Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hajhullás. SOS

émih
Létrehozva: 2009. október 7. 19:51

Sziasztok. Hajhullással kapcs. lenne kérdésem. Félhosszu hajam van, és nagyon hullik,minden fésülködésnél,hajmosásnál..:S

Mit használjak , ami "elállitja"

 

Most vettem Aktiv F sampont és hajszeszt, ezt használom..

A revalid nekem nem segitett.

Melyik ilyen kapszula jó még?

Hairclinik

Biovanne    ?

 

Az élesztötabletta tényleg hatásos?

Amugy kezeltük már Vichyvel, Bánfi hajszesszel..stb.. nem segitett..:(

 

A stresszes életmód is kiválthatja, de ezt nem tul könnyü most iskolaidöben megszüntetni, ugyhogy vmi megoldás kellene..

köszönöm elöre is :)

  1. 2010. november 8. 07:38176.

    Szia!

    Á ezek mind gyógyszertári vasak.

    A recept nélküliekben alig van vas.

     

    Ami jó az a neo ferro folgamma és a  maltoferfol , nekem ezek váltak be, de leginkább az útóbbi az is rágótablettába.

    Hajra, háát ez nehéz, ha nincs fejbőr baj akkor a vichy hajhullás ellenije jó vagy a LRP hajhullás ellenije is.

    Korpára, zsíros korpára a detergens sulfuratum elég jó, ez is feliratható de olcsó nélküle is.

    Nagyon erős szaga van, de szárítja a fejbőrt!

     

    Ha belső ok miatt hullik akkor először azt kell kideríteni addig, sajnos pénzkidobás minden.

     

    Vérvételen voltál vas, cink , hormonok, pajzsmirigy?

    Rita

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_714307 (174)
    2010-11-07  19:28
  2. 2010. november 8. 07:01175.

    Szia!

     

    Korpára az alegjobb, ha veszel tiszta méregmentes sampont. ALverde pld.

    Teszel bele 100 %-os teafaolajat, ez erős gombaölö.

     

    Öblitésnél pedig bioalmaecetes vizzel leöblited utoljára ahajad, ez már ne legyen meleg viz. A korpa elleni samponokban általában egyszerü ragasztó van, ami hozzá ragasztja a fejbörödhöz a korpát, igy nem tud levállni és hosszú távon sokat árt.

     

    Egyébként meg majdnem minden orvos ilyen..  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_714307 (174)
    2010-11-07  19:28
  3. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2010. november 7. 19:28174.

    Mit szedsz vashiányra?

    Erre van drogériában kapható termék is, vagy csak gyógyszer?

     

    Igaz, hogy ez egy hajullásos topik, de le kell írnom, mert nagyot csalódtam. Borzasztó, hogy mindent magának kell kinyomozni az embernek.

     

    A lényeg, hogy kérdeztem egy online bőrgyógyász válaszol rovatba, hogy milyen sampon jó száraz korpára, és zsíros korpára. A kérdést külön-külön tettem fel, és bizonyos idő eltelt a kettő kérdés között.

     

    Először a száraz korpát kérdeztem. A válasz Psorioderm gyógysampon. Éppen erre van kifejlesztve. Rákerestem neten, elolvastam. De akkor még nem voltam eléggé figyelmes.

     

    Köveztekő kérdés ugye zsíros korpa. Válasz ugyanaz a sampon. Tökéletes erre a problémára. Megint rákeresek, most már figyelmesebb vagyok. Szerintem még mindig inkább száraz korpára való. És ekkor meglátom a bőrgyógyász nevét az adott termék honlapján. Aha szóval az ő arcával reklámozzák a terméket. Hát köszönöm, ennyi elég is.

     

    Ezért sokkal jobb a fórum, igaz itt is mindenkinek más válik be, de legalább tudjuk melyik jó, melyik egyátalán nem, vagy kevésbé, vagy elég sok mindenkinek jó...

     

    Úgy, hogy nyomozok tovább!

     

    Esetleg van valakinek valamelyik korpája?

     

    Mert már azt is olvastam, hogy a száraz korpa kopaszodást okozhat. Néha lehet jobb volt, mikor még nem volt net.

     

    Egyébként mindkét probléma előfordul a családban, ezért érdekel mindkettőre sampon.

    előzmény:
    corinfar (171)
    2010-11-05  21:04
  4. 2010. november 6. 08:58173.

    Szia!

     

    Hát ez lehet, hogy hülyén fog hangzani, de kizáráso alapon állapították meg, valamint állítólag a női hajritkulásnak van egy tendenciája, miszerint, ha a fejtetőn és oldalt ritkul a hajad az a androgén alopecia vagy micsoda, azaz örökletes hajhullás. Valamint a családomban ez halmozottan fordul elő. Nagyszüleimnek férfi ágon, apukámnak, bátyámnak, anyunak is ritkább de meg se közelíti az enyémet, és a nagymamámnak is ritkább de ő már 83 éves.

    Azt mondták, hogy a fogi gátló abbahagyása olyan hormonális gikszert okozott, hogy előrehozta nálam azt a folyamatot, aminek kb 50 évesen a klimax után kellett volna bekövetkeznie. Na köszi..:(

     

    Hát kb. ennyi.

     

     

    Visszatérve a hajpótlásra. Valaki hord ilyet? Nekem akkor is baromi drága, meg attól félek, hogy megsínylené ez a maradék hajam is, ha ráaggatnának plusz terhet ami még húzná is. Meg ugye annka vannak ápolószerei meg stbstb. Bocs, ezt scak azért írom, mert valaki ajánlotta priviben a hajpótlást...gondoltam megkérdem van e valakinek tapasztalata már. Eddig csak ezt a néhány tincses csitt-csattos dolgot használtam ami nem kerül sokba, meg kényelmes mert ha nem kell lecsatolom és kész. Az is húzza a hajam egy idő után, hátmég ha állandóan kéne hordani..:(

     

    Üdv:Suz

    előzmény:
    Nyafficica (172)
    2010-11-05  21:46
  5. 2010. november 5. 21:46172.

    Sziasztok!

     

    Hogy és mi alapján állapitották meg neked a dokik az örökletes hajhullást?

    előzmény:
    Suz81 (168)
    2010-11-05  12:36
  6. 2010. november 5. 21:04171.

    Szia!

     

    Hát én kb két éve szenvedek ezzel.

    A második gyerek utáni szoptatás után jött elő.

    A vashiánnyal sajnos senki sem foglalkozott komolyan...pedig ha időben komolyan veszik most nem lenne ilyen kevés hajam...

     

    A vason kívül jó még a forcapil tabletta és a merz special, amelyiket írtad nem ismerem.

     Hajszeszekből is rengeteg van, most a ginsengeset fogom használni, amit irtatok.

     

    Rita

     

    előzmény:
    Kuni (152)
    2010-11-04  09:35
  7. 2010. november 5. 20:59170.

    Sziasztok!

    Vettem ginseng hajcseppet én is, köszönöm  a tippet!

    Azt írja ,hogy hajmosás után és le kell mosni, nem gond ha naponta és nem mosom le?

     

    Vas nekem is elég gáz.

    Most maltofer rágótablettát és cinket kell szednem.

    Vashiány miértjére milyen vizsgálatokat néznek neked?

    Nekem volt egy kettő, az jött ki hogy a felszívódás nem tökéletes és többet kell bevinnem.

    Milyen vizsgálatokra küldtek?

     

    Köszi

    Rita

    előzmény:
    *sunflower* (166)
    2010-11-04  21:08
  8. 2010. november 5. 12:38169.

    Bocsánat a gépelési hibákért nagyon siettem...

     

    Ja és nyugi, nekem is hullott még 200 is hajmosásánál..azért kell mielőbbi kivizsgáltatni magad, meg próbálgatni a szereket hogy el lehessen csípni a bűnöst..:)

    előzmény:
    Suz81 (168)
    2010-11-05  12:36
  9. 2010. november 5. 12:36168.

    Szia!

     

    Ne az előbb írtam egy rakatot és elveszett...áááááááááááá...

     

    Mégegyszer nekifutok.

     

    Szóval a hajcseppet esténként használom kb 1 hete. Mindenhová csepegtetek a fejbőrömre, azaz néha ömlik a lötty, mert olyan hülye adagolója van. Bemaszírozom és kész. Próbáltam rátekerni a varga cseppes pumpás adagolót, illik is az üvegcsére, de valahogy nem adagolja a löttyöt...így maradtam a locsolásnál :)

     

    Igaza van mindenkinek, aki azt tanácsolja, egy alapos kivizsgálás nem árthat, sőt kell ilyen esetben.

    Mellette persze lehet próbálkozni ezzel azzal, ártani nem árthat.

    Miután án is a kb 7 év alatt végigjártam mindenféle orvost, akik megállapították az örökletes hajhullást, de más egyebet nem találtak. Úgy értem, se pajzsmirigy, se hormon se más eltérést nem találtak. Méga az amalgám töméseimet is kicseréltettem. Mindent megtettem mésgis csak hullt és hullt.

     

    Te szerencsés vagy, ha még csak vizesen látszik a fejbőröd. Az enyém száraz hajnál is nagyon de nagyon látszik. Virít, így is mondhatom. Pláne neonfénynél napsütésnél borzasztó. A vizes hajról meg ne is beszéljünk.:(

     

    Nagyon bele vagyok ebbe betegedve lelkileg, és nagyon nehéz földolgozni, hoyg itt vagyok 29 évesen és alig van hajam. Annál is inkább, hogy régen extra dús, göndör hajam volt. Szó szerint rugós göndör. Volt olyan hogy lazán föltűztem pár tincset úgy hogy még alul lógjon a többi haj. Na már annyi hajam lehet mint amit régen föltűztem...:( És nem göndör, hanem egyenes illetve enyhén hullámos. Mintha nem is az én fejem lenne, vagy az én hajam lenne.

    Az ismerősök persze néznek nagyokat mikor meglátnak azaz megláttak. Valaki kérdez, valaki nem csak szánakozóan néz..Nagyon ki vagyok ettől.

    Nincs kedvem társaságba járni, sem rendezvényekre. Pedig nagyon szeretnék, de nem megyek ilyen fejjel, inkább ülök otthon. valaki meg még belém is rúg, hogy jaj ne húzzak már ennyire ki a társaságból..ne legyek már ilyen..úgy az arcába ordítanám, hogy annyira szeretnék ott lenni, de utálom hogy vírít a fejem, hogy nem állok a napra mert virít a fejem..stbstb..:(

     

    Néha nagyon el vagyok keseredve...nézegetek oldalakat, hogy mit lehetne kezdeni vele. A hajpótlásokat is szoktam nézni, de félek hogy húzzná ezt a kevéske hajamat hogy pluszban terhelné. Másrészt meg jó húzós az ára....:(

     

    Na bocs..muszáj volt kiírnom magamból....

     

    Kitartást Nektek!!! Arra mindenkinek szüksége van akki ebben a cipőben jár, az biztos.

     

    Üdv:Suz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_714307 (163)
    2010-11-04  20:44
  10. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2010. november 4. 21:31167.

    Köszönöm a tippeket. Először megvárom mit mond  a hajgyógyász. Ja és megszámolom a fésülködéskor kihullott szálakat. 

     

    Utoljára kb. tavasszal voltam vérvételen, amikor beteg voltam. Akkor nem mondta a doktornő, hogy kevés a vasam, viszont ha jól emlékszem folsavat azt szednem kellett.

     

    Pajzsmirigy rendben, ott nemrég voltam.

    Fogorvoshoz évente egyszer minimum elmegyek.

     

    Mondjuk régebben egyszer már voltam vashiányos. Viszont a vérzésem nem erős, de lehet azért, mert fog.gátlót szedek.

     

     

    előzmény:
    *sunflower* (166)
    2010-11-04  21:08
  11. 2010. november 4. 21:08166.

    Szia!

     

    Azt mondják, hogy a normális hajhullás naponta kb 100 szál.

    Ehhez képest nekem nem is olyan régen egy hajszárításnál kihullott 250 szál (megszámoltam)!És én is észrevettem, hogy néhol jobban kilátszik a fejbőröm is.Nekem a babahajam egyébként mindenhol nő, főleg a homlokom körül és a tarkómon látványos.

    Én azt javaslom, hogy cseppek helyett először menj el legalább vérvételre, de a legjobb egy belgyógyászati kivizsgálás.Tudom, hogy kellemetlen a szuri és a kivizsgálásokra járkálás, de nem szabad félvállról venni egy komoly hajhullást.

    Mondd el a panaszodat a háziorvosnak és ő majd ad beutalót olyan vérvételre, ahol a vasat is nézik.A vashiány az egyik leggyakoribb okozója a hajhullásnak, főleg ha erősebb a vérzésed is, akkor megvan rá az esély, hogy nálad is ez a gond.Mikor voltál utoljára vérvételen?

    Nekem nemrég 5,2 volt a vasam és bizony ez már bőven a határérték alatt van, ahhoz képest, hogy pár éve még 21 volt, eléggé lecsökkent.

    Nálam most folyik egy belgyógyászati kivizsgálás is, a pajzsmirigyre (ez is okozhatja az erős hajhullást) és a vashiány felderítésére fókuszálva.

    Egyébként kb egy hét vasszedés után már látványosan csökkent a hajhullásom, szárításnál 80 szál, de most már végigcsinálom a kivizsgálásokat.

    Ja és majd elfelejtettem!Fogászat!!Lehet, hogy egy olyan fog okozza, ami nem produkál látványos jeleket, nem fáj, de mégis beteg.Volt is valami ilyesmi topik a napokban, azt hiszem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_714307 (163)
    2010-11-04  20:44
  12. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2010. november 4. 20:59165.
    Sajnos ettől félek én is! Vagyis nem jól fogalmaztam, mert nem félek, mert ha olyat ajánl úgysem veszem meg, próbálok helyettesítő terméket keresni.
    előzmény:
    regan (164)
    2010-11-04  20:51
  13. 2010. november 4. 20:51164.

    a hajgyógyász valami méregdrága szert fog neked ajánlani, amiért ő jutalékot kap

    volt már erről is topik itt 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_714307 (158)
    2010-11-04  19:11
  14. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2010. november 4. 20:44163.

    Hogyan használod ezt a ginseng hajcseppet? Hogyan lehet ebből "csepegtetni"?

     

    Mióta használod? Bocsi ha már írtad, de most olvastam végig a topikot és már nem tudom pontosan ki mit mióta használ.

     

    Engem ezidáig nem is foglalkoztatott annyira ez a hajhullás kérdés, mert nekem valahogy mindig is sok hullott, azt hittem eleinte, hogy a dauerolástól (ez már több éve volt) utána festéstől...

     

    Nemrég fodrászt váltottam és az új fodrász mondta, hogy de sok hajad hullik...

     

    Na akkor kezdtem elgondolkozni ezen az egész hajhulláson.

     

    Olyan sok kérdésem volt, ahogy olvastam a topikot, most pedig alig jut eszembe.

     

    Lehet hülye kérdés, de hol a fej melyik részén nézitek, hogy nő-e babahaj?

     

    Nekem is kevés hajam van, mindig is az volt. Párom szokta mondani, hajmosás után, hogy látszik a fejbőröm. Hát gondoltam az nagyon nem jó.

     

    Ha belenézek a tükörbe erős fénynél én is látom, hogy teljesen ritkán állnak a szálak.

    előzmény:
    Suz81 (148)
    2010-11-03  14:27
  15. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2010. november 4. 20:27162.

    Erről van szó?

     

    Még nem olvastam végig a topikot, de már kavarognak bennem a gondolatok.

     

    Mi számít napi normális hajhullásnak

     

    1. fésülködéskor? Mennyi szál?

     

    2. hajmosáskor? Ezt meg se lehet számolni! Én legutóbb csak a fésűből kiszedett hajszálakat számoltam meg. Az volt kb. 150 szál.

    De rengeteg van a fürdőkádban és a törülközőn!

    előzmény:
    Micimackó80 (131)
    2010-10-30  15:09
  16. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2010. november 4. 19:50161.

    Elkezdtem az elejétől elolvasni a topikot, és most már nagyon meg vagyok ijedve.

    Nekem is mindig hullott a hajam, de sosem számoltam meg.

     

    A múltkor hajmosás után elkezdtem megszámolni. Kb. 150 szálat számoltam meg.

    Most pedig azt írod, hogy hajmosáskor 60 szál jön ki neked.

     

    Akkor az enyém rengeteg, ami kijött!

     

    Fésülködéskor még nem számoltam.

     

    Az előző hsz-ban írtam, hogy szerintem nekem zsíros korpám lesz. Nemsokára meg tudom.

    előzmény:
    Suz81 (62)
    2010-08-03  11:11
  17. 2010. november 4. 19:26160.

    szilicium es B12

     

    egyebirant valoban stressz is okozhatja - es PONT az iskolaidöben kellene 1-2 relax-modszert tanulnod (pl. Progressive Muscle Relaxation).

     

    es MINDEN kapszulahoz/tablettahoz minimum 6 honap kell... 

    előzmény:
    émih (1)
    2009-10-07  19:51
  18. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2010. november 4. 19:18159.

    Sajnos erre gondoltam én is, hogy csak egyféle terméket ajánl majd. De ha már tudom pontosan, hogy mi is a gond a fejbőrömmel, talán könnyebb lesz terméket találnom.

     

    Dr. Immun hajszeszért mentem be a gyógynövényboltba. Ott azt mondta az eladó egy példának, hogy lehet nem is jó nekem az a termék, mert lehet olyan gondja a fejbőrömnek, hogy nem tud ez a hajszesz felszívódni.

     

    Ha túl leszek rajta, majd megírom a fejleményeket.

     

    Ez a Dr. Immun hajszesz jó hajhullásra, korpásodásra és zsíros hajra. Nekem ez sajnos mind meg van. Emellett úgy gondolom, hogy nekem zsíros korpám van. 

     

    Utána olvastam és még rosszabbat írnak róla, mint a száraz korpáról, nehezebb kikezelni. Legalábbis ezt olvastam mindenhol.

     

     

    előzmény:
    Suz81 (156)
    2010-11-04  13:28
  19. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2010. november 4. 19:11158.

    Bocsánat, ha értelmetlen voltam. Szóval Dr. Immun hajszeszért mentem be egy gyógynövényboltba. Vagyis érdeklődtem van-e és mennyiért, ugyanis nekem ezt ajánlották, és sok jót olvastam róla.

     

    Az eladó hölgy ajánlotta, hogy nincs-e kedvem részt venni egy hajvizsgálaton, mert bár neki egyszerűbb lenne eladni a hajszeszt és sokan dícsérik is, sok visszajelzést kapott már, hogy jó, ill. a Varga féle termékeket dícsérték még sokan, de azt mondta nem biztos, hogy nálam is beválik.

     

    Kb. két hét múlva lesz nála egy vizsgálat, jön valahonnan egy hajgyógyász, aki már többször is volt ott, és visszajáró vendégek is vannak.

     

    Szóval majd a hajgyógyász ajánl valamit, elmondja, hogy mi a baja a hajamnak, fejbőrömnek stb. Nem muszáj megvenni, végülis azt veszek, majd amit akarok, de legalább tudom, mi a bajom.

     

    És erre írtam azt, hogy ha tudom mit ajánl, akkor rákérdezek itt a fórumon, hogy más próbálta-e, használt-e neki, vagy keresek hasonló terméket, mert sajnos több ezret én nem tudok kiadni ezekért.

    előzmény:
    Kuni (155)
    2010-11-04  12:51
  20. 2010. november 4. 14:34157.

    Egy régi neocapil-os üveg fújókáját tekertem rá ennek az üvegére.Azt a pumpás spray részét.Jobb így,tényleg elég rosszul van megoldva,nagyon ömlik belőle az eredetijével.(régen nem ilyen volt,volt egy kis csőre,úgy tudtad csepegtetni,de a mostanival nem) Próbáld ki úgy,ahogy írtad,hátha jobb lesz.

    Egyébként gondolom függ az üveg mennyisége attól is,hogy kinek mennyi haja van,mármint neked a hullámos-göndör lehet többet vesz fel,nekem meg az alig hullámos,majdnem egyenesre elég kevesebb is.Majd kitapasztalod hogyan is lesz elég.

     

    Üdv mindenkinek!

    előzmény:
    Suz81 (156)
    2010-11-04  13:28
  21. 2010. november 4. 13:28156.

    Halihó!

     

    Végülis én is így használom. Azaz száraz hajra. Nincs kedvem öblögetni az nekem is macerás.

    Milyen fújós szerkezetet tekertél rá a flakonra? most azon agyalok hogy régi varga hajcseppes flakonba átöntöm és úgy tudom fújni. Mert így 1 hét alatt elfogy 1 flakonnal.

     

    Más:

    A hajgyógyászokról annyit tudok, hogy bizonyos termékcsaládot fognak ajánlani, amit nyilván ők forgalmaznak. Az biztos hogy az egyik termékcsalád az o rising. Én ilyen hajgyógyásznál voltam, javasolt ilyen olyan kencét, és majd le estem a székről amikor aláhúzta és kiszámolta, hogy a teljes kúra ami pár hónapos időintervallumot ölel föl, majd 60 ezerbe kerülne. Hát közöltem, vele hogy próbálkozok mással mert ez nekem nem megy.

     

    Üdv:Suz

    előzmény:
    Micimackó80 (154)
    2010-11-04  12:36
  22. 2010. november 4. 12:51155.

    csiripcsóka! Már jártál is náluk? vagy mit jelent ez a "mentem be a boltba"? Ha voltál náluk, mit mondtak és mit ajánlottak?

    Hát, igen, ez a tabletta nem olcsó, de a tablettán és samponon kívül nem költök a hajhullásomra. Ha a tabletta előtti időszakot nézem, akkor annak az összegnek, ami 1 havi tabletta ára, kb. 2/3-át, 3/4-ét akkor is a fejemre költöttem.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_714307 (153)
    2010-11-04  09:53
  23. 2010. november 4. 12:36154.

    Vagy nedves hajra használod hajmosás után,5-10 perc után leöblíted,vagy pedig száraz hajra szinte mindennaposan.Értelemszerűen ekkor nem öblíted,bennemarad,lesz ideje rendesen felszívódni.Utóbbit szoktam,mert úgy hatásosabb szerintem.A hajmosós napot kihagyom.Eleve egy héten 2x mosok,így akkor a kétszeri alkalom nekem kevés lenne.Mindenki maga dönti el,hogy neki mi a jó és mi módon tudja kivitelezni.

    Sampon kapcsolatban,ahányan vagyunk itt a fórumon,annyi félét használunk,mindenki mást.Én a Babé hajhullás ellenijét már nagyon régóta.

    előzmény:
    corinfar (151)
    2010-11-04  08:24
  24. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2010. november 4. 09:53153.

    Köszönöm a segítséget, illetve még másnak is, aki válaszolt.

     

    Nekem sem lesz pénzem több tízezres kúrára, de bízom benne, hogy nem ilyen drágaságokat ajánl.

    A Dr. Immun hajszeszért mentem be a boltba, és ott ajánlotta az eladó ezt a vizsgálatot. Végülis semmit sem vesztek vele.

     

    Ha ajánl valamit, rákeresek a neten, esetleg megkérdezek valami hozzáértőt és veszek mást, amiben ugyanazok a hatóanyagok lesznek. Ezt most így gondolom, remélem azért tud majd valaki segíteni ebben.

    előzmény:
    Kuni (150)
    2010-11-03  16:43
  25. 2010. november 4. 09:35152.

    Szia corinfar,

    a hajhagymák munkára bírása nálam is aktuális. Legutóbb érdeklődtem tőletek egy tablettáról, de egyelőre senki nem válaszolt. Ez a leírás alapján pont ezt csinálja. A még élő, de hajat nem növesztő hagymákat hajnövesztésre ösztönzi. Te is megnézheted (147. bejegyzés - link).

    Tulajdonképpen nincs mire várnom, én belekezdtem a kúrába. Remélem, beválik.

    Üdv, Kuni

     

    előzmény:
    corinfar (151)
    2010-11-04  08:24

Címlap

top