Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mo.Spirituális Egyesület

Torolt_felhasznalo_686359
Torolt_felhasznalo_686359
Létrehozva: 2004. február 22. 18:44
Ha úgy érzed, hogy valami forr Benned, valami különleges van körülötted, nálunk választ, és segítséget, ill. útmutatást kaphatsz.
Láttál már UFÓt? Láttál már idegen lényeket, árnyak szaladgálnak körülötted? Hangokat hallasz? Különleges, és különböző formályú fények keringenek körülötted?
Van kivel megbeszélni? El mered mondani?
Nos, itt választ kaphatsz, a "Tét a Lét" Betegségmegelőző Alapítványban szakemberek válaszolnak, segítenek, tagunk lehetsz, ha akarod, fejlesztheted Magad.
  1. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 3. 17:20101.
    Igaz is lehet, meg nem is. Attól függ, ki mennyit, hol dolgozik, mivel jár dolgozni, mennyit utazik naponta, /én kb. 2, 5 órát naponta, oda-vissza, BKV-val/ Persze, ha nagyon akarja az ember, szakíthat rá időt, természetesen. Egy idő után azonban az ember már önmaga próbál meg dolgokat. Ehhez kellenek nagyon nyugodt körülmények, meg sok idő. így gondolom, nem biztos, hogy igaz.
    előzmény:
    Pixi- (98)
     
  2. Torolt_felhasznalo_820787
    Torolt_felhasznalo_820787
    2004. március 3. 17:16100.
    látom sok itt a tanulni vágyó ember, elmesélek Nektek valamit

    minden második hétvégén van a tanfolyamunk Gitta vezetésével, minden egyes 7vége után lévő héten saját magamon tapasztalom, hogy amit akkor vettünk - tanultunk- próbáltunk felerősödik, megtapasztalom
    pld a telepátiát vettük legutóbb és hétfőn megéreztem a közelemben lévő emberek érzelmeit, a szorongást , a félelmet
    mondhatom fantasztikus élmény ( most utolag) mert akkor kicsit beparáztam
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. március 3. 17:0799.
    Ja, és köszönjük a dícsérő szavakat. . . veletek együtt működik jól. . . :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (97)
     
  4. 2004. március 3. 17:0698.
    Ha megosztod velünk, megköszönjük.
    Nekem az a tapasztalatom, hogy az olvasás, gyakorlás természetesen időigényes, de a mindennapjaidba beépítve, észre sem veszed. . . . . . . és működik. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (97)
     
  5. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. március 3. 16:5997.
    Sziasztok

    A topic tényleg nagyon jó, meg jó, hogy van. Engemet is nagyon érdekelnek ezek a dolgok. Persze velem is történt valami, úgy 16 évvel ezelőtt, és akkor kezdtem el foglalkozni, pontosabban csak olvasni eme dolgok iránt. At utóbbi időben hanyagolom, mert ehhez nagyon sok idő kell.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_530988 (96)
     
  6. Torolt_felhasznalo_530988
    Torolt_felhasznalo_530988
    2004. március 3. 16:2196.
    Szia Gitta! Igen, vmi elkezdődőtt és érzem, hogy rengeteg tanulnivalóm van. Távolabbi célom, hogy segíthessek az embereknek (energiával való gyógyítás), de nagyon érdekel még más, ehhez kapcsolódó, ezt segítő tudás. Tényleg ezeket nem lehet tömegoktatás módján "tanítani". Megnézem a tanfolyamokat és szerintem vmelyiken találkozni fogunk. Amúgy nagyon jó a topik!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (94)
     
  7. 2004. március 3. 16:1595.
    Inkább a szabadság, ostoba fiatalság! Szia, mentem mára . . . a pesszimizmusomat is magammal viszem. Alszunk egyet rá, két álom közt pihenek, hogy a szép dolgokat vonzzam magamhoz. Köszi a jó tanácsokat, szia!
    előzmény:
    Pixi- (93)
     
  8. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. március 3. 16:1594.
    Sziasztok!
    Látom, most nagyon az álommal kapcsolatban érdeklődtök.
    Nagyon jó, hogy erre Pixi válaszol, ez az ő resszortja.
    Nekem is eleven álmaim szoktak lenni, s volt olyan is, hogy amikor felébredtem, nem tudtam, hogy most ez a valóság, vagy az álom.
    Szerintem ilyenkor a párhuzamos világok valamelyikében járok.

    Susenne szia!
    A topikot kb. 2-3 hete nyitottam, Pixi unszolására.
    Örülök, elindultán ezen az úton, és szerintem Te is azt fogod észrevenni, hogy soha nincs vége. Tényleg úgy van és lesz, higy minél többet tanulsz, egyre butábnak érzed majd Magad. Zavarni fog, hogy kérdéseket tesznek fel Neked, s rájössz, hogy még ehhez, - ehhez sem tudsz igazán hozzászólni.
    Legalább is én nagyon dühös lettem ilyenkor, s elindultam a kérdezett téma irányába. Aztán a végén így lettem természetgyógyászból parapszichológus.
    Az élet úgyis oda irányít, ahol megtaláljuk a saját feladatunkat, tennivalónkat.
    Pixi leírta a tanfolyam menetét, általában kis létszámú 12-20 fős csoporttal dolgozunk. A tanfolyam lényege, hogy kihozzuk mindenkiből azt, ami benne rejlik, a saját képességeit, rávezessük tulajdonképpen önmagára.
    Ezen a tanfolyamon nem magolnak a tanulók, hanem inkább gyakorlati (érzékelési) feladatok vannak, vagyis az érzékelést fejlesztjük. Ahány ember, annyi féle képességgel rendelkeznek. Érdekes volt, amikor az egyik tanfolyamon két 18 fős csoportból kettő médium került ki. Transzmédium (beszélő) volt mind a kettő, a működésük viszont teljesen különböző.
    Különben pont ezért kislétszámú a csoport, mert mindenkire egyenként oda kell figyelni, segíteni, rávezetni egyénileg. És nagyon kell rájuk vigyázni.
    Ez tömeges létszámú tanfolyamon lehetetlen lenne.
    Örülök, hogy itt vagytok, holnap találkozunk, addig szerintem Pixi készenlétben lesz.
    Képzeljétek el, megyek az Operett Színházba, megnézzük a férjemmel a Mágnás Miskát, Bajor Imrével a főszerepben. Irigyeltek mi?

    No, nagyon jó további napot, és jó estét, éjszaklát kívánok mindenkinek: Gitta
    előzmény:
    Pixi- (91)
     
  9. 2004. március 3. 16:0193.
    Szerintem bőven elég az a "szenvedés" amit a mindennapi életünkben átélünk ebben az egoista, pénzhajhászó világban.
    Nem kell ahoz nagy katasztrófa, hogy a változást akarjuk.
    Elég, ha önmagunkba tekintünk, felismerjük hibáinkat, megelőzzük a betegségeket. Ezek már önmagukban is nagy életmódváltoztatásra késztetnék az embereket.
    Sokak számára nagyon nagy dolog!

    Nincs okod félelemre, ne vonzzuk magunkhoz őket. Egyszerűen kellenek a megtapasztalások. . . . . . ennyi.

    Én már rájöttem, hogy az értékátadás nagyon ritkán működik. Kell a megtapasztalás. Mágusok topicban a példa, hogy a lányok nem tágítanak a szerelmi kötés gondolatától. Nem hat rájuk semmi. . nem lehet őket eltántorítani. Elmondtuk jópáran, hogy veszélyes terület, nem hallgatnak ránk. Menjenek, és tapasztalják meg. . . . . :-)
    előzmény:
    Korall8 (92)
     
  10. 2004. március 3. 15:4392.
    Egyszer azt mondják erős vallásosok, hogy Magyarországból "sivatag lesz", ezek a jóslatok.
    Egy folyóiratban azt olvastam, hogy a Kárpát-medence, Európa csakra központja, abból is Magyarországé a szív, vagy valami ilyesmi, és ezért tolonganak itt az érzékeny emberkék. Most kérdés, hogy mi készülődik?
    Remélem, hogy nem rossz trauma ér majd bennünket, és köddé és sivataggá változunk át.
    Tény, hogy pl. a Csernobili katasztrófa után megszaporodtak úgy tudom ott is a parafenomének és az elváltozások. Mi mással is foglalkozhatnának azóta leginkább, és hát az esemény is kiváltotta belőlük.
    Valahogy eltussolom magamban a félelmeket, és azt remélem, hogy a kollektív tudatváltás nem feltétlenül vonz magával katasztrófát, szenvedés nélkül nem fejlődhetnénk?
    előzmény:
    Pixi- (91)
     
  11. 2004. március 3. 15:1391.
    Sok. Mostanában meg nagyon azt érzem, hogy megint valami készülődik. Egy ismerősöm szerint, most megint nagy kiválasztások lesznek, megint sokan fordulnak az ezotéria felé. Hallottatok ilyesmiről?
    előzmény:
    Korall8 (90)
     
  12. 2004. március 3. 15:1090.
    Sok a tananyag úgy tűnik.
    előzmény:
    Pixi- (89)
     
  13. 2004. március 3. 14:3989.
    Abszolut így látom én is. Személyre szólóan kapja mindenki a tanítást.
    Ki hol tart a spirituális fejlődésben. . . .
    Én nagyon sok infót kapok, ha egy kettő jönne, akkor nem lenne gond, de nagyon sok a kép. Abból kiválasztani, mit, hogyan értelmezzek, nem könnyű. Aztán van amikor egy kép kiragyog a többi közül,
    akkor azt értelmezem. Állandóan ezzel kellene foglalkozni. . . . . . . . . . hogy gondolták ezt odaföntről?? :-)))
    előzmény:
    Korall8 (87)
     
  14. 2004. március 3. 14:3588.
    most van tervbe véve a web
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_530988 (86)
     
  15. 2004. március 3. 14:3387.
    Ez igaz, de mégis "szótárt" csináltak számomra egy álmoskönyvből. Mert észlelték, hogy elővettem (már 20 éve kaptam ajándékba, eddig sose forgattam).
    A jósálmokról pedig az a véleményem, ha nem tudtunk mit kezdeni is vele, azért kapjuk, hogy erősödjön az érzékenységünk rá, tehát mind jobban figyeljünk, értelmezzünk. Először azt gondoltam, hogy csak lehívom véletlenül valami kollektív jövőtudatból . . . de most épp arra gondolok, hogy az is személyre szóló, tanulást szolgál. Cáfolj meg, ha másképp látod!
    előzmény:
    Pixi- (85)
     
  16. Torolt_felhasznalo_530988
    Torolt_felhasznalo_530988
    2004. március 3. 14:1886.
    Van esetleg weboldalatok?
    előzmény:
    Pixi- (85)
     
  17. 2004. március 3. 14:1585.
    Hát. . . . . . . nem mindenkinek ilyen egyszerű. . :-)
    Látszólag egyszerű. Azért a napi rohanásban el is feledkezhetsz álom képekről, nekem a sötét, és árnyaltan jövő képeknek is ugyanolyan útmutató jelentése van, mint a kristálytiszta képnek. Napokkal később döbbenek meg, hogy hoppá. . . . . erről szólt az álmom.
    Az álmoskönyv számomra egy nagyon kicsi útmutatás, mert a jelentések nem mindig átvitt értelemben jönnek, hanem van amikor pontosan az történik, amit megálmodtam, holott a könyv másra asszociál belőle.
    előzmény:
    Korall8 (84)
     
  18. 2004. március 3. 13:5584.
    Én nem vezetek naplót, mert amelyik fontos álom, arra életünk végéig is emlékezni fogunk, illetve pont akkor jut eszünkbe, amikor szükséges. Erről is gondoskodnak a tanítóink, úgy veszem észre. Fontosabbnak érzem azt, hogy megtanuljam értelmezni. Mert hiába emlékszem akár gyermekkori álmomra is, ha nem megfelelőképpen értelmezem a képeket. Most épp ezt gyakoroltatják velem, elkezdtem egy álmoskönyvet összefirkálni! Aláhúzogatni a szimbólumokat, dátummal ellátni. És erre mit kezdtek el velem csinálni . . . Minden éjszaka újabb szimbólumokkal értelmeztetik, ami előző nap nyomasztott ill. következik. Ha készséget észlelnek tőlünk valamilyen tanulási módszerre, azt alkalmazzák.
    előzmény:
    Pixi- (82)
     
  19. Torolt_felhasznalo_530988
    Torolt_felhasznalo_530988
    2004. március 3. 13:5083.
    Szia Prixi! Köszönöm a választ, áttanulmányozom mindjárt. Van bőven, ami érdekel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. március 3. 13:0482.
    Szia. . . . . . . nekem is üzennek álmaimban, álomnaplót vezetek, és időnként visszaolvasom. Mindenre megjön a válasz. Jelek, színek, képek. . . . . szinte fáradtan kelek reggel. . . . . . . :-))))))))
    előzmény:
    Korall8 (79)
     
  21. 2004. március 3. 13:0281.
    Szia. . . . . bocs, hogy én válaszolok, addig is, míg a Gittu előkerül, leirtam a tanfolyam tematikáját. . . . . . . nézd meg. . a többit priviben, és jön a Gittu nemsokára, de tölem is nyugodtan kérdezz. . . . . . .

    „Tét a Lét” MÉDIUMITÁST FEJLESZTŐ TANFOLYAM

    indul a „Tét a Lét” Alapítvány szervezésében

    A tanfolyamot elvégzettek oklevelet kapnak, s a haladó, majd mesterfokú iskolában folytathatják tovább tanulmányaikat

    Tematika alapfok
    Bioenergetika alapismeretek
    Radiesztézia alapismeretek
    Táplálkozástan, fitoterápia
    Anatómiai ismeretek
    Reflexológia alapismeretek
    Színek érzékelésének megismerése
    Szellemsebészeti alapismeretek
    Karma, reinkarnáció, halálközeli élmények.
    Reinkarnációs terápia elsajátítása
    A pszisebészet alapjai
    Pszichometria. Tárgyakról való információszerzés
    A médiumitás fajtái, a különböző szintekről jövő entitások felismerése.
    Telepatikus gyakorlatok.
    A megszállottság kezelése.
    A médiumitás különböző fajtáinak gyakorlása.
    Akasha, közös tudattalan.
    Szellemi vezetővel való kapcsolatfelvétel
    Földönkívüli kapcsolatok, összefüggések.

    A tanfolyam 84 órás (6 hétvége), minden második hétvége.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_530988
    Torolt_felhasznalo_530988
    2004. március 3. 12:4980.
    Szia Gitta! Végigolvastam a topikot, beletelt egy kis időbe. Én is agykontrollal kezdtem, utána kezdtem jobban érdeklődni az ezotéria iránt. Elvégeztem egy radiesztézia tanfolyamot és legutóbb Prána tanfolyamon voltam. Nagyon érdekelne, hogy a tanfolyamokat mikor tartod, mennyiért, főleg a pszichometria, auralátás érdekelne. Nagyon várom válaszod! Üdv
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. március 3. 10:1079.
    Egy kérdés: Mióta fórumozol? Két hete kb. én, azelőtt soha, szinte ugyanakkor nyitottad ezt a topicot. És hasonló látomásaid vannak, ill. gyermekednek, életfelfogásod alakult ki, mint nekem (pl. átlátszó fehér lények, alakzat az égen, jel a testünkön, Ufok visznek el elhunyt szeretteinkhez) Csak átfutottam, de azt hiszem részletesen el fogom olvasni újra, amiket leírtál. Én 38 éves vagyok, és most mintha ide irányítottak volna, hogy beszéljek. Veled ellentétben én nem vagyok szakértője, csak észlelője ezeknek a dolgoknak, és most éppen pl. úgy veszem észre, hogy álmaimon keresztül napról napra a szimbólumokat tanítják nekem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (76)
     
  24. 2004. március 2. 20:2878.
    Mi a baj. . din23. Akarsz róla beszélni? hátha tudunk segíteni. . . . . Írj privit. . . . . .
    Gittának, vagy nekem. . . . .
    Pixi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_987293 (77)
     
  25. Torolt_felhasznalo_987293
    Torolt_felhasznalo_987293
    2004. március 2. 18:3577.
    Második napja eléggé ki vagyok bukva, a könnyeimmel már nem birok egyáltalán. :( Sajnos. Valahogyan össze kellene szednem magam, de nem megy. :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (76)
     

Címlap

top