Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2009.szept.1-tő l fogyicsap

Torolt_felhasznalo_788440
Torolt_felhasznalo_788440
Létrehozva: 2009. szeptember 1. 11:12
Sziasztok!rnrnSzeptember 1-től belevágok a sokadik fogyókúrámba. Aki szeretne mostanában lefogyni csatlakozzon! 25 éves vagyok és 108.4 kg voltam ma reggel. Van egy kislányom, aki most két és fél éves. Az idén leadtam 6 kilót, de a nyári nyaralások során vissza is jött 3. A fogyókúrát úgy tervezem, hogy megpróbálom betartani az 1200-1400 kalóriát egy nap, úgy hogy a nap első felére essen a szénhidrátok, cukrot, több zsiradékot tartalmazó ételek nagy része, de ezek mennyiségét mindenképpen csökkenteni akarom. Mindig reggelire eszem a legtöbbet, ebédre egy normál ebéd, áltlalában főzelék husival, vacsorára csak csipegetés... rn
  1. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 30. 21:481551.
    Nekem is meg kéne próbálnom újra diétázni.. Min. 4 kilót híztam 1 hónap alatt, mióta dolgozom.. Csak nem tudom, hogy mit egyek és hogyan. Olyan össze-vissza járok, és olyan lehetetlen időpontokban tudok enni, és koplalni sem nagyon akarok, nehogy rosszul legyek, végül is fizikai munkát csinálok..
    hajnali 4kor kelek, 8kor van a reggeli (tk. szendvicset viszek), délben az 5 perces szünetben bekapok egy müzlit. 3 után érek haza, akkor van az ebéd. Az a baj, hogy olyankor már éhes is vagyok. Ma borsóleves volt meg paprikás krumpli. A vacsim meg egy melegszendvics.. Azt kellett volna lecserélnem vmi diétásra.. Na, majd próbálkozom..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1549)
     
  2. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 30. 21:391550.
    Ügyes vagy nagyon és tornáztál is? Miket ettél? Illetve miket nem? Leírnád 1-2 napi menüdet? Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1549)
     
  3. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 30. 19:181549.

    Köszönöm neked is Zzmm!Most értem haza a csajozásból. 


    Hát a szokásos módon csináltam,nagyon figyelek az evésre.Hát 67 kgra sikerült visszahíznom,és olyan egy hónap alatt sikerült leadni ezt a 4 kilót.De ebbe az egy hónapban volt pár nap bűnözés is elég durván.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1548)
     
  4. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 30. 19:081548.
    Sziasztok Lányok!

    Edit, Timi, nagyon sok boldog szülinapot Nektek!

    A héten délelőttös vagyok. Ma szundítottam picit délután, mert fáradt voltam. Remélem azért este is tudok majd aludni.
    Timi, gratula a fogyáshoz. Ügyes vagy nagyon! Hogy csináltad? Mennyi idő alatt ment le?

    Szép estét Mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1547)
     
  5. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 30. 14:531547.

    Köszönöm szépen mind a kettőtöknek a köszöntést!


    Clari!Okés,de azért majd gyere,és írd meg milyen napod volt.


    Edit!Nálunk sincs akkora banzáj a szülinap körül.Olyan közepes mértékben kb.Torta mindig van azért,nekem kell hogy érezzem tényleg szülinapom van.Kicsit olyan,mint karácsonykor a karácsonyfa...Bár már előfordult,hogy direkt kértem,hogy ne legyen tortám,mert akkor is fogyóztam.De most szerintem lesz.Szóval olyan negyed óra,max fél óra alatt szoktak felköszönteni,utána mindenki csinálja a dolgát.Ja,meg a barátnőim szoktak felköszönteni,az egyik már volt is nálam,szépet kaptam tőle.És majd 4kor találkozom még két barátnőmmel,tudod írtam hogy majd beülünk egy pizzázóba.Azért az ilyen jó érzés,hogy gondolnak rám,de én egy smsnek is ugyan úgy örülök,nem kell ajándék.Sokan írtak ma már nekem eddig is,ilyenkor tényleg nagyon örülök,hogy ennyien gondolnak rám.Anya meg persze ilyenkor óránként hív,hogy elmesélje az adott pillanatban anno 22 éve mi történt a szüléssel kapcsolatosan.   Már mondtam neki,hogy most ezt hanyagolhatná,mert már kívülről tudom a sztorit.  Persze,majd elmesélem mi volt a sebészeten,de tény hoyg félek egy kicsit.Igen,6.-án lesz. Azért pihenj is,meg kapcsolódj ki,ne csak dolgozz!Megérdemled! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1546)
     
  6. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. június 30. 10:101546.
    Sziasztok! Köszönöm hogy gondoltatok rám,Timi neked is sok boldogságot,és főleg jó egészséget kivánok!
    A mai napom is dolgozosan fog telni,már eddig isugy telt.6 kor keltem, csináltam gyorsan egy tiramisut, amit beviszek a rendelőbe mert az kértek.Meg aztán mostam vasaltam,főztem,most még porszivózni fogok,és megyek dolgozni délután.Mi nem szoktunk "ügyet" csinálni az ilyen ünnepekből,ez mindenkinek van,természetesen megköszöntjük egymást,de nincs dorbézolás meg nagy ajándékozás meg ilyesmi.Azért egy üveg bort betettem estére a hütőbe.Amikor a gyerekek kicsik voltak akkor volt minden,torta kis szülinapi partik ,meg ajándék,de felnőttként már ők is helyén kezelik ezeket a dolgokat.
    Zita ,a diákhitelt nem én akarom felvenni,csak az adót volna jó visszaigényelni,az megy a nevemre.A részletet ugy számoltam hogy ha annyit fog keresni amennyit mondjuk most én .De te is úgy kalkuláltál ahogy én.De erre még van 4 évem,addigra ki tudja mi lesz.
    Timi ird meg akalandjaidat ami a sebészten fog történni.Mikor lesz 6-án?
    Jövő héten szabin leszek,tudok jönni mindennap.
    Zita milyen müszakos vagy?
    Clari neked jó bulizást hétvégére!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1545)
     
  7. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 30. 09:171545.

    Szerbusztok lányok szép jó napot mindenkinek!


    Főleg a szülinaposoknak.


    EDIT    ÉS  TIMI  NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK,ÉS MÉG MINDEN JÓT AMIT EMBER CSAK KÍVÁNHAT.  


    lEGYEN NAGYON SZÉP EZ A NAPOTOK    NA MEG A TÖBBI IS...


    Zita nekd is szép napot!


    Lányok most csak ennyi, majd jővők ha látom a végét a dolgoknak, és mesélek..Pusza


    Clari   


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1543)
     
  8. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 30. 09:151544.

    Sziasztok!Szép reggelt mindenkinek!


    Edit! Nagyon-nagyon Boldog Születésnapot Neked!     Majd meséld el,hogy telt a mai napod,meg persze a többiek is!


    U.i.: Képzeljétek,végre megint 63 kg vagyok!!!Annyira örülök neki!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1543)
     
  9. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 29. 20:021543.

    Szia Zzmm!


    Tudod,csak a kezemen lévő gangliont műtik meg jövő héten kedden.Csak a szakdoga meg az államvizsga miatt eddig elhúzódott sajna.Igen,én is így vagyok vele mint te.Magam akarom fizetni a törlesztést.Ez így helyes.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1542)
     
  10. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 29. 19:331542.
    Sziasztok!

    Kicsit lemaradtam.. Timi, miért voltál orvosnál? Valami baj van?

    Edit, ha jól tudom, te nem fogod tudni a diákhitelt felvenni, csak a lányod. Mivel ő lesz diplomás, az ő bruttó fizuja után alakítják majd ki a törlesztő részletet. Az, hogy mennyi évig kell fizetni, az a keresetétől függ. Fogalmam sincs. De mivel olyan nagylelkű az állam, ha valakinek nincs bejelentett munkája, vagy ilyesmi, ha nyugdíjig nem törlesztődik vissza az összeg, akkor elengedik. ilyen baromságot..
    Nekem is azt mondta anyu, hogy ne vegyem fel. Úgy is kezdtem, de aztán muszáj volt, a nem túl fényes anyagi helyzete miatt. Illetve én akartam, mert tudtam, hogy milyen nehéz neki. Aztán mondta, hogy majd ő törleszti. De én szoktam, ragaszkodom hozzá. Bár a tel.számlámat anyu fizeti (havi 3-4ezer Ft), mivel oda megy hozzá a számla.

    Francia légió.. És a barátnőjét csak úgy itt hagyná?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1540)
     
  11. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 29. 16:151541.

    Sziasztok!


    Hamar elment a mai napom,de nem történt semmi különös.Voltam orvosnál,csináltak EKG-t,minden rendben van.Meg megkérdezte hány cm magas vagyok,hány kg,szedek-e gyógyszert,dohányzom-e,allergiás vagyok-e valamire stb stb.De mondta,hogy többet kéne innom,mert megkérdezte,hogy mennyit iszok naponta.Gondolom látszott az eredményekből vagy nem tudom.Aztán ugye egy hét múlva uzsgyi.Reggel fél 8ra kell mennem.Hát ennyi kb.


    Edit!Igen,holnap lesz nekem is.Szerintem nem is kell letagadnod a korodat.Annyi amennyi és kész.És amúgy is az számít,hogy az ember hogyan érzi magát a bőrében.Egy 16 éves is érezheti magát nagyon rosszul a saját testében/lelkében.Hát,mondjuk hogy rendben van vele minden.Mármint a sráccal.Csak kb két hete nem találkoztunk már és már nagyon nem ártana,mert rossz így.A héten remélem már összejön.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1540)
     
  12. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. június 29. 15:591540.
    Szaisztok! Jó hogyvagy újra Zita.Timi neked is holnap van a szülinapod?Én 43 éves leszek,de nem zavar különösebben,ennek igy kell lennie.Végül is 24 éve vagyok férjnél,és két felnőtt gyerekem van.És mint minden időszaknak,ennek a kornak is megvan a jó és a kevésbé jó oldala.
    Zita mennyi idő alatt kell adiákhitelt visszafizetni?5 év esetleg 10?Ugy látom jól számoltam,az én fizetésem után 13 ezer ft lenne havonta.Most kezdek sok mindennek utánanézni,de még nagy a homály.
    a fiam a konzervgyárba dolgozik,12 óra,eddig éjszakázott,most nappalos.Meggyvonal mellett van,hogy pontosan mit csinál nem tudom,deazt hiszem targoncával viszik oda a meggyet,ők meg valahova beburogatják,szerintem a szártépőbe,vagy a magozóba,vagy a mosóba.Nehéz fizikai munka,férfiak csinálják.Egyébként alegujabb,hogy most ősszel ki akar menni a légióba Franciaországba.Na erre nem mondtam semmit.A hülyeségeivel tele van még a padlás is.
    Timi nem irtál a fiúról!Rendben van minden?
    Clari neked jó munkát,és ird milyen volt a lakodalom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1539)
     
  13. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 28. 21:021539.
    Clari, hány ruhát varrsz hétvégéig? Az is fárasztó, a gép előtt görnyedni, nem?
    Én nem tudok ruhát varrni, de kalocsai riselin terítőt igen. Nem tudnék napi 8 órát a gép előtt ülni.. Bár ez a szar gyármunka után, már lehet azt is bevállalnám Nem is rossz ötlet, ha nem lesz más, segély mellett lehet varrnom kéne terítőket. Jó pár éve tanultam meg, nyári munka gyanánt, hogy legyen zsebpénzem. Csak hát a varrógépem kint van apunál..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1538)
     
  14. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 28. 20:581538.
    Nem akarok panaszkodni, de nagyon fájnak a kezeim. A hüvelykujjam alatt, egész a csuklómig. Egy cseppet megerőltettem. Most be van kenve, meg hideg vizes zsepivel borogatom.. Már nagyon elegem van ebből a munkából. Remélem minden összejön, és már csak a júliust kell kibírnom.
    Edit, neked kezdett a fiad a gyárban? Mit kell csinálnia? Hogy bírja?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1536)
     
  15. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 28. 20:551537.
    Nekem szept. 4-én van a szülinapom..

    Hát igen, eléggé kifundálták ezt a diákhitelt. De az a legdurvább, ha mondjuk elsőben felveszed, és 2-ban már nem szeretnéd, mert nyertél a lottón akkor az sem mindegy, hogy mondod le. Mert ha meg akarod szüntetni, akkor szerződés módosításnak minősül, és x napon belül 1 összegben kell visszafizetni. Hivatalosan szüneteltetni kell a diákhitel utalását.. A barátnőm így járt, (mármint nem nyert a lottón), de még időben utána tudott járni..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1536)
     
  16. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 28. 20:271536.
    Zzmm! Szerdán lesz a szülinapom,ahogy láttam Editnek is.  És neked mikor van a szülinapod? Igen,érthetőnen írtad le,köszi!Azért ez elég szemétség a részükről...mármint amit a több befizetés esetén írtál.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1535)
     
  17. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 28. 20:051535.
    Nem nyaraltam, majd augusztus 8-15-ig de jó is lenne, ha már ott tartanánk..

    Clari, boldog szülinapot így utólag Timi, neked ezen a héten lesz? Melyik nap?

    Edit, én is felvettem a diákhitelt. Havi 25 ezret. Timi jól mondta, a suli vége után kell 4 hónapra rá elkezdeni a törlésztást. 4000 Ft körül van. Aztán majd évenként emelik, a bruttó fizetéstől függ, hogy mennyi lesz a törlesztő havonta. Az apeh-tól szedik le az adatokat. Szóval az előző 2 évet nézik, gondolom átlagolják, az én esetemben főleg. De a bruttó bér max. 10 %-a lehet havonta. Tehát ha valakinek állandó munkahelye van, és mondjuk bruttó 150 ezer a havi fizetése, akkor a havi törlesztője 15 ezer Ft..
    Az enyém most 4750 Ft havonta. Mivel mindig az előző 2 évet veszik figyelembe.. De lehet többet is törleszteni. Ebben az esetben viszont oda kell figyelni, hogy hogyan tünteted fel a plussz pénzt. Timi, ha így teszel, erre Te is figyelj majd oda. Mert ha a megjegyzésben nem tünteted fel (már elfelejtettem, hogy pontosan hogy), akkor nem csökken vele a hiteled, hanem ezt ők csak úgy elkülönítve kezelik, vésztartalékként, ha esetleg a következő hónapban nem fizetnél.
    Hú, remélem valamennyire érthető voltam..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1532)
     
  18. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 28. 20:051534.

    Sziasztok!


    Örülök,hogy azért mindenki előkerült!Rossz volt,hogy nem volt annyira forgalom.Meséljetek,kivel mi volt/van még?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 28. 19:461533.
    Sziasztok lányok!
    Jelentem élek és megvagyok! Mindjárt visszaolvaslak titeket..
    Bocsi, hogy nem jöttem a múlt héten, de gondoltam ám rátok. Valahogy nem volt időm. Délutánra mentem dolgozni, délelőtt 10ig lustiztam, aztán gyors főzés volt..
    A hétvégém jó volt, anyunál voltam. Nagyon gyorsan eltelt.. És van egy rossz hírem is sokat híztam az elmúlt 1 hónap alatt. Nem mertem ráállni a mérlegre, de elhoztam otthonról 2 nadrágot, az egyik nagyon szűk lett, a másik nem is jó..
    Na, visszaolvaslak benneteket
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1532)
     
  20. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. június 28. 18:261532.
    Sziasztok!Nahát Klári igazán szép ez a dalszöveg.De vajon milyen hangulatban talált meg?!Mert ugye mindenkinek mást mond....Ugyan elfoglalt vagy most,de azért ird meg mi történt.A lagzin ugy néz ki jó időtök lesz,legyél ám szép!
    Itt egyébként semmi extra,ma elvoltam egyedül,túl éltem.
    Mivel nincs a dr-nő,nem lesz fizetés a héten,eldöntöttem spórolok ha tudok.De hát tudjátok hogyvan ez,ember tervez isten végez.Megy a Szabi Volt fesztiválra Sopronba,most telefonált,ezek szerint kaptak ingyen jegyet,meg lesz ingyen szállás,meg 90%-os vonatjegy.Denekem ez akkor is mibe kerül?????Én most ilyenre nagyon sajnálom a pénzt,mikor tudom hogy rövid időn belül mi mindenre kell!!!!ÁÁÁ inkább nem húzom fel magam,nincsértelme,valahogy úgy is lesz.Különben most nagyon ráérek,ez is ritka.Nem is tudok mit kezdeni magammal.Azt hiszem most kártyázom egy nagyot,aztán pihi lesz.
    Lányok irjatok,eléggé leült a fórum.Ha mindenkivel annyi minden történik,mért nem irjátok meg?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1531)
     
  21. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 28. 11:371531.

    Szerbusztok lányok szép napot mindeninek!!!



    NE HARAGUDJATOK, DE NEM TUDOK KÜLÖN ÍRNI, IGY ÖSSZEFOGLALOM. A HÉTVÉGE NEM VOLT TÚL JÓ, BOSSZANKODTAM,DE EZT MAJD KÉSŐBB.SZOMBATON ESKÜVŐRE MEGYÜNK, AMIT NAGYON A HÁTAM KÖZEPÉRE SEM KÍVÁNOK.RÁADÁSUL BEJÖTT EGY ÚJ KUNCSAFT AKINEK NEM MONDHATTAM NEMET, MERT LEHET VISSZAJÁRÓ LESZ.PÉNTEKRE KÖSZTÜMÖT KELL VARRNOM NEKI SZOKNYÁSAT, DE NEM AKÁR MILYET.MEG HOZZÁ CSIPKÉS TOPPOT.HÁT MÁR EZZEL FOGLALKOZOM MERT CSÜTÖRTÖKÖN EL KELL HOGY VIGYE.RÁADÁSUL NEKÜNK IS VALAMIT KÉNE VARRNOM,IGY NAGYON NEM LESZ IDŐM IDE JÖNNI.DE NEM FELEJTELEK BENETEKET ÉS KÉRLEK SZURKOLJATOK MERT EZ NAGYON KEVÉS IDŐ,ÉS NEM TUDOM UGY BEOSZTANI HOGY NE SZAKADJAK MEG. 



    SZÓVAL MINDENIT CSOKÓLOK,ÉS AZÉRT KUKKOLOK..   



    ÍROK BE EGY DAL SZÖVEGET,NAGYON ELGONDOLKODTATÓ.



    BÉKÉT ÉS REMÉNYSÉGET.  ( TOLCSVAY-BRÓDY)



    Nézem a tó vizét hallom a halk zenét és látom az égbolt hulló csillagát.



    Mind közönyös ideget úgy érzem a végtelent.



    Valahol egy gyermek sír,és semmi se jó ami hír.



    Oly sok a szenvedés a jóindulat kevés, az ostobasággal szemben védtelen.



    Világra jövünk valahol és az élet néha pokol.



    Ha valahol létezel, mond miért tűröd el?



    Békét adj Uram kérlek a háborgó szíveknek!



    Békét és reménységet a megszületendő gyereknek!



    Hallom a hireket,nézem a képeket miért kell,hogy így legyen óh Istenem?



    Annyi a szenvedés és a segítség kevés.



    Ha valahol létezel mond miért tűröd el?



    Békét adj Uram kérlek a háborgó szíveknek béét és reménységet a megszületendő gyereknek!



    Békét adj Uram kérlek békét a világnak!



    Békét és reménységet az ember ennyit csak kívánhat!



    Békét és reménységet, békét a világnak!



    CLARI   



     


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1530)
     
  22. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. június 27. 17:571530.
    Sziasztok! Látom nem voltatok,ma jó idő volt éssem voltam délután itthon.
    A fiam egész jó lbirjaaz éjszakákat,ma ment 3x,de nem látszik rajta hogy ki lenne nyúlva a fáradtságtól.A lányom végre ma fagyizott,de hát nem volt nagy forgalom,nem tudom megkapja-e a napi bérét,vagy kevesebb lesz.Én délután lementem anyuhoz beszélgetni,ott néztem a forma 1-et ,aztán most vasaltam,rendet raktam,meg szeretnék egy kicsit kártyázni a gépen.Ma van a férjem névnapja,vörösboroztunk egy kicsit,olyan régen ittam,tök jól esett.Egyébként mapizzát csináltam,még maradt valamennyi holnapra,denem lesz elég,valamit még kitalálok kajának.Holnap Szváron egyedül leszek arendelés alatt,csak hobolba lesz helyettes dr-nő,hát gondoljatok rám,mert elegem lesz,azért egy emberre ez igy sok.Na további jó hétvégét,aztán irjatok veletek mi volt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1529)
     
  23. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 26. 10:251529.

    Sziasztok!Szép hétvégét mindenkinek!


    Szia Edit!Örülök,hogy írtál!Elhiszem,hogy nagyon nehéz a fiaddal.Csak nem értem,hogy miért ilyen veled/veletek.Hogy segítetek neki,erre ő meg...De csak felnő egyszer,és akkor majd látni fogja,hogy milyen csúnyán bánt veled és értékelni fogja a dolgokat.A lányod meg tényleg nagyon értelmes és okos csaj lehet!Rá legyél is büszke!Ó,olyan sokat sikerült enni?Rá se ránts,nekem sem,és szerintem senkinek sem megy mindig az odafigyelés.Pl a héten töltött paprika volt,abból meg nem tudom megállni,hogy ne egyek.Ma meg bolognai spagetti...hát az is nagy kedvenc,de próbálok ellenálni.Úgyhogy nehéz dolog ez a fogyókúra.A nyár meg mintha még több kísértéssel lenne tele...Hu,lehet hogy Zzmm most nyaral...most hogy mondod.De kiderül,biztos amit tud ír majd.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1528)
     
  24. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. június 25. 13:091528.
    Sziasztok.Tudom el vagyok maradva,de a rendelőben nem tudok belépni a fórumba,itthon meg nem fértem a géphez.
    Clari mit irtál nekem?Nem vagyok most képben hogy mire kellene válaszolnom,leirnád mégegyszer?Igen valóban aszámok most elvonják a figyelmemet,de most itthon ez körül forog az agyam.
    Hát ez a hét is eltelt,gyors volt.A mérlegre azóta sem álltam rá,de biztos hiztam,mert mi annyit ettünk tegnap a rendelőbe,le sem merem irni...
    A fiam úgy nézz ki ma este kezd a gyárba,sajnos csak az üzembe volt hely,ez sokkal nehezebb munka,és 12 óra.De lehet vele jól keresni,és neki számit a pénz.Egy hete megy a gyártássoron a meggy,de már sokan felmondtak,tegnap hárman(!!) ezért telefonáltak este 8 kor hogy ma mehet,mert van hely.A lányom is ugy nézz ki talán holnap már mehet fagyizni a strandra,ha engedi az idő,és érdemes lesz kinyitni.
    Timi hát gratulálok anyukádnak,tényleg remek lány vagy,és jó nevelést kaptál
    aki igy gondolkodik,felelősségteljesen az már bizony felnőtt....Mi nagyon sok pénzzel támogattuk a fiamat,aki minden lehetséges helyen,és módon visszaélt vele,és a bizalmunkkal,és most miket kapok még afejemhez...jobb ha nem tudjátok.A Szabi kicsit olyan mint te gondolkodásban,remélem ilyen is marad,nem szeretnék ujra csalódni.Most őt fogjuk segiteni,aztán majdaz idő mindent megold.
    Most végzek egy kis kötelező házimunkát,aztán szeretnék menni hétvégére vásárolni is.Hétvégén igyekszem jönni,jó pihenést?
    Zitával mi lehet?Nem most vannak nyaralni?Talán onnan nem tud irni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524634 (1527)
     
  25. Torolt_felhasznalo_524634
    Torolt_felhasznalo_524634
    2010. június 25. 08:351527.

    Sziasztok!Szép reggelt!


    Látom Edit és Zzmm most eltűnt.  Remélem jöttök majd azért...


    Clari! Igen,ez igaz,hogy belefér,de ugye nem kérhetek a pizzázóba csak egy szelet pizzát...Hanem kihoznak egy nagy-nagy kerek pizzát.Na de mindegy,azért tényleg eszek valamit.Hát,akkor jó a lányodnak!Csak tudod az a baj,ha az ember már érez a másik iránt valamit,akkor nem tudja már annyira félválról venni a dolgokat,legalábbis én sajnos nem.Ráadásul vannak rossz tapasztataim,és nem akarok megint úgy járni...Nem baj,ha csak 1 kg megy le hetente!Úgyis azt szokták mondani,hogy az az egészséges.És szerintem így is örülhetsz az eredményednek.És most így hány kg vagy?Nekem nagyon "hülye" alakom van,úgy értve,hogy most vagyok 64 kg,de mégis pl az államvizsga előtt egy nappal vett blúz és nadrág 42es volt.Csak nem értem,mert a 3 éve vett szoknyám is 42es,és az meg lecsúszik rólam szinte...Nem lehet kiigazodni ezeken a méretezéseken.Meg bosszantó,hogy van egy két olyan hely/bolt,ahol a kicsivel is nagyobb nők már nem is kapnak magukra ruhát...azért szerintem ez durva.Tényleg az esküvőre milyen ruhába fogsz menni?A kezemet július 6.-án műtik.Emiatt voltam vérvételen,ma megyek az eredményért.Legalább megtudom a vércsoportomat!Jövő héten meg az aneszteziológushoz kell menni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1526)
     

Címlap

top