Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Jobbik - jövőkép

livilla
Létrehozva: 2009. október 1. 12:40

VÉGRE EGY POLITIKUS, AKI KIMONDJA AZ IGAZAT!!!!!  

Végre van egy Vona Gáborunk! Mióta vártam erre!!!!

 

Csak sajnos attól félek, a "szélesebb tömegek" (finom jelzővel illetvén) nem fogják fel üzenete súlyát.

 

Ti mit gondoltok erről? ??

 

http://barikad.hu/node/37351

 

HAJRÁ, JOBBIK!!!! 

  1. 2009. október 9. 10:41601.

    "Tudod én eléggé benne vagyok az uniós pályázatok témakörben. Állítom, hogy a 30 %-a zsebben tűnik el itt ott.

     Mindenki lopja, aki megteheti, bőrszíntől és pártállástól függetlenül."

     

    És ezt te rendben találod, szerinted ez normális, nincs is benne semmi kivetnivaló, igy kell ennek mennie.

     

    Gratulálok. Látod, mi pont ezen szeretnénk változtatni, és börtönbe csukni az összes ilyen szemétládát.

     

    Na pont ezért vannak betojva a Jobbiktól. Nagyon helyesen!! 

    előzmény:
    KicsiBors (598)
    2009-10-09  10:32
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 10:37600.

    Ez pl. egy olyan dolog, amit szuper módon fel lehetne borigatni.

    Meg azt, hogy 40 cm kilátó épül 40 millióból, és még meg is magyarázzák, hogy ez így rendben van, korrekt, pontos, és teljesen jogos: sőt ekkorát akartak.

    Két nagy családi ház építésének árából akkora betondarabot csináltak, ami nem lenne elég egy fürdőszoba alapozásához. 

    Szerintem itt mindenki tisztában vele, hogy jelenleg ez folyik a politikában.

    Ezért szeretne sok ember lehetőséget adni másoknak. Ha ez más jelenleg csak a Jobbik, akkor nekik.

    Ha kevesebbet lopnak, vagy kevésbé rutinosan, már jól jártunk. A szomorú, hogy ezt teljesen komolyan is gondolom. 

    előzmény:
    KicsiBors (598)
    2009-10-09  10:32
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 10:32599.

    "Ráadásul ami falunkban rend van,kevés és normális életvitelü cigányok lakják,van munkalehetőség is..

     

    Nna,így lesz népszerü(tlen) a Jobbik,mert túl egyszerre akar mindent,és az emberek meg nem szeretik a felfordulást.."

     

    Ezért nem lesz nálatok népszerű a Jobbik. Sajnos, egyre több olyan település van, ahol nem ez a helyzet: egyre több a cigány lakos, főleg azokban a családokban nagy a "szaporulat", ahol az életvitel már eleve nem megfelelő. Elég, ha 2 ilyen család lakik egy faluban, az is már 10, de akár 20 főt is jelenthet, mert van ahol az egész pereputty ott randalírozik minden nap. A cigányok jórésze csakazértis alapon védi őket, a maradék meg úgy gondolja, hogy akkor nekik is szabad, főleg a fiatalok és gyerekek. 

    Egy ilyen kistelepülésen se szeretik az emberek a felfordulás, és őket se kérdezi senki, hogy akarják-e, hogy minden este ellopják a terményüket, feltörjék a nyaralókat, és egyre több segély kelljen kifizetni az önkormányzatnak, mondjuk útépítés helyett.

    Ilyen helyről pedig menekül a munkaadó: "elviszik" még azt a kis munkát is, amit egy mezőgazdaság, vagy telephely adhat.

    Szomorú, és felháborító is egyben: hozzátok is elég lenne egy ilyen kiccáládot beköltöztetni, és vége lenne a nyugalomnak, a biztonságnak, és nem sokáig lenne munkahely sem.

     

     

    előzmény:
    Dapazso (589)
    2009-10-09  09:25
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 10:32598.

    Hát szerintem Sanyi ettől nem fogja a falhoz csapkodni magát.

     

    Tudod én eléggé benne vagyok az uniós pályázatok témakörben. Állítom, hogy a 30 %-a zsebben tűnik el itt ott.

     

    Már a pályázat kiírásán és a hiánypótlási időszakban is lehet látni egy idő után, hogy mit szánnak zsebbe és mit nem... 

     

    A magyar pályázati morálról és elbírásáról, jobb ha nem is beszélünk, mert amikor egy kiállításon való részvételre, ami márcusban van, szeptemberben kapjuk meg a döntést, hogy oké... No comment. 

     

    Mindenki lopja, aki megteheti, bőrszíntől és pártállástól függetlenül. Persze tudom, hogy Te és védenceid annyira erkölcsösek vagytok, hogy felháborodva utasítanátok vissza a milliós kenő pénzeket...

     

     

     

     

    előzmény:
    livilla (596)
    2009-10-09  10:22
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 10:26597.
    Cigánykodunk.... cigánykodunk....
    előzmény:
    livilla (596)
    2009-10-09  10:22
  6. 2009. október 9. 10:22596.
    http://www.orientpress.hu/portal.php?ReszletesHir=1&HirID=50633&ajanlo=RSS

     

     

    "Jogosulatlan gazdasági előny megszerzése, valamint az Európai Közösségek pénzügyi érdekeinek megsértése miatt emelt vádat Kecskeméti Városi Ügyészség Kolompár Orbán és társai ellen.

    A vád szerint az Országos Cigány Önkormányzatot (OCÖ) vezető Kolompár és öt segítője közösségi és uniós forrásokból 145,5 millió forinthoz jutottak jogosulatlanul – és további 76, 5 milliót igyekeztek megszerezni. Az összegeket foglalkoztatási pályázatok révén kapták meg. Az Európai Bizottság és a Munkaügyi Minisztérium még három évvel ezelőtt hátrányos helyzetű emberek munkaerő-piaci bevonására vagy visszailleszkedésére írt ki tendereket –a pályázatot két, Kolompár Orbán vezette és két független szervezet nyerte meg. A támogatásról szóló szerződéseket még 2006 februárjában írták alá, és minisztérium – részben saját részben uniós forrásból – azonnal át is utalt 63,75 millió forintot az igénylők számára.

    A pályázatot megnyerő szervezetek ezek újabb támogatást, 81,75 millió forintot kértek és kaptak egy előre haladási jelentésre hivatkozva – majd további 76,5 millió forintot igényeltek, új kérésüket a tárca azonban szabálytalanságok gyanújával visszautasította. Mint kiderült, a felvett 145,5 milliós keretből csak papíron valósultak meg a beígért fejlesztések, programok. Az ügyben tavaly kezdett nyomozni a pénzügyőrség – a per időpontját pedig a Kecskeméti Városi Ügyészség tűz majd ki."


    Hát igen... Még "értelmiségiként" sem hazudtolja meg a fajtáját...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 10:03595.

    Ki mondta hogy nekem ez új dolog???

    Ezt miből gondolod? JÉZUSOM!

    előzmény:
    Dapazso (594)
    2009-10-09  09:57
  8. 2009. október 9. 09:57594.

    Miért gondolod,hogy eddig nem tanultak magyarul Izraelben.

    Sőt magyar óvoda is van és nem csak a kibucokban..

    Most ez neked új dolog??

    Tudod mennyi magyar zsidó él Izraelben??

    Vagy megvárod amíg megmondja az edelényi polgármester..Jézusom,nem hiszem el.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728871 (592)
    2009-10-09  09:54
  9. 2009. október 9. 09:54593.
    Aztán mit forditanál fel??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728871 (591)
    2009-10-09  09:45
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 09:54592.

    "A most előkerült felvételen a zsidó nagytőkéről, Magyarország gyarmatosításáról elmélkedik a műsörvezetőnő szörnyülködő kommentárjaival kísérve. A polgármester állítja: izraeli diákok, Jeruzsálemben már magyarul tanulnak, hogy elsajátítsák az új haza nyelvét."

     

    És ez így igaz.    Sajnos itt tartunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 09:45591.

    Hogyne akarnák....!

     

    Ide nem kis felfordulás kellene...

    előzmény:
    Dapazso (589)
    2009-10-09  09:25
  12. 2009. október 9. 09:44590.

    Igen, láttam azt a "zsidózó" részletet.  Gusztustalan, és a közélet mélységes rothadtságára utal,  hogy itt Abszurdisztánban senki nem azon háborodik fel, amit mindenki tud és az edelényi pm. ki is mond, hanem azon, hogy ezt ki meri mondani.

     

    Erről beszélt Vona is tegnap, hogy milyen ijesztő, hogy Peresz felvásárlós kijelentésére hatalmas csend volt a válasz, és agyonhallgatás.

    előzmény:
    Juszuf100 (582)
    2009-10-08  20:45
  13. 2009. október 9. 09:25589.

    Nem hiszem.

    Az edelényi polgármester egy hülye.

    Már azt sem tudja miket beszél.

    Hol a cigányanyákat gyanusítja meg alaptalanul,...hol a Szeteybe köt bele,aki feljelenti jogosan..hol meg akkora marhaságokat mond mint ez" a zsidók idekészülnek".dolog..

     

    Nem lesz népszerübb a Jobbik,mert ezeket hülyeségeket mi olvassuk,mi akik ráérünk ilyen marhaságokra is..max.közöttünk.Már aki beveszi a maszlagot..

    Az egyszerü emberek akiknek nincs se internetjük,se idejük ilyen ökörségeket hallgatni,azok  arra szavaznak  amit a kampányban a szájukba rágnak..

     

    De tartok tőle,hogy pl.nálam is az fog dönteni,hogy hova rakom az x-et.

    Mert addig még sok víz lefolyik aDunán...

     

    A Jobbik nekem azokat az 50-es éveket idézi amiből senki sem kér.

    Nálunk a 3 ezer lakosból 2 fő obbikos van,de evvel az utcanév átkerszteléssel ,már csak kiköpnek ha találkoznak velük.

    Ezt jól kitalálták maguknak!

    Eddig (mert autószerelő az egyik,)még legalább munkája volt,most szégyen hozzá vinni az autót..

    Ráadásul ami falunkban rend van,kevés és normális életvitelü cigányok lakják,van munkalehetőség is..

     

    Nna,így lesz népszerü(tlen) a Jobbik,mert túl egyszerre akar mindent,és az emberek meg nem szeretik a felfordulást..

    Főleg úgy nem,hogy meg sem kérdik őket,akarják-e??

     

    előzmény:
    Juszuf100 (582)
    2009-10-08  20:45
  14. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 9. 06:53588.

    Barikád, kurucinfo, index...

     

    Ezek aztán a független források

     

    Nyugodj bele, hogy az egész Magyarországi politikai réteg hazudozó...

    Kár is ezen pörögni, csak a saját életedet keseríted meg vele.

    előzmény:
    livilla (575)
    2009-10-08  16:47
  15. 2009. október 9. 00:55587.

     

     

    Molnár Oszkár zsidózik (VIDEÓ is van!)

     

     

    Molnár oszkér buta ember 

    Most azt hiszi hogy a jobbik zászlója lobog, aláált a marhája 

     

    Lehet azért ilyen idióta mert gumikalapáccsal verte a hasát terhesen az anyja ? 

     

    Ez is vicc volt nehogy elkezdje valaki magyarázni hogy a cigányok csinálnak ilyesmit, mondjuk ocsmány hazugság volna

     

     

    előzmény:
    Juszuf100 (582)
    2009-10-08  20:45
  16. 2009. október 9. 00:25586.
    Előzmény: Partizán

    Majd ti is kidugjátok a jancsikályha csövét a fürdőablakon, vagy a nappaliban vágtok egy lyukat a falba. Látni ilyet máshol is, hol itt a probléma. 

     

     

    Ez lesz az ököszocimoci izémizé logója : Panélházból kilógó ezer kémény :-)

     

    Mondjuk esetleg lehetne kicsit gondolkodni azon hogy melyik tart tovább a gáz vagy az erdő

     

    Erről valahogy az ököszocomici vona is megfeledkezett :-)

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_562280 (580)
    2009-10-08  19:29
  17. 2009. október 9. 00:11585.
    Előzmény: livilla

    Számomra is érthetetlen, hogyabn létezhetnek még ilyen komcsi-hivek ebben az országban??? Mi kéne ahhoz még, hogy végleg eltűnjenek már??? Ez valami teljesen rejtélyes jelenség Magyarországon.

    Évek óta nem tudom megfejteni az okát. (Talán a 3 Ft-os kenyér illuzórikus  nosztalgiájában keresendő??? Passz.)


    Az időgépet is komolyan vette mindenki ?

    Komolyan aggódom a színvonalért.

     

    Ha egy vicces mondat ilyen indulatokat vált ki akkor mennyire lehetséges értelmezni egy komolyabb mondatot ? 

     

    A személyeskedés elkerülésére olyan nyakatekert mondatokat kell alkalmaznom hogy a végén tolmácsot kell küldenem mellé.

     

     

    Figyelem, ez vicc volt , nem küldök senkihez senkit

     

    HA egy viccet ennyire félre értelmeznek a jobbikosok akkor mit értenek meg ? 

     

    Meg aztán az is érdekes hogy senkinek nem szúrt szemet hogy ha ez a vicc nem vicc lenne akkor én bűnöző lennék mert szavazatot akarnék vásárolni időgépért.

     

    VAgy ez természetes jobbikos körökben ? 

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-10-08  14:41
  18. 2009. október 8. 23:59584.
    Előzmény: artemis11

    Nem szólok hozzá a topichoz, mert élből baromságnak tartom, de ha már a kommunistákról van szó....Nem ő az egyetlen aki hisz nekik és maga is kommunista elveket vall.

     

    Előre.

     

    No ezt már tényleg nem hiszem el.

     

    Hogy lehet elhinni hogy van még élő ember aki kommunistákat szeret ? 

     

    Nem ismeri itt senki a VICC fogalmát ? 

     

     

    Marcsibácsi kérdezte eladom-e az időgépemet

     

    Én meg gondoltam dehogy adom, viccel ütöttem el a dolgot

     

     

    Ezentúl részletes  viccmagyarázatot mellékelek minden szavamhoz....

     

    Biztos hogy nekünk vitáznunk kell ? 

     

    előzmény:
    artemis11 (574)
    2009-10-08  14:34
  19. 2009. október 8. 23:24583.
    Előzmény: Marcsibácsi

    Igen, nem fogom figyelembe venni. Semmi értelme.

    Nagyon sajnálom ha így látja a dolgokat!

     

    Nem is olyan nagy baj, mert sokan olvassák és nekik szól amit írok :-)

     

    Így a lehető legjobb..

     

     

    Nem mondanátok arról valamit amit nemrég írtam ? 

     

    Tudjátok a gárdabűnözőkről.

     

    Mert a jobbikhoz ez is hozzátartozik   :-)

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728871 (571)
    2009-10-08  14:18
  20. 2009. október 8. 20:45582.

     

    Először azt hittem, a Fidesz "taktikai lépése" a Jobbik ellen. Aztán megtudtam (úgy hallottam mástól - nem olvastam utána, állítólag a rádióban volt...), hogy a Fidesz elhatárolódik Molnár Oszkár edelényi polgármestertől, ugyanis újabban   Molnár Oszkár zsidózik (VIDEÓ is van!)

    ...

    "A most előkerült felvételen a zsidó nagytőkéről, Magyarország gyarmatosításáról elmélkedik a műsörvezetőnő szörnyülködő kommentárjaival kísérve. A polgármester állítja: izraeli diákok, Jeruzsálemben már magyarul tanulnak, hogy elsajátítsák az új haza nyelvét."

     

    Mi ez Jobbik...? Mintha Vona Gábor maga mondaná ezt...Ez BRUTÁLIS! Bárhonnan nézzük, akárhogy is!

     

    "Megtért" fideszes...? Faltörő kos...?

     

    Kedves Fórumozók, mindezek a média által -azt hiszem- a Jobbik nagyobb népszerűségét idézik elő.

    előzmény:
    livilla (572)
    2009-10-08  14:30
  21. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 8. 19:31581.

    Teljesen mindegy, ha egyszer a szélsőjobb oldal az, ami jelenleg azt kínálja, amit keresünk.

    Akkor kire szavazzunk? A MSZP-re, mert hátha mégis törődnek egy kicsit az országgal is, nem csak a zsebükkel? Alapítsunk saját pártot?

    Nincs miből válogatni, eszi nem eszi, nem kap mást.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_294403 (577)
    2009-10-08  18:40
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 8. 19:29580.
    Majd ti is kidugjátok a jancsikályha csövét a fürdőablakon, vagy a nappaliban vágtok egy lyukat a falba. Látni ilyet máshol is, hol itt a probléma. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-10-08  18:03
  23. 2009. október 8. 19:07579.
    Amig valakit nem kaptak hazugságon, addig nem állithatod róla, hogy nem szavahihető.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_294403 (576)
    2009-10-08  18:14
  24. 2009. október 8. 19:06578.
    Te valóban egyenlőségjelet teszel a globalizáció pusztitásának ellenzése és a kommunizmus közé?????????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_294403 (576)
    2009-10-08  18:14
  25. 2009. október 8. 18:40577.

    "Mondjon még egy pártot valaki, aki nem csak a nagytőke ülepét fényezi a nyelvével, és arra fogok szavazni."

     

    Mondjon---és én is! Te, van róla fogalmad, hogy az igazi baloldalt sírjátok vissza?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_562280 (494)
    2009-10-07  14:49

Címlap

top