Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mukorom arlista kialakitas

tudu30
Létrehozva: 2009. július 20. 22:06

Sziasztok!

 

Szeptembertol kezdem a mukormos tanfolyamot.

Gondolatban mar elorebb jarok sokkal.

Azon gondolkozom, hogy ha majd elkezdem a kormozest (eleinte itthon), akkor milyen arat kerhetek el, mint kezdo es gyakorlatlan kormos? Mert ha olcson dolgozok, akkor nem becsulnek meg, illetve elgondolkodnak rajta, hogy biztos olyan is a minosege... Ami nem is allna tavol az igazsagtol, mert epp akkor kezdem majd a gyakorlast. Aztan ha mar latom magamon a fejlodest, es emelem az arakat, akkor felo, hogy nem jonnek majd tobbet, mondvan, nekik ez draga.

 

Legyszives adjatok tanacsot!

Nem tudom, mi lenne a helyes megoldas?

 

Koszonom szepen!

  1. 2009. augusztus 1. 10:1030.

    Hali Remedios!

     

    em azt mondtam, hogy kapzsiskodni akarok az elejen. Sem az elejen, sem kesobb. De ingyen nem hiszem, hogy fogok dolgozni. Jelkepes osszegert azt hiszem. Elmondom majd, hogy gyakorlaskeppen szeretnek minel tobb kormot epiteni. Azt nem garantalom, hogy fent is marad. De epp emiatt fogok pl. 1,5 e Ft-ot kerni.

    előzmény:
    remedios29 (28)
    2009-07-31  09:29
  2. 2009. július 31. 13:3429.
    Sajnálom,h ilyen kontárokkal hozott össze a sors.persze egy sima csillámos,színes köröm hamar megvan.De ha ismernéd a profikat,és látnád,h milyen egyedi kézzel festett minták vannak,ők is min. 3órán keresztűl csinálják.Ha esetleg láttad a 2testőrt,amiben nemrég Újvári Barbara készített egy gyönyörű edge körmöt,akril virágokkal,amihez még a 3óra is kevés.Szóval persze egy egyszerű díszítés megvan gyorsan,de egy full extra 3-4óra..
    előzmény:
    remedios29 (28)
    2009-07-31  09:29
  3. 2009. július 31. 09:2928.

    Egy PROFI nem vacakol 3 órát, és igenis gyönyörű mintákat csinál.

    Az már más kérdés, hogy attól még, hogy valaki profinak állítja be magát, nem biztos, hogy az is.

     

    Nem fogok veletek vitatkozni, de manapság mivel boldog boldogtalan elvégzi a műkörmös tanfolyamot (munkanélkülieknek ingyen oktatják ) ezért sokan vagytok, és nagyon kevés köztetek az igazi tehetség.

     

    Nem kell ingyen dolgozni, de az hogy tanulási szakaszban valaki pénzt kér az ocsmány, szar munkáért, hát ..........

     

    Na mindegy, sok sikert a kezdőknek, de ha aki már az elején kapzsi és azt számolgatja, hogy mikor tud megélni belőle, az igencsak be fog bukni.

    Mint mondtam az én szűkebb környezetemben nem egy ilyen van aki belebukott, mert még gyakorlatlan volt, és elkért 4-5000 Ft-ot egy épített zselés körömért. Töltésnél úgy elreszelte a körmöm, hogy az levált a húsról ill. körömágyról, azt hittem soha nem jön rendbe. Kb. fél év kellett hozzá.

     

    előzmény:
    Domcsi21 (24)
    2009-07-21  20:32
  4. 2009. július 21. 20:5027.

    Jah,és ha valaki húzza a száját,nyugodtan tegyél elé egy tégely zselét,hagyd rajta az árcimkét,ha van.Hagy lássák,nekem szinte mindenen rajta van,előkészítők,stb..Lássák csak h milyen sok pénz.

    Már eleve egy reszelő 200-300ft,add hozzá a zselé,előkészítők árát,fényzselé,díszítő,fixáló,papírtörlő,sablon,vagy tipp..Ki tudsz kalkulálni egy árat h neked és a vendégnek is megérje.. 

    előzmény:
    tudu30 (1)
    2009-07-20  22:06

Címlap

top