Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Jobbik - jövőkép

livilla
Létrehozva: 2009. október 1. 12:40

VÉGRE EGY POLITIKUS, AKI KIMONDJA AZ IGAZAT!!!!!  

Végre van egy Vona Gáborunk! Mióta vártam erre!!!!

 

Csak sajnos attól félek, a "szélesebb tömegek" (finom jelzővel illetvén) nem fogják fel üzenete súlyát.

 

Ti mit gondoltok erről? ??

 

http://barikad.hu/node/37351

 

HAJRÁ, JOBBIK!!!! 

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 11. 16:56676.

    Ezt azoknak linkelem, akiknek Vona szájából nem tetszik semmi sem. A Népszabi online, az őskomcsi újság oldaláról: 

     

    http://nol.hu/tud-tech/a_csaladtervezes_a_ leghatekonyabb_klimavedelem

     

     "Így 2050-re a hivatalosan prognosztizáltnál félmilliárddal kevesebb, 8,6 milliárd lehetne a világ népessége." 

    Akinek ez nem érthető: fogamzásgátlás nélkül 40 év múlva csaknem kétszer ennyi embert kell eltartani a Földnek, úgy, hogy (a másik hír, amit linkeltem a konferenciáról) egyre gyengébb a termé: ami már most is érezhető!!!

    Az édesvíz szennyezéséről és az apadásáról aki nem tud, az mondja le a net előfizetését, mert nem való az neki.  

     

    Vagyis: hosszú távon éhezéssel és vízhiánnyal kell számolni. Én már nem biztos, hogy élni fogok még csaknem 70 évesen, de a gyereke(i)m még igen, és az unokáim is. Aki nem gondol a holnapra, az nem gondol rájuk sem.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. október 11. 11:08675.

    Neharagudj,de aki gyáva vállalni amit mond,akkor maradjon csendben..

    Ez a polg.mesterre vonatkozik.

     

    Az orvosról is meg van a véleményem...meg azokról is akik magára hagyták..

    De,hagyjuk...

    előzmény:
    -zsuzsi- (674)
    2009-10-11  11:02
  3. 2009. október 11. 11:02674.

    Azért megjegyeznék neked valamit arról, hogy melyik orvos mer romákat feljelenteni...

     

    Oroszlányi vagyok. Pont egy éve történt, amikor az éppen nálunk ügyeletetes dadi orvosra egy roma család rá akarta törni rendelés közepén az ajtót, mert a doki nem fogadta őket soron kívül. Nem volt életveszélyben a roma apuka, de ők követelték, hogy azonnal lássa el.

    Megfenyegették, kitörték az ajtót és meg akarták verni.

     

    Azóta az az orvos nem rendel nálunk, annyira sokkolta az eset.

    Ja, és ő sem mert feljelentést tenni.

     

    Döntsd el magad, hogy miért...

    előzmény:
    Dapazso (673)
    2009-10-11  10:34
  4. 2009. október 11. 10:34673.

    Mert ,ha volna valóságalapja,akkor már feljelentést kellett volna tennie,vagy neki amint tudomására jut,vagy az orvosnak,akinek külsérelmi nyomokat kellett volna találni a pocakon.!!

    Nem lehet a levegőbe beszélnie,mert akkor mulasztást követett volna el,hiszen ez emberölési kisérletnek számítana!!!!.

     

     

    Azonkivül,már orvosok sora elmondta,hogy így ilyen módon nem lehet sérüléseket okozni..a magzatnak,több okból!

    Egyrészt véd a magzatvíz ...másrészt mint mondtam akkora erővel kell ütni,hogy a fájdalmon kivül,nyoma is marad.

    Ezt észreveszik a vizsgálatnál.

     

    Ja,arról nem beszélve,honnan tudja,hogy a feje van legközelebb a hasfalhoz és nem egyébb testrésze...

     

    Cáfolták,és kimutatták,hogy semmivel sem születik több fogyatékos gyerek abban a térségben,mint az országos átlag..

    Azonkivül a születéskor szerzett oxigénhiányos állapotok  legtöbbször az okai,és ezek pedig orvosi felügyelet mellett történnek...

     

    Ugye tudod,hogy a kötelező orvosi felülvizsgálat és szülési ellátás a függvénye a szülési segélynek is!

     

    Nos,ez csak egy dolog,aki akarja persze higgye továbbra is,miért ne?!

     

    A melegekről,és a zsidózásról hadd ne beszéljek,mert mindjárt dél van és ebédelni is akarok.

    Azonkivül nem is veszem komolyan ezt sem.

    előzmény:
    -zsuzsi- (672)
    2009-10-11  10:22
  5. 2009. október 11. 10:22672.
    Miért gondolod, hogy semmi igazságalapja nincs annak, amiről ez a polgármester beszél?
    előzmény:
    Dapazso (671)
    2009-10-11  08:57
  6. 2009. október 11. 08:57671.

    Szia!

    Semmi bajom az edelényi polgármesterrel,eddig azt sem tudtam,hogy a világon van.

    Annak kedvez akinek akar,egyenlőre a Fidesz tagja,tehát a Fideszt "erősiti",ha.. egyáltalán.

     

    Az,hogy nem értek egyet a mondataival,annak semmi köze se a Jobbikhoz,se Vonához,kizárólag Őhozzá van köze.

    Buta ember aki nem gondolja meg miket beszél,és nem méri fel a szavai hatását!

    Ennyi róla a véleményem..Teljesen független a Jobbiktól,amelyről már írtam alant.....

     

    DE,tudod,ahogy most jobban belegondolok,lehet,hogy nem is olyan "buta"(persze az!) Molnár Oszkár,mert látod eddig sehol sem volt" jegyezve" !

    Most tele van vele a média,és így  segitséget kapott magvas gondolatai zerjesztéséhez..

    Kár!

    előzmény:
    Juszuf100 (665)
    2009-10-10  19:12
  7. 2009. október 11. 08:50670.

    Csak benéztem,nem tudtam megállni!

    Remélem észrevetted írásomban az iróniát??!!

    Természetesen ezzel én azt próbáltam jelezni,hogy ha valaki hülyeségeket beszél,vagy ír,azt nem kell minden gondolkodás nélkül,elhinni.

     

    Igen ,minden nép,...közöttük a magyarok is,őrzik a nyelvüket,és nem csupán szájhagyomány útján,mert az torzithatja is a nyelvet,..hanem tanitják..

    Sőt,tanitják a történelmünket,irodalmunkat,művészeinket,tudósainkat,és természetesen minden nép ezt teszi a világon mindenhol amelyiknek fontos a nemzettudat.

    Miért lenne kivétel Izrael,Jeruzsálem???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_294403 (669)
    2009-10-10  23:09
  8. 2009. október 10. 23:09669.

    A kommentedből.Hogy sajnos itt "tartunk".

    Nem tartunk itt mert már amióta magyarok élnek kint azóta ápolják az anyanyelvüket és tanítják.

    Tehát nem itt" tartunk",hanem igy" folyik" odakint.

    idézet:
    Dapazso (604)
    2009-10-09 10:50:58

    Azért ez nekem tetszik, mert van olyan hülyeség, ami már szép...))

    Szóval ha egy izraeli magyar származású kisgyerek magyarul tanul, az azért van, mert ide akar jönni.

    Akkor az amerikai, ausztrál stb kisgyerekek, akik magyarul tanulnak, mert komoly magyar közösségi élet és magyar kultúra -ápolás van  náluk---ők is azért teszik, mert felnőve idejönnek?

    A végén nem férünk el ebben a kis Kárpát-medencében...)))

    előzmény:
    Dapazso (604)
    2009-10-09  10:50
  9. 2009. október 10. 22:55668.

    Honnan veszed, hogy a szélsőjobb nem foglalkozik a saját zsebével?!

    Bolond egy világ, ahol egymás mellé kerül lehetőségként ez a két párt.

     

    Nem látsz egy kicsi pártban olyan embert, legyen akár baloldali (csak ne szélsőjobbos), aki nem tűnik nagyon zsebtömőnek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_562280 (581)
    2009-10-08  19:31
  10. 2009. október 10. 22:45667.

    Egyáltalán nem teszek egyenlőségjelet, sőt...)))

    Mellesleg: rossz sarokból indulsz, mert a globalizációról csak pusztítást feltételezel fel.

    előzmény:
    livilla (578)
    2009-10-08  19:06
  11. 2009. október 10. 22:42666.
    Amig valakit nem kaptak hazugságon, addig nem állithatod róla, hogy nem szavahihető.
    idézet:
    livilla (579)
    2009-10-08 19:07:45
    Ennek az állításodnak az igazi értelmét a kacsintó jel adja meg a végén. A hazugság akkor is az, ha az illetőt nem kapják rajta.
    előzmény:
    livilla (579)
    2009-10-08  19:07
  12. 2009. október 10. 19:12665.

    Köszönöm udvariasságod.

     

    A véleményünk utóbb abban tér el, hogy az edelényi polgármester, Molnár Oszkár a Jobbiknak kedvez. Én ezt továbbra is tartom. Téged lehet, hogy nem érdekel, amit mond, nem hiszel neki, sem Vonáéknak.

     

    Azonban rengeteg emberhez eljutnak ezek a gondolatok és a Jobbikok tözvetíti. Ma is szó volt erről a rádiókban és a TV-ben is lesz még róla szó.

     

    Köszönöm, hogy leírtad véleményed. További hasznos elmélkedést kívánok az ország bajairól. Én is erre fogok törekedni a választásom végső meghozataláig. Mert szavazni fogok, ezt kötelességemnek érzem.

    előzmény:
    Dapazso (664)
    2009-10-10  08:13
  13. 2009. október 10. 08:13664.

    Figyelj,Juszuf...most csak az udvariasság szólalt meg bennem,hogy válaszolok.

    Nem érdekel a Jobbik programja,mert amit olvastam a számomra nem támogatható.

     

    Amit Vona mond az nem érdekel ,semmi konkrét dolgot nem tud mögé rakni.A fenyegetései pedig visszataszitóak.

    A véleményemet alant elmondtam azokról a számomra hagymázas kijelentésekről,hogy munkahelyteremtés,rend,erő..stb..

    Termteni aTeremtő tudott csupán.

    Az erőszak pedig nem kenyerem.

     

    Az meg végképpen nem ,hogy fenyegessenek,hogy a véleményemet ne hallgassák meg,és engem is hallgatásra kényszeritsenek.

     

    Soha nem fogok támogatni olyan rendszert vagy embert,vagy eszmét,nevezd aminek akarod,...amelyik arra épül,hogy hogyan uralkodjunk egy másik emberen.

    Akár verbálisan,akár fizikálisan..

    A problémákat meg kell oldani,de nem erőszakkal...

     

    Nincs e témában több mondanivalóm,mert ez nálam alap,és nem vitaalap.

    előzmény:
    Juszuf100 (662)
    2009-10-10  01:02
  14. 2009. október 10. 01:05663.
    Íme az origo.hu legolvasottabb cikkei között Zsidó bekebelezésről beszél az edelényi polgármester
    előzmény:
    Juszuf100 (662)
    2009-10-10  01:02
  15. 2009. október 10. 01:02662.

    "Nem lesz népszerübb a Jobbik,mert ezeket hülyeségeket mi olvassuk,mi akik ráérünk ilyen marhaságokra is...Az egyszerü emberek akiknek nincs se internetjük,se idejük ilyen ökörségeket hallgatni,azok  arra szavaznak  amit a kampányban a szájukba rágnak.."

     

    Nem értek egyet. Jelenleg a téma az egyik legnépszerűbb információs portálon (de gyakorlatilag mindegyiken), az origo-n a címlapon van.

     

    A TV-ben is fognak vele foglalkozni véleményem szerint, márpedig üzenetének tartalmát akár maga Vona Gábor is megfogalmazhatta volna, így a Jobbik üzenete széleskörben ismerrté válik, felháborodást kelt (minden bizonnyal az ellenkezőjét annak, mint amilt a kormány és a zsidók tanusítanak) és a Jobbik felé tolja a szavazókat - főként ha a Fidesz nyíltan elhatárolódik. Ez nem más mint kitűnő "reklám" a Jobbik számára.

    előzmény:
    Dapazso (589)
    2009-10-09  09:25
  16. Torolt_felhasznalo_162317
    Torolt_felhasznalo_162317
    2009. október 9. 18:45661.
    A választ magadnak kell tudnod. Felnőtt ember vagy, ha tőlem vársz tippet, akkor nagyon tanácstalan lehetsz. Szavazni persze nem kötelező, kismillió tévécsatorna kínál az érdekteleneknek és tanácstalanoknak másfajta időtöltést.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_294403 (576)
    2009-10-08  18:14
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 13:54660.

    Mehet persze, csak akkor ne ezt írja a topikindítóba:

     

    "Ti mit gondoltok erről? ??"

     

     

    Hanem azt, hogy

    "Várom a szimpatizánsokat" 

    előzmény:
    Lillaréka (659)
    2009-10-09  13:44
  18. 2009. október 9. 13:44659.
    nooo.. eddig nem szóltam ehhez a topikhoz.
    épp elég volt olvasni is.
    viszont szerintem ellenvélemény nélkül is mehet egy topik.
    előzmény:
    KicsiBors (658)
    2009-10-09  12:57
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 12:57658.

    Hát akkor ezúttal kudarcot vallottak

    Majd jól megvessszőzik őket a kéményseprők! Teringettét az ebattáknak...

     

    Élvezettel fogom olvasgatni a másikat is, adok neki 5 napot...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-10-09  12:53
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 12:51657.

     


    Azt nem értem, hogyan akarsz objektív képet alkotni a vilgáról, ha csak a saját és ahhoz hasonló véleményeket hallgatod meg.

     

     

    előzmény:
    livilla (652)
    2009-10-09  12:33
  21. 2009. október 9. 12:43656.

     

    Előzmény: Marcsibácsi

     

    Már megint mi ez? Milyen törvénytelen és aljas dolgokra gondolsz? 

     

     

    Csak a rengeteg hazugságra amiket a jobbik és hívei terjesztenek.

    Pl a gumikalapácsos ökör  aki ugyan fideszes, de csak amig nem lesz fizetés a jobbiknál.

     

    A törvénytelen és aljas dolgokat ne én felejtsem el,

     

     Miért is nem akarod elfelejteni ? 

     

    szerntem el kellene felejteni mindenkinek.

     

    hanem az a sok söpredék a parlamentbe, és a sok surmó cigány akik 1 magyar emberre a 8. kerben 5-en ugranak! Ők felejtség el! Sok haszontalan, ostoba ember....

     

    Ez egy kicsikát alkotmánysértő volt.

     

    Hogy volt az az eset amikor egy cigányt 80 gárdista akart elfogni, mert megvert valakit ...állítólag

     

    Hogy lehetne ugyanis elhinni amikor minden szavuk hazugság.

     

     

    Más szemében a szálkát.......

     

     

    Mindenkinek meg kell tanulni sajnos gondolkodni és tisztességesen viselkedni. 

     

    A jobbikosoknak is !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728871 (628)
    2009-10-09  11:36
  22. 2009. október 9. 12:36655.
    igen, ami itt folyik, az tűrhetetlen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728871 (653)
    2009-10-09  12:34
  23. 2009. október 9. 12:35654.
    előzmény:
    livilla (652)
    2009-10-09  12:33
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 12:34653.
    Így lesz a legjobb!
    előzmény:
    livilla (652)
    2009-10-09  12:33
  25. 2009. október 9. 12:33652.

    Ezúton informálom az arra érdemes érdeklődőket, hogy a topikot ezennel zárolom, és újból megnyitom félig-zárt topikként, Jobbik - jövőkép 2. cimmel.

     

    Remélem, hogy ott majd sikeresen lehet tovább beszélni az ország jövőjéről. 

     

    Akinek van kedve az értelmes eszmecseréhez és együtt gondolkodáshoz, azt szivesen várom. 

     

    Ellenvéleményeket is szivesen várok, amennyiben azok értelmes gondolatokat fogalmaznak meg.

     

    Üdv 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top