Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyönyörű karácsony

Torolt_felhasznalo_956385
Torolt_felhasznalo_956385
Létrehozva: 2009. október 3. 11:10

Sziasztok!

 

AZért hoztam létre ezt a topikot, mert mindenhol már összeszokott közösségek vannak. Várunk ide minden új karácsony-rajongót, dekorációs ötletekkel, receptekkel, élmlénybeszámolókkal! Karácsony után pedig jöhet a többi ünnep!

 

Gertrudis

  1. 2010. november 18. 16:047651.

    Ez a party haláli lehetett:)))))))))) jó hangulat, kikapcsolódás!

    Gratulálok a vizsgáidhoz, jó nagy kalappal a visszalévőkhöz! Hihetetlen energiád van, hogy ennyi mindent meg tudsz oldani pici gyerek mellett!!!

     

    előzmény:
    nimfa_ (7633)
    2010-11-18  12:53
  2. 2010. november 18. 16:047650.

    Azért is szeretem ezt a konyhát, mert illenek bele a régi dolgok, amik mind a nagymamáktól származnak! És nekem így még értékesebbek.

     

    Majd ha megkapja a karácsonyi dekorációt akkor hozom arról is a képeket.

    előzmény:
    katka0211 (7637)
    2010-11-18  13:19
  3. 2010. november 18. 15:447649.

    Nagyon szép volt a fátok! Tavaly a miénk is piros-arany volt, azelőtt pedig kék-ezüst.

     

    A lányka is nagyon édes, és milyen karácsonyos a rucija is.

    Olyan kis macis játék a tesóm gyerkőceinek is van.:)

    Szép a lakásotok, már ami látszik belőle.

     

    Jó ötleteid vannak. Csak hajrá!

     

    Én mindig decoupage-olni szoktam, most először fogok üvegmatricázni.Kíváncsian várom már:)

     

    Itt 1  jó kis tükrös ötlet, amit karácsonykor/karácsonyra meg lehet csinálni, vagy ajándékba adni.-------------->

    előzmény:
    Detti. (7647)
    2010-11-18  14:29
  4. 2010. november 18. 14:387648.

    gyönyörűelőszoba szekrény, és gyönyörű gyermek :) ilyen macikás játékunk nekünk is van és imádja Nimród!

    nálunk is magas fa lesz, már készítettem a zuramat lelkileg :D de minekünk műfenyőnk lesz ( de minőségi) mert az igazi nem bírna ki egy hónapot szépen, meg megmondom az őszíntét nincs is kedvem még 3x porszívozni egy nap (így is elég naponta...)

    előzmény:
    Detti. (7647)
    2010-11-18  14:29
  5. 2010. november 18. 14:297647.

    Köszi a dícséretet és a képet is! Közben megtaláltam én is, ez volt az igen, ami megihletett. ---- Még a múltkor hoztunk el a szüleimtől egy nagy befőttes üveg csemege ubit és az jutott az eszembe, hogy az ajándékaikat (kis ínyencségek, fűszerkeverékek, ízesített mustár, szószok - bolti, nem made in Detti)egyesével csomagolom és belerakom az üvegbe és annak a csúnya fehér tetejére jó lenne egy ilyen minta, most még azon agyalok, hogy átlátszó elválasztó CD-t csináljak, ami alá tudok előre készült sablont tenni és a hátteret mázoljam ki arany kontúrral vagy úgy, mint a képen normál CD-re és akkor adott a háttér, csak akkor meg ugye improvizálni kell ... max. ha bírja a CD, akkor ceruzával előrajzolni.

     

     Közben elkészült ahóemberes adventi mind a 4 negyedének kontrozása, egy része már festve is van, ami korábban kontúrozódott.

     

    Meg olyan ihletem támadt még, hogy vettem már korábban mindenféle apró kis felragasztható karácsonyi figurát (mikufej, hóember, rénifej, hópehely, fenyőfa) és még nem volt meg a konkrét hely, az előszoba szekrény üveg betéteire akartam tenni ---------------------------->

     

    de most újabb ötletem támadt,  a nappaliban van a 2. képen látható könyvespolc, 2 oldalt a 2 háló ajtaja és az ötlött a kis fejembe, hogy az ajtókeretek felső részére, mint egy girland ragasztgatnám fel őket. (azért csak fentre, mert a 3,5 évesem mindent leszed, ami mozdítható, néha még azt is, ami nem ...)

     

    Az előszobába meg mennek még üvegmatricák (kütyüt már nem akarok venni, mert eléggé kifosztottam már a kasszát és megígértem Zuramnak, hogy már nem költök karácsonyi dologra).

     

    Meg vettem a múltkor a Praktiker-ben 2 db bordó raffiával bevont nagy csillagot, az meg 2 ablak közt van a nappaliban, annyira tetszenek, tök egyszerűek, de nagyon mutatósak. Majd ha rendezgetek még, mutatok pár fotót is. Addig is egy képa 2008-as fánkról az akkor még csak1,5 évesemmel. (Idén egy legalább 2 méteres ezüstfenyőt rendeltem a Jézuskától.)

    előzmény:
    kozmi86 (7641)
    2010-11-18  13:40
  6. 2010. november 18. 14:207646.

    Lányok, ugye legyárthatom a kandírozott csokiba mártott narancshéjakat és a karamella kockákat akár a jövőhéten? egyik sem fog megromlani? legrosszabb esetben egy hónapig vár arra hogy megegyék :D

    végülis a tejkaramella édesség sincs hűtőben ami a boltban van :P

    lehet hogy jól elzárva kirakom az erkélyre? naptól védett helyen, ott csak hűvösebb van mint bent?

    (nálunk egyébként még kb 23-24 ha vannak itt többen akkor akár 25 fok is van... most hogy voltak ezek az extra meleg napok főleg. még nem fűtöttünk nyár óta, de ha hideg lenne sem szoktunk 3-4 hónapnál tovább)

    előzmény:
    kozmi86 (7644)
    2010-11-18  14:07
  7. 2010. november 18. 14:157645.
    Az jutott még eszembe, hogy láttam már pl. a Müller-ben is kis arany színű csillag alakú confettit és azt lehetne még szórni kékes háttérre és akkor olyan lenne, mintha éjszaka állnának a csillagok alatt ...
    előzmény:
    katka0211 (7634)
    2010-11-18  12:53
  8. 2010. november 18. 14:077644.

    Katka!

     

    Nagyon szívesen!:) Örülök hogy tudtam segíteni:)

     

    Itt vannak még mikulásos, hóemberes sablonok is.

    Egyszerűbb az angolra rá keresnem, mert több változat jön ki mint a magyarra:

     

     

     http://www.google.hu/images?um=1&hl=hu&client=firefox-a&rls=org.mozilla:hu:official&channel=s&tbs=isch:1&&sa=X&ei=DCPlTK3oGZKAswbthPCrCw&ved=0CCIQBSgA&q=santa+claus+color&spell=1&biw=1024&bih=544

     

     

    http://www.google.hu/images?hl=hu&client=firefox-a&rls=org.mozilla:hu:official&channel=s&q=snowman+color&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=8yTlTIYrkpHgBrnLrPAO&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=2&ved=0CDMQsAQwAQ&biw=1024&bih=544

    előzmény:
    katka0211 (7637)
    2010-11-18  13:19
  9. 2010. november 18. 14:047643.

    jaj hát persze lopjál nyugodtan, arra van a topik nem?

    az ujjlenyomat úgy készült, hogy a férjem gyártotta a kártyákat (hogy ne kelljen mindig ott állnom és mondani mi micsoda és miből van) és így nyomtatta ki:) szerintem az ujjaddal simán nem lesz ilyen jól látható ujjlenyomat nem?

     

    a palackokat a férjem csinálta, nagyon ügyes arcokat rajzolt!

     

    hát a krumplis fogyott a legjobban. de volt még sajtleves, husik, tök szalma, sós rágcsák, de azokat nem fotóztam le persze :D

     

    a szemgolyó meg mozarellák, mini fajták lidl-ből :) az is elfogyott mind.

    ja volt még karamellás alma és sütőtökös-csokis keksz (hát ez isteni lett).

    minden kaja elfogyott nem panaszkodom :) a maradékot meg szétosztogattam :D

     

    nem tudom látszik-e a képen, de medvecukrokat és hernyó alakú gumicukrokat is rakosgattam a tényérokra, meg a kaják szélére hogy még undibb legyen :D

    előzmény:
    kozmi86 (7642)
    2010-11-18  13:54
  10. 2010. november 18. 13:547642.

    Úristen!

     

    Csak most nézem tovább  a képeket!

     

    Hát ezek iszonyat jók!

    Elképesztő hogya kicsi mellett ennyi energiád volt, mert jó sok minden készült!

    Igazán elképesztő! Annyira jól néz ki minden! Na meg azok a krumplik is! Volt mik között válogatni!

    Az meg hogy ki is volt írva az ételek/sütik neve egy "véres" ujjlenyomattal! Hááát..Ez naon jó ötlet! Ha nem haragszol ellopom az ötleted és jövőre én is készítek ilyen kis kártyákat melléjük!

    Nagyon jó ötlet!

     És melyik fogyott jobban?

    Az ujjlenyomatot mivel csináltad, valami ketchup v málnaszörp? Esetleg piros festék?

    Nagyon tetszenek az olivás szemgolyók is. A fehér rész az micsoda?

     

    Nagyon jók a képek is!

    A gyerkőc tudta miről van szó? Aranyos mindenkinek a ruhája..

    Jó dolog hogy az egész családot be lehetett vonni.:) 

    előzmény:
    nimfa_ (7630)
    2010-11-18  12:41
  11. 2010. november 18. 13:407641.

    Detti!

     

    Én múltkor egy ilyen képet töltöttem fel, de nem tudom hogy ilyet keresel-e!?

    ------------------>

     

     

    Apropó! Nagyon édes a kis mikid az ablakon!:)

    előzmény:
    Detti. (7625)
    2010-11-18  11:36
  12. 2010. november 18. 13:377640.

    Nimfa!

     

    Nagyon jók ezek a hallowen-es képek! Ügyes vagy! Jól néznek ki! Főleg az a zöld pókháló, az haláli!

    előzmény:
    nimfa_ (7628)
    2010-11-18  12:40
  13. 2010. november 18. 13:297639.

    Szia Danianyu!

     

    Én emlékszem ám rád! üDV. ÚJRA KÖZÖTTÜNK!

    Meg kell hogy dicsérjelek, hiszen olyan szépek a munkáid!

    Mennyi időt igényel 1-1 műalkotás elkészítése?

    Nagyon szépek!

    előzmény:
    danianyu (7618)
    2010-11-18  10:01
  14. 2010. november 18. 13:217638.

    Nekem is nagyon tetszenek a kandallók, de sajnos nekünk sincs..Mi még a párommal itt lakunk a szüleimnél, (miénk az emeleti rész), de ha 1x elköltözünk és lesz saját házunk/lakásunk akkor mi is nagyon szeretnénk, ha pénzben bírnánk...

     

    Hozom nektek a többi karis képet vegyesen!:)

    előzmény:
    banyoc@ (7611)
    2010-11-17  18:34
  15. 2010. november 18. 13:197637.

    Én is legtöbbször csak olvaslak titeket, nemigen van időm irogatni.

     

    Kozmi: az a sok letöltött gyönyörűség! HOgy van időd ennyi mindenre? Külön köszönöm az angyalkás sablonok lelőhelyét, tegnap mentettem is néhányat közülük. Találtam köztük nem csak kifestőt, hanem számösszekötözőset és labirintusosat is. Ezek az gyerkőcök adventi naptárjába tök jók lesznek.

     

    Banyóca: Nagyon tetszik a konyhád! A mi régi konyhánkban is volt egy-két régiség, mozsár, kávédaráló (az a kézzel tekerős fajta) sőt még szenes vasaló is. Most valahogy kikerültek onnan, mert ez csak egy "luk" nem férnék el rendesen :(

     

    Szivi76: Jó lett nagyon a koszorúd! TEamécsesek vannk rajta? Én is megsütöttem ma a koszorúhoz valókat, csak díszítenem és összeállítanom kell. A gyertyákon még gondolkozom, hogy milyen legyen, hagyományos adventi, vagy teamécses.

     

    Fröken: Gratula a szép sütikért és kenyerekért! És irigyellek a kitartásodért. Sajna rajtam is van jópár kiló, de nem tudom elhatározni magam a fogyókúrára. Az utóbbi két fogyókúrámból is hízókúra lett (olyan jól sikerültek, hogy egyből belém is költöztek a lányaim :), bezzeg a fiam fogyókúra nélkül is összejött). Szóval mivel 3 gyerkőccel már teljes a kis családunk, így csak nagy körültekintéssel állhatok neki a fogyókúrának.  Januárig haladékot adtam magamnak.

     

    Angyallány, Cicaba, Titecs és többiek ötleteit és írásait örömmel olvasgatom, de sajna nincs sok időm mindenre írni!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  16. 2010. november 18. 13:057636.

    Erre még nem gondoltam + nem is használtam még ilyen porokat, szétnézek majd a kellékesnél.

     

    Nekem a nappali ablakai ÉNy-iak, bár inkább É-iak, nyáron besüt a nap, télen már kevésbé, viszont a Ny-i ablakokon már évek óta kint vanugyanaz a kép és még nem tűnt fel, hogy fakulna, pedig az egyik pl. Mickey-Minnie,ők ráadásul jó színesek is, azt hiszem, tavaly tavasszal csináltam, de hibátlanok. :)

    előzmény:
    katka0211 (7634)
    2010-11-18  12:53
  17. 2010. november 18. 13:017635.

    danianyu: nagyon szépek az ékszerek! figyu van egy lány a meskán és face bookon is és egy az egyben ugyan ez a technikája. a nyakláncon egy rózsa oldalasan és a gyöngyök szerelőpálcásan vagy karikákkal. a rózsa védjegye, meg a mindenféle süti és alakú ékszerek a süthető gyurmából.

     

     

    új mániám is van most, a torta készítés (díszítéssel) és a cupcakek.

    holnap jön apám a családjával és a legkisebb gyerekének a szülinapját ünnepeljük utólag, mert férjem műtétje miatt nem tudtunk elmenni okt-ben.

    most toy story mánia van náluk, és meglepetéskén sütök egyet. nagyon sok ötletet találtam a neten, de büszke vagyok magamra, végül egyedit találtam ki. :) nem tudom hogy közületek gyűjtötték-e a shell töltőűllomnás akcióján belül ezeket a toystorys játékokat, de azok közül van az a kerek, amiben az a 3 zöld ürlényke van. ha nem tudjátok nem baj, úgyis lefotózom a torta mellett :D

    jövőhétvégére pedig meglepi szülinapit bulit csinálok az egyik anyukának akivel nagyon jóban vagyunk és a fiaink nagyon jó barátok lettek. neki barbie tortát ,mert mondta hogy csajosabb akar lenni, és gondoltam ez jó kiindulópont :D a Zsombi pedig dec 10-én ünnepli a 2. szülinapot, nem elsz bababulija és neki is lesz meglepi, thomasos torta, mert náluk thomas mánia van :D

    előzmény:
    danianyu (7618)
    2010-11-18  10:01
  18. 2010. november 18. 12:537634.

    Ha a fehér háttérbe szórnál kék csillámport/bársonyport? Esetleg apró gyöngyöket. Akkor fehér is lenne, meg nem is.

     

    Én is évek óta üvegmatricázom már, a gyerkőcök örömére.

    De a déli ablakunkkon hamar kifakul a kép. Ezért idén úgy döntöttem, hogy a praktikában megjelent ötlet alapján fehér selyempapírból kivágott hópelyhekből/csillagokból "építek" karácsonyfát.  Nagyon ötletes és rendkívül egyszerű dísz.

     

    előzmény:
    Detti. (7629)
    2010-11-18  12:41
  19. 2010. november 18. 12:537633.

    remélem hiányoztam, egy jó két hétig nem tudtam jönni ritkán olvasgattam.

    ezerrel készülök a szakmai nyelvvizsgámra, kisfiam nem könnyíti meg a helyzetemet, és közben variálni kellett a főiskolás vizsgákat is hogy nagyját karácsony előtt letudjam, a maradékot meg vizsga után. Úgyhogy most tanulás, közben persze az advent minjá itt van és ezt nem tudom pótolni, Hiuába ez a második karácsonyunk a kisfiammal, idén már igazán fogja értékelni és ezt nem akarok átvészelni, túlrohanni rajta. Nem baj menni fog, túl vagyok már pár vizsgaidőszakon amióta gyerekem van :D

     

    Még jó, hogy a lekvárokat szeptemberben befőztem, az üvegeket már díszítettem és jól pormentesen elzártam egy dobozba. A likőrös üvegek idén egyszerűek lesznek, de azt hiszem ettől lesz nagyszerű, a desszertes dobozkák meg gyűlnek somlóisből stb.

    Majd hozok mindenről fotót, főleg a hétvégén (köv) már adveeeeeeeeent és vasárnap reggelre nekünk már hozza az angyalka a karácsonyfát

     

    GYÖNYÖRŰEKET ALKOTTATOK, NEM EMELEK KI SENKIT, MERT EGYTŐL EGYIK VÉGIG NÉZTEM ÉS MINDENKI OLYAN ÜGYES!!!

    előzmény:
    nimfa_ (7632)
    2010-11-18  12:47
  20. 2010. november 18. 12:477632.

    1. férjem öccse egy bicajos futárnak öltözött, amin átgázolt egy kocsi :D

    2. másik boszi

    3. másik csonvázas bébi

    4. gyerekek jót játszottak

    előzmény:
    nimfa_ (7631)
    2010-11-18  12:45
  21. 2010. november 18. 12:457631.

    ... még egy kaja és a félelmetes család:

    a házi boszorka, a kalóz és egy csontváz :)

    előzmény:
    nimfa_ (7630)
    2010-11-18  12:41
  22. 2010. november 18. 12:417630.
    ízelítő a félelmetes kajákból :)
    előzmény:
    nimfa_ (7628)
    2010-11-18  12:40
  23. 2010. november 18. 12:417629.

    Ja, úgy értettem, hogy rögtön a tükörre csináltad-e (tényleg ablaknak látszik) vagy fóliára, mert arról tényleg nem lehetett semmi átteni. Én a nagyon darabos, szálas dolgokat (pl. Mickey és Minnie egér farka) berakom pár percre a fagyasztóba és akkor megdermed és ha hipergyors vagyok, akkor még úgy egyben, mint egy darab megdermedt csokiháló feltehető, de nagyon hamar felveszi a kéz melegét, úgyhogy sokat nem lehet vele tökölni.

     

    A macit hűtőajtóra tippeltem volna. :)

     

    Na, ha már ennyire belemerültünk, lenne egy kérdésem, a mellékelt kép lesz az idei adventi. 4db A4-es lapranyomtattam 4edelve, szóval szép nagy lesz. Azt nem tudom, hogy milyen színű legyen a háttér, téli táj lévén ahavas táj jönne szóba, de akkora fehér hóember beleolvad a fehér tájba ... Vmi. ötlet? Világoskékre gondoltam esetleg vagy kéket és fehéret keverve, kicsit márványosan vagy kéket és átlátszót ... A kutyus-cicus barnás lesz, a madarakat még nem tudom, a sálak, sapik piros-zöld, ill. r.szín-akármi színűek lesznek.

    előzmény:
    banyoc@ (7626)
    2010-11-18  12:07
  24. 2010. november 18. 12:407628.

    sziasztok!

    az elmaradt halloween party képeink :)

     1. a díszítés: szellempalackok, undi pókháló pókokkal, denevér és mickey egeres tök lámpás

    előzmény:
    danianyu (7617)
    2010-11-18  09:55
  25. 2010. november 18. 12:107627.
    Ez gyönyörűséges :)
    előzmény:
    szivi76 (7595)
    2010-11-16  21:14
  26. 2010. november 18. 12:077626.

    Nagyon jó a télapó!!! és ötletes, hogy hópehely az adventi.... karácsonyra szépen tele lesz az ablak vele:)

     

    A kolibriset kimondottan a tükörre csináltam. Merthogy az egy tükör az előszobában (tudom, ablaknak látszik) és csak ott van kitöltve, ahol látod, hogy festék van a kontúrok között....Majdnem hülyét kaptam mire felraktam! 8 kéz kellett volna hozzá.....

     

    A Maci meg a WC ajtóra van feltéve:))))

    előzmény:
    Detti. (7624)
    2010-11-18  11:24
  27. 2010. november 18. 11:367625.
    találtam a télapósról 1 fotót, nem tudom, mennyire látszik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  28. 2010. november 18. 11:247624.
    De szépek! A kolibriset direktben az ablakra csináltad? Van nekünk is egy üveglap közepű dohányzó asztalunk, arra tettem át fóliáról egy szép rózsás motívumot, de bárhogy igyekeztem, látszik, hogy úgy van rátée, alulról, mert fentről ugye a doborodás miatt sérülékeny lenne, ha egyszer nagyon ráérek, megcsinálom majd újra, de direktben az üvegre.
    előzmény:
    banyoc@ (7622)
    2010-11-18  10:54
  29. 2010. november 18. 10:547623.

    Szia!

     

    Naná, hogy emlékszünk Rád!!!! Hát nem tétlenkedtél ezidő alatt, kalapot emelek az ékszerekért előtted!!! egyediek, és szépen kidolgozottak! Biztos nagyon fog neki örülni aki majd megkapja.

    előzmény:
    danianyu (7618)
    2010-11-18  10:01
  30. 2010. november 18. 10:547622.

     

    Régebben én is üvegmatricáztam, de keveset, és beszáradtak, tönkrementek a festékeim, és bizony szép összegbe kerültek. Kíváncsian várjuk a fotókat.

    Nyugi, én pont tegnap szereztem be egy újabb rénszarvast:)))) imádom őket, főleg Rudolfot a piros orrával:)))))

    előzmény:
    Detti. (7621)
    2010-11-18  10:10
  31. 2010. november 18. 10:107621.

    Na és ha már újra jöttem, elmesélném, hogy miket alkotok. Én nem vagyok nagy kreatív zseni, leragadtam az üvegmatricázásnál, viszont azt imádom! Tavaly is készült már egy üvegmatrica adventi naptár, az felkerül idén is + készül már az újabb, majd ha már benne leszünk, mutatok fotót.

     

    Tavaly egy télapóra potyogtak a napi hópelyhek.

    Idén pedig készítek egy hóemberes-állatkás képet és azt aprítom 24 db-ra és kerülnek majd fel szép sorban a darabkák.

     

    Idén amúgy rám tört a rénszarvas őrület, annyi karácsonyi rénszarvasos kerámia díszt gyűjtöttem be, hogy már én is néha megijedek, mikor szétnézek a lakásban és mindenhonnan egy réni kacsint rám. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  32. 2010. november 18. 10:057620.
    MEGTALÁLTAM!!!!!!!!!!! Azért, ha még van vki-nek, várom szeretettel!
    előzmény:
    kozmi86 (7562)
    2010-11-14  17:50
  33. 2010. november 18. 10:037619.
    Sziasztok! Tavaly  én is írogattam ide + gyűjtöttem ötleteket. A minap láttam vhol CD/DVD lemezre üvegmatrica sablont, de nem emlékszem hol, vadászok most itt is, de ha van vki-nek, légszi tegye fel, természetesen karácsonyi hangulatú - amit láttam azon hóemberek és fenyőágak váltakoztak szép sorban körbe. Köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  34. 2010. november 18. 10:017618.
    Lemaradt a többi fotó:
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  35. 2010. november 18. 09:557617.

    Sziasztok!

     

    Tavaly óta nem jártam a topicon szégyenszemretalán még emlékeztek rám

     

    Sajnos szabadidőm kevés a 2 kicsi fiam mellett,de igyekszem idén is alkotni valamit ünnepekre.

    Évközben elkezdtem ékszereket készíteni gyurmából,gyöngyökből,ebből hoztam kis ízelítőt.

     

    Szeretném én is elkérni a közös elérhetőségünk címét,mert időközben a laptopot újra kellett installálni,és sajnos minden linkem odalett

     

    Köszi előre is!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  36. 2010. november 17. 20:137616.

    Na én is pont így voltam az enyémmel....:)

    Nem mai, de így nem is megy ki a divatból

    Én is hasonló régi cuccokkal pakoltam tele a konyhát, cserépedények, falon lógó öntöttvas serpenyő, kékfestő függöny, horgolt vitrázs. Szerintem nagyon passzol ehez a bútorhoz pár régi ez-az, és jó barátságos hangulatot ad.

    előzmény:
    banyoc@ (7615)
    2010-11-17  19:42
  37. 2010. november 17. 19:427615.

    Köszi a dacséretet:)))) ilyenkor dagad a májam:))))

     

    Tudom, hogy ez a konyhaszekrény fazon nem egy mai trend, de ezt még az elődünk elődje csináltatta  méretre, és nekem nagyon tetszik, ezért is óvom, féltem.

    előzmény:
    Titecs (7613)
    2010-11-17  19:26
  38. 2010. november 17. 19:357614.

    Sziasztok!

    Kérek szépen tőletek hozzáférést a közös dolgokhoz!

    Nekem is van sok mintám, tölteném én is fel őket.

    Köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  39. 2010. november 17. 19:267613.

    Szép estét mindenkinek!

     

     

    Banyóca! Csudi lett a konyhád!

    Szerintem ugyanaz a régi konyhaszekrényünk volt, mi is az ajtókat tartottuk meg, vitte is magával őket az asztalos. Szép tömör tölgyfa.

    Szép lett! Ügyes vagy!

    előzmény:
    banyoc@ (7576)
    2010-11-16  11:23
  40. Torolt_felhasznalo_798270
    Torolt_felhasznalo_798270
    2010. november 17. 19:077612.

    anyáááááám, de jó a szívecskés szalagos :)))) A többi is, de az a kedvenc.

     

     

    előzmény:
    kozmi86 (7601)
    2010-11-17  15:18
  41. 2010. november 17. 18:347611.

    Köszi a linket, nagyon egyszerűnek tűnik, lehet, hogy elkészítem a Páromnak, Őnagyon szereti.

     

    Megint csodás fotókat hoztál! és majdnem mindegyiben van kandalló!!! Annnnnnnnnyira szeretnék kandallót, de a negyedik emeleti panelban egyszerűen nincs hova tenni:(((( (még állkandallóra való helyünk sincs)

    előzmény:
    kozmi86 (7600)
    2010-11-17  15:08
  42. 2010. november 17. 18:337610.

    Csirri receptjét tudom ajánlani, legutoljára a "mészeskalács fűszerek házolag" topikba tette be valaki. Nagyon jó, pontos leírás és többünknek bevállt recept.

    (remélem pontosan íram a topik címét, de ha nem akkor is meg fogod szerintem találni. )

    előzmény:
    KisCleo (7609)
    2010-11-17  17:50
  43. 2010. november 17. 17:507609.

    Nagyon szép ez az Ádventi Mézes,Gratulálok,nagyon ügyes  vagy!

     

    Én még soha nem sütöttem,megpróbálkoznék vele,kaphatok jó ,kipróbált receptet?

     

     

    Mindenki nagyon szép képeket tette fel,már nagyon várom a karácsonyt,azt hiszem elő is szedem a díszeket ,átnézem....hátha kell még vennem,bár biztosan veszek valami szépet!

    előzmény:
    szivi76 (7595)
    2010-11-16  21:14
  44. 2010. november 17. 15:447608.
    Koszorúk mindenütt........
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  45. 2010. november 17. 15:427607.

    Uristen de szep !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Megkerdezhetem , hogy ez magatol ennyire fenyes vagy valamivel le lett kenve ?

     

    Koszonom  a kedves szavakat mindenkinek, aranyosak vagytok ! 

     

    előzmény:
    szivi76 (7595)
    2010-11-16  21:14
  46. 2010. november 17. 15:427606.
    Nappaliba, étkezőbe---->
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  47. 2010. november 17. 15:397605.
    Pár ötlet a konyhába, nappaliba------------------->
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  48. 2010. november 17. 15:377604.
    na és méééég......:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  49. 2010. november 17. 15:307603.
    És még párat--->
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  50. 2010. november 17. 15:287602.
    Hoztam nektek még pár képet ------------>
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     

Címlap

top