Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Önbizalom növelés

Torolt_felhasznalo_686814
Torolt_felhasznalo_686814
Létrehozva: 2009. július 19. 15:45

Sziasztok mindenkinek aki olvas!

 

19 éves lány vagyok, nem mondom hogy szerencsétlen, de nem is a legszerencsésebb emberek közé tartozok. Már több mint 2 éve nincs önbizalmam, a rosszindulatú ismerőseim pedig bohócot csinálnak belőlem. Nagy orrom van, és úgy gondolom hogy emiatt a fiúk is kerülnek, nem volt még soha barátom. Régebben csúfoltak szó szerint, manapság pedig teszik rám a sok bántó megjegyzést. Van aki direkt, van aki csak " viccel ", legalábbis azt mondja, de én nem hiszem el. Önértékelési problémám van emiatt. 

Nem vagyok csúnya, de ez az orr megkeseríti az életem. Tetszem is a fiúknak, csak mivel önbizalom hiányos vagyok, a hozzám hasonló önbizalom hiányos srácoknak tetszem, akik meg nekem nem tetszenek :))
Találkoztam egy sráccal néhány hónapja, szerintem tetszettem neki, de a haverjai tették rám a megjegyzéseket hogy ilyen ajtókilincses, olyan ajtókilincses orrom van, és mivel neki fontosabb a haverjai véleménye, inkább őket választotta ...

Úgy érzem hogy az orrom miatt csalódok mindig :(

Mit tehetnék ilyenkor? Mindig nagyon szerelmes típus voltam és még most is szerelmes vagyok. Biztos vagyok benne, ha nem lenne ilyen orrom, már lehet hogy férjnél is lennék

Műtéten nem is gondolkodtam még, mert nincs semmi pénzünk, egy vasunk se, ráadásul építkezünk is

Valaki segítsen, mitévő legyek ilyenkor?

  1. 2015. október 16. 12:4981.

    Az emberek nagy része önbizalom hiányos vagy a külseje miatt vagy pedig átverték megcsalták meg talán azért mert hiányzik az életükből valami és úgy gondolják maga a lényük miatt történik .Létező dolog, és ez tény.


     

  2. 2011. február 7. 23:0480.

    Szia,

    szamtalan nagyorru embert lattam, de sohasem veltem oket csunyanak es mintha az enyem se felelne meg a szep orr peldanyakent, de ez eddig eszembe se jutott.

    Megmondom oszinten: te nekem igy latatlanbol is csunya vagy. Egy 19 eves lanynak, ha csak odaig futja a belso ertekeibol, hogy a ferjhezmenest tartja az elet egyeduli nagy teljesitmenyenek - amit maris sajnalsz, hogy meg eddig nem tortent meg, akkor ne haragudj, de.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686814 (1)
    2009-07-19  15:45
  3. Torolt_felhasznalo_630444
    Torolt_felhasznalo_630444
    2011. február 7. 18:5079.

    Szia'

     

    Próbálj meg az orrodra egy árnyalatnyilval sötétebb alapozót tenni, így optikailag kicsinítheted az orrod és ha a szemed vagy ajkad szép, akkor próbáld meg azt kiemelni. Ha a hajad szép, akkor arra próbáld meg a hangsúlyt tenni, ha esetleg az alakod, akkor azt emeld ki. Tehát ami szép rajtad,  azt emeld ki, és már nem is lesz annyira érdekes, ha egy kicsit nagyobb az orrod!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686814 (1)
    2009-07-19  15:45
  4. Torolt_felhasznalo_222863
    Torolt_felhasznalo_222863
    2011. január 21. 17:5478.

    Nekem is nagy, de most mar megbekelek vele. Csak ha jelentosen rontja a fellepesedet, onbizalmadat, akkor van gond.

    Nekem az onbizalmamat most vegleg a kulfoldi eletemre kell osszeszednem, nem lesz konnyu. Bar lelepleztek, hogy az elmult idoben kizarolag ezen a magyar forumon voltam, semmi nemet nyelvun.

    Csodanak fogjak tartani, ha dolgozni fogok, de a szukseg nagy ur. Azt hiszem az onbizalmam ez teszi helyre igazan, bar ilyen arnyaltan nem fogom magam kifejezni soha. Otthon a megalazas, erkolcsi itelkezes miatt jelentosen megkopott egeszseges fellepesem, batorsagom. Oda mar vissza nem vezet az ut.

    Ezek utan egy olyan kicsinyseg, hogy mekkora egy lany nozija, bagatell dolog.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686814 (1)
    2009-07-19  15:45
  5. 2011. január 21. 15:3777.

    Én csak annyit szeretnék hozzátenni a felszólaló lány szavaihoz, hogy 35 éves, jó fellépésű és férfias pasiként elég sokféle nővel volt már dolgom. Egy dolog nem változott: ha bármikor meglátok egy olyan lányt, akinek az átlagnál nagyobb a nózija, az engem olyan mértékű izgalommal tölt el, amit más látvánnyal kevés elérni nálam. Ezzel nem tudom egyedül vagyok-e, de szerintem fantasztikusan erotikus dolog és aki így született, a világért se műtesse meg, mert biztos vagyok benne, hogy tlál valakit, aki ezt a tulajdonságát fogja az ő szexepiljének tartani :-)

    Köszi, hogy elolvastatok, szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top