Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2009.szept.1-tő l fogyicsap

Torolt_felhasznalo_788440
Torolt_felhasznalo_788440
Létrehozva: 2009. szeptember 1. 11:12
Sziasztok!rnrnSzeptember 1-től belevágok a sokadik fogyókúrámba. Aki szeretne mostanában lefogyni csatlakozzon! 25 éves vagyok és 108.4 kg voltam ma reggel. Van egy kislányom, aki most két és fél éves. Az idén leadtam 6 kilót, de a nyári nyaralások során vissza is jött 3. A fogyókúrát úgy tervezem, hogy megpróbálom betartani az 1200-1400 kalóriát egy nap, úgy hogy a nap első felére essen a szénhidrátok, cukrot, több zsiradékot tartalmazó ételek nagy része, de ezek mennyiségét mindenképpen csökkenteni akarom. Mindig reggelire eszem a legtöbbet, ebédre egy normál ebéd, áltlalában főzelék husival, vacsorára csak csipegetés... rn
  1. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 3. 16:551451.

    Szerbusztok lányok,szép jó napot mindenkinek!



    Tegnap már nemtudtam jönni a nagylány elcsalt Győrbe,és későn jöttem haza, meg aztán dolgom is volt még.Ma meg megcsináltam a körmét,mert a szóbelire már legyen szép.Nagyon jól sikerült a vizsgája eddig.A vizsgabiztos jól átnézett mindent a szakdolgozatot is meg az irásbeli vizsgát is és azt kérdzgette ki az a Pap Szandra,a végén derült ki ezért mert minden jó lett,és kiváncsi volt.Remélem a szóbeli is ugyan iylen lesz...  



    Ma sajnos megint nemérek rá sokat írni, mert 18kor megyek megint énekkari próbára,és holnap meg müemlék avatás lesz nálunk arra megyünk énekelni, szombat meg falunap.De este 9körül azért még megprobálok jönni ....



    Pusza mindenkinek.Clari

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1450)
     
  2. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. június 3. 16:451450.

    Sziasztok!Végre be tudok lépni! Csak most időm nincs  irni.Mosnom kell,talán már megszáradnak a ruhák,meg kaptam cukorborsót,azt kell lerendeznem a hütőbe. Hosszu volt hét,sok volt a beteg+itthon.A sZabi laborja jó is meg nem is,sajnos el kell vinnem Pécsre,de csak augusztus 23-ra van időpontunk.A fiam szerződését nem hosszabbitották meg 1hó után elküldték,most keres másik helyet,de én nem reménykedem.Itt sem volt munka,már nem tudták mit csináljanak .Most őt elküldték,amit eddig csinált valaki régi dolhozóvalmegcsináltatják,hogy ne őket kelljen elküldeni.Ez siralmas,és borzasztó... Igyekszem jönni,akkor reagálok arra amiket irtatok.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1449)
     
  3. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 3. 09:171449.
    Remélem Editnek hamar rendbe jön a netes problémája én mozillat használok, az explorert én is utálom..
    Timi meg bizti tanul ezerrel
    Clari, te merre mentek nyaralni? Az egész család szokott, vagy a gyerekek inkább nem?
    Emlékszem, nálam volt olyan tiniidőszak, hogy nem megyek szülőkkel De hülye voltam..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1447)
     
  4. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 3. 09:141448.
    Sziasztok!
    Clari, gratula a lányodnak! Szerintem mindkettő nagyon jó szakmát tanul és neked is gratula a kitartásodért Mennyit fogytál?
    Tegnap mikor hazaértem ettem gyümi levest és 1 lekváros buktát is.
    Itt sem esik az eső, tegnap du. is csak egyszer esett..
    Ma nem reggelizem, az ebéd káposztás tészta lesz. Megint a szokásos tk. szendvicset viszem..
    Tegnap nem azon a mosón voltam, úgyhogy nem volt gond az olajjal. Egyébként az egyik csaj hozott nekem egy krémet, ami láthatatlan kesztyűt képezve védi a bőrt. Bekentem vele azért, de semmi probléma nem volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1447)
     
  5. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 2. 12:421447.

    Lányok Editke olvas minket csak a rendszer nem engedi írni, mihelyt orvosolta ír.Amugy nálatok is változás volt??Nálam igen, de nem okozott fejtörést, én amugy sem explorert használok hanem SlimBrowsert.Én ezt szeretem.A multkor a nagygépre kelett menem mert a paptopot a lányom használta ott csak explorer-van.Nahát az egy szívás.Kiismerem magam rajta de annyitkell katogtatni mindenért hogy még!!!!Na merre vagytok, Zita ettél már????Én most megyek ebédelni de most jöttem fel bicizésből 250kaloriát égettem el....Pusza

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1446)
     
  6. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 2. 11:341446.

    Nahát,most nálunk elált az eső, jaj csak el ne kiabáljam!!!!!


    Megyek le bicizek egyett, na csak a szóba bicin.Leköltöztettem a mühelybe.Pusza Clari

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1445)
     
  7. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 2. 09:571445.

    Szerbusztok lányok, szép napot kívánok!


    Már amennyire lehet itt az özön víz.Holnapra már enyhülést mond de már megint azon gondolodom hogy be kéne gyújtani mert a ruhák nem száradnak.


    Zita,köszönöm hogy gondoltál a lányomra.Jól sikerült a vizsga. Ő nem egyszerűen varrónő lesz ő tervező varrónő.2 szakma.Ezért van a szakdolgozat is.Drága milyen ruhát használsz hosszú ujjut,Gumizd rá a kesztyűt igy nem tud befolyni, vannak ezeka befötes gumik amik jó nagyok és nem szorítja ela  vérkeringésedet sem.Gondolom milyen kellemetlen lehet!!!!Na de azért majd idővel rájössz mindennek a praktikájára és nem lesz gond  A tartásodra tényleg figyelj nehogy gond legyen!!!!Póbálj közben tornázni, na csak iylen mindkét vállat hátrahúzni, a fejed jobbra balra hajtani, sokat számít..


    Mára, leves lesz a z ebédem a reggeli egy sajtos rúd, a töbit még én sem tudom..


    Lányok ti merre vagytok????? PUsza Clari

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1444)
     
  8. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 2. 09:341444.
    Sziasztok, jó reggelt!
    Clari, hogy sikerült a lányod gyak.vizsgája? Nem is tudtam, hogy varrónőnek készül, biztos nehéz egy zakót varrni.. Mennyi idejük van rá?
    A sarkammal nem volt probléma munka közben. De eléggé szenvedtem. A mosóban olajos emulzió van,kaptam a köpeny és a kesztyű tetejére egy neylont, de befolyt alá, átázott és irritálta a kezem. Csípte már rendesen a nap végére.. Ma hazahoztam, kimostam, remélem sikerül jobban felraknom. Ha nem, nem tudom mi lesz velem, nem bírja a bőröm az olajat.. Fájt a lábam is, a csípőm is (mert úgy állok, hogy kitolom a csípőm egyik oldalra, de próbálok már rá odafigyelni). Vettem sportkrémet, bekentem a vádlim, csípőm.. szóval még birom. A társaság amúgy jó, egy csaj van, aki nagyon nem szimpi eddig...
    Ma még nem ettem, lehet pirítóst fogok mindjárt. Az ebéd gyümi leves lesz (maradt még) meg töltött káposzta. Teljes kiőrlésű szendvicset viszek. Azt még nem tudom, mit eszek ha hazaérek...
    Szép napot Mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1443)
     
  9. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 1. 14:191443.

    Zita a lányom most varrásból vizsgázik.A tervezési rész a szakdolgozathoz tartozott.Egy zakót kell varrni. A kicsi készül szakácsnak.


    Én is jártam már igy új cipővel.Amit teszel az jó én is beszoktam ragasztani meg kenni, de én betadinos kenőccsel.Aztán beragasztom és ugy veszem fel a zonit.


    Amugy biztos kell a pot vacsi mert sokkal több energiát használsz, és ezt majd be fogod tudni állitani magadnak, hogy hogy jó és hogy nem hízol. Nagyon jó munkát neked!!   Pusz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1442)
     
  10. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 1. 10:381442.
    Mai kaja:
    R: 1 kifli, vajkrém, paprika
    E: lecsós hús rizzsel
    V: teljes kiörlésű párizsis szendvics (6kor)
    Pótvacsi 11 után, mikor hazaérek: gyümileves (édesítős)

    Tudom, hogy már nem kéne ez a pótvacsi, de tegnap is nagyon éhes voltam,mikor hazaértem. Alig bírtam ki, hogy ne egyek valami tartalmasabbat, mint pl. töltött káposzta vagy husi rizzsel.
    De gondolom most azért jóval több energiát is használok fel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1440)
     
  11. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. június 1. 10:331441.
    Sziasztok, jó reggelt!
    Clari, miből áll a gyakorlati vizsga? Mit is tanul a lánykád? szakács? vagy az a másik? most egy kicsit lemaradtam, bocsi... De gondolok rá
    Tegnap volt a barátnőm névnapja, este 11kor írtam neki, akkor volt az eszemben.. Nem tudom mikor megyek haza anyuhoz, akkor tudom csak felköszönteni az unokatesómmal együtt..
    Szóval a tegnapi nap... Reggel felhúztam az új cipőm, abban mentem a postára. Feltörte a lábam, nem kicsit.. És a melóhelyen a munkavédelmi cipő egész nap dörzsölte. Minden bajom volt/van. Azt találtam ki, hogy kenegetem körömvirág krémmel, majd beragasztom sebtapasszal, rakok rá vékonyan vattát, hogy vastagabb legyen, ragtapasszal rögzítem, és úgy veszem fel a zoknit. Remélem úgy nem fogja majd a cipő dörzsölni.. Amúgy tegnap már dolgoztam is, kb. du. 6tól 10-ig. A mosó részt csinálom, be kell rakni az alkatrészt a mosó1be, majd a csöpögtető részre, majd a mosó2be, majd továbbítani. Nem volt rossz, és kb. 1 m-t lehet topogni jobbra-balra De majd ma kiderül, hogy egész nap ott leszek..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1440)
     
  12. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 1. 09:341440.

    Képzeljétek, a mama szedett le epret amit most oda adott.Leturmixoltam, és csináltam egy kis tejszinhabot.Evvel fogok kedveskedni Tünde barátnőmnek.


    Igy a reggelim elmarad, ebből eszem én is egy keveset.  


    Pusza Clari

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1439)
     
  13. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. június 1. 08:371439.

    Szerbusztok lányok szép napot mindenkinek!


    Már amennyire lehet ebben az esős időben.Mondhatom itt egyfolytában esik.....TEgnap pácolthusit csináltam főtt burgival, meg palacsintát.Én ugy ettem hogy 1 palacsintát kiterítettem megszórtam egy kevés sajtal arra kevés husi rá a pali egyik fele,mikró és egy pici erőspaprikás tejfől a tetejére.Nagyon jó volt.A reggelim saláta volt a vacsorám 4karika kolbi  Nagyon szenvedtem este, de erős voltam. Még nem méretszkedtem de már a ruhák lognak rajtam....Még várok egy kicsit, mert amugy is beteg vagyok az utolsókat rugom, és a viz még szerintem nem távozott.


    Tegnap azért nem jöttem mert a leányomnak segítettem felkészülni a mai gyakorlati vizsgára.Kérlek gondoljatok rá......Nembaj ha utobb csak egy pozizív gondolat.


    Ma jön a barátnőm Tünde, házhoz jön hogy megköszöntsem   Ő is fogyozott,de most eleresztette magát.Újból lelket öntök belé, mert most nagyon lelkes vagyok én is.


    Megyek valami leveskét összeütök meg főzők rizst és a mai menű is megint megvan. Puszi lányok szép napot!!!


    CLARI           fogysszatok egy kis frrisítőt..... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1438)
     
  14. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 31. 10:181438.
    Sziasztok!

    Clari, nagyon ügyes vagy.. Én paradicsomos káposztát vacsiztam sült hússal. De nem volt miniadag..
    Ma már kezdődik a munka, most jobban oda tudok figyelni.
    A reggelim 1 pohár édesítős kakaó volt, az ebédet még nem tudom (van töltött káposzta, rántott hús, hagymás máj..), ott a kajaidő 4-6 között van, mindig más időpontban. Viszek teljes kiörlésű szendvicset, a vacsim gyümölcs leves lesz. De az csak 11 után, mert akkor érek haza. Így terveztem..

    Edit, én is a szóbeli érettségitől féltem a legjobban, de így visszagondolva, egyáltalán nem kellett volna. Jól sikerült..
    A jogi asszisztensire, ha megy, és meglesz az átlaga, 2 év után átveszik a lánykád jogra, 2. évfolyamra?
    Én így mentem érettségi után pénzügyi szakügyintéző szakra, hogy majd átvesznek. Csak 1 hónap után annyira megutáltam az egészet, hogy ott is hagytam.. Aztán dolgoztam 1 évet, és utána jelentkeztem különböző főiskolákra.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1437)
     
  15. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 30. 18:401437.
    Zita, nemrég ettem vacsit, megint salátát, csak most egy kis szalámit és főtt tojást is ettem hozzá.De salit most kevesebbet.Tele a pocak   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1435)
     
  16. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 30. 18:381436.

    Szia Editke!


    Tudod a kisebik lányomat már rég nem kedveli mert külsöleg rám hasonlít.Igy a lány nem foglalkozik vele, és nem is akarja meghívni.Én is csak a tisztesség kedvéért...Igy a páromnak kell mivel ár csak ő jár egyedül hozzá, és csak is azért mert az annya, ha más lenen már nem menne el.A nagylány annak idején arany nyakláncot kapott.Most az Enikő is azt kap.Meg persze csokrot.Nem teszünk ülömbséget benne.Amugy még akkor megvettük neki is hasonlót, de jól tettük.Mert most a gatyánkat is oda kéne adni!!!Igy nem lehet vita sem.Elraktuk most megkapja.Meg persze egy ebéd a családnak.Hát anyosom akor sem erőltette meg magát 3000.forintot kapott a Szani.Csak ebben megint az a reláció, amikor neki van valami, ő nemcsinál semmit csak elvárja a nagy felhajtást.De hát ez azért nem igy mükődik,igaz.Remélem azért a lánynak a vizsga rendben lesz.Az éretségi megint más.Ő mégcsak ezután megy tovább, de ő most fejezi be a szakmákat, és ezután jön az éretségi....Teljesen más felállás.Drukkolok a lányodnak, azért szóban szerintem jobban lehet tarolni.Ha magabiztos az már fél siker.Hajráááááááá

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1434)
     
  17. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 30. 17:231435.
    Itt is dörgött, villámlott az előbb.. A net is megszakadt.. De még most is esik.
    Hát, szerintem én is utálni fogom a délutánt, az éjszakát meg főleg.. De majd csak lesz valahogy.
    Clari, ügyes vagy, hogy így kibírod a diétát.. A párom is épp tegnap mondta, hogy megnőtt a hasam. Annyira utálom ezt. 1 hétig elengedem magam, és itt van az eredménye. De ahhoz hogy kicsit lemenjen, már hetek kellenek..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1433)
     
  18. Torolt_felhasznalo_224674
    Torolt_felhasznalo_224674
    2010. május 30. 16:591434.

    Sziasztok!nálunk ma ragyogó idő volt és van,ugy hogy a Szabi fagyizik egész délután,pont most küldött nekem 3 gombóccal,hát meg is ettem.


    Clari ez a meghivódolog,hát szerintem a lányodnak kellene meghivni a mamáját ,de ha végképp nem megy akkor a párodnak.Persze anyósod azért ezek után levonhatná a következtetést,hogy miért is van ez igy....Ugy látom  juniusod elég programdúsra sikerül.Én úgy örülök hogy túl vagyok a ballagáson.Azért az elég húzós hónap volt.Mit kap a kicsi ajándékot?a tanulásról annyit,hogy a lányomnak is egész évben igen jól ment,de az irásbeli mégsem ugy sült el mint ahogy számitottuk.Ők is folyamatosan irtak a tételekből,de valahogy mégis szorongok a szóbelitől.Az a baj hogy szinte 100%-sat kell felelnie,és ez nagy teher,gyakorlatilag lehetetlen.Nem is várom el tőle,mégis igy kellene lennie.De ugy látom nem görcsöl,megbeszéltük hogy én mindenképpen értékelem az igyekezetét,és a 4-es érettségi eredményben is rengeteg munka,és tanulás van,és én elégedett leszek.


    Zita én az Avatart láttam 3D-s moziba,hát "szerelmes" lettem a filmbe.Azóta már megvan dvd-n,és előlről -hátulról mindenhonnan többször megnéztem unásig.Egyébként én a tv- ben a gyilkos elméken,a helyszinelők minden variációján kivül nem nagyon nézek mást,esetleg a hiradót.Lehetne végre valami sorozat ami leköt,és tudnám nézni.Valamikor a Büvöletet szerettem még,de az uj szériája már nem érdekel.Amikor a kórházba3 müszakoztam ,a du. és az éjszaka volt a legrosszabb.Reggel elvittem a gyereket, óviba,bölcsibe ,megcsináltam délelőtt a dolgomat,elmentem dolgozni,aztán este 1/2 11 körül már csak alva láttam őket.Ha éjszakáztam akkor amig el nem vittem őket 8 után,addig nem fekhettem le,bármennyit is dolgoztunk éjjel,aztán du 1-2 nél tovább soha nem tudtam aludni.Akkor rendet raktam,4-re elmentem értük,aztán az otthoni szokásos estig,aludni nem mertem,mert 1/2 10-kor már kellett mennem.Szóval nagyon szar volt,nem sirom vissza.Bár most nagyok,önellátoak ,most tudnám csinálni,de nem nagyon vágyom rá.Ráadásul 12-13 an voltunk nővérek,de mindi ment a szarkeverés,soha nem tudtam kinek mit elhet mondani vagy kiben lehet megbizni.Most ketten vagyunk+dr-nő,ez tiszta sor. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1431)
     
  19. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 30. 16:411433.
    Az a baj itt nálunk hogy a Duna nagyon megforgatja a viharokat.Itt bem átmegy hanem forog és többet kapunk belőle.De ha nemtudja idehúzni, volt már olyan itt sütött a nap, mentünk Győrbe ott meg szakadt az eső.Most megint neki állt esni, meg dörög az ég..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1431)
     
  20. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 30. 16:311432.

    Hát, attól még hogy nemvagyunk jóban az unokája ballag.És erre ötelező eljönni ha meghívják az embert.Itt csak az eső esik, meg néha nagyon viharos szél fúj.Igen ott a film tényleg nagyon nagy élmény volt.Csak tátottuk a szánkat..


    Képzeld anyu sütött sütit és hozott fel.Megbirom állni hogy ne egyek belőle.   Tegnap este a vacsi helyett azért beválaltam a fagyit, de nem vittem túlzásba.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1431)
     
  21. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 30. 16:201431.
    Hát igen, neki kell elmenni az anyjához és meghívni.. De ha nem vagytok jóban, lehet nem is fog elmenni..
    Itt is szar az idő, esik az eső, már másodszorra. Délután jég is esett, elég nagy szemekben.
    Nem tudod véletlenül lesz vmi jó film a tv-ben?
    Ja, amúgy akartam már írni, hogy én is láttam az avatar-t és tényleg nagyon jó (pedig én nem szeretem a fantasztikus filmeket). Sajna nem néztük meg moziban, ott lett volna nagy élmény..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1430)
     
  22. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 30. 16:131430.

    Szóval kötelező családi program.Most juniusba nálunk is sok lesz mert alányom ballag aztán szülinapja van meg nekem is, meg falunap ilyenkor ugye írtam jönnek az öcsémék.Lesz  program rendesen.Nem is tudom mi lesz mert a meghívo már megvannak szóltam a páromnak hogy vigye az annyának de at mondta nem őneki kell.Tudod voltak problémák és már csak ő megy hozzá, de ő is ritkán.Mondtam nei dehogy nem neki kell az ő annya és az ő gyreke is.IGAZ????


    Azért valamennyit biztos tudtok majd beszélni, csak nem fogtok megkukulni  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1429)
     
  23. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 30. 16:081429.
    Mi sem voltunk horgászni.. Jövő héten sem megyünk. Szombaton a párom édesapja tartja a 60. szülinapját. Leszünk vagy 25-30-an. Vasárnapra meg anyuhoz megyünk vendégségbe. A párom szüleit hívta meg vendégségbe, mivel anyuék már voltak itt, úgyhogy most visszahívta őket. Szóval egész hétvégén kötelező családi programok lesznek..

    A munkahelyi társaságról még nem nagyon tudok írni. Felvettek most kb. 30-40 embert. 5-6 emberkével (akik a közelemben ültek a tréning alatt) jól elvoltam. De mivel 3 különböző műszakba osztottak minket, csak 1 lesz azok közül velem délutános. Szóval majd kiderül.. Azt sem tudom, hogy lehet-e beszélgetni, majd kiderül..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (1426)
     
  24. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. május 30. 16:051428.
    Halihó Zita, vagy még?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (1427)
     
  25. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2010. május 30. 16:011427.
    Szia!
    Hát nem is szabad minden nap tanulni, kell néha lazítani is. A párom most vett notebook-ot, nekem is fura még.
    Ma húsleves volt, rántott máj és rántott karaj meg sült krumpli. Nem épp diétás.. Van jó kis hideg gyümi leves is a hűtőben tegnapról.
    És tegnap vettünk görög és sárga dinnyét is. Meglepődtem, hogy finom volt. Azt hittem hogy műíze lesz.. itt is van eper a kertben, de nem olyan sok, úgyhogy el is fogy. A cseresznyefát viszont kivitte múltkor az a nagy szél. Pedig tele volt
    Jövő héten délutános leszek. Majd most fog kiderülni, hogy mennyire bírom az egész napi állást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224674 (1425)
     

Címlap

top