Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mo.Spirituális Egyesület

Torolt_felhasznalo_686359
Torolt_felhasznalo_686359
Létrehozva: 2004. február 22. 18:44
Ha úgy érzed, hogy valami forr Benned, valami különleges van körülötted, nálunk választ, és segítséget, ill. útmutatást kaphatsz.
Láttál már UFÓt? Láttál már idegen lényeket, árnyak szaladgálnak körülötted? Hangokat hallasz? Különleges, és különböző formályú fények keringenek körülötted?
Van kivel megbeszélni? El mered mondani?
Nos, itt választ kaphatsz, a "Tét a Lét" Betegségmegelőző Alapítványban szakemberek válaszolnak, segítenek, tagunk lehetsz, ha akarod, fejlesztheted Magad.
  1. Torolt_felhasznalo_820787
    Torolt_felhasznalo_820787
    2004. március 4. 19:26151.
    elolvastam, tényleg fantasztikus és nem mindennapi történet

    én régóta szeretnék már hasonló élményeket és ne més nem kapom még meg

    viszont arra igen csak kíváncsi lennék miért kaptad, mert biztos vagyok benne nem véletlenűl akkor ás úgy
    valami kellett, hogy történjen akkoriban veled. . . . . leakartál lépni a megírt utadról? vagy valamit készültél megtenni, amit nagyon nem kellett volna ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (139)
     
  2. Torolt_felhasznalo_820787
    Torolt_felhasznalo_820787
    2004. március 4. 19:20150.
    sziasztok, szép estét mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. március 4. 18:55149.
    Korall, az álmokról. . . . . képzeljétek el, hogy azt álmodtam, hogy különböző füstölőket kellett megszagolnom. Igencsak különleges, és nagyon fínom illatuk volt. Még álmomban sosem éreztem illatot. Most igen intenzíven. . . . . . . .
    GITTA EZ MIT JELENT????????????
    előzmény:
    Korall8 (140)
     
  4. 2004. március 4. 18:52148.
    Fantasztikus spirituális élményben volt részed.
    Gondolom, a tanító mestereddel, szellemi vezetőddel vetted fel a kapcsolatot, vagyis ő veled. Ezek után elindultál az ezotéria felé, vagy semmi nem történt? Nekem nagyon megható, és gyönyörű ami történt veled. Különleges tanítás.
    Majd ha Gitta megjön, még átrágjuk.
    Nem vagy beteg, ne aggódj. . . . . :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (139)
     
  5. 2004. március 4. 18:45147.
    Szia Korall.
    Meg kell hagyni a gyermekeidnek a szabdad akarat lehetőségét. Ha eljön az ideje, vagy a sors úgy hozza, a nagyobbik fiad elindul ezen az úton, ne aggódj. A kisebbik talán sorsfeladatául kapta, hogy megtanulja kezelni ezeket a dolgokat. Mind a kettő tanul, csak másként. Te csak egyet tehetsz, támogatod őket, és egy pillanatig se aggódj értük.
    Gitta kisebbik fia, és az én kisebbik fiam is (milyen érdekes, hogy mindannyiunknál a kissebik gyerek :-))különleges képességekkel rendelkeznek, és nem veszik elő. Amikor kell akkor használják. Hagyni kell őket, . . . a cél, az, hogy ne szenvedéssel járjon, hanem feladatot oldjanak meg. :-)
    előzmény:
    Korall8 (131)
     
  6. 2004. március 4. 17:49146.
    :-) igen, sokan megkérdőjelezik az ilyen élmények valódiságát - rendszerint csupán víziónak minősítve azokat - pedig fontos és érdekes tapasztalások ezek: alkalmat adnak komoly változásokhoz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (145)
     
  7. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 4. 17:44145.
    Tudod, volt egy pap barátom, Ő ugyanezt mondta. Azért tartottam fontosnak megemlíteni, , hogy nem jártam, nem járok orvoshoz, kopp, kopp, kopp, meg semmilyen gyógyszert nem szedtem, nem szedek.
    előzmény:
    Gabriella# (144)
     
  8. 2004. március 4. 17:34144.
    Szerencsés élmény (nagy ajándék !): mások ilyet a klinikai halál állapotában szoktak megtapasztalni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (143)
     
  9. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 4. 17:23143.
    No, akkor szép estét mindenkinek.
    előzmény:
    Korall8 (142)
     
  10. 2004. március 4. 16:10142.
    És gondolom azóta sem akarsz felébredni, mert jó itt. Én ilyesmit érzek. Most mennem kell, talán a többiektől okosabb leszel, én is kíváncsian várom a fejleményeket. Szia! :((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (141)
     
  11. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 4. 15:58141.
    Ez nem álom volt. Láttam magamat, ahogyan feküdtem az ágyamban. Jót mosolyogtam magamon.
    előzmény:
    Korall8 (140)
     
  12. 2004. március 4. 15:46140.
    Kapuk minden mennyiségben újabban nálam is, mint jelkép, a legkülönbözőbb formájúak. Az egyik legutolsó álmomban egy kapuról azt hittem zárva, de csak mosolyogtak a körülöttem lévők és azt mondták ki tudom nyitani, ha akarom, és kijuthatok rajta. A többi álmodat nem figyeled? Illetve mostanában is vannak megmaradó élményeid, azok milyenek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (139)
     
  13. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 4. 15:26139.
    Nos

    Novemberben volt tizenhat éve, a második gyerekünk születése előtt pár héttel.
    Én ezzel kapcsolatos könyvet soha nem olvastam azelőtt.
    Nemere Istvántól igen, ufokról, stb. . . . , de az más volt.
    Az egyik éjszaka elkerültem valahova, máig sem tudom, hová? A testem otthon volt. A hely és az érzés csodálatos, szavakkal kifejezhetetlen, nem is próbálkozom vele. Emberek jöttek-mentek, nem is nagyon vettek észre engem, mintha nem is lennék idegen. Voltazonban valaki, foglalkozott velem. Fehér ruhában volt, és okított a múltammal kapcsolatosa. Mindent levetített nekem, a születésemtől azodáig. Az, hogy ez hogyan történt, nem tudom megmondani. Ott nem volt konnekktor, meg vezeték, nem tudom elmagyarázni. Minden mozzanat megvolt. A fehér ruhás valaki minden hibás tettemnél elmondta, mit, hogyan kellett volna tennem. Én, persze, próbáltam magyazázni, hogy miért így, meg úgy, de azt válaszolta, legalább Őt ne próbáljam becsapni. Voltak ott valamilyen ajtók, kapuk, de azt sem tudom igazán szemléltetni. Azt mondta, azokon akkor jut át az ember, ha ténylegesen megérett rá. Tehát hiába sulykolom magamba, hogy én ilyen, olyan, amolyan vagyok, az semmit sem számít, csak hogy tényleg milyen vagyok.
    Ezeket a valamiket egyébként az újonnan érkezők nem nézhetik meg, csak az utánuk érkezőkét. /mármint az életekről/ Fantasztikus mély nyomokat hagyott ez bennem. Mintegy 10-12 évig egészen pontosan bennem volt minden. Ma azért már nem olyan erős.
    Dióhéjban ennyi.
    Amiért ódzkodtam, két dolog.
    1. Úgy olvastam, hogy ott nincs hierarchia, akkor viszont az újonan érkező miért nem nézheti meg az ott lévőkét?
    2. A fehér ruhában lévő valaki velem egyidős volt, igaz akkor már régen nem találkoztunk.
    Azután kezdtem olvasni ezen dolgokról. Azt hiszem, azok a valamik az ashaka lemezek. Nem biztos, hogy jól írom/. A másik valamik mega dimenziókapuk.

    Fontos: Betegségemről nem tudok, gyógyszert nem szedtem, ma sem, maximum a bayer aspirin, amit hajlandó vagyok bevenni. Orvoshoz nem járok, gyors lekopogás, a kártyám le sincs adva, illetve bélyegezve.
    15 éve nem voltam táppénzen.

    Hát, ennyi röviden Átélni ezt egészen más, mint elovasni.
    előzmény:
    Korall8 (138)
     
  14. 2004. március 4. 14:52138.
    Ne félj, én is sokmindent átéltem már, együttérzéssel hallgatlak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (137)
     
  15. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 4. 14:46137.
    Ha itt vagytok, elkezdem.
    előzmény:
    gotinagyi (136)
     
  16. 2004. március 4. 13:53136.
    Természetesen engem is érdekel, mert mindenből lehet tanulni:-)))))))
    előzmény:
    Korall8 (135)
     
  17. 2004. március 4. 13:45135.
    Sawi majd jön, a betű meg nem szalad el. Engem meg öl a kíváncsiság "démonja". Ez csak vicc volt, de komolyan érdekel, hogy mit élhettél át.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (134)
     
  18. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 4. 13:40134.
    Neked is elmesélem, természetesen, de azt szeretném, ha sawi is itt lenne. Nem azért ódzkodom én, mert annyira különös, hanem azért, mert némi ellentmondás van az olvasottakal szemben. Majd konkrétan megmondom, mi.
    előzmény:
    Korall8 (133)
     
  19. 2004. március 4. 13:27133.
    Én nem leszek jó, mert érdekelnél, hogy milyen élmények értek, mi az a más mint a többié? Biztos, hogy más? Nem akarod elmesélni most?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (132)
     
  20. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 4. 12:02132.
    Sziasztok

    Sawi, itt vagy?
    előzmény:
    Korall8 (131)
     
  21. 2004. március 4. 10:07131.
    Érdekel. Nekem is két teljesen különböző beállítottságú gyermekem van. (Érdekes talán, hogy 9 év különbséggel születtek, 1989 és 1998. Ha értenék a számmisztikához, talán eljátszhatnék ezzel a dologgal. ) De ami nyugtalanít, hogy a nagy teljesen a "földön jár", és nem érdeklődik spirituális dolgok iránt egyáltalán. Míg a kicsinek belülről jön a szellemvilág iránti fogékonysága, és pl. az egész őszt végig izgulta, hogy biztos nem lesz nálunk földrengés, mire hamarosan külföldön be is következtek, mostanában nem jelez, vagy "kinőtte". Tehát nem tudom, hogy mi nyugtasson meg, a nagy vagy a kicsi hozzáállása a világhoz . . . hiszen az érzékenységet, érdeklődést többre becsülöm, de az is szenvedéssel jár.
    előzmény:
    Pixi- (130)
     
  22. 2004. március 4. 09:53130.
    A gyekeknek egy jó darabig megmarad az auralátásuk, a fényérzékelésük. Aztán lassanként lezárul ez a csatorna. Persze, van akinél megmarad.
    Nekem a nagyobbik fiam, abszolut hitetlen, annyira földönjáró, hogy időnként elfog a szomorúság.
    Pusztán csak azért, mert nem nyit, nem éreklődő. Valamelyik nap viszont megtört a jég, ő kérte hogy nézzük meg a Tarottal, milyen lesz az új munkahelye.
    A kisebbik, hát ő nagy tanítómester. Azzal a felvállalással született le, hogy betegsége folytán engem terel a spituális dolgok felé. Döbbentes dolgokra képes, csak akkor használja a képességeit, ha szükség van rá. Reikit és agykontrollt tanult, és van egy "mentora" aki egy tisztán látó. A többit előző életeiből hozta.
    Ha érdekel, írok bővebben, most el kell mennem itthonról, majd 4 után leszek. . . . . .
    Szia. . . . .
    előzmény:
    Korall8 (129)
     
  23. 2004. március 4. 09:34129.
    Érdekelne, hogy a hasonló érdeklődésű, világlátású emberkéknek milyen élményeik vannak a gyerekeik hitének kialakulásáról . . . Nekem volt egy kellemes meglepetésem, nem kereszteltettem meg a gyerekeimet, nem érzem magam vallásosnak, nem követem a szertartásokat és volt valami belső nyugtalanságom, hogy nem maradnak-e le valamiről a gyerekeim miattam . . . Mihelyt feltámadt bennem ez a nyugtalanság, mindjárt segítséget is kaptam. Megjelent egyszer csak a Mackótestvérek mesekönyv, a hatéves kicsi kezébe vette, és gyönyörű színkavalkáddal van illusztrálva, ahol a hegyek találkoznak a fénnyel, a "szellemek lakóhelye", mondanom sem kell talán, hogy észrevettem, ez tetszik a legjobban a kicsinek. Igaz, már megelőzte egy Csipkerózsika modern feldolgozás, ahol a jó boszorkányok védelmezik a kis királylányt, fiú létére a ez is a kedvenc olvasmánya.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. március 4. 09:16128.
    Idővel mindannyian megtanuljuk a türelem művészetét. . . . . . . . . . .
    szia, neked is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_530988 (127)
     
  25. Torolt_felhasznalo_530988
    Torolt_felhasznalo_530988
    2004. március 4. 09:11127.
    Sziasztok! Annyi érdekes dolgot írtatok tegnap óta. Ezt a virágos auralátást ki fogom próbálni. Én is nagyon türelmetlen vagyok, már jó lenne vmi eredmény. Előbb-utóbb sikerülni fog, ezt tudom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top