Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mo.Spirituális Egyesület

Torolt_felhasznalo_686359
Torolt_felhasznalo_686359
Létrehozva: 2004. február 22. 18:44
Ha úgy érzed, hogy valami forr Benned, valami különleges van körülötted, nálunk választ, és segítséget, ill. útmutatást kaphatsz.
Láttál már UFÓt? Láttál már idegen lényeket, árnyak szaladgálnak körülötted? Hangokat hallasz? Különleges, és különböző formályú fények keringenek körülötted?
Van kivel megbeszélni? El mered mondani?
Nos, itt választ kaphatsz, a "Tét a Lét" Betegségmegelőző Alapítványban szakemberek válaszolnak, segítenek, tagunk lehetsz, ha akarod, fejlesztheted Magad.
  1. 2004. március 2. 15:2551.
    Elhangzott a kulcsszó azt hiszem, tanulnunk kell!
    előzmény:
    gldnc (50)
     
  2. 2004. március 2. 14:5150.
    Azért Te is elmondhatod a véleményedet, ha járatos vagy a témában, meg ha nem, akkor is. Tanulni mindenkitől lehet valamit.
    előzmény:
    gldnc (49)
     
  3. 2004. március 2. 14:4949.
    Neki szántam a kérdést.
    előzmény:
    Korall8 (48)
     
  4. 2004. március 2. 14:4848.
    Én nem vagyok szakember, inkább Gittut kérdezd! De most itt létezem anyagi formában és számtalan érdekes dolgot tapasztalok, ami nem csak az anyagi helyzetemmel függ össze hál' istennek:)
    előzmény:
    gldnc (47)
     
  5. 2004. március 2. 14:3847.
    A mai napon vagyok itt először, ebben a fórumban. Nagyon örülök, hogy rábbukantam, mert nagyon sok dologra szeretnék választ kapni. A legelső, hogy létezik-e reinkarnáció, illetve anyagi formában történik-e, és hol? Tehát, ha anyagi formában, akkor mindig a Földre születünk?

    Köszönöm
    előzmény:
    Korall8 (46)
     
  6. 2004. március 2. 12:2646.
    Örülök! Azt hittem már nem lehet nyiltan beszélni ezekről a dolgokról ebben a dimenzióban. Sajnos vidéki vagyok, de ha az Egyesületetek levelező tanfolyamot is indítana valamilyen érdekes témában, érdeklődő lennék.
    Visszaolvastam az elejéig, sok mindent említettél, ami engem is érint, tapasztalat. Kaposváron nem lesznek esetleg előadások az elkövetkezőkben?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (45)
     
  7. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. március 2. 07:5545.
    Szia, jó reggelt!

    Azt hiszem, valahol egy nagyon kedves ismerősöm, támogatóm felé lakhatsz, ő Ohaóban él. Lehet, hogy nem jól írtam, de érthető?
    A tanulás nem azt jelenti, hgy erőn felül kellene fejlesztened Magad. Csak annyit, ami az idődbe, és érdeklődési körödbe belefér.
    Én jó tíz éve kezdtem el, húsznál több oklevelem, valamint egy parapszichológiai diplomám van. No ez nem dicsekvésként hangzott el, csak tudod, ha elkezded, nem igen tudod abbahagyni. Menet közben kiderül, hogy mennyi mindent nem tudunk még. Volt olyan tanfolyam is, amiről kiderült, hogy nem az enyém, de abból is nagyon sokat tanultam. Ahol lehet megfordultam, még ha a téma nem is érekelt, igaz, akkor már hivatalosan mint természetgyógyász dolgoztam. Azért mentem el a különböző vallási szektáktól kezdve mindehova, hogy tapasztalatot gyűjtsek, mert különben hogy tudnék a témához hozzászólni?
    Bizony, sok negatív élményem volt, s van időnként, de ha nem tapasztalom meg, honnan tudom, hogy ez így nem működik, hogy tudnék tanácsot adndi, vagy akár csak véleményt is formálni?
    No, ha netán elkezded a tanulást, hogy mit kezdesz a tudásoddal, teljesen rajtad múlik!
    Amit az idegen civilizációs TV műsorral kapcsolatban írtál, teljesen igaza volt annak a riportalanynak.
    Van azonban még egy ok arra, amiért nem igen jelennek meg nyíltan.
    Szerinted mi történne?!
    Emlékezzél a Cromwelli lezuhant UFO-ra?
    Eltitkolták, kísérleteztek vele, stb.
    Az emberiség tényleg nincs felkészülve a fogadásukra, kivéve néhány általuk kiválasztott emberkét. Sajnos nagyon öncélúan használnák ki ezt a lehetőséget, vagyis hatalomszerzésre!
    No, óvatosan ezzel a témával!!!!
    Nekem bizony volt találkozásom, s az élményem egyértelműen pozitív volt. A találkozások több féle képpen történtek.
    Lenyomatot hagytak a dupla, összecsavarozott ablakon, de az ablak belső részén, vagyis átnyúlt a külső üvegen. Nagyon jópofa volt, kb. egy 5-6 éves gyermektenyér nagyságú, de hosszabb, és hat ujjú két lenyomat volt. Fél évig volt az ablakon, sokan látták, és úgy tünt el, hogy betört az ablak. Ez a rendelőm ablaka volt.
    Még ez előtt kertészkedtünk, s a földünkön hajnalban egy kb. 4-5 m átmérőjű terület ki volt égve. Viszont nagyon érdekesen, mert maga a föld nem égett meg, csak egy hajszálnyira fölötte, s a növény, aminek a levele beleért a sávba megégett, mintha ollóval vágták volna el, s a többi része életben maradt, majd később termést is hozott.
    Három csészealjat is láttam, pont fölöttem vonultak el egymás után sorban, érdekes volt, ahogy egy helyben megálltak, s bevárták egymást. Színesen villogtak, nem úgy mint a filmekben, hanem egy kicsit kevesebb színnel.
    Szivar alakú UFO-kat is láttam csoportosan elvonulni. Éjszaka is volt egy óra kiesésem, amikor úgy éreztem, hogy a hasamban történik valami. Évrek múlva egy röntgennél mondták, hogy nagyon érdekes benyomat van a vastagbelemen, pont ott, ahol éreztem a beavatkozást, olyan, mintha kivülről nyomták volna meg. Szerintem gyógyítottak.
    No, szia, itt a vége.
    előzmény:
    houston (44)
     
  8. 2004. március 2. 04:5744.
    szia Gittu. . . alszom am en is, amikor te fenn vagy :))
    7 ora van kozottunk !!! azert nez ki ugy mintha mindig ejjel irnek :)))
    nagyon erdekes amiket irsz, hat te egy nagyon komoly tanulmany utat vegig jartal. . . hol szerezted ezeket az osztalyokat? maszek uton ugy gondolom, ugye?
    itt is neha hallok ilyenekrol, de biztos hogy nem lenne konnyu igy osszeszedni ezeket az osztalyokat. .
    Engem nagyon erdekel a tema, de mint maszek embert, mert mar osztalyokat venni ezzel kapcsolatban nem hiszem hogy lenne kedvem, ido hiany vegett. .
    De minden amit meselsz nagyon erdekes, es erdekel.
    Persze tudom hogy azt irtad, hogy kerdezzek, de nehez ugy kerdezni, hogy nem tudok sok mindent. .
    Nekem legnagyobb elmenyem az lenne mostanaban, ha apukamtol kapnek uzenetet. . . mert ezt nagyon szeretnem. . .
    amiket az alienekrol irtal, hat az is nagyon erdekes volt.

    Mar jo par eve ennek, egyszer a tv-ben lattam meginterjuoltak egy ferfit, aki azt vallotta, hogy a masik planetarol valokkal van kapcsolata. . .
    hat nem sokra emlekszem, csak egy valamire nagyon , mert addig ezen el sem gondolkodtam, marmint az egeszsegugy.
    Az illeto azt vallota, hogy "odaat" a masik egitesten mar nincs betegseg. . . es ami nekunk van itt e foldon, arra is mind tudjak a gyogyitast !!!
    mire a riporter megkerdezte, hogy ha ez igy van, miert nem segitenek nekunk, hogy itt se legyen. . . es erre amit a ferfi valaszolt, nagyon erdekes volt. .

    "jelenleg e Foldon ha nem lenne betegseg, rengeteg ember elvesztene a megelheteset, es meg itt nincsenek erre felkeszulve!". . . /.
    ez nagyon egyszerunek, majdnem naivnak tunik, de , egeszseg ugyis leven elgondolkoztam felette, es rajottem hogy mennyire igaza van. . . . . .

    kedve a kutatoktol, a gyogyszerekig, az egeszsegugyisek, orvosok- mennyi fele - gyogyszereszek, korhazak, ott a sok minden, valaki csinalja, az agytol az injekcioig. . . .
    bizony bajba volnank !!!!!! :((((((((

    Mikor ilyen talalkozon osszejottok, amit irsz hogy most is lesz, ki jonnek el, mirol van szo, ki mit mesel????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (41)
     
  9. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. március 1. 16:3043.
    Szia Gotinagyi!

    Igen meghívásra szoktam előadásokat tartani az országban bárhol. Legutóbb Ajkán voltam Irénkével együtt. Most éppen Ajkára megyek ismét, ahol újra indul a tanfolyamom 13-án.
    A legközelebbi előadás Pestújhelyen a Műv. Házban lesz március 29-én vasárnap. Itt egész napos rendezvényt szerveztem több előadóval, ennek a véglegesítése a napokban lesz meg.
    Leírom a pontos műsort, amint elkészülünk vele.
    Tárgyalás alatt van a héten egy hévízi hétvége megszervezése, amint pontos információm lesz, leírom.
    De szívesen megyek, ill. megyünk bárhova, sőt szívesen szervezek egy egész napos egészség programot bárhova.
    Ha gondlod, akár priviben is, írd meg, hogy merre laksz, megbeszéljük.
    Üdv. : Gitta
    előzmény:
    gotinagyi (42)
     
  10. 2004. március 1. 11:0742.
    Kedves Gittu!
    Egyszer már kérdeztem, hogy vidéken tartasz-e előadást, vagy csak a fővárosban? Mert nagyon érdekel engem is a téma.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (41)
     
  11. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. március 1. 07:4141.
    Szia Houtson!
    Te mikor alszol?

    Nos, a fejlesztéseddel kapcsolatban klönböző tanfolyamokra gondoltam.
    Annak idején és az agykontorllal kezdtem, nagyon jó alapokat ad. A bioenergetikával folytatam, mert ott lehet megtanulni, hogy mi az aura, mi a szerepe, a csakrák működését, szerepét, stb.
    Ezek után jöhet a parapszichológiai ismeretek tanulása.
    Amit én tanítok abban szerepel a színek érzékelésének megtanulása (milyen az illetuk, milyen érezetet vált ki érzelmileg, fizikailag)
    Pszichometriát (tárgyakról való információlevétel). A tárgy honnan származik, hány tulajdonosa volt eddig, az utolsó tulajdonosról mindenféle információ.
    Az utolsó tulajdonos meghalt hozzátartozójával való kapcsolatfelvétel a tárgyon keresztül.
    A Szellemvilág különböző képviselőinek érzékelése, mi a Karma, az Akasha, valamint a reinkarnációs terápiát tanulják meg. Stb. . .
    Ezek után kiderül, hogy kiben mi rejlik, előjönnek a képességek, s annak irányában tanulni tovább.

    Tudod, hogy újra- és újra megszületünk emberi testben. (Néha más bolygókon)
    Az elmúlt életek tapasztalatai alapján választuk meg a következő szülőpárt, élethelyzetet.
    A Köztes Létben a Bardóban történik a tanulás a fejlődési folyamat. Az ott tanultakat hozzuk magunkkal az új testünkbe, s rajtunk múlik, hogy mennyit hasznosítunk belőle.
    Nagyon kevés még az az ember, akinek nem kell már emberi testben megszületnie.
    Ők azok, akik segítőként melletünk tudnak lenni, vagy az eltávozottak segítségére vannak.
    Tudod, ez nagyon hosszú és kimeríthetetlen téma, nem nagyon lehet csak így levelezés útján kifejteni.
    Csak úgy érdekességként:
    Van olyan ismerősöm, akit halálkozeli élménye alatt a másik civilizáció képviselője látogatott meg. Érezte és látta, hogy gyógyítja, operálja a fejét (agydaganata volt).
    Tehát, nem csak a szellemvilág van körülöttünk, hanem más bolygók képviselői is időnként felbukkannak, s nem jellemző, hogy rossz szándékkal teszik ezt.
    Na, üdv. , szívesen levelezek veled, írjál.
    Gitta
    előzmény:
    houston (40)
     
  12. 2004. február 29. 23:2740.
    szia Gittu. . .
    igen a konyv az amit emlitesz, nagyon tetszett. . . tulajdonkeppen azert tetszett, mert hogy mi van "odaat". . . . mindenki mondhat amit akar, de hogy valaki mondjuk almodik, es ha azt el akarja meselni, ugyan se fule se farka, legtobb esetben. . .
    ez a konyv pedig olyan szepen van megirva, hogy mar az maga orom olvasni. . . akarhogy is akarmit is tapasztalt. . . nekem is nagyon tetszett. . .

    irod hogy miert nem fejlesztem magam tovabb? hat megmondom oszinten fogalmam sincs , hogy azt hogy kene csinalni :)))
    meg hogy hol?
    azt irod a halott , vagyis a lelek tanul tovabb , fejlodnek. . . mit tanulnak, es hova fejlodnek??? ez mind rettenetes erdekes tema, es nagyon kivancsi vagyok hogy mi az amiket te, vagy akiket ismersz megtapasztalnak. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (39)
     
  13. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 28. 22:3439.
    Szia Houston!

    Nagyon érdekes, amit a "Másik Világról" írtál.
    Szerintem is ott jártál, egy úgy nevezett prekogníció (jövőbelátás) útján.
    Bizony, ilyen a halál, sőt van, hogy aki meghalt, észre sem veszi, hogy ő halott.
    Mint ahogy leírtad, hogy szólni akartál, hozzájuk akartál érni, de nem vettek észre.
    Médiumok útján tudnak üzenni.
    A fiammal történt meg évekkel ezelőtt, hogy meghalt a férjem anyukája, ill. a nagymamája.
    Fel volt ravatalozva, nagyon csúnyán, fájdalmasan távozott el. A betegség következtében agysorvadása lett, kilukadt a gyomra, , vagyis a fizikai teste teljesen tönkrement 62 éves korára.
    A fiam mondta a temetés után, hogy látta a fénylényeket a ravatalozóban, a Mamát, aki nagyon jól nézett ki, vagyis ilyenkor az asztrál test a földi életben létezett legjobb formáját vette fel. Két angyalszerű lény volt a mama mellett, valamint egy szakállas öregúr mödötte. A mama kérte őt, hogy a papát nyugtassa meg, hogy ő már jó helyen van, jól érzi magát, nem fáj semmije.
    Nos, tényleg igaz, hogy igyekeznek üzeni. Nem mindíg álom útján sikerül, hisz nem mindenki nyitott a másik dimenzió felé.
    Gondolom, hogy a könyv, amit említesz "Átölel a fény".
    Tényleg nagyon jó, sok tanulság van benne.
    Egyébként Te miért nem fejleszted Magad?!!!!
    Ha egészségügyis vagy, s tanulsz hozzá még egyéb alternatív módszert, olyan szuper leszel, hogy rólad is, mint Irénke médiumról nagy levélváltás lesz a végén.
    Nagyon jó éjszakát kívánok, az apud meg biztosan fog jelentkezni, ha a saját feladatát már elvégezte.
    előzmény:
    houston (36)
     
  14. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 28. 22:2138.
    Szia, nagyon jó ez a Nekezd!

    Hát, én most elkezdem:

    Amit a férjedről és a lányodról írtál, az egyértelműen telepátia. Ez az élő emberek közti (agy- az aggyal) való kommunikáció, ill. megérzés.
    Ez nagyon erős kötődés alkalmával szokott jelentkezni. Biztosan nagyon sokan irigyelnek benneteket, nagyon szerethetitek egymást a pároddal. A lányoddal meg természetes!
    Biztosan nagyon szerettétek egymást édesapáddal is, de a halála után ő már más síkon, ill. frekvencián tartózkodik. Gondolom nagyon jó ember lehetett, biztosan magasabb rezgésszámon teszi tovább a dolgát, ill. tanul tovább. Tudod, most neki külön feladata van, ott abban a világban is fejlődnek, tanulnak a lelkek tovább (Houtson, ez neked is válasz), hisz mindenkinek meg van, meg lesz a további feladata is.
    Van, aki tud az ittmaradottaknak tovább segíteni, "őrangyalként" az itthagyott mellett tevékenykedni, van akinek más a feladata.
    Képzeljétek el, hogy van, aki a meghalt gyermekeket fogadja, van, aki a médiumok útján való kommunikálást tanulja, (ezt egyébként szinte kitüntetésnek érzik), van aki más elhaltakat segít a fény felé, stb.
    Hogy ezeket honnan tudom?
    Transz médiumok által érkezett üzenetekben, saját megtapasztalásból, amihez aztán jöttek a megerősítések, valamint a tanultak alapján.
    Van ismerősöm, akinek halálközeli élménye volt.
    Viszont nagyon jó ismerősöm Árvai Attila, a Magyar halálközeli élmény kutató. Olvassátok el az "Interjú a Halállal" c. könyvét, nagyon tanulságos.
    Azt hiszem, a holnapi klubnapon is nagyon sok kérdés fog felmerülni.
    Egyébként a telepátiát tudod magadban tovább fejleszteni, a jó telepautákból lesznek aztán nagyon jó médiumok.
    Hogy édesapád merre van, erre személyesen biztosan tudunk információt adni Neked.
    Nos, mindenkinek nagyon jó éjszakát. És bizony, nem kell megijedni, ha vendég jár a háznál, köszöntsétek szeretettel.
    előzmény:
    nekezd (37)
     
  15. 2004. február 28. 21:5037.
    Sziasztok!
    Kedves Gittu! Egyszer a ferjem leesett magasrol ejszaka, amikor en aludtam. Amikor ez tortent (utolag kiderult), pontosan akkor egy tompa puffanasra es jajj-szora ebredtem fel. Azt "almodtam", hogy egy kb. embernagysagu tomott zsak lezuhan es kozben a lanyom hangjan hallottam a sikitast. Ijedten ebredtem fel, mindenki mozdulatlanul aludt. Egy ora mulva kaptam a telefont, hogy a ferjem egy oraval elobb lezuhant.
    Ez mi? Van ennek az altalatok emlitettekhez koze?Az is elofordult parszor, hogy ha a lanyomnak fajt valamije, egy ido mulva nekem ugyanott kezdett fajni, de kozben neki elmult. Forditva is elofordult, hogy a lanyom vette at a fajdalmamat, de ezt mar egeszen pici baba kora ota tudta csinalni. Felebredt meg arra is egy eves koraban, ha valami lelki fajdalmam volt. Ez mi? Ugye valaszolsz nekem? Nagyon szeretnek valaszt kapni.
    Viszont Edesapammal egy test egy lelek voltunk es megsem latom ot soha, amiota meghalt, pedig hianyzik a mai napig. Almomban sem talalkozom vele, pedig szeretnem, ha legalabb almomban velem lenne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (9)
     
  16. 2004. február 28. 21:1136.
    sziasztok. . .
    hat amit irsz hogy asztral testunk jarkal a masik vilagban. . . . ez igen erdekes, mert egyszer pont nagyimmal volt egy olyan almom, mar ennek is kb 30 eve, de annyira eleven ma is bennem, mintha tegnap tortent volna. . .
    egyutt voltunk, mindketten halottak, es nagyon jol ereztem magam vele. . . de ahogy hallottam masokat sirni, akartam nekik mondani hogy minden rendben, nagyimmal vagyok, es oke. . de nem hallottak. . . es csak sirtak. . . es ez nekem annyira rosszul esett, es en is sirva felebredtem. . . no ez aztan igazan olyan volt, hogy elmondhatom "odaat" voltam. . .

    no most meg azt mond meg nekem, hogy hogy lehet hogy aki meghalt, es nagyon szerettuk egymast, annyira szeretnek vele almodni, es nem tudok. . . az apukamrol van szo. . . . nincs nap hogy ne gondolnek ra. . . es meg sem jon almomban :((((
    pedig nagyon szeretnem. . . .

    mellesleg en tenyleg tudatlan vagyok e temaban. . . csak erdekel, es a sajat megtapasztalasaim alapjan amiket erdekesnek tartok tudom amit tudok. . a parom mindig mondja, hogy milyen kar hogy vele ilyesmik nem tortennek :(((

    ugy tudom otthon is meg van a konyv, amiben egy no, mutet utan "meghal". . . . es leirja nagyon erdekesen hogy mit tapasztalt a menyorszagban. . .
    a feny, vagy a feny koreben. . . vagy ilyesmi a cime. .

    neked mi a velemenyed, illetve volt e az osztalyodban aki megtapasztalta a "menyorszagot" ????
    kik az orzoanygyalok ?
    mellesleg nagyon erdekelne, hogy akik meghalnak, akik tudnak veluk ugynevezett mediakent communikalni, mit csinalnak. . . . ???????? latjak e Jezust? ezt nagyon szeretnem tudni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (35)
     
  17. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 28. 20:0035.
    Szia Houston!

    Meg vagyok győződve, hogy a nagyid segít Neked, vigyáz Rád, de az igazi Őrzőangyalod nem Ő. A kötődésetek még erre a földi síkra jellemző, aki melletted van születésed óta, azzal ebben az életben nem találkoztál.
    Az álmodban, azok a halottak, akikről írtál, ha jól emlékszem 3, nem ők jártak itt, hanem Te ott, ahol ők vannak.
    Mindíg úgy írsz, mint aki kis tudatlan, pedig ez nem így van.
    Álunkban az asztrál testünk vándorol az asztrál világban, különböző eseményeket élünk ott meg, találkozunk meghalt ismerősökkel, rokolonokkal, stb. Különböző esemélnyek történnek velük, amire vagy emlékszünk, vagy nem. Elég sok olyan ismerősöm van, aki asztrál síkon megélt események hatására, pl. ki volt kötözve, vagy baleset érte, s ennek a sérüléseit ebbe a világba áthozta. Vagyis, a sérülések átíródtak a fizikai testére.
    Képzeld el, amikor vérző sebbel ébredsz, s közben nem olyan sérülés, mint ha elvakartál volna egy kis sebet, stb. Vagy mély véraláfutások, amik olyan erővel keletkeztek, hogy lehetetlen nem felébredi rá.
    Nem beszélve az eltérítésekről, s az idegen civilizácó által elvégzett műtétek, amik szintén a legtöbbször álmunk alatt, de nem álmunkban történnek.
    No, azt hiszem, piszokul bele merültem.
    Most megnézem a Mega Stárt, és utána visszajövök.
    Szia Mindenki!
    előzmény:
    houston (33)
     
  18. 2004. február 28. 09:1634.
    Szia. . . . . . . Houston . . . . . kissé felcserélődtek a beírások. . . . . . .

    Én írom az álmaimat, mert nagyon sokmindent előre megjósolnak. Ki tudom választani, melyek a jósló álmok. Hihetetlen, hogy pontosan úgy történik minden. Van ami aznapra, van ami a közeljövőre, és van ami nagyon távoli időre mutat infót.
    Én is mint Gitta, kapcsolatban állok a szellemvilággal.
    Utoljára édasányámmal álmodtam, aki egy éve ment el. . . . . .
    Nagyon sokat szenvedett halála előtt, és nagyon fájdalmas volt az elvesztése. Ha az édasanyádról van szó, hiába tudod, hogy jó helyen van, ez akkor is nagyon fáj. . :-(
    Temetése utáni napokban álmodtam vele, Ő ovónéni volt, és állt az ovi ablakban, és boldogan integetett. Mögötte lampionokkal volt feldíszítve a terem. Tudtam, hogy üzenet, hogy ne aggódjunk, ő jól van. Nemrég édesapám álmodott vele, szokása szerint anyu megint leszidta, mert valamit nem jól csinált. :-)))
    Általában halottal álmodni esőt jelent, de sokszor keresnek meg üzenettel, kapcsolatfelvétel céljából.
    Biztosan a nagyikád az őrző angyalod. Jó, hogy kapcsolatba tud veled lépni. . . . . . . . . :-)
    Gitta nagyon sokat tudna erről még mesélni. . . . . . . . .
    Szép napot, vagy estét. . . . . . Houston. . . .

    Ja, a Reiki, egy egyetemes energia, melyet a "bevatottak" közvetítetenek, a beteg szervekhez. Egy kézrátétes gyógyítás. Én meg vagyok róla győződve, hogy az energia stimulál, ebben van a fájdalomcsillapító, gyógyító hatása.

    GITTA MAMA HOL VAGY???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. február 28. 07:5133.
    latod, pont ezt irtam, hogy felebered elott almodunk. . .
    nem egeszen. . . de ugy van, hogy almodunk, . . aztan 90 percig nem. . . ha konnyu az almod, es felebredsz, akkor emlekszel ra. . .
    maskeppen nem . . .
    illetve, nekem is van, es biztos neked is, hogy reggel tudod, hogy jaj, annyira almodtam valamit, de nem emlkeszem. . . . persze mert nem ebredtel fel :)))
    irod hogy Reiket vegeztel. . . az mi????
    nekem voltak almaim, ahol halottak (3) jott, es tudtam almomban hogy azok. . . es megkerdeztem, hogy mit csinal itt? (mar mint en ugye elek. . . ) es ok is teljesen eletszruek voltak. . . es azt valasozltak, hogy miert ne lenne itt? hiszen teljesen jol van . . . .
    sot, egy alkalommal, most mar tobb eve ennek, resztvettem egy egyetemi tanarral aki metafizikat tanitott. . . vele volt egy hipnotikus megelesem, amibol csak az nagyon nagyon erdekes volt, hogy eppen eletemnek egy nagyon kusza, rossz szakaszaban voltam. . . es halott nagyikam, akit imadtam, megjelent, es megnyugtatott, hogy minden rendben lesz. . annyira elevenen volt, hogy a kezet a karomon ereztem. . . fantasztikus volt. . . mellesleg meg vagyok gyozodve, hogy o az en orzo angyalom. . . tobb mint 30 eve hogy meghalt, de szamomra itt van melllettem. . . es segit. . .
    neked van kedves halottad, akivel almodtal? es ha igen, mit????
    előzmény:
    Pixi- (32)
     
  20. 2004. február 27. 18:1132.
    Érdekes, amit írsz. Az álom egy misztikus világ. Arra én is rájöttem, hogy felébredés előtt álmodunk.
    Előfordult, hogy korrigáltam az álombeli jelenetet, vagy tovább álmodtam. . . . . . . . . . . :-)
    A fejlődés észleléséről Gitta biztosan ír neked, ő a profitanító. . . . . . . :-)
    Én átéltem, tapasztaltam.
    Egy példa: Reikit végeztem, amikor különöset álmodtam.
    Egy úton haladtam, éjszaka volt, az égre néztem, és a felhőfoszlányok szimbólumokká álltak össze. Csodálkoztam, és egyben lenyűgözött. Egy lény is kirazolódott, ma már tudom, a Kínaiak védőszentje volt. (?)
    Kedves volt, nem keltett félelmet bennem, inkább örültem neki. Egyszer csak az energia felemelt, és a földdel vízszintesen, egy méter magasságban lebegtem, vagyis az energia tartott, és vitt előre. Döbbenetes volt, ez pont olyan helyzet volt, amikor tudatosan ki akartam jönni belőle, mert nem értettem, mi történik velem.
    Ugyanakkor annyira erősen éreztem az energiát, mint még soha. Azóta nagyon érzem, megkülönböztetem, Gitta a megmondhatója, mennyire érzékeny lettem. :-)
    előzmény:
    houston (31)
     
  21. 2004. február 27. 17:5731.
    sziasztok. . . . az almokrol. . .
    mint egeszsegugyis, lattam egy filmet, mar jo par eve, pontosan nem emlekszem mindenre. . . de ezekre igen. . .

    mindenki almodik, ket fele stadiumban alszunk, amikor nem almodunk, a szem nyugodt, es 90 percenkent a szem forog REM (rapid eye movement) szakasz, aztan ismet jon a nyugodt. . . ha az almunk nyugodt, mely, nem emlekszunk ezekre a szakaszokra. . . amikor mar hajnalodik, pihentebbek vagyunk, akkor konnyebb az alom, konnyebben ha nem is felebredunk, de ezert emlekszunk rajuk. . .
    ma sem tudjak a tudosok, mi is az alom igazan, de annyit mar tudnak, hogy eletfontosaggu. . . ugyanis kiserleteket vegeztek, hogy amikor ez a REM beallt - tehat almodasi szakaszba lepett az illeto - akkor felebresztettek. . .
    ha ez hosszan tarto ideig tart, az illeto eloszor csak nagyon faradt, majd napok utan halucinalusi stadiumjai vannak. . . .

    tulzott alkohol fogyasztok, es altatoval alvoknak is kevesebb ez a REM szakasz, ezert van hogy faradtan ebrednek, sosincs a tokeletes kipihenes erzese. . .

    nagyon erdekes volt a film. . . kar hogy nem emlekszem tobbre. .

    nekem van hogy almomban tudom hogy almodom. . . es mert nem jo, mondom magamnak, hogy ebbol fel kell ebredjek. . . . es felebredek. . .

    a kerdessel kapcsolatban, nem igen jut eszembe kimondottan egy temara valo kerdes (tudod ez a tipikus, amikor ha nem ismered a temat nincs kerdesed)
    de pl. mit ertetek az alatt, hogy par ora tanulas utan, mar kezdik eszlelni hogy fejlodnek. . . .
    mi az pontosan ami "fejlodik" ??? vagy hogy veszik eszre hogy fejlodtek??

    mindenkinek szep napot. . es nagyon kellemes, erdekes hetvegi talalkozot kivanok. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. február 27. 13:1230.
    Ez itt nem a reklám helye. . . . . . . . :-)))))))))))
    Pussz pussz Gitta mama
    Ez itt az igazság. . . . . . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (28)
     
  23. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 27. 13:0429.
    Szia pici Pixikém!

    Nagyon jól működsz, csak így tovább!
    előzmény:
    Pixi- (27)
     
  24. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 27. 13:0328.
    Szia gotinagyi.
    Itt egy másik nagyi, Gitta vagyok.
    Pixi nagyon jól válaszolt Neked, vezess álomnaplót, s rájössz majd, hogy Neked mi mit jelent. Javaslom, hogy az álmaidat vázlatszerűen írd le, majd az álmodat követő napot is szintén vázlatosan.
    Javaslom, hogy egy darabig csak írj, majd, ha már összegyűlt egy jó pár oldalnyi adat, akkor készítsd el a saját statisztikádat.
    Nagyon meglepő dolgokra fogsz rájönni.
    Pixikém csinálja a reklámot, de biztos nem véletlenül, hosz a tanfolyamokon hihetetlenül szuper emberekkel kerülünk össze, kölcsönösen tanulunk egymástól. Most kezdődik a harmadik hétvége, s már a tanulók közül töben jelentkeznek be, hogy különleges képességeik kezdik felütni a fejüket.
    Nagyon jópofák, ahogy időnként lereagálják.
    Természetesen a továbbiakban mindenkinél azt fejlesztjük tovább, ami az övé.
    Nyugodtan kérdezz, igyekszem válaszoni.
    Üdv. : Gitta
    előzmény:
    gotinagyi (24)
     
  25. 2004. február 27. 12:1027.
    Nekem az a tapasztalatom, hogy akkor indult meg igazán a spirituális fejlődésem, amikor ilyen közegbe kerültem.
    Sokat olvastam, termgyógyász központban dolgoztam, és rengeteg tanfolyamot végeztem.
    Gitta sulija, a médiumi, is erről szól. Az ott lévőknek még nincs kialakult képességük, folyamatosan végzik a gyakorlatokat, és fejlődnek hétről hétre. Nagyon klassz, én 7-8 éve végeztem el. Most a hétvégén lesz a klubnapunk, ha érdekel.
    kérdezz nyugodtan. . . . . .
    előzmény:
    gotinagyi (26)
     

Címlap

top