Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hajhullás. SOS

émih
Létrehozva: 2009. október 7. 19:51

Sziasztok. Hajhullással kapcs. lenne kérdésem. Félhosszu hajam van, és nagyon hullik,minden fésülködésnél,hajmosásnál..:S

Mit használjak , ami "elállitja"

 

Most vettem Aktiv F sampont és hajszeszt, ezt használom..

A revalid nekem nem segitett.

Melyik ilyen kapszula jó még?

Hairclinik

Biovanne    ?

 

Az élesztötabletta tényleg hatásos?

Amugy kezeltük már Vichyvel, Bánfi hajszesszel..stb.. nem segitett..:(

 

A stresszes életmód is kiválthatja, de ezt nem tul könnyü most iskolaidöben megszüntetni, ugyhogy vmi megoldás kellene..

köszönöm elöre is :)

  1. 2011. szeptember 6. 13:27301.
  2. 2011. szeptember 1. 14:03300.
    Valaki leírná a ginseng csepp teljes nevét?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. augusztus 29. 14:09299.

    Én régóta keresem azokat a biotermékeket, ami ellenőrzött és a minősége is kitűnő. Nekem pl hajhullásra is ezek a dolgok váltak be. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. május 31. 09:40298.

    Kipróbáltam, hát érdekes...mondjuk elkövettem azt a hibát, hogy befújtam a hajam, és lefeküdtem aludni. Nem szárítottam meg...reggelre úgy néztem ki mint egy őrült 

     

    Neked mennyi idő után érződött a hatása? Hetek, hónapok?

     

    Én tegnap voltam dokinál, semmi hormonális gondom nincs, valószínűleg azért hullik a hajam, mert a szervezetem nem tudja feldolgozni a fogamzásgátló hiányát, és még nem szokott hozzá...(na jó, de fél éve? ) Azt mondta türelem...de meddig?? 

     

    Javasolt még q10-et is hajhullásra, tegnap vettem is, elkezdtem szedni, remélem most már történik valami...

     

    előzmény:
    Micimackó80 (297)
    2011-05-30  13:52
  5. 2011. május 30. 13:52297.

    Érdekes,de nem. Jó,nem olyan mintha frissen mosott lenne,de konkrétan nem kelt zsíros hatást.Sőt,egy kicsit jobb lesz a tartása tőle,mert nem olyan selymes,szétcsúszós a hajam,mint nélküle.Irtó vékonyszálú,tartás nélküli a hajam amúgy.Ha meg úgy érzem,hogy most talán kicsit zsírosabb,itt a nyár,a melegben egyébként is hamarabb zsírosodik a hajunk,akkor pedig úgyis megmosom.

    Ki kell tapasztalni,hogy kinek melyik verzió jön be jobban. Ha úgy érzed,tedd nedves hajra.De hagyd rajta jó ideig,ha megoldható,hogy legyen hatása is.Én így még nem próbáltam,nekem a száraz jobb.

     

     

    előzmény:
    wasp38 (296)
    2011-05-30  13:22
  6. 2011. május 30. 13:22296.

    És nem rontja el a hajadat?? Mármint úgy értem, hogy nem lesz a töve zsíros, ahova fújod?? 

     

    Én a Forcapil oldatot csak hajmosásnál tudom használni, mert ha száraz hajra fújom, és megszárad, akkor olyan a hajam, mint aki 1 hete nem mosott.... 

    előzmény:
    Micimackó80 (295)
    2011-05-30  12:41
  7. 2011. május 30. 12:41295.

    Szia!

     

    Én voltam aki annakidején ajánlotta,hátha beválik másnak is.Csak magamról tudok nyilatkozni,nekem bejött.Ha már elérsz vele csakannyit,hogy megáll a hajhullás,az már pozitívum.Sok babahaj nőtt tőle,amik most erősödnek.

    Sokan azt vallják,hogy nedves hajban jobban felszívódik bármilyen hajszesz,de azt egy idő után le is mosod.Én száraz hajra fújom (régi fújós szesznek a feltétjét raktam rá az üvegre,így sokkal jobb kivitelezni és gazdaságosabb is) mindennap használom,akad amikor egy nap kétszer is.Így tutira van ideje beszívódni és hatni.Havonta két üveg fogy,szerintem az ár simán kivitelezhető így is.Ugyebár 50ml,persze,hogy nem tart a végtelenségig,de inkább érje mindenhol,mint sehol se.

     

    Remélem nálad is hatásos lesz!

    előzmény:
    wasp38 (294)
    2011-05-30  11:51
  8. 2011. május 30. 11:51294.

    Sokan dícséritek a ginsenget, ma sikerült is beszereznem

     

    Hogyan használjátok? A dobozán az van, hogy hajmosás után bemaszírozni, és utána kiöblíteni. Vagy csak simán öblítés nélkül használjam?? Érdemes minden nap, vagy csak hajmosásnál??

     

    Én már próbáltam sok mindent, bánfi, alpecin, forcapil stb...sajna valószínűleg hormonális (ma tudom meg az eredményemet)... de hátha a ginseng segít! 

    előzmény:
    Micimackó80 (289)
    2011-05-23  13:53
  9. 2011. május 27. 10:09293.

    Én csak elolvastam a neten,miután a nőgyógyász ajánlotta.

     

    Biztos tud valamit,ezért írtam,hogy akit érdekel,az olvasson utána,én nem tudom vissza mondani 100%-an.

     

    A nőgyógyász PCOS-re ajánlotta komondottam és mondta,hogy olyanoknak adják,akik kemo előtt vannak,közben vag yutána.Ennyit tudok jelenleg erről.

     

    A ciszta pedig biorezonanciás kezeléssel teljesen eltüntethető!Csak az a baj,hogy az emberek többsége nem hisz ebben,semmiben,ami nem kézzel fogható és nem gyógyszer kell a kezeléséhez...

     

    Én is megvenném a sampont,ha lenne pénzem....hátha segítene!

     

    Mindenkinek további jó hajnövesztést és gyógyulást!

    előzmény:
    Suz81 (291)
    2011-05-24  20:50
  10. 2011. május 24. 20:55292.

    Szia!!!

     

    Hát nagyon örülök, ha Neked segített a ginseng csepp. Ne haragudj, de már annyi emberrel beszéltem a témában..Neked megvan az oka amiért hullott?

    Tényleg nem emlékszem..:(

     

    Nekem valószínű, hogy andorgén, és mellette még az IR is rátesz egy lapáttal...

    De már nem tudom egyébként ez okozta/okozza e....ami biztos, hogy szépen de lassan fogy...:(

    És nem tudok már mit elkövetni, hogy ne így legyen..

    No mindegy, talán egyszer jobb lesz, vagy rosszabb..ki tudja.

     

    Mindenesetre az már jó hír, ha valaki sikerről számolhat be..remélem megmarad Nálad ez az állapot!!:)

     

    Üdv:Suz

    előzmény:
    Micimackó80 (289)
    2011-05-23  13:53
  11. 2011. május 24. 20:50291.

    Szia!

     

    Köszi az infót...

    Csak azt nem értem, hogy miért ajálják ezt a sampont azoknak, akik kemót kaptak....hisz ezeknek az embereknek a citosztatikumoktól (maga az infúzió, ami sejtméreg) hullik ki a hajuk, és ha a kezelés véget ér, szépen visszanő, sokszor még sűrűben mint volt.

    Azoknak akiknek pedig PCOjuk van, vagy hormonális okok miatt hullik, tök mindegy mivel mossák, mert hiába aktiválná a működésképtelen hajhagymákat, ha azok továbbra is érzékenyek a DHT-ra, vagy a tesztoszteronra.

     

    Szerintem ez a smapon is azoknak válhat be, akiket stresszhatás, vagy trauma ért vagy akiknek valamilyen vitaminhiány miatt lépett föl a hajhullás.

    előzmény:
    jólvagyokma (290)
    2011-05-24  19:00
  12. 2011. május 24. 19:00290.

    Sziasztok!

     

    Megint jöttem ajánlani egy terméket,ami csodaszer!

     

    Silian sampon a neve és azoknak ajánják,akik kemoterápit kaptak és e miatt hullott ki a hajuk.

    Valamint azoknak,akiknek PCOS van,fejbőrbetegsége,stressz miatt hullik a haj.

     

    Nos,ez drága sampon kb.:13 ezer ft.

     

    A nem aktív hajhagymákat újra aktiválja ....Keressetek rá a neten,találtok pár oldalt és vannak szalonok,ahol meg is lehet venni.

    Az egyik oldalon pedig részletesen is fent lesz,hogy pontosan hogyan is hat és milyen hajullásra jó.

     

    Aki feladta,annak ez remény lehet!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2011. május 23. 13:53289.

    Szia Suz!

     

    Örülök,hogy jelentkeztél! Nekem maximálisan bevált a ginseng hajcsepp,7 hónapja használom szinte minden nap és azóta teljesen megállt a hajhullásom.Az az egy-két szál ami kijön az semmi,a régihez képest.Hajmosáskor se hullik,ez nekem nagyon nagy dolog.Szóval én megtartom,le nem cserélném a ginsenget.Rengeteg apró hajam nőtt,kis csenevész tincsek,amik még olyan furán néznek ki,mert még sehogy sem állnak,de majd megnőnek remélem.

    Hogyne emlékeznék a Hairmaxra,még te ajánlottad a linket itt,hogy nézzük meg.Bevallom,én nem rendeltem,de megnéztem és tuti jó lehet.Igen,igazad van,mégsem virít annyira a fejbőr ha beszórják ezzel a cuccal.Ráadásul ha önbizalmat is ad neked,akkor már mindenképp megérte beruházni rá.Valami,ami legalább neked is bevált.

     

    előzmény:
    Suz81 (285)
    2011-05-16  09:45
  14. 2011. május 18. 16:18288.
    szilicium. joghurtba (mondjuk) keverve.
    előzmény:
    émih (1)
    2009-10-07  19:51
  15. 2011. május 18. 16:06287.

    Edesanyamnak annakidejen paprikaolajos masszazzsal serkentettek a hajtovek verellatasat ,gockutatas, meregtelenites utan nagynehezen visszajott a haja :)

    Sok sikert!

    előzmény:
    émih (1)
    2009-10-07  19:51
  16. 2011. május 18. 15:59286.
    Én ugy tudom hogy nem jó ha sokszor mosod a hajadat elég csak kétszer egy héten mert az is hulasza de gondolom hogy vitamin hiányod van de ha be ütöd az interneten akkor egy csomot ad ki.A legtöbb hajat összel veszitjük el és az normális de ha nagyon nagy a gond meny el orvoshoz feltétlenül.
    előzmény:
    émih (1)
    2009-10-07  19:51
  17. 2011. május 16. 09:45285.

    Sziaaaa!!

     

    Nem nagyon jártam erre, inkább hoxázok mostanság...

    Sajnos fejlemény nem sok van.

     

    A hajam a téli nyugi után, most ismét fokozottabban hullik. Nagyon ritka már, ha nem lenne a hairmax (nem tudom ismered e, hajdúsító, ami elfedi a világító fejbőrt) már az utcára se mennék ki.:(

     

    Egyébként decemberben diagnosztizálták nálam az IRt. Azóta diétázok, már fogytam is...a hajam viszont nem javul.

    Majd megyek vissza terheléses inzulinvizsg-ra, és utána gyógyszert is kapok ha minden igaz.

     

    Veled mizu haj ügyben?

     

    Ja a ginsenget abbahagytam pár üveg után. Jó volt egy ideig, de azután azt vettem észre hogy amikor használom, másnap mintha több jönne ki.. (lehet csak hülye vagyok:)

     

    Üdv:Suz

    előzmény:
    Micimackó80 (284)
    2011-05-13  14:58
  18. 2011. május 13. 14:58284.

    Szia Suz!

     

    Régen jelentkeztél! Nálad milyen fejlemények vannak hajügyben? Használod még a ginsenget?Eredmény?

     

    Üdv.

    előzmény:
    Suz81 (283)
    2011-05-13  13:29
  19. 2011. május 13. 13:29283.

    Szia, hogyan kell vagyis miből készíted a ginsenges öblítést?

     

    Köszi, üdv:Suz

    előzmény:
    pinki23 (278)
    2011-04-27  21:27
  20. 2011. május 5. 07:54282.

    Használj csalán öblögetést. Készits friss csalánból főzetet , majd a fejbőrt bekenegeted vele. Nekem fél év után rengeteg kis hajszálam lett.

    Kitartás kell hozzá, de eredményes.Lehet a gyökér részéből is külön főzetet késziteni, azt is használtam.A csalán öblítést szinte minden nap, a gyökereset hetente kétszer.

    Mellesleg megjegyzem, már sok mindent kiprobáltam előtte.A-Z- ig.A drága dolgokat is.Most még szedek bio cinket, használom a csalán sampont  illetve tonikot a Bánfitól. Sok sikert !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. május 4. 22:54281.

    Sziasztok!

     

    Nekem most nem hullik, én is kinövesztésben vagyok.

    Sajnos arra jutottunk már többen IR-ben érintettek, hogy állandóan, napi szinten kenegetni kell.

     

    előzmény:
    jólvagyokma (280)
    2011-05-04  22:45
  22. 2011. május 4. 22:45280.

    Szia!

     

    Édesen kell azt megcsinálni:-)

     

    Egy vitaminboltban az eladó lány pedig sósan szereti,jó sok hagymával...na mondom,ízlések és pofonok...

     

    Én növesztem és növeszteném.Várom,hogy teljesen megálljon a hajhullásom...de jó is lenne

     

    Tesóm is el van keseredve,de neki a PCOS miatt hullik.Mondta,hog ymegnézte,hogy mennyi a hajbeültetés....miután látta,le is tett róla...600-700 ezer ft és nem is biztos,hogy megmaradnak a beültetett hajhagymák.

     

    Olvastam azt is,hogy  korpa miatt is hullik a haj,ha állandó kaparásnak van kitéve.Most vettem speciális sampont korpára,bár nekem nem hullik le a korpa,hanem odatapad a fejbőrömre.Hátha ez is segít...

     

    Legyen szép napod!

    előzmény:
    olajfalevel (269)
    2011-04-12  17:05
  23. 2011. Április 27. 22:02279.
    Szia!

    Szerintem idővel ez is el fog indulni! Légy türelmes, ahogy megáll a hajhullás idővel jönnek a babahajak is. Én is hónapok óta kezelem magam és megéri várni és nem abbahagyni hamar a kezelést! :)

    Sajnos nekem is volt ami hagymástul jött ki. :( De arra nincs csodaszer. :(
    előzmény:
    pinki23 (278)
    2011-04-27  21:27
  24. 2011. Április 27. 21:27278.

    Sziasztok!

    Abban kérném a segítségeteket, hogy mitől nől az új haj...

    Használom a ginsenges öblítést, kb. két hete kezdtem, de látványosan egyre kevesebb hajam hullik azóta. Azt viszont nem tudom, mit kellene tennem ahhoz, hogy elkezdjenek nőni az új hajszálak. Sajnos valamennyi nem fog visszajönni, mert voltak amik a kis göbökkel  a végükön hullottak, gondolom azok a hajhagymák. Ajánljatok valamit légyszi, mert lassan nem lesz hajam... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  25. 2011. Április 16. 16:10277.
    Óóóó, sziasztok!

    Én már azt hittem megdöglött a topic mióta utoljára írtam bele, nem is jártam erre, de most látom megy a csevej! :)

    Én ginsenget azóta sem kaptam sehol, még mindig a Babé sampont használom ami tényleg szuper, a köles most kicsit szünetel, de az se volt rossz, illetve egyik kolleganőm a lucerna kapszulát ajánlotta és az is bevált. Nőnek az új babahajak is! :) Itt is volt már több topic ezzel kapcsolatban nézzétek meg. (Habár ott írnak a hatásáról hideget meleget, de a kolleganőnmnek és nekem bevált. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top