Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lehetséges?! ( Ezoterika)

Patrécikus
Létrehozva: 2009. augusztus 23. 20:25

Sziasztok!

 

Én a véleményeteket szeretném kikérni abban, hogy szerelmi oldást

én is csináltathatok-e és hatásos lehet-e, mert egyre biztosabb, hogy az  élettársamat a tudtán kívűl a volt barátnője szerelmi kötéssel magához láncolta.

Egy igen rosszindulatú csajsziról van szó, azt másoktól is tudom, hogy sokat drukkolt a kapcsolatunk ellen, mert nem tudta megemészteni, hogy a párom dobta ki. Rengeteget próbált kavarni a kapcsolatunkban és sokáig zaklatott is minket.

A párommal tökéletesen megvagyunk, addig a pontig, amíg megnem jelenik a környezetünkben ez a csaj, egyből akaratunkon kivűl elkezdünk civakodni és marni egymást.

A célját tökéletesen eléri, mert ügyesen belerondít a lelkibékénkbe.

Légyszi, csak olyanok válaszoljanak, akik tényleg tudnak valamit a szerelmi oldásról .

 

Köszönöm segítő soraitokat!

 

Címlap

top