Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mo.Spirituális Egyesület

Torolt_felhasznalo_686359
Torolt_felhasznalo_686359
Létrehozva: 2004. február 22. 18:44
Ha úgy érzed, hogy valami forr Benned, valami különleges van körülötted, nálunk választ, és segítséget, ill. útmutatást kaphatsz.
Láttál már UFÓt? Láttál már idegen lényeket, árnyak szaladgálnak körülötted? Hangokat hallasz? Különleges, és különböző formályú fények keringenek körülötted?
Van kivel megbeszélni? El mered mondani?
Nos, itt választ kaphatsz, a "Tét a Lét" Betegségmegelőző Alapítványban szakemberek válaszolnak, segítenek, tagunk lehetsz, ha akarod, fejlesztheted Magad.
  1. 2008. június 12. 14:5059701.

    hoztam egy pár képet

    akárhogy próbálom, nem tudom megkedvelni az uj fórumot..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. június 10. 16:0659700.
    nincs miért...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (59699)
    2008-06-10  09:45
  3. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2008. június 10. 09:4559699.
    Köszi szépen!!!! Le vagyok ám törve, mint a bili füle.
    előzmény:
    Pixi- (59698)
    2008-06-10  07:37
  4. 2008. június 10. 07:3759698.

    rendben :)

    olvastam, most futás van, de délután jön a válasz...

    ne aggódj...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (59696)
    2008-06-09  17:47
  5. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2008. június 9. 17:5359697.

    Amúgy adj' Isten Mindenkinek!

     

    Nem nagyon jöttem, mert 1000-el állást keresek és eddig 0 sikerrel jártam. Nem könnyű ezt a bizonytalanságot elviselni, és senki sincs, akivel megoszthatnám a gondomat, és mivel nem akarok nyafogni járni ebbe a topikba, ezért inkább nem jöttem. Majd azért, ha kicsit rendeződik az életem, jelentkezem. Meg lehet, addig is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2008. június 9. 17:4759696.
    Pixi, írtam Neked privit, majd légyszi, nézd meg.
    előzmény:
    Pixi- (59695)
    2008-06-06  18:06
  7. 2008. június 6. 18:0659695.
    klassz!
    előzmény:
    Zsólánya (59694)
    2008-06-06  17:23
  8. 2008. június 6. 17:2359694.

    Lángolj!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_309039
    Torolt_felhasznalo_309039
    2008. június 5. 12:4859693.

    Hű de lent voltunk.

     

    Szép napot mindenkinek, sziasztok.

     

    Gitta, keresem az alábbi üzenet jelentését:

     

    " Őrzők, őrzője "

     

    Köszönöm

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. június 3. 11:1759692.

    Gittu, neked nem is válaszoltam!

    Szóval, igen, értem én, hogy emberként kell élnem, igyekszem is. Csak mostanában van ez a nagy rácsodálkozás nálam, hogy jé, vannak angyalok! :) Az angyalkázás azt jelenti nálam, hogy sokat beszélek hozzájuk, sokszor kérem a segítségüket, tanácsukat kis, apró dolgokban. Ezáltal tulajdonképpen saját magamat teszem jobbkedvűvé, optimistává, mert teljesen fellelkesít, hogy jé, megint válaszoltak valamire, megint segítettek valamiben... Szerintem élvezik! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_134399 (59686)
    2008-06-02  09:18
  11. 2008. június 3. 10:4659691.

    Szia!

    Én is sokat olvastam róluk mostanában, nagyon tetszik a világuk. Bár még nem láttam vagy hallottam őket, meditálások során sikerült inkább érezni őket. Első alkalommal még meg is ilyedtem, mert nagyon hideg levegő áramlott az arcomra, mintha valaki nagyon közelről beszélne hozzám. Azt mondta aztán valaki, hogy a nagy hatalmú angyaloknak kissé hideg a jelenlétük. Érdekes, én pont melegre gondoltam volna.

    Voltak nálunk atlantiszi angyalok is, és segítettek nekünk egy nagy, régóta húzódó gondunk megoldásában. Egyszerűen szóhoz se jutottunk, ez lett volna az utolsó gondolatunk, hogy az a problémánk így oldódjon meg. És ők egyik napról a másikra felszabadítottak minket a teher alól. Fantasztikus!

    Végül is elmondhatom már, nem titok, hogy értsd is: a lakásunkon volt még 2 millió forint tartozás, ami miatt már nagyon megromlott a kapcsolatunk egy rokonunkkal, állandóan a bírósággal való fenyegetőzés ment, meg hasonlók, mi meg törlesztgettük, ahogy tudtuk. És miután elmentek az angyalkáink, anyukámék szóltak, hogy van nekik félretett pénzük és ezt ideadják nekünk, hogy fizessük ki. Dióhéjban ennyi, de óriási boldogság ez nekünk!

    Illetve napi szinten is mindig vannak apróságok, amiben kérem a segítséget, és meglepő néha a módja, ahogy kapom :) Pl. a legyeket úgy "kergetem" ki az irodából, hogy megkérem az angyalokat, beszéljenek az ő angyalaival, hogy jobb neki odakint, menjen ki az ajtón. És maguktól kimennek, nem kell lecsapnom őket!

    De sok egyéb módon is tartom a kapcsolatot velük. Feszt dumálok nekik. Vásárláskor, főzés közben, munkahelyen, bármikor bármiben. Én úgy érzem, hogy ezt szívesen veszik, nem tartanak vissza.

    Na, meg még van egy csomó dolog, de már így is annyit írtam. :) És te?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250335 (59689)
    2008-06-02  23:28
  12. 2008. június 3. 07:1959690.

    Örülök h kicsit pörög a topik....

     

    szép napotok legyen...:)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (1)
    2004-02-22  18:44
  13. Torolt_felhasznalo_250335
    Torolt_felhasznalo_250335
    2008. június 2. 23:2859689.

    Szia Sita!

    Nekem is hasonló érzéseim vannak az angyalok létezéséről. Épp most olvastam egy érdekes cikket és beszélgetést az angyalokról, olvasd el, szerintem érdekelni fog. Folytatásos, úgyhogy még írnak a témáról: http://www.egeszsegderuje.hu/content/view/33/1/

    Sikerü lt már kapcsolatba lépned velük? Érdekelnének a tapasztalataid!

    üdv!

    előzmény:
    _sita (59681)
    2008-05-30  09:49
  14. Torolt_felhasznalo_309039
    Torolt_felhasznalo_309039
    2008. június 2. 16:1659688.

    Szia Bagoly ! Bármit ! Az esendőségtől kezdve az angyali létig és megnyílvánulásig minden lehetséges. Ennyire nem mélyedtem bele, hogy a jelentését keressem, egyszerűen annyi történt, hogy erre a képre kaptam megerősítést fentről.

     

    Szeretettel ölellek

     

    előzmény:
    Bagoly (59685)
    2008-06-01  22:59
  15. Torolt_felhasznalo_134399
    Torolt_felhasznalo_134399
    2008. június 2. 09:2359687.

    Szia!

    Örülök, ha egy kicsit segíthettem. Sajnos az időm nagyonlaszolni.  véges, nem sokat tudok itt lenni. Viszont ha kérdésed van bátran írj privit, biztos belenézek, és képességeimhez képest igyekszem válaszolni.

    Üdv. Mindenkinek, szép napot: Gitta.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_375753 (59684)
    2008-06-01  22:38
  16. Torolt_felhasznalo_134399
    Torolt_felhasznalo_134399
    2008. június 2. 09:1859686.

    Szia!

    Köszönöm a visszajelzést. Nagyon jó, hogy a hited ilyen erős, bizony sok-sok mindenen át fog segíteni. Az angyalok léteznek, és bizony várják is, hogy hozzájuk forduljunk. Én egy kicsit másképp élem meg a velük való kapcsolatot, nem nevesítem őket, nekem fényben, különböző szinekben jelennek meg.

    Ha segítségre van szükségem, a Jó Istenhez fordulok, rá bízom, hogy melyik angyalkát küldi az adott feladat megoldásához segíteni.

    Nem tudom mit jelent az, hogy "sokat angyalkázunk".

    Fontos, hogy éld a hétköznapi, "emberi" életed, ne csak "onnan" várd a segítséget. Tedd a dolgod, élj EMBERKÉNT a szó legszorosabb értelmében, a segítséget akkor, és így is megkapod.

    Minden nagyon jót, szép napokat Nektek: Gitta.

     

    előzmény:
    _sita (59681)
    2008-05-30  09:49
  17. 2008. június 1. 22:5959685.
    A mellekelt kepen a lederen oltozott leanyzo, kigyokkal a karjan, mit akar abrazolni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_309039 (59675)
    2008-05-29  08:38
  18. 2008. június 1. 22:3859684.

    Szép estét MIndenkinek, de jó ,hogy visszanéztem ,nem is gondolam volna ,hogy kapok választ, és egyben kaptam választ sok mindenre is, én valószinü,hogy valami ilyesmit élhettem meg, mert lift, és metró az maga a gyötrelem, kórházban dolgoztam és a negyedik emeleten, igaz egészséges a lépcsőzés, de én ezt naponta legalább négyszer ötször megtettem a lépcsők száma 120 volt, és soha nem mertem a liftbe szálni, ha bele is mentem mielőtt az ajtó csukódott volna, már ki is ugrottam.Nagyon tanulságos volt, amit irtál, és  köszönönöm szépen, még felkereslek, volna több kérdésem, ha nem gond.

    Kivánok Mindnyájatoknak nyugodalmas jó éjt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_134399 (59680)
    2008-05-29  21:30
  19. Torolt_felhasznalo_309039
    Torolt_felhasznalo_309039
    2008. június 1. 22:1359683.

    ....ne engedd el annak kezét ki egyszer szorította...ki hitt
    benned....ki rád hallgatott.....ki meglátta szemedben a fényt....kinek fontos voltál....ki szeretett.....ha becsukod előtte az ajtót, ő némán, könnyekkel a szemében ott fog állni a küszöbön, talán le is guggol, és összekuporodva szorítja magához az emlékeket....arról álmodik, hogy ott
    vagy mögötte, remeg ahogyan átöleled a vállát és hagyja, hogy végigszánkázzanak ujjaid fényes haján...akár azon a nyári délutánon...Ne hagyd elillanni őt...mert többé talán sosem látod....Talán egy esőcsepp lesz csupán belőle, mely válladra hullik egy nyári zápor édes könnyeként, úgy, hogy te észre sem veszed....

     

    /Angyaltoll/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_309039
    Torolt_felhasznalo_309039
    2008. június 1. 18:1059682.

    Szép estét és ragyogó, boldog szerencsés hetet mindenkinek !

     

    Sziasztok

     

                    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. május 30. 09:4959681.

    Szia Gitta!

    Köszönöm a választ! Engem most éppen az angyalok érdekelnek nagyon. Ismerkedem a világukkal, próbálok meditálgatni és kapcsolatot teremteni velük. Nem egyszerű, de valahogy érzem, hogy tényleg vannak, és segítenek. Sok olyan pici dolog történt már velem, amit én az ő közreműködésüknek tulajdonítok, illetve történt egy hatalmas nagy változás is az életünkben, amit még a szkeptikus párom is szájtátva ismert el, hogy ez bizony tényleg valami isteni segítség volt.

    Úgyhogy most mi sokat angyalkázunk :) Alkalmazzuk a vonzást is, bár eddig is optimista és bizakodó emberek voltunk, így nem áll távol tőlünk ez a gondolkodásmód.

    Bár ilyen idő tájt, 23-24 óra között aludni szoktam, akkor szerdánként fentmaradok. :)

    Sok sikert és jó munkát!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_134399 (59679)
    2008-05-29  21:25
  22. Torolt_felhasznalo_134399
    Torolt_felhasznalo_134399
    2008. május 29. 21:3059680.

     

    Szia! Köszönöm Neked is az érdeklődést, és bevallom őszintén, én lepődtem meg most a legjobban, hogy sikerült bemásolnom. Nagyon jó estét, szép álmokat mindenkinek: Gitta.

    Netbulvar ť Mágiamánia ť Így utazz előző életedbe!

    Így utazz előző életedbe!

    RTL Bulvár
    2008-05-22, 8:45

    A reinkarnáció újra hússá válást jelent. A visszaszületés előtti időkbe szinte bárki betekinthet.


    Halálunk után örökké létező lelkünk marad meg, ő költözik új testbe minden alkalommal. Az előző élet feladatainak megoldásától, elvégzésétől függ, hogy milyen újabb feladat miatt kell visszaszületnünk a földre. Már a görög filozófia hajnalán Püthagorasz, valamint Platón is beépítette gondolatába az újraszületés elméletét. Azonban a 445-ben tartott II. Konstatinápolyi Zsinat mindent töröltetett, betiltott, ami a reinkarnácó elvét hirdette.

    A terápiás utaztatás legtöbbször a fel nem tárt problémák, betegségek, fóbiák rejtett okainak megismerésére szolgál. Ha újra átéli az utazó a korábbi traumát, letisztul benne, hogy ez már a múlt, túl van a megrázkódtatásokon és végül megkönnyebbül. Így nem halmozza tovább az ehhez kapcsolódó szorongásokat, betegségeket. Például, ha nehezen tud kapcsolatot teremteni, vagy irtózik a tömegtől. Az orvostudomány által fel nem tárt, nem diagnosztizálható fájdalmak okának megismerése reinkarnációs utaztatással lehetséges.

    A mentális utazás

    A terápia kellemes zene, égő fehér gyertya mellett kezdődik. A kliens egy kényelmes ágyra fekszik, a terapeuta lazító instrukciókkal, úgynevezett "mankókkal" segít az ellazulásban. A múltjára kíváncsi vendég ekkor érkezik vissza abba az előző életbe, amely a jelenlegi életfeladatainak megoldásához nyújt segítséget. Természetesen nem a terapeuta mondja meg, hogy melyik időbe menjen vissza, "csupán" segít, hogy a kliens találja meg a megfelelő időpontot.

    Az utasítások csak a fontos előző élet megtalálásáig vezetik el, majd ő maga emlékszik vissza az eseményekre. Az utaztatás alatt folytonos párbeszéd zajlik kettejük között. A terapeutának feltétlen figyelemmel kell kísérnie egész idő alatt a klienst, és meg kell előznie, hogy fizikai fájdalmat hozzon át ebbe az életébe. Ezeket minden esetben jelzi is felé, segíti az akkori fájdalmas emlékek megélésében.

    Akiknek nem szabad...

    Az előző élet feltárására nem mindenki érett meg, nem mindenki készült fel. Előfordulhat, hogy valakit az elméje nem enged továbblépni. Megeshet az is, hogy még itt, ebben az életében elakad, és nem jönnek képek, nem lát semmit. Ekkor "leereszkedik a Maja fátyla", az ösztöne védelmet nyújt neki.

    Ha ez bekövetkezik, nem szabad az utaztatást erőltetni, abba kell hagyni. Szépen, óvatosan vissza kell hozni a teljes tudatállapotba, segíteni kell abban, hogy ne kudarcként élje meg ezt az élményt. Biztosítani kell arról, hogy amint felkészültté válik, az utaztatást meg fogja élni.

    Az emlékek ugyanúgy jelennek meg, mint az emlékképek. Nem filmvetítést kell elképzelni, hanem teljesen olyan, mintha egy korábbi nap eseményeit idéznénk fel. Utaztatni komoly pszichiátriai beteget, valamint kis gyermekeket nem szabad. Náluk még komoly kárt is okozhat az információk megismerése. Nem tudják kezelni ezeket az élményeket, nem a javukra szolgálna ezek megismerése.

    Hogy éppen most hányadik életünket éljük, teljesen felesleges tudnunk. Természetesen van módszer ennek feltárására, de fölösleges információ, segítséget semmiképp nem nyújt.

    Sikeres eredményként hadd álljon itt saját élményem:

    Utaztatásom során kiderült, hogy körülbelül az első világháború idején Angliában éltem férfiként. Kimondottan tipikus angol férfi voltam, azzal a visszapödörített bajusszal. Pilótaként dolgoztam, kisebb repülő pilótafülkéjében tartózkodtam másik két társammal együtt, az utastérben sem ültek sokan, talán tíz katona utazott. Felderítő úton voltunk, egy sűrű erdős terület fölött. Láttam a tájat, a menekülő embereket a nyílt terepen. Visszafordultunk, és a tenger fölé kerültünk, amikor a gépünket találat érte. A tengerbe zuhantunk, és a szörnyű élmény, a pilótafülke berobbanása a víznyomástól történt. Hihetetlen erővel préselődtem fel a fülke tetejéhez, s ott fulladtam meg.

    Nos, ez az élmény a fóbiámat oldotta, bizony féltem a bezártságtól, a magasságtól. Nem lifteztem, nem metróztam, a Rám-szakadéknál elakadtam, hatalmába kerített a pánik, nem tudtam továbbmenni. A reinkarnációs élményt feldolgozva tisztult le bennem, hogy ezen már túl vagyok, csak emlékként él az elmémben. A sikerélmény akkor jött, amikor pár évvel a reinkarnációs élményem után négyen elakadtunk egy liftben, és a másik három emberben én tartottam a lelket.

    Uza Gitta, parapszichológus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_375753 (59678)
    2008-05-29  13:12
  23. Torolt_felhasznalo_134399
    Torolt_felhasznalo_134399
    2008. május 29. 21:2559679.

    Szia, és nagyon köszönöm az érdeklődést.

    Sajnos az Egíyeslet már nem él, ill. nem működik, az Alapítvány a fő profil. "Tét a Lét" Betegségmegelőző Alapítvány. Már elmúltunk 10 évesek. Fő proflunk a hozzánk fordulok egészségének helyreállítása, megőrzése, valamint parapszichológus képzés. A honlapunk: www.tetalet.hu. Most még egy- két hónapig nem igen tudjuk frissíteni, a rendszergazda külföldön van.

    A PAX TV-ben amíg igényí van rá, minden szerdán 23-tól 24 óráig van a műsor. Ha érdekel az ezotéria kérlek írj, hogy miról akarsz hallani, miről beszélgessünk a műsorban.

    Nagyon szép estét, jó pihenést kínánok: Gitta, előzőleg Gittu.

    előzmény:
    _sita (59677)
    2008-05-29  13:10
  24. 2008. május 29. 13:1259678.
    Szia véletllenül katintottam oldaladra,és nagyon szerettem volna elolvsni, a cikket amit a reinkarnációról irtál, de hiában katintottam a megadott vvv. ........ott már nem találtam,ha lehetne szeretném elolvasni, meg lehetne e oldani előre is köszönöm .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_134399 (59668)
    2008-05-23  20:43
  25. 2008. május 29. 13:1059677.

    Sziasztok!

    Ha jól emlékszem valami ilyen nevű egyesületnek ajánlottam fel az 1%-omat, lehet, hogy pont nektek? :) Bocsi, csak olyan gyorsan kellett döntenem a könyvelőnél, mindegy volt mi, csak valami spiritiszta legyen :)

    Szóval a Pax  tv-t kell nézni? Megkeresem már otthon, hogy van-e ilyen. Sok sikert a működéséhez és egyáltalán mindannyiótoknak az élethez!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
9 10 11 12 13

Címlap

top