torolt_felhasznalo_933190
    2009. november 28. 15:091229.
    neeeeeeem na neeeeee
    előzmény:
    topánka1 (1226)
    2009-11-28  13:53
  24. 2009. november 28. 13:561228.
    elsőőőő helyen
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. november 28. 13:551227.

    jaaa, a tejbegrízet nem esetleg a tejberizst..... meg ecce csináltam valamelyik exemnek,,, hááát olyan lett mint a beton,,, kellett hozzáá flex, h. eltudja szeletelni

     

     

    1 éves tyuk ammég nem vén,, ink. középkoru

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_933190 (1225)
    2009-11-28  13:46

Címlap

top