Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fundamenta-átverés

Alison1
Létrehozva: 2009. október 29. 20:22

Sziasztok!

 

Okulásul írom le, ami történt, biztos másokat is próbálnak ugyanígy megvezetni, mint engem. Sajnos nálam sikerrel jártak. Naív voltam és ostoba, pedig nem soroltam magam ezidáig ebbe a kategóriába.

FUNDAMENTA.

Nos két évvel ezelőtt indítottam  a megtakarításokat, egész konkrétan öt darab számlám van, saját magam és a négy gyerekem nevére. Nem is volt ezidáig semmi gond.

Tegnapelőtt viszont felhívott egy hölgy, hogy mostantól hozzá tartoznak a szerződéseim, mikor találkozhatnánk, hogy átbeszéljük amit át kell, mert hogy vannak változások, amiről mindenképpen tudnom kell.

Még aznap este eljött hozzám, és tájékoztatott róla, hogy mostantól a nyolc éves szerződésekre nem fog már vonatkozni az, hogy bármire felhasználható a szerződéses összeg. (Nekem a rövid futamidejű volt mind az 5 szerződésem. Nem is szándékoztam tovább futtatni, egyszerűen nem is érné meg)

Hölgyemény közölte, hogy most ingyen meghosszabbíthatom a szerződéseket 8 évesre, sosem lehet tudni, hogy alakulnak a dolgok a jövőben.

Azzal a lendülettel hozzá is fogott kitölteni a papírokat , én gyanútlanul alá is írtam, hiszen nem kerül semmibe, mit veszíthetek - gondoltam.

Nos egészen pontosan 32.200 forintot veszítettem szerződésenként, azaz  162.500 forintot.

Amikor már aláírtam a szerződéseket, a lapok tetejére ráfirkálta ezeket a számokat, mondván, hogy kapok majd postán levelet, hogy ezt be kell fizetnem, de ne törődjek vele, nem kell befizetni.

Nos, amikor elment, kezdett lecsúszni a fatantusz, hogy rendesen át lettem b....va. Valóban, nem kellett kifizetni, viszont a már befizetett pénzemből levonnak ennyit.

GUSZTUSTALAN undorító eljárás.

Úgy érzem, és az is történt, hogy kicsaltak tőlem egy rakat pénzt, amiért én reggeltől estig dolgoztam... Ordítani tudnék. Amikor rájöttem az igazságra, próbáltam kérni, hogy semmisítsük meg a módosítást, mert ilyen áron nem kell. Sajnálja, már aláírtam... Persze, sajnálja. Aljas szemét csaló.

 

Tanuljatok, okuljatok, ne legyetek olyan kihasználhatóak, mint én voltam.

Címlap

top