Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mo.Spirituális Egyesület

Torolt_felhasznalo_686359
Torolt_felhasznalo_686359
Létrehozva: 2004. február 22. 18:44
Ha úgy érzed, hogy valami forr Benned, valami különleges van körülötted, nálunk választ, és segítséget, ill. útmutatást kaphatsz.
Láttál már UFÓt? Láttál már idegen lényeket, árnyak szaladgálnak körülötted? Hangokat hallasz? Különleges, és különböző formályú fények keringenek körülötted?
Van kivel megbeszélni? El mered mondani?
Nos, itt választ kaphatsz, a "Tét a Lét" Betegségmegelőző Alapítványban szakemberek válaszolnak, segítenek, tagunk lehetsz, ha akarod, fejlesztheted Magad.
  1. 2004. február 27. 11:4226.
    Köszi a választ, örülök neki. Tudom , hogy fejlődni kéne, csak azt nem, hogy hogyan. . . . . . . . . . . . . .
    előzmény:
    Pixi- (25)
     
  2. 2004. február 27. 10:5125.
    Bocs, nem tőlem kérdezed. . . . . . amíg Gitta előkerül. .
    Én álomnaplót vezetek. Csak a lényegesebb álmokat rögtön reggel, ébredés után leírom. Visszalapozva, sok mindenre megkapom a magyarázatot.
    Kígyó nekem is betegség, de lehet valaki aki nem túl öszinte hozzád. Kérdés mindig az, hogy milyen érzést keltett.
    Sprituálisan fejlődnöd kell, ez nem kétséges. . . :-)
    előzmény:
    gotinagyi (24)
     
  3. 2004. február 27. 09:3424.
    Szia Gittu!
    Örülök a topikodnak. Én mindig álmodom. Például ha kigyókról, akkor biztos beteg lesz vki a közvetlen környezetemben. Sokszor kapok álmaimban feleletet a problémáimra. Most azt próbálom, hogy ne felejtsem el teljesen az álmaimat, ne csak az érzetek maradjanak meg. Már kezd sikerülni:-))
    Sokszor ráérzek a gondolatokra is, ami nekem nagyon kellemetlen. Nézem az emberek szemét, és szinte érzem az érzéseiket.
    Mondd, vidékre jöttök?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (23)
     
  4. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 27. 07:3623.
    Szia Houston!

    Azt írtad, hogy bővebben meséljek.
    Hát ez nem is olyan egyszerű
    Tegyél fel konkrét kérdést, máris válaszolok, vagy akár ha van lejegyezett anyagom, Irénke által érkezett infót. is le tudok írni.
    OK?
    Kérdezz!
    előzmény:
    houston (22)
     
  5. 2004. február 26. 03:1522.
    Szia Gittu. . .
    hat lehet hogy igazad van:)))
    azert meselj nekem kicsit bovebben, addig is :)))
    erdeklodessel varom. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (16)
     
  6. 2004. február 26. 03:1321.
    szia LasPalmas. . . igen, pontosan arra gondoltam :))) de az istennek nem jutott eszembe :(((
    vajon mi van veluk azota, meg szerintem elnek, olyan 50-60 evesek lehetnek? valaki tud roluk, vagy hall feloluk azota???
    en is kivancsi lennek hogy es milyen formaban jott az uzenet???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_117116 (13)
     
  7. 2004. február 25. 14:0320.
    Együtt megyünk Medjugorjébe. . . . . . . . . most azért nem mehetsz, mert rám kell várnod. . :-)))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (18)
     
  8. 2004. február 25. 13:5719.
    Köszi. . . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (18)
     
  9. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 25. 13:5018.
    Szia!

    Megkérdezhetem, hiogy miképpen érkeztek az eltávozott barátnődtől az üzenetek?
    Mennyi idő telt el az eltávozása és az üzenetek érkezése között?
    Egyébként hihetetlenül jó információkkal és élményekkel térnek vissza a barátaim a zarándokutakról. Talán egyszer majd nekem is lesz lehetőségem elmenni.
    Biztos akkor, amikor eljött az ideje.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_117116 (13)
     
  10. 2004. február 25. 11:5817.
    Persze, hogy találkozunk. . . . . . . . . . :-)
    Attilával, ha találkozol, mond neki légyszi, hogy ne tartsa vissza magát, ha jön ő is, befér a kocsimba, küldjön sms. -t. . . . . :-)
    pussz. . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (15)
     
  11. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 25. 11:5816.
    Irénke médium általában személyes információkat közvetít, vagyis a személyes kotaktus alkalmával szokott megnyilvánulni. Viszont, ha figyelünk, észrevesszük, hogy bizony az üzenetekben van mindannyiunknak szóló információ.
    Nagyon sok tanítást kapunk pl. a tanfolyam alatt, ahol a tananyaghoz jön kiegészítés, helyreigazítás, vagy bővebb információ.
    Nagyon izgalmas, amikor a tanfolyamon közvetlanül a Szellemvilág tanításait kapják meg a hallgatók!
    Különben úgy érzem, hogy Te sem fogod megúszni!
    Csaó!
    előzmény:
    houston (12)
     
  12. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 25. 11:5515.
    Nem én még nem voltam, de Irénke többször, s meg is szokott nyilvánulni, s a Szűztanya üzenetét tolmácsolja ott helyben.
    Nekem is van medálom, Irénkétől kaptam.
    Egyébként vasárnap találkozunk ugye?
    előzmény:
    Pixi- (14)
     
  13. 2004. február 25. 08:1414.
    Szia Mindenkinek. . . . . . . . . puszi Gitta mama. . :-)
    Végre működik a gépem.
    Medjugorje templomában ott van a Dani (fiam) fényképe.
    Máriaremetén is, ahol, akkor jártam, mielőtt a fiam 5 év fekvés, tolószék után lábra állt. Gitta voltál már ott? A FA körül erőteljes energiák vannak.
    Még egy történet Medjugorjéről. . . . . . . édesanyám kapott onnan egy Szűzanyát ábrázoló medált. Nekem adta, vagyis a Daninak. Mindig magamnál hordtam. Édasanyám halála előtt pár nappal a medálnak nyoma veszett. . . . . . . . . . . . :-)
    Szép napot mindenkinek. . . . . . . . .
    Pixi
    előzmény:
    houston (12)
     
  14. Torolt_felhasznalo_117116
    Torolt_felhasznalo_117116
    2004. február 25. 05:3713.
    Szia Houston!
    Azt hiszem tudom melyik jugoszlav helysegrol irsz:
    MEDJUGORJE a neve.
    Ugy tudom a mai napig mennek oda zarandokbuszok Magyarorszagrol is.
    Volt egy nagyon kedves baratnom, aki fiatalon, sulyos betegseg utan elhunyt, de elotte meg elment Medjugorjebe, nagyon jol "vegigcsinalta" a hosszu utazast, es szerintem igen jo hatassal volt ra a zarandoklat. Aztan elment. . . ez egbe. . . es bizony o is kuldott egyertelmu uzeneteket az ittmaradt, gyaszolo ferjenek.
    előzmény:
    houston (12)
     
  15. 2004. február 25. 05:2012.
    szia Gitta
    ugy latom ez a kettonk topikja. .
    no amit irsz, ez igen erdekes, es ugy nezem o akkor olyan mint volt a Jugoszlaviaban azok a fiatalok, akikhez evekig jott a Szuz Maria uzenetekkel. . . en akkor egy Carmelita Sisterekkel vezett (es tulajdonaban levo) korhazban dolgoztam, ott sok info volt roluk. . . aztan kesobb tv-ben is lattam. . . . biztos tudod mirol beszelek, de eszembe nem jut a neve annak a jugo falucskanak. . . egyebkent ugy tudom templomot is epitettek ott. . . ma mar ezek felnott emberek. . .

    ez az ismeros milyen uzeneteket kap, el tudod mondani? vagy csak a talalkozokon lehet rola beszelni??

    igen, ha kozelebb lennek, elmennek a talalkozotokra, mert erdekel a tema. . . mint irtam en meghallgatok mindenkit aki e teren infoval rendelkezik. . . hogy kinek van igaza??? majd egyszer mindnyajan megtudjuk. . . addig pedig ???????

    Sylvia Brown neve ismeros??? ugytudom otthon is mar megjelent konyve. . . ha igen, olvastad? vagy mit hallottal rola, illetve ha ismered, mi a velemenyed arrol amit ir???
    szioka. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (11)
     
  16. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 24. 19:3711.
    Hát szia!

    Látom, Te igazi érdeklődő vagy.

    Irénke médiumról beszélünk. Ő nem egy műsorszám, ő tejesen tiszta médium, nem csinál műsort a tevékenységéből. Ő reggel 8-tól este 9-ig fogadja a klienseket, talpat- testet massziíoz, fül-és testgyertyáz, energetikai kezelést végez el a hozzáfordulón. Időnként pedig, ha jön az érzés, transzba esik, és üzeneteket közvetít. Ő nem halottlátó, hanem a Szellemvilágól képes Jézus, Szűzanya, Sai Baba, Pió atya, valamint más tanító és őrző angyalok üzeneteit közvetíteni. De konkrétan senkit sem idéz, idézünk meg, rábízzuk a Szellemvilágra, hogy ki akar Irénke által tanítást, gyógyítást adni.
    Természetesen eltávozott hozzátartozók is be szoktak jelentkezni, sőt van olyan, hogy rajta keresztül végezzük el a megszabadítást, vagy esetleg az eltávozottnak segítünk megtalálni a fényt.
    Nagyon sokrétű ez a tevékenység.
    Írtad, hogy a nálatok lévő médium milyen drága.
    Nos, Irénke és én is csak adományért dolgozunk, hisz ez egy Istenadta képesség, nem a miénk, mi csak hálásak lehetünk azért, hogy a közvetítés rajtunk keresztül történik. Az adományt elfogadjuk, hisz ebben a világban nekünk is vannak költségeink, s az adomány éppen ezt fedezi.
    De ebből nem lehet, és nem is tudunk megélni. A bevételünket más tevékenységből teremtjük elő.
    Én például tanítok.
    Érdekes, és nem igen értek egyet azzal, hogy akik ilyen képességgel rendelkeznek, a földi jólétükre fordítják. Nem ezért kapták, és így nem a legjobbrra használják.
    előzmény:
    houston (10)
     
  17. 2004. február 24. 18:1310.
    szia Gitta
    tenyleg van olyan, hogy valaki a halottakkal tud communikalni?
    nalunk van egy ferfi, tv-bem van egy musora, "A masik oldal". . . nagyon erdekes, de mint irtam en csak meghallgatom ezeket, nem is tudom mit gondoljak rola. .
    o peldaul olyakat csinal hogy akik ulnek a kozonseg kozott ramutat egyre, es mondja hogy itt van. . mogotte, vagy a vallanal egy. . . es mondja a nevet, vagy probalja . . . es akkor mond dolgozokat, hogy azt uzeni. . . . es vannak akik csak razzak a fejuket, hogy hat?. . . vannak akiknek konybe labad a szemuk, mert egybol raismernek ki uzen, abbol amit uzen. .
    mellesleg allitolag lehet vele talalkozot is csinalni (nem olcso!) es megmondja mit uzent halottja. .

    ezt csinalja ez az illeto is???
    meselj!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (9)
     
  18. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 24. 07:429.
    Szia, örülök, hogy megint itt vagy.
    Szerintem nincs olyan, hogy túl messze, még ha külföldnek is hívják azt a helyet. Ha eljön és itt lesz ideje, valamint szükséges, úgyis találkozunk.

    Én nem vagyok médium, hanem dipl. parapszichológus, és az iskolámban médiumokat fejlesztek, ill. igyekszem kihozni az embereklből azt, ami az Istenadta képességük.
    Az viszont butaság, hogy az a másik világ 30 cm-rel van felettünk!
    Mi az, hogy felettünk, alattunk fent, ill. lent. Tudod, ezt a fent kifejezést csak a mi háromdimenziós agyunk miatt határozzák így meg. Az a másik világ is itt van, bennünk, melletünk, velünk, és én azt mondom, hogy időnként mindenki érzékel belőle valamit.
    Biztos a barátodnak, szomszédodnak, stb. volt már olyan érzése, mintha valaki elfutott volna mellette, vagy lenne ott valaki, és mindezt a szeme sarkából érzékelte. Amint odanézett, nem volt ott senki. Vagy olyan, mintha valamilyen illatot érezne, de sem virág, sem más olyan nincs a közelében, ami ezt kiválthatta volna.
    Ugye ismerős?
    Nos, erről bizony órákon át tudnánk beszélgetni, arról a bizonyos hálóról, ami minedt és mindenkit összeköt, ezért is tudjuk venni időnként mások érzéseit, dondolatát, stb.
    Nos befejezem, mert elfoglalom az egész oldalt.
    Egyébként együtt dolgozom egy volt tanítványommal, aki transz médium, s hitetlenül sokat tanulunk rajta keresztül attól a "másik világtól".

    Hát figyelj az érzéseidre, a szemed sarkában felvillanó mozgásokra, színes gömbökre, amik a szobában elsuhannak, meglebbenő függönyre huzat nélkül, dohányillatra, pedig ott senki sem dohányzik, stb.
    Nagyon érdekes dolgokat tapasztalhatsz meg, ígérem megbeszéljük.
    Szia.
    előzmény:
    houston (8)
     
  19. 2004. február 24. 00:178.
    szia Gitta
    nagyon erdekes amit irsz. . . egyebkent a musor radioban van, es neked sajnos tul messze :((( de a web paget meg tudod nezni, es elolvasni rola dolgokat. . . altalaban amirol elozo este beszelnek link is van, igy jutottam el ahoz a web pagehez is aki azt a konyvet irta az out-of-body experiencrol. . .

    Nagyon szivesen elmennek a talalkozotokra, lehet hogy egy nap meg tudom tenni, de jelenleg tul messze vagyok toleted :((
    azt nagyon erdekesnek tartom hogy azt irod, hogy ezek meg azert vannak kozel, mert nem ertek el a fenyt. . amit ertem hogy mit akarsz mondani. . .

    de ami vegett erdekesnek tartom, hogy mar tobb ugynevezett mediatol hallottam - es en barki barmit mond e teren, sosem vitatom, vagy vitatkozom. . . mert hiszen egyikunk sem igazan tudja. . .
    szoval vannak akik szerint ez a bizonyos "tulvilag" itt van. . . kb 30 cm az felett ahol mi vagyunk (?)
    csak egy mas dimenzio, es mas hullamhossz. . . ezert nem tudjuk mi "fogni". . .

    ez egy vegtelenul erdekes tema, csodalom hogy meg nem igen katintott ide senki :((( pedig biztos vannak akiknek erdekes torteneteik vannak. . .

    te media vagy?
    tudsz a halotakkal communikalni???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (7)
     
  20. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 23. 23:097.
    Szia, Gitta vagyok.
    Hol van az a nálunk? Hol található a műsor?

    Amiről írtál, az egyértelműen az asztrál sík történéseit jelenti.
    Vagyis, asztrál síkon kóborlunk akkor, amikor álmunkban valósághű történéseket élünk meg. Ilyen eset az is, amikor elhaltakkal találkozunk, ők sajnos még nagyon közel vannak ehhez a sűrű földi frenkvenciához. Ez azt jelenti, hogy a fényt még nem találták meg, valami be nem fejezett dolog, vagy valami földi hívság, vagy valaki iránti nagy- nagy szeretet még az ittlévőkhöz köti. Ezeknek a lelkeknek segíteni kell az eltávozásban.
    Ők lehet, hogy azt modják, hogy jól vannak, mert nem mindegyik van tudatában még a halálának sem. Ezen a síkon sincs már tér és idő, tehát belelátnak minden megtörtént, vagy a jövőben megtörténő eseménybe is. Az asztaltáncoltatók, a táblázók, a fekete mágusok ezektől az entitásoktól kapják az információkat. Segíteni kell nekik, hogy megtalálják a fényt, és ezzel együtt a fejlődésük további lehetőségét.

    Egyébként több, mint való, valamilyen médiumi tehetségel vagy megáldva, ezért érzékelsz ilyen lényeket. Meg kell tanulnod azonban, hogy hogy kezeld őket, hiszen ha nem is tudatosan, vagy akaratlagosan, de bizony ártani is tudnak.

    Ha tudsz, gyere el a klubba, erről lesz szó.
    Budaőrs, Napsugár sétány 2. fsz. , Napsugár Klub
    2004. február 29. vasárnap, 10 óra.
    Üdv. : Gitta
    előzmény:
    houston (6)
     
  21. 2004. február 23. 17:316.
    sziasztok. . .
    nalunk van este, illetve ejjel egy radio adas, ahol ilyen es hasonlo temarol beszelgetnek. . mindig van egy "szakerto". . . es masok is aztan betelefonaljak a sajat tapasztalataikat. .
    mellesleg van web page-k is, akit erdekel, sok erdeset tudhat meg az adasaikbol:

    www. coasttocoastam. com

    amit itt fel akartam most hozni, mult heten beszeltek rola, hogy milyen sokan, nem tudva, hogy az tortenik veluk out-of-body (a testen kivul) atesnek. . . van aki ebren, van aki mikor alszik. . . ez szerint az illeto szerint mikor alszunk, es halottal beszelgetunk az is ilyen. . .

    ami igen megdobbentett, mert nekem jo par olyan volt, hogy almomban megjelentek, aztan teljesen tisztaban voltam vele hogy halott. . . es megkerdeztem hogy mit csinal "itt". . . . mire a valasz mindig az volt:
    "jol vagyok". . . .

    nagyon kivancsian varom mit irtok majd. . . hogy nektek volt e ilyen almotok???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (1)
     
  22. 2004. február 23. 10:375.
    Nincs idő, és tér. . . . minden relatív :-)
    Ha ott a helyed köztünk, nem lesz messze. . . . . :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (4)
     
  23. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 23. 10:314.
    Kár, hogy Budaörs messze van!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (3)
     
  24. Torolt_felhasznalo_686359
    Torolt_felhasznalo_686359
    2004. február 23. 07:463.
    Még egy információ!

    Február 29-én, vasárnap klubnapot tartunk a "Médiumitás a mindennapokban" címmel Budaőrsön, Napsugár sétány 2. , Napsugár klub.
    Vendégünk lesz Irénke médium, aki transzmédium, s a szellemvilág üzeneteit közvetíti.
    Nagy szeretettel várunk minden érdeklődöt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2004. február 22. 20:532.
    ÜDVÖZLET A TOPICON!!!!!!!!
    REMÉLEM SOK ÉRDEKLŐDŐ LESZ. . . . . . . . .
    MILLIÓ PUSZI
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686359 (1)
     

Címlap

top